Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn

16.9.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn
  • datum konání: 16.9.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.8.2014Běh na Svatý Hostýn193
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
14.8.2010Bystřice pod Hostýnem - Hostýn135
29.8.2009Bystřice pod Hostýnem - Hostýn112
14.6.2008Bystřice pod Hostýnem - Hostýn107
21.7.2007Bystřice pod Hostýnem - Hostýn130
19.8.2006Bystřice pod Hostýnem - Hostýn116
20.8.2005Bystřice pod Hostýnem - Hostýn98
14.9.1996Bystřice pod Hostýnem - Hostýn45

Statistika závodu Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 1107

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Lanta Jiří4410
Sehnal Tomáš739
Vodička Jan459
Kolínek František569
Suchánek Lukáš798
Zátopek Jiří608
Keller Antonín637
Blaha Tomáš767
Špacír Ladislav557
Přívětivý Miroslav537
Škapa Marek716
Dvořák Pavel826
Bejdák Silvestr436
Vévodová Martina906
Jirásková Eva646
Vraštilová Miloslava566
Ševčík Pavel616
Krejčí Josef496
Hrozová Milena535
Šimůnek Jan495
Prokop Jiří565
Knebl Vladislav355
Novotná Martina885
Polášek Jan835
Šnevajs Radomír635
Škorňa Vlastimil555
Rapčan Lukáš785
Gaman Jaroslav355
Tomíšek Jindřich395
Lenhart Vít825
Dřímalová Martina895
Bělka Jaroslav524
Paus Aleš784
Merta Jaroslav354
Fritscher Adam754
Vodák Jiří714
Bednarz Libor804
Frydrych Martin834
Adamec Milan774
Dostál Pavel704
Vaněčková Lada624
Hrdina Pavel884
Kubíček František464
Sýkora Lukáš904
Barbořák Bohuš594
Musil Ladislav564
Lubínek Lubomír604
Wálek Bronislav574
Holec Pavel854
Šitka Josef864

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,200 km, 391,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1212Polášek JanKelč 00:26:1120
2MJ1515Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:1819
3MJ1616Špiler StanislavPřerov8100:27:3118
4MJ1818Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:27:4917
5MJ2929Křenek LukášACP Junior Brno8300:30:0116
6MJ3636Dvořák LadislavDR. SVITAVÁK KEPÁK8200:31:2115
7MJ4949Petřík RichardTJ Prusinovice8400:34:5414
8MJ6161Přívětivý PavelKHB Radegast9000:48:5913
9MJ6464Přívěťivý TomášKHB Radegast8800:54:1912
Muži A (trať 5,200 km, 391,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:23:0630
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:23:1829
3MA33Stanka PetrNový Jičín6900:23:3628
4MA44Horák OndřejKMB Radegast7500:23:4927
5MA55Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:23:5826
6MA66Bětík PetrSokol Opava6900:24:0125
7MA77Dobšíček Pavel2 B Tým8000:24:0424
8MA99Pokorný ZdeněkKMB Radegast7500:25:0323
9MA1414Rončák JanAK MILO Olomouc6700:27:1122
10MA1717Sehnal TomášHO Holešov7300:27:3521
11MA2121Suchánek LukášKMB Radegast7900:28:3420
12MA2525Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:29:3519
13MA2626Dvořák PavelPřerov7700:29:3618
14MA3030Mikulík DanielPřerov7300:30:3217
15MA3434Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7700:31:2016
16MA4444Pečenka LiborKHB Radegast6100:33:1615
16MA4445Dlabaja LiborBystřice pod Hostýnem7500:33:1615
18MA4646Horyanský PetrStart Brno6700:33:2013
19MA5555Svárovský JanXXX7700:37:5512
20MA6262Přívětivý JiříKHB Radegast6100:49:0011
Muži B (trať 5,200 km, 391,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB88Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:4120
2MB1010Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:25:3619
3MB1111Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:25:4418
4MB1313Šviihel MiroslavBS Slopné 00:26:3417
5MB1919Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:27:5516
6MB2020Krejčí VojtěchSlavkov pod Hostýnem5400:28:1215
7MB2323Pospíšil ČeslavSON Přerov5100:29:2314
8MB3131Talaš JaromírSHD Otrokovice5400:30:5513
9MB3838Martínek VladimírSKP Holešov5600:32:0312
10MB4242Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:4611
Muži C (trať 5,200 km, 391,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2424Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:29:2810
2MC2828Vodička JanŠELA SPORT Přerov 00:29:509
3MC3232Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:038
4MC3535Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:31:207
5MC3737Lerch VladislavMILO Olomouc4800:31:226
6MC3939Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:135
7MC4040Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:32:314
8MC5151Pytelka VáclavPlzeň4500:35:543
9MC5353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:482
Muži D (trať 5,200 km, 391,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4141Bielčík JindřichLichkov 00:32:3810
2MD4343Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:33:019
3MD4747Horyanský KarelStart Brno4000:34:148
4MD5656Gaman JaroslavHBSK Havířov 00:38:207
5MD5858Domanský IvoAVC Praha3800:45:486
6MD6363Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2300:50:555
Juniorky (trať 5,200 km, 391,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5252Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:36:2710
2ŽJ6060Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:47:169
Ženy A (trať 5,200 km, 391,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2727Hanáková MiroslavaACP Brno6600:29:4110
2ZA3333Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:31:139
3ZA4848Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:34:258
Ženy B (trať 5,200 km, 391,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2222Hajná DanaAK Kroměříž6400:29:0310
2ZB5050Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:35:089
3ZB5454Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:36:588
4ZB5757Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:407
5ZB5959Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:45:546
Trať 5,200 km, 391,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:23:0630
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:23:1829
3MA33Stanka PetrNový Jičín6900:23:3628
4MA44Horák OndřejKMB Radegast7500:23:4927
5MA55Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:23:5826
6MA66Bětík PetrSokol Opava6900:24:0125
7MA77Dobšíček Pavel2 B Tým8000:24:0424
1MB88Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:4120
8MA99Pokorný ZdeněkKMB Radegast7500:25:0323
2MB1010Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:25:3619
3MB1111Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:25:4418
1MJ1212Polášek JanKelč 00:26:1120
4MB1313Šviihel MiroslavBS Slopné 00:26:3417
9MA1414Rončák JanAK MILO Olomouc6700:27:1122
2MJ1515Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:1819
3MJ1616Špiler StanislavPřerov8100:27:3118
10MA1717Sehnal TomášHO Holešov7300:27:3521
4MJ1818Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:27:4917
5MB1919Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:27:5516
6MB2020Krejčí VojtěchSlavkov pod Hostýnem5400:28:1215
11MA2121Suchánek LukášKMB Radegast7900:28:3420
1ZB2222Hajná DanaAK Kroměříž6400:29:0310
7MB2323Pospíšil ČeslavSON Přerov5100:29:2314
1MC2424Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:29:2810
12MA2525Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:29:3519
13MA2626Dvořák PavelPřerov7700:29:3618
1ZA2727Hanáková MiroslavaACP Brno6600:29:4110
2MC2828Vodička JanŠELA SPORT Přerov 00:29:509
5MJ2929Křenek LukášACP Junior Brno8300:30:0116
14MA3030Mikulík DanielPřerov7300:30:3217
8MB3131Talaš JaromírSHD Otrokovice5400:30:5513
3MC3232Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:038
2ZA3333Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:31:139
15MA3434Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7700:31:2016
4MC3535Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:31:207
6MJ3636Dvořák LadislavDR. SVITAVÁK KEPÁK8200:31:2115
5MC3737Lerch VladislavMILO Olomouc4800:31:226
9MB3838Martínek VladimírSKP Holešov5600:32:0312
6MC3939Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:135
7MC4040Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:32:314
1MD4141Bielčík JindřichLichkov 00:32:3810
10MB4242Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:4611
2MD4343Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:33:019
16MA4444Pečenka LiborKHB Radegast6100:33:1615
16MA4445Dlabaja LiborBystřice pod Hostýnem7500:33:1615
18MA4646Horyanský PetrStart Brno6700:33:2013
3MD4747Horyanský KarelStart Brno4000:34:148
3ZA4848Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:34:258
7MJ4949Petřík RichardTJ Prusinovice8400:34:5414
2ZB5050Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:35:089
8MC5151Pytelka VáclavPlzeň4500:35:543
1ŽJ5252Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:36:2710
9MC5353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:482
3ZB5454Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:36:588
19MA5555Svárovský JanXXX7700:37:5512
4MD5656Gaman JaroslavHBSK Havířov 00:38:207
4ZB5757Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:407
5MD5858Domanský IvoAVC Praha3800:45:486
5ZB5959Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:45:546
2ŽJ6060Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:47:169
8MJ6161Přívětivý PavelKHB Radegast9000:48:5913
20MA6262Přívětivý JiříKHB Radegast6100:49:0011
6MD6363Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2300:50:555
9MJ6464Přívěťivý TomášKHB Radegast8800:54:1912

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód