Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

19.8.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 19.8.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5480

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šír Václav4819
Šrutek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Tempír František4912

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ81Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:37:2060
2MJ172Michálek MartinASK Slavia Praha8100:39:2957
3MJ183Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:39:3054
4MJ214Hudek MartinBK - FC Kadaň8300:40:0651
5MJ255Šilhán MilanBK - FC Kadaň8300:40:3048
6MJ276Machuta JakubBK - FC Kadaň8400:40:4045
7MJ297Novák MartinAC Start Karlovy Vary8100:40:5442
8MJ438Davídek DušanVrchlabí8100:42:1939
9MJ469Frühbauer AlešSK SKI Liberec8200:42:3836
10MJ4910Kubíček PetrFenix ski team Jeseník8100:42:5533
11MJ6211Martin TomášKrkonoše Vrchlabí8000:43:4030
12MJ6312Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:43:4427
13MJ6513Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:43:4724
14MJ6714Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:43:5521
15MJ6815Kalista JanPSK Olymp Praha8200:44:0218
16MJ6916Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:44:1215
17MJ7017Janíček MartinSKPŠ Praha8300:44:1412
18MJ7218Marynka TomášSki Jilemnice8100:44:259
19MJ7819Čichovský JanMaratonstav Úpice8400:44:576
20MJ8520Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:45:253
21MJ9721Katsiedl MichalPSK Olymp Praha8200:46:430
22MJ10222Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:590
23MJ10423Pazderský MarekSK SKI Liberec8100:47:480
24MJ11424Cihlář JanAC Kablo Kladno8300:48:420
25MJ12325Beran JanSpartak Police nad Metují8300:49:280
26MJ14126Hrubý JiříJunior Plzeň8400:51:230
27MJ15527Neumann MilanAC Kablo Kladno8300:53:100
28MJ15928Olah JanJiskra Horní Maršov8400:53:370
29MJ16029Matěna JosefSKI Radvanice8400:53:490
29MJ16030Kohoutek JanAC Kablo Kladno8200:53:490
31MJ16931Kozel MartinACPV Trutnov8900:55:530
32MJ17232Houštecký PetrZJ Sokol České Budějovice8300:56:190
33MJ17733Mach JanMaratonstav Úpice8600:57:410
33MJ17734Davídek RadekOlfin Car Vella Trutnov8700:57:410
Muži A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Bláha JanTJ Sokol České Budějovice7100:35:3190
2MA251Dúbravčík ZdeněkTJ Baník Stříbro6400:35:3587
3MA352Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3984
4MA453Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:35:5581
5MA554Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:36:0078
6MA655Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:36:3575
7MA756Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:37:0772
8MA1057Horák OndřejKHB Radegast7500:37:3869
9MA1158Soukup RadomírAC KABLO Kladno6800:38:2866
10MA1259Mikeš MartinAC Start Karlovy Vary7900:38:4763
11MA1360Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:38:5160
12MA1561Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:38:5657
13MA1662Drahoňovský AlešAC Turnov7200:39:2754
14MA1963Dostál ZbyněkTJ Baník Stříbro7200:39:5351
15MA2264Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:40:2248
16MA2565Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:40:3045
17MA2866Vinš PavelOK 24 Praha6900:40:4142
18MA3067Pozler TomášAC Pardubice7600:40:5939
19MA3168Novák TomášKRB Koberovy8000:41:0036
20MA3269Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:41:0633
21MA3470Tomeček LubošDukla Liberec7900:41:1230
22MA3771Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:41:2227
23MA3872Abrahám LuděkSK Hronov7500:41:2624
24MA3973Beran OndřejJanské Lázně7500:41:2921
25MA4074Martin JanDukla Liberec8000:41:4018
26MA4175Csabo MartinAC Kablo Kladno7700:41:4915
27MA4276Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:5312
28MA4477Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:42:319
29MA4778Havelka JanMaratonstav Úpice7900:42:466
30MA5279Tichý PavelAC Náchod6300:43:013
31MA5380Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8000:43:020
32MA5481Kolín JanDukla Liberec7700:43:040
33MA5582Jakoubek TomášDukla Liberec7900:43:120
34MA5683Jindra PetrSKPŠ Praha7100:43:150
35MA5784Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:43:160
36MA5985Pela ZbyněkAC Kladno7300:43:250
37MA6086Bolehovský PavelKER TEAM7100:43:290
38MA6587Dvořák JiříViking Jilemnice6300:43:470
39MA7188Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:44:190
40MA7389Kaše JanSKPŠ Praha7700:44:300
41MA7590Bábek LubomírAC Start Karlovy Vary7900:44:360
42MA7691Farář MartinJiskra Adršpach7700:44:400
43MA7792Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:44:510
44MA7993Kopka PavelSKPŠ Praha7500:45:050
45MA8994Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:45:540
46MA9195Hák MichalSokol Studenec7500:46:170
47MA9596Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:46:410
48MA10797Lukšan DavidDvůr Králové nad Labem7600:48:000
49MA11098Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:48:220
50MA11199Pavlica PetrPraha 96300:48:230
51MA114100Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:48:420
52MA117101Kervitzer JanSKPŠ Praha7800:48:500
53MA119102Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:49:070
54MA124103Davídek JiříTrutnov6400:49:360
55MA127104Miler VáclavSokol Kolín6200:50:010
56MA129105Barák KamilAC Kablo Kladno7700:50:060
57MA130106Mlynář PavelTrutnov6500:50:080
58MA138107Pokorný LuděkDvůr Králové nad Labem6700:51:060
59MA142108Jedlička MartinAC Kablo Kladno7400:51:300
60MA151109Silný JosefTrutnov6100:52:130
61MA154110Sýs MiroslavAC Kladno7600:52:400
62MA156111Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:120
63MA175112Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6200:57:170
64MA176113Vojtěch TomášSK Policie Trutnov7500:57:230
65MA193114Špička JaroslavAC Kladno7401:01:370
66MA207115Matoulek JiříTrutnov7201:13:180
67MA213116Baroch JiříAC Kladno7501:24:280
Muži B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9117Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:37:3260
2MB14118Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:5557
3MB20119Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:0354
4MB33120Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:41:0851
5MB45121Beran JiříSP Police nad Metují5200:42:3448
6MB48122Špacír LadislavLoko Břeclav5500:42:5145
7MB50123Uvízl IvanHáje n./J.5800:42:5842
8MB51124Mrva PavelFofr Tým6000:42:5939
9MB61125Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:43:3636
10MB64126Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:43:4633
11MB82127Kubr VáclavLTK Hradec Králové5500:45:1530
12MB84128Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:45:2327
13MB87129Balcar LubošPolice nad Metují5800:45:3524
14MB88130Najman LiborAC Náchod5300:45:4021
15MB92131Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:46:2418
16MB93132Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:46:3315
17MB94133Horák JiříSKP Trutnov5800:46:4012
18MB98134Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:46:449
19MB99135Gregor JaroslavAC OH Praha5100:46:466
20MB105136Weiss MichalAC Praha 18905900:47:503
21MB106137Soukup LadislavSokol Poniklá5800:47:510
22MB108138Malatín ŠtefanAAC Brno5500:48:020
23MB111139Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:48:230
24MB120140Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:49:110
25MB121141Trnka MilanTrutnov5600:49:140
26MB128142Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:50:050
27MB134143Davídek DušanVrchlabí6000:50:260
28MB135144Zitta RostislavHO Banka Praha5300:50:320
29MB148145Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:51:550
30MB152146Vimer JanStrojírny Kladno5500:52:310
31MB153147Krejsa VáclavBering Praha5200:52:360
32MB171148Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:56:150
33MB174149Kučera ZdeněkAC Náchod5500:56:450
34MB179150Hojáč MojmírJiskra Tanvald5800:58:030
35MB199151Konopa JiříSokol České Budějovice5101:03:430
36MB201152Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:06:210
Muži C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC23153Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:40:2530
2MC36154Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:1927
3MC58155Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:43:2224
4MC80156Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:1021
5MC86157Kober JosefDolní Olešnice5000:45:3218
6MC103158Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:47:0615
7MC118159Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:48:5112
8MC133160Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:239
9MC138161Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:51:066
10MC144162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:423
11MC147163Zahula JanČD Tanvald5000:51:520
12MC158164Les JosefKČT Třemošná4700:53:270
13MC165165Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:54:480
14MC167166Schrötter JiříŠternberk4500:55:310
15MC170167Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:020
16MC173168Tučný JanMK Pardubice4700:56:340
17MC181169Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:58:410
18MC184170Čepelka OldřichTima Liberec4800:59:580
19MC185171Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:140
20MC186172Groh StanislavHS Vrchlabí4601:00:330
21MC187173Zídka JiříHacar Trutnov4501:00:460
22MC188174Čech KarelSF Praha4501:01:020
23MC197175Vlk IvanLaryko Hostinné4201:02:500
24MC198176Ryska PavelLoko Most4401:03:240
25MC200177Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:04:180
26MC209178Matoulek VáclavVAMAT Trutnov4801:16:540
Muži D (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD96179Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:4230
2MD131180Merunka JanASK MK Kladno4000:50:1027
3MD143181Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:3324
4MD150182Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:0721
5MD157183Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:53:1418
6MD166184Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:55:1315
7MD180185Kočí JosefTJ Jezbiny3900:58:0912
8MD203186Domanský IvoAVC Praha3801:08:469
9MD208187Kusebough RudolfMK Kladno4001:14:146
Juniorky (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ10135Zabloudilová LenkaACP Brno8200:46:5830
2ŽJ11336Havlová PavlaStruna Liberec5700:48:3027
3ŽJ11637Konopová KláraTJ Sokol SŠ České Budějovice8300:48:4924
4ŽJ12538Ptáčková LenkaŠkoda Plzeň8500:49:5021
5ŽJ13639Hlaváčková KláraSK SKI Liberec8300:50:4718
6ŽJ13740Mostecká JanaSK Kotlářka Praha8200:51:0415
7ŽJ14641Kuncová BarboraTJ Dvůr Králové nad Labem8200:51:4712
8ŽJ16242Šípová PetraAC Start Karlovy Vary8300:54:149
9ŽJ16343Hubená EvaDvůr Králové nad Labem8400:54:226
10ŽJ18244Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:143
11ŽJ18345Baranová VendulaUSK Praha8100:59:190
12ŽJ19046Soukupová AlenaTJ Jilemnice8201:01:220
13ŽJ19447Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8501:01:490
14ŽJ20548Musilová ZuzanaTJ Sokol SŠ České Budějovice8301:09:210
15ŽJ21049Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:21:420
Ženy A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24188Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:40:2930
2ZA35189Šádková IrenaAC Pardubice6900:41:1627
3ZA74190Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:3324
4ZA81191Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:45:1421
5ZA83192Havelková DagmarJilemnice7200:45:1718
6ZA109193Havlová PetraOlymp Praha7600:48:0315
7ZA126194Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:49:5512
8ZA132195Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:50:159
9ZA140196Navrátilová LucieLoko Trutnov8000:51:136
10ZA145197Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:443
11ZA168198Baloghová JanaSlovensko8000:55:36-
12ZA191199Kostomlatská IvanaTrutnov7101:01:330
13ZA196200Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:02:260
14ZA206201Matalová JanaOstrava7301:10:270
15ZA211202Součková GabrielaTeplice v Č.7901:23:470
15ZA211203Součková PavlínaTeplice v Č.7901:23:470
Ženy B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB90204Martincová IvanaAC Moravská Slávia Brno6300:46:0130
2ZB100205Paulů BlankaAC Jilemnice5400:46:4927
3ZB122206Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:49:1824
4ZB149207Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:51:5721
5ZB164208Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:54:4018
6ZB189209Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:0815
7ZB191210Vidimová IvanaSokol Mníšek pod Brdy5101:01:3312
8ZB195211Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:199
9ZB202212Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:446
10ZB204213Procházková IrenaTJ Háje5701:09:113
Trať 8,600 km, 650,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Bláha JanTJ Sokol České Budějovice7100:35:3190
2MA251Dúbravčík ZdeněkTJ Baník Stříbro6400:35:3587
3MA352Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3984
4MA453Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:35:5581
5MA554Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:36:0078
6MA655Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:36:3575
7MA756Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:37:0772
1MJ81Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:37:2060
1MB9117Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:37:3260
8MA1057Horák OndřejKHB Radegast7500:37:3869
9MA1158Soukup RadomírAC KABLO Kladno6800:38:2866
10MA1259Mikeš MartinAC Start Karlovy Vary7900:38:4763
11MA1360Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:38:5160
2MB14118Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:5557
12MA1561Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:38:5657
13MA1662Drahoňovský AlešAC Turnov7200:39:2754
2MJ172Michálek MartinASK Slavia Praha8100:39:2957
3MJ183Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:39:3054
14MA1963Dostál ZbyněkTJ Baník Stříbro7200:39:5351
3MB20119Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:0354
4MJ214Hudek MartinBK - FC Kadaň8300:40:0651
15MA2264Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:40:2248
1MC23153Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:40:2530
1ZA24188Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:40:2930
16MA2565Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:40:3045
5MJ255Šilhán MilanBK - FC Kadaň8300:40:3048
6MJ276Machuta JakubBK - FC Kadaň8400:40:4045
17MA2866Vinš PavelOK 24 Praha6900:40:4142
7MJ297Novák MartinAC Start Karlovy Vary8100:40:5442
18MA3067Pozler TomášAC Pardubice7600:40:5939
19MA3168Novák TomášKRB Koberovy8000:41:0036
20MA3269Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:41:0633
4MB33120Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:41:0851
21MA3470Tomeček LubošDukla Liberec7900:41:1230
2ZA35189Šádková IrenaAC Pardubice6900:41:1627
2MC36154Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:1927
22MA3771Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:41:2227
23MA3872Abrahám LuděkSK Hronov7500:41:2624
24MA3973Beran OndřejJanské Lázně7500:41:2921
25MA4074Martin JanDukla Liberec8000:41:4018
26MA4175Csabo MartinAC Kablo Kladno7700:41:4915
27MA4276Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:5312
8MJ438Davídek DušanVrchlabí8100:42:1939
28MA4477Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:42:319
5MB45121Beran JiříSP Police nad Metují5200:42:3448
9MJ469Frühbauer AlešSK SKI Liberec8200:42:3836
29MA4778Havelka JanMaratonstav Úpice7900:42:466
6MB48122Špacír LadislavLoko Břeclav5500:42:5145
10MJ4910Kubíček PetrFenix ski team Jeseník8100:42:5533
7MB50123Uvízl IvanHáje n./J.5800:42:5842
8MB51124Mrva PavelFofr Tým6000:42:5939
30MA5279Tichý PavelAC Náchod6300:43:013
31MA5380Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8000:43:020
32MA5481Kolín JanDukla Liberec7700:43:040
33MA5582Jakoubek TomášDukla Liberec7900:43:120
34MA5683Jindra PetrSKPŠ Praha7100:43:150
35MA5784Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:43:160
3MC58155Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:43:2224
36MA5985Pela ZbyněkAC Kladno7300:43:250
37MA6086Bolehovský PavelKER TEAM7100:43:290
9MB61125Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:43:3636
11MJ6211Martin TomášKrkonoše Vrchlabí8000:43:4030
12MJ6312Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:43:4427
10MB64126Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:43:4633
38MA6587Dvořák JiříViking Jilemnice6300:43:470
13MJ6513Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:43:4724
14MJ6714Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:43:5521
15MJ6815Kalista JanPSK Olymp Praha8200:44:0218
16MJ6916Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:44:1215
17MJ7017Janíček MartinSKPŠ Praha8300:44:1412
39MA7188Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:44:190
18MJ7218Marynka TomášSki Jilemnice8100:44:259
40MA7389Kaše JanSKPŠ Praha7700:44:300
3ZA74190Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:3324
41MA7590Bábek LubomírAC Start Karlovy Vary7900:44:360
42MA7691Farář MartinJiskra Adršpach7700:44:400
43MA7792Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:44:510
19MJ7819Čichovský JanMaratonstav Úpice8400:44:576
44MA7993Kopka PavelSKPŠ Praha7500:45:050
4MC80156Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:1021
4ZA81191Rozkovcová PavlaSparta Praha7400:45:1421
11MB82127Kubr VáclavLTK Hradec Králové5500:45:1530
5ZA83192Havelková DagmarJilemnice7200:45:1718
12MB84128Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:45:2327
20MJ8520Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:45:253
5MC86157Kober JosefDolní Olešnice5000:45:3218
13MB87129Balcar LubošPolice nad Metují5800:45:3524
14MB88130Najman LiborAC Náchod5300:45:4021
45MA8994Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:45:540
1ZB90204Martincová IvanaAC Moravská Slávia Brno6300:46:0130
46MA9195Hák MichalSokol Studenec7500:46:170
15MB92131Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:46:2418
16MB93132Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:46:3315
17MB94133Horák JiříSKP Trutnov5800:46:4012
47MA9596Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:46:410
1MD96179Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:4230
21MJ9721Katsiedl MichalPSK Olymp Praha8200:46:430
18MB98134Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:46:449
19MB99135Gregor JaroslavAC OH Praha5100:46:466
2ZB100205Paulů BlankaAC Jilemnice5400:46:4927
1ŽJ10135Zabloudilová LenkaACP Brno8200:46:5830
22MJ10222Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:590
6MC103158Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:47:0615
23MJ10423Pazderský MarekSK SKI Liberec8100:47:480
20MB105136Weiss MichalAC Praha 18905900:47:503
21MB106137Soukup LadislavSokol Poniklá5800:47:510
48MA10797Lukšan DavidDvůr Králové nad Labem7600:48:000
22MB108138Malatín ŠtefanAAC Brno5500:48:020
6ZA109193Havlová PetraOlymp Praha7600:48:0315
49MA11098Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:48:220
50MA11199Pavlica PetrPraha 96300:48:230
23MB111139Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:48:230
2ŽJ11336Havlová PavlaStruna Liberec5700:48:3027
51MA114100Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:48:420
24MJ11424Cihlář JanAC Kablo Kladno8300:48:420
3ŽJ11637Konopová KláraTJ Sokol SŠ České Budějovice8300:48:4924
52MA117101Kervitzer JanSKPŠ Praha7800:48:500
7MC118159Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:48:5112
53MA119102Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:49:070
24MB120140Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:49:110
25MB121141Trnka MilanTrutnov5600:49:140
3ZB122206Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:49:1824
25MJ12325Beran JanSpartak Police nad Metují8300:49:280
54MA124103Davídek JiříTrutnov6400:49:360
4ŽJ12538Ptáčková LenkaŠkoda Plzeň8500:49:5021
7ZA126194Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:49:5512
55MA127104Miler VáclavSokol Kolín6200:50:010
26MB128142Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:50:050
56MA129105Barák KamilAC Kablo Kladno7700:50:060
57MA130106Mlynář PavelTrutnov6500:50:080
2MD131180Merunka JanASK MK Kladno4000:50:1027
8ZA132195Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:50:159
8MC133160Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:239
27MB134143Davídek DušanVrchlabí6000:50:260
28MB135144Zitta RostislavHO Banka Praha5300:50:320
5ŽJ13639Hlaváčková KláraSK SKI Liberec8300:50:4718
6ŽJ13740Mostecká JanaSK Kotlářka Praha8200:51:0415
58MA138107Pokorný LuděkDvůr Králové nad Labem6700:51:060
9MC138161Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:51:066
9ZA140196Navrátilová LucieLoko Trutnov8000:51:136
26MJ14126Hrubý JiříJunior Plzeň8400:51:230
59MA142108Jedlička MartinAC Kablo Kladno7400:51:300
3MD143181Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:3324
10MC144162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:423
10ZA145197Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:443
7ŽJ14641Kuncová BarboraTJ Dvůr Králové nad Labem8200:51:4712
11MC147163Zahula JanČD Tanvald5000:51:520
29MB148145Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:51:550
4ZB149207Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:51:5721
4MD150182Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:0721
60MA151109Silný JosefTrutnov6100:52:130
30MB152146Vimer JanStrojírny Kladno5500:52:310
31MB153147Krejsa VáclavBering Praha5200:52:360
61MA154110Sýs MiroslavAC Kladno7600:52:400
27MJ15527Neumann MilanAC Kablo Kladno8300:53:100
62MA156111Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:120
5MD157183Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:53:1418
12MC158164Les JosefKČT Třemošná4700:53:270
28MJ15928Olah JanJiskra Horní Maršov8400:53:370
29MJ16029Matěna JosefSKI Radvanice8400:53:490
29MJ16030Kohoutek JanAC Kablo Kladno8200:53:490
8ŽJ16242Šípová PetraAC Start Karlovy Vary8300:54:149
9ŽJ16343Hubená EvaDvůr Králové nad Labem8400:54:226
5ZB164208Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:54:4018
13MC165165Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:54:480
6MD166184Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:55:1315
14MC167166Schrötter JiříŠternberk4500:55:310
11ZA168198Baloghová JanaSlovensko8000:55:36-
31MJ16931Kozel MartinACPV Trutnov8900:55:530
15MC170167Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:020
32MB171148Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:56:150
32MJ17232Houštecký PetrZJ Sokol České Budějovice8300:56:190
16MC173168Tučný JanMK Pardubice4700:56:340
33MB174149Kučera ZdeněkAC Náchod5500:56:450
63MA175112Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6200:57:170
64MA176113Vojtěch TomášSK Policie Trutnov7500:57:230
33MJ17734Davídek RadekOlfin Car Vella Trutnov8700:57:410
33MJ17733Mach JanMaratonstav Úpice8600:57:410
34MB179150Hojáč MojmírJiskra Tanvald5800:58:030
7MD180185Kočí JosefTJ Jezbiny3900:58:0912
17MC181169Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:58:410
10ŽJ18244Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:143
11ŽJ18345Baranová VendulaUSK Praha8100:59:190
18MC184170Čepelka OldřichTima Liberec4800:59:580
19MC185171Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:140
20MC186172Groh StanislavHS Vrchlabí4601:00:330
21MC187173Zídka JiříHacar Trutnov4501:00:460
22MC188174Čech KarelSF Praha4501:01:020
6ZB189209Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:0815
12ŽJ19046Soukupová AlenaTJ Jilemnice8201:01:220
7ZB191210Vidimová IvanaSokol Mníšek pod Brdy5101:01:3312
12ZA191199Kostomlatská IvanaTrutnov7101:01:330
65MA193114Špička JaroslavAC Kladno7401:01:370
13ŽJ19447Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8501:01:490
8ZB195211Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:199
13ZA196200Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:02:260
23MC197175Vlk IvanLaryko Hostinné4201:02:500
24MC198176Ryska PavelLoko Most4401:03:240
35MB199151Konopa JiříSokol České Budějovice5101:03:430
25MC200177Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:04:180
36MB201152Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:06:210
9ZB202212Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:446
8MD203186Domanský IvoAVC Praha3801:08:469
10ZB204213Procházková IrenaTJ Háje5701:09:113
14ŽJ20548Musilová ZuzanaTJ Sokol SŠ České Budějovice8301:09:210
14ZA206201Matalová JanaOstrava7301:10:270
66MA207115Matoulek JiříTrutnov7201:13:180
9MD208187Kusebough RudolfMK Kladno4001:14:146
26MC209178Matoulek VáclavVAMAT Trutnov4801:16:540
15ŽJ21049Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:21:420
15ZA211202Součková GabrielaTeplice v Č.7901:23:470
15ZA211203Součková PavlínaTeplice v Č.7901:23:470
67MA213116Baroch JiříAC Kladno7501:24:280

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód