Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

21.5.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 21.5.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Obalex Jílové

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 721

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Zoubek Zdeněk699
Novák Ladislav559
Javůrek Jiří489
Krupka Milan568
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Jirásková Eva647
Mannlová Jana807
Šimůnek Jan827
Žáček Stanislav567
Kebrle Milan757
Stránský Aleš607
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Varchola Milan516
Kindl Jiří446
Horáček Michal756
Šimůnek Jan496
Kozlík Miroslav736
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Zoubek Jiří654
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Jirásková Bára914
Sova Jaroslav604
Stránská Adéla914
Dušková Lenka804
Kašparec Petr624
Myška Jiří734
Mocker Milan644
Vaněk Petr614
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Vacek Martin694
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Merta Jaroslav354
Král Jindřich734
Šmíd Petr694
Straka Josef394
Jirásková Hanka894
Balcarová Petra814
Tučný Jan474
Přibyl Adam913

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ431Vaňo PavelJílové8500:45:4020
Muži A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:26:4930
1MA14Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:26:4930
3MA35Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:27:1828
4MA46Poduška JosefAC Kladno6200:28:1527
5MA57Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:3226
6MA78Bárta MiroslavJílové7300:31:0225
7MA179Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:4124
8MA1910Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:34:3923
9MA2211Dvořák JiříViking Jilemnice6300:36:2022
10MA2312Ernest MiroslavDubí6200:36:2221
11MA2413Sviták JanDolní Prysk7300:36:2520
12MA2714Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:37:3719
13MA3315Kopřiva BřetislavJílové7300:39:3318
14MA3516Stínil DušanJílové7300:39:4917
15MA3617Pour EduardAutoopravna Kozlík7300:40:0416
16MA3718Kozlík MiroslavAutoopravna Kozlík7300:40:4915
17MA3919Kšanda ViktorAutoopravna Kozlík7300:42:0314
18MA4120Kilian PavelKonkordia Děčín7300:42:2413
Muži B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB821Svatoš JaroslavLiberec5700:31:2020
2MB922Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:31:4019
3MB1023Žáček StanislavBK Děčín5600:32:1118
4MB1124Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:2817
5MB1225Krupka MilanTJ Rumburk5600:32:5216
6MB1426Jelínek JosefAC Česká Lípa5700:33:1315
7MB1627Kalát JosefHvězda Trnovany5600:33:3414
8MB2128Soukup LadislavSokol Poniklá5800:34:5913
9MB3129Novák LadislavJílové5500:37:5312
10MB4030Tschakert PetrDěčín5600:42:1111
Muži C (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC631Mach FrantišekJablonec n.N5000:30:0410
2MC1332Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:33:089
3MC1533Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:33:268
4MC1834Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:457
5MC2735Dolejš JanTJ Kyje4900:37:376
6MC4236Pravda IljaLiga 100 Praha4600:42:305
Muži D (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2537Zálešák FrantišekKD Havířov3700:36:4710
2MD2638Šulc VladimírArmaturka Üstí nad Labem4000:37:279
3MD3039Jatsch VítěslavLIAZ Jablonec3600:37:458
4MD3240Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:38:377
5MD3441Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:396
Juniorky (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ382Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:40:5510
Ženy A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2042Havelková DagmarJilemnice7200:34:5410
2ZA2943Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:37:439
3ZA4444Popovová MartinaPraha7400:46:268
Ženy B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 7,000 km, 420,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:26:4930
1MA14Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:26:4930
3MA35Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:27:1828
4MA46Poduška JosefAC Kladno6200:28:1527
5MA57Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:3226
1MC631Mach FrantišekJablonec n.N5000:30:0410
6MA78Bárta MiroslavJílové7300:31:0225
1MB821Svatoš JaroslavLiberec5700:31:2020
2MB922Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:31:4019
3MB1023Žáček StanislavBK Děčín5600:32:1118
4MB1124Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:2817
5MB1225Krupka MilanTJ Rumburk5600:32:5216
2MC1332Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:33:089
6MB1426Jelínek JosefAC Česká Lípa5700:33:1315
3MC1533Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:33:268
7MB1627Kalát JosefHvězda Trnovany5600:33:3414
7MA179Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:4124
4MC1834Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:457
8MA1910Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:34:3923
1ZA2042Havelková DagmarJilemnice7200:34:5410
8MB2128Soukup LadislavSokol Poniklá5800:34:5913
9MA2211Dvořák JiříViking Jilemnice6300:36:2022
10MA2312Ernest MiroslavDubí6200:36:2221
11MA2413Sviták JanDolní Prysk7300:36:2520
1MD2537Zálešák FrantišekKD Havířov3700:36:4710
2MD2638Šulc VladimírArmaturka Üstí nad Labem4000:37:279
5MC2735Dolejš JanTJ Kyje4900:37:376
12MA2714Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:37:3719
2ZA2943Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:37:439
3MD3039Jatsch VítěslavLIAZ Jablonec3600:37:458
9MB3129Novák LadislavJílové5500:37:5312
4MD3240Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:38:377
13MA3315Kopřiva BřetislavJílové7300:39:3318
5MD3441Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:396
14MA3516Stínil DušanJílové7300:39:4917
15MA3617Pour EduardAutoopravna Kozlík7300:40:0416
16MA3718Kozlík MiroslavAutoopravna Kozlík7300:40:4915
1ŽJ382Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:40:5510
17MA3919Kšanda ViktorAutoopravna Kozlík7300:42:0314
10MB4030Tschakert PetrDěčín5600:42:1111
18MA4120Kilian PavelKonkordia Děčín7300:42:2413
6MC4236Pravda IljaLiga 100 Praha4600:42:305
1MJ431Vaňo PavelJílové8500:45:4020
3ZA4444Popovová MartinaPraha7400:46:268

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód