Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

11.6.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 11.6.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2369

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Vodička Jan4514
Szebesta Pavel6814
Kolínek František5613
Špacír Ladislav5513
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Škapa Marek7112
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Tománek Pavel5511
Vraštilová Miloslava5611
Šír Václav4811
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Žák Jiří7110
Keprtová Miloslava4810
Černý Vladimír5210
Piskoř Karel389
Pechek František539
Suchánek Lukáš799
Krejčí Lukáš769
Wálek Bronislav579
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Marek Dalimil608
Filipec Petr848
Bednařík Jiří458
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Zoubek Zdeněk697
Svatoš Otakar347
Harabiš Zbyněk657
Dobiáš Jaroslav637
Fejgl Zdeněk427
Krejsa Václav527
Zeman Vladimír567
Pečenka Libor617

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ715Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8300:31:4840
2MJ271Čop MarekXXX8400:35:2738
3MJ2816Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:35:4936
4MJ2917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1634
5MJ352Filipec PetrTJ Frenštát8400:36:5532
6MJ473Volek MartinSki Jilemnice8400:38:1030
7MJ5018Martiška PetrTJ Frenštát8100:38:2528
8MJ574Zátopek JiříKOTOUČ štramberk8400:39:1926
9MJ605Polášek RadimNový Jičín8400:39:4124
10MJ6519Martin TomášSUS Krkonoše8000:40:0322
11MJ716Kontůr JánTJ Frenštát8400:40:5520
12MJ787Groš VojtěchPSK Frenštát8500:42:3218
13MJ828Sojčák JakubTJ Frenštát8600:43:1416
14MJ839Mikeska DanielTJ Frenštát8600:43:1514
15MJ8510Jurek RadimTJ Frenštát8500:44:0812
16MJ9111Groš ŠtefanPSK Frenštát8400:46:4110
17MJ9612Mikeska BořekTJ Frenštát8800:52:248
18MJ9713Pustějovský PatrikTJ Frenštát8800:52:256
-MJ-14Mlynář JanTJ Frenštát86DNF-

Muži A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:28:1560
2MA250Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:28:4658
3MA351Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:29:0056
4MA452Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:30:1554
5MA553Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:30:2452
6MA654Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:31:0350
7MA855Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:31:5548
8MA1056Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:32:1546
9MA1157Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:32:3744
10MA1258Szebesta PavelTJ Jakl6800:32:4042
11MA1359Macíček MiroslavAK Kroměříž6100:32:4140
12MA1560Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5238
13MA1661Horák OndřejŠternberk7500:33:0136
14MA1862Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:33:3834
15MA2063Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:33:4932
16MA2164Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:33:5330
17MA3065Michna PavelBěžecký team Frenštát7500:36:2128
18MA3366Weiter RomanLRS Vyškov7500:36:4726
19MA3467Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:5224
20MA3768Groš ŠtefanPSK Frenštát6100:37:1822
21MA3869Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:2720
22MA4070Tomčík PetrMoltip Nový Jičín7100:37:3518
23MA4171Vávra RadekSedmikráska Team6300:37:3816
24MA4272Harabiš ZbyněkTUFO TITAN Zlín6500:37:4914
25MA4473Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:38:0012
26MA4674Vodička JanŠelasport7800:38:0610
27MA4875Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:38:208
28MA4976Vávra MartinJiskra Hořice6300:38:216
29MA5177Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:38:324
30MA5278Melčák TomášMaratón klub Kopřivnice7500:38:422
31MA5679Suchánek LukášKHB Radegast7900:39:150
32MA6180Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:39:450
33MA6681Erben LiborSKI Harrachov6100:40:100
34MA7082Pražák VladimírSKT Nový Jičín7200:40:400
35MA7683Foldyna PetrKunčičky u Bašky7100:42:180
36MA8184Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:010

Muži B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB985Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:32:0840
2MB1486Špacír LadislavLoko Břeclav5500:32:4638
3MB1787Tvrzník PetrTŽ Třinec5600:33:1436
4MB2388Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:34:2234
5MB2489Zátopek JiříKOTOUČ štramberk6000:34:2732
6MB3290Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:36:2930
7MB3691Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:37:0028
8MB3992Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:3126
9MB4593Soukup LadislavSokol Poniklá5800:38:0224
10MB5494Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:39:0222
11MB5595Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:39:0820
12MB6496Tománek PavelSokol Veřovice5500:40:0118
13MB6797Černý VladimírOlymp Praha5200:40:1516
14MB7298Krejsa VáclavBering Praha5200:41:1514
15MB7399Jelínek PetrPJR Frenštát5200:41:4012
16MB74100Kornia PavelBT Frenštát5400:41:5310
17MB79101Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:438
18MB80102Cipl FrantišekBON BON Praha5100:42:466
19MB86103Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:44:284
20MB89104Sikora PavelNový Jičín5100:46:102
21MB93105Navařík PavelLK Radhošť5600:48:150

Muži C (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1920Mach FrantišekJablonec n.N5000:33:4220
2MC2221Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:1218
3MC2522Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:35:0016
4MC2623Biemann GötzSKI Harrachov4300:35:0114
5MC3124Vodička JanŠelasport Přerov 00:36:2312
6MC5925Plánka VojtěchOB Vsetín4800:39:3610
7MC6926Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:40:248
8MC7527Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:42:086
9MC9528Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:224

Muži D (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5329Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:38:4920
2MD6330Zálešák FrantišekKD Havířov3700:40:0018
3MD7731Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:42:3116
4MD8732Nanke WernerBK Kravaře3800:45:1714
5MD10033Domanský IvoAVC Praha3800:55:2912
6MD10234Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:07:5010
7MD10335Volek FrantišekNový Jičín3201:12:378

Juniorky (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9437Šrubařová KateřinaTJ Frenštát8300:50:2420
2ŽJ9938Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:54:0918
3ŽJ10139Šimanová DanielaTJ Frenštát8400:55:5916
4ŽJ10436Jirásková BáraLanškroun9101:16:2514

Ženy A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4340Havelková DagmarJilemnice7200:37:5420
2ZA5841Hanáková MiroslavaACP Brno6600:39:3518
3ZA6842Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:40:1916
4ZA8443Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:43:5414
5ZA9044Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:46:2512

Ženy B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6245Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:39:5120
2ZB8846Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:45:3118
3ZB9247Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:4516
4ZB9848Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:4314

Trať 7,100 km, 520,00 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:28:1560
2MA250Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:28:4658
3MA351Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:29:0056
4MA452Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:30:1554
5MA553Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:30:2452
6MA654Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:31:0350
1MJ715Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8300:31:4840
7MA855Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:31:5548
1MB985Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:32:0840
8MA1056Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:32:1546
9MA1157Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:32:3744
10MA1258Szebesta PavelTJ Jakl6800:32:4042
11MA1359Macíček MiroslavAK Kroměříž6100:32:4140
2MB1486Špacír LadislavLoko Břeclav5500:32:4638
12MA1560Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5238
13MA1661Horák OndřejŠternberk7500:33:0136
3MB1787Tvrzník PetrTŽ Třinec5600:33:1436
14MA1862Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:33:3834
1MC1920Mach FrantišekJablonec n.N5000:33:4220
15MA2063Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:33:4932
16MA2164Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:33:5330
2MC2221Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:1218
4MB2388Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:34:2234
5MB2489Zátopek JiříKOTOUČ štramberk6000:34:2732
3MC2522Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:35:0016
4MC2623Biemann GötzSKI Harrachov4300:35:0114
2MJ271Čop MarekXXX8400:35:2738
3MJ2816Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:35:4936
4MJ2917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1634
17MA3065Michna PavelBěžecký team Frenštát7500:36:2128
5MC3124Vodička JanŠelasport Přerov 00:36:2312
6MB3290Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:36:2930
18MA3366Weiter RomanLRS Vyškov7500:36:4726
19MA3467Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:5224
5MJ352Filipec PetrTJ Frenštát8400:36:5532
7MB3691Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:37:0028
20MA3768Groš ŠtefanPSK Frenštát6100:37:1822
21MA3869Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:2720
8MB3992Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:3126
22MA4070Tomčík PetrMoltip Nový Jičín7100:37:3518
23MA4171Vávra RadekSedmikráska Team6300:37:3816
24MA4272Harabiš ZbyněkTUFO TITAN Zlín6500:37:4914
1ZA4340Havelková DagmarJilemnice7200:37:5420
25MA4473Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:38:0012
9MB4593Soukup LadislavSokol Poniklá5800:38:0224
26MA4674Vodička JanŠelasport7800:38:0610
6MJ473Volek MartinSki Jilemnice8400:38:1030
27MA4875Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:38:208
28MA4976Vávra MartinJiskra Hořice6300:38:216
7MJ5018Martiška PetrTJ Frenštát8100:38:2528
29MA5177Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:38:324
30MA5278Melčák TomášMaratón klub Kopřivnice7500:38:422
1MD5329Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:38:4920
10MB5494Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:39:0222
11MB5595Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:39:0820
31MA5679Suchánek LukášKHB Radegast7900:39:150
8MJ574Zátopek JiříKOTOUČ štramberk8400:39:1926
2ZA5841Hanáková MiroslavaACP Brno6600:39:3518
6MC5925Plánka VojtěchOB Vsetín4800:39:3610
9MJ605Polášek RadimNový Jičín8400:39:4124
32MA6180Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:39:450
1ZB6245Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:39:5120
2MD6330Zálešák FrantišekKD Havířov3700:40:0018
12MB6496Tománek PavelSokol Veřovice5500:40:0118
10MJ6519Martin TomášSUS Krkonoše8000:40:0322
33MA6681Erben LiborSKI Harrachov6100:40:100
13MB6797Černý VladimírOlymp Praha5200:40:1516
3ZA6842Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:40:1916
7MC6926Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:40:248
34MA7082Pražák VladimírSKT Nový Jičín7200:40:400
11MJ716Kontůr JánTJ Frenštát8400:40:5520
14MB7298Krejsa VáclavBering Praha5200:41:1514
15MB7399Jelínek PetrPJR Frenštát5200:41:4012
16MB74100Kornia PavelBT Frenštát5400:41:5310
8MC7527Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:42:086
35MA7683Foldyna PetrKunčičky u Bašky7100:42:180
3MD7731Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:42:3116
12MJ787Groš VojtěchPSK Frenštát8500:42:3218
17MB79101Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:438
18MB80102Cipl FrantišekBON BON Praha5100:42:466
36MA8184Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:010
13MJ828Sojčák JakubTJ Frenštát8600:43:1416
14MJ839Mikeska DanielTJ Frenštát8600:43:1514
4ZA8443Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:43:5414
15MJ8510Jurek RadimTJ Frenštát8500:44:0812
19MB86103Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:44:284
4MD8732Nanke WernerBK Kravaře3800:45:1714
2ZB8846Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:45:3118
20MB89104Sikora PavelNový Jičín5100:46:102
5ZA9044Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:46:2512
16MJ9111Groš ŠtefanPSK Frenštát8400:46:4110
3ZB9247Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:4516
21MB93105Navařík PavelLK Radhošť5600:48:150
1ŽJ9437Šrubařová KateřinaTJ Frenštát8300:50:2420
9MC9528Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:224
17MJ9612Mikeska BořekTJ Frenštát8800:52:248
18MJ9713Pustějovský PatrikTJ Frenštát8800:52:256
4ZB9848Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:4314
2ŽJ9938Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:54:0918
5MD10033Domanský IvoAVC Praha3800:55:2912
3ŽJ10139Šimanová DanielaTJ Frenštát8400:55:5916
6MD10234Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:07:5010
7MD10335Volek FrantišekNový Jičín3201:12:378
4ŽJ10436Jirásková BáraLanškroun9101:16:2514

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód