14.5.2000, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
29.6.2003 | Zelená Lhota - Prenet | 51 |
20.5.2001 | Zelená Lhota - Prenet | 41 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Rus Zdeněk | 52 | 3 |
Ešner Ludvík | 56 | 3 |
März František | 43 | 3 |
Šimurda Martin | 72 | 3 |
Sýkora Jiří | 51 | 3 |
Čada Jiří | 48 | 3 |
Molhanc Karel | 50 | 3 |
Přibík Jiří | 50 | 3 |
März Robert | 68 | 2 |
Kučera Otakar | 45 | 2 |
Kunc Josef | 45 | 2 |
Hošta Vlastimil | 72 | 2 |
Drahorád Ctirad | 59 | 2 |
Šimůnek Jan | 49 | 2 |
Kašpar Petr | 54 | 2 |
Sýkora Jiří | 84 | 2 |
Myška Jiří | 73 | 2 |
Schmid Maria | 58 | 2 |
Janový Petr | 45 | 2 |
Matějíček Hanuš | 41 | 2 |
Voráček Karel | 63 | 2 |
Zálešák František | 37 | 2 |
Bscheidl Kurt | 53 | 2 |
Hrubý Jiří | 84 | 2 |
Šroubková Marta | 61 | 2 |
Štampach Čestmír | 55 | 2 |
Šmucler Václav | 50 | 2 |
Hrubý Jiří | 55 | 2 |
Ganaj Karel | 51 | 2 |
Pechek František | 53 | 2 |
Růžička Josef | 39 | 2 |
Poduška Josef | 62 | 2 |
Ptáčková Lenka | 85 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 10 | 48 | Pechek Petr | Maratonstav Úpice | 83 | 00:23:49 | 20 |
2 | MJ | 13 | 49 | Černý Lukáš | SKI Klub Šumava Vimperk | 82 | 00:24:29 | 19 |
3 | MJ | 15 | 50 | Görner Tomáš | TJ Klatovy | 81 | 00:25:10 | 18 |
4 | MJ | 28 | 51 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:27:37 | 17 |
5 | MJ | 29 | 52 | Hrubý Jiří | TJ Přeštice | 84 | 00:29:20 | 16 |
6 | MJ | 51 | 53 | Sýkora Jiří | Tatran Železná Ruda | 84 | 00:35:06 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Zoubek Zdeněk | AC Slovan Liberec | 69 | 00:22:05 | 30 |
2 | MA | 2 | 2 | Skalský Roman | SSC Mariánské Lázně | 75 | 00:22:25 | 29 |
3 | MA | 3 | 3 | Honsa Pavel | TJ Klatovy | 62 | 00:22:51 | 28 |
4 | MA | 4 | 4 | Poduška Josef | AC Kladno | 62 | 00:23:01 | 27 |
5 | MA | 5 | 5 | März Robert | AWT Kdyně | 68 | 00:23:15 | 26 |
6 | MA | 6 | 6 | Smetana Josef | PSK Atex Klatovy | 69 | 00:23:19 | 25 |
7 | MA | 8 | 7 | Myška Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:23:36 | 24 |
8 | MA | 11 | 8 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:23:53 | 23 |
9 | MA | 12 | 9 | Šimurda Martin | TJ Kašperské Hory | 72 | 00:24:00 | 22 |
10 | MA | 17 | 10 | Randák Karel | ČSV Praha | 71 | 00:25:39 | 21 |
11 | MA | 18 | 11 | Seitz Siegfried | WSV Patersdorf - D | 70 | 00:25:47 | - |
12 | MA | 20 | 12 | Vozár Milan | GAMA Železná Ruda | 69 | 00:26:03 | 20 |
13 | MA | 32 | 13 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 00:29:35 | 19 |
14 | MA | 36 | 14 | Opluštil Bohuslav | Lyžaři Nýrsko | 76 | 00:30:30 | 18 |
15 | MA | 39 | 15 | Marek Daniel | Slávie VŠ Plzeň | 71 | 00:31:11 | 17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 16 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:23:30 | 20 |
2 | MB | 9 | 17 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 00:23:46 | 19 |
3 | MB | 14 | 18 | Pechek František | Maratonstav Úpice - Nike team | 53 | 00:24:54 | 18 |
4 | MB | 16 | 19 | Ešner Ludvík | Tatran Železná Ruda | 56 | 00:25:14 | 17 |
5 | MB | 22 | 20 | Sýkora Jiří | Tatran Železná Ruda | 51 | 00:26:51 | 16 |
6 | MB | 23 | 21 | Bscheidl Kurt | Zwiiesel - D | 53 | 00:26:55 | - |
7 | MB | 24 | 22 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 00:27:17 | 15 |
8 | MB | 25 | 23 | Mrva Pavel | Česká Kamenice | 60 | 00:27:24 | 14 |
9 | MB | 26 | 24 | Procházka Jiří | TJ Klatovy | 56 | 00:27:28 | 13 |
10 | MB | 34 | 25 | Štampach Čestmír | Tatran Železná Ruda | 55 | 00:30:21 | 12 |
11 | MB | 45 | 26 | Hrubý Jiří | TJ Přeštice | 55 | 00:32:21 | 11 |
12 | MB | 48 | 27 | Krejsa Václav | Bering Praha | 52 | 00:34:14 | 10 |
13 | MB | 58 | 28 | Kašpar Petr | KČT TJ Nýrsko | 54 | 00:37:52 | 9 |
14 | MB | 59 | 29 | Kraus Jan | Mediace Plzeň | 55 | 00:39:04 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 19 | 30 | Přibík Jiří | PSK Klatovy | 50 | 00:25:50 | 10 |
2 | MC | 21 | 31 | Ganaj Karel | SURS Stříbro | 51 | 00:26:19 | 9 |
3 | MC | 27 | 32 | Biemann Götz | SKI Harrachov | 43 | 00:27:33 | 8 |
4 | MC | 31 | 33 | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 45 | 00:29:34 | 7 |
5 | MC | 35 | 34 | Kučera Otakar | TJ Přeštice | 45 | 00:30:26 | 6 |
6 | MC | 40 | 35 | Čada Jiří | KČT Nýrsko | 48 | 00:31:14 | 5 |
7 | MC | 47 | 36 | Popov Saša | AC Falcon Rokycany | 45 | 00:34:00 | 4 |
8 | MC | 50 | 37 | Molhanc Karel | Nýrsko | 50 | 00:34:39 | 3 |
9 | MC | 52 | 38 | Matějíček Hanuš | SURS Stříbro | 41 | 00:35:15 | 2 |
10 | MC | 55 | 39 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:36:07 | 1 |
11 | MC | 56 | 40 | März František | Sokol Kout | 43 | 00:36:19 | 0 |
12 | MC | 61 | 41 | Kunc Josef | TJ Sušice | 45 | 00:43:56 | 0 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 33 | 42 | Zálešák František | KD Havířov | 37 | 00:29:51 | 10 |
2 | MD | 37 | 43 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:30:32 | 9 |
3 | MD | 38 | 44 | Růžička Josef | Tatran Železná Ruda | 39 | 00:30:45 | 8 |
4 | MD | 42 | 45 | Tolar Vladimír | SURS Stříbro | 40 | 00:31:46 | 7 |
5 | MD | 44 | 46 | Miles Petr | Krnap Vrchlabí | 37 | 00:32:12 | 6 |
6 | MD | 57 | 47 | Kintzl Emil | TJ Kašperské Hory | 34 | 00:37:05 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 46 | 54 | Ptáčková Lenka | Nezvěstice | 85 | 00:33:12 | 10 |
2 | ŽJ | 53 | 55 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:35:45 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 30 | 56 | Novotná Helena | ČZV Praha | 74 | 00:29:24 | 10 |
2 | ZA | 54 | 57 | Popovová Martina | Praha | 74 | 00:35:49 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 41 | 58 | Schmid Maria | Zwiiesel - D | 58 | 00:31:18 | - |
2 | ZB | 43 | 59 | Popovová Jaroslava | AC Falcon Rokycany | 48 | 00:32:00 | 10 |
3 | ZB | 49 | 60 | Šroubková Marta | Sokol Plzeň | 61 | 00:34:17 | 9 |
4 | ZB | 60 | 61 | Melicharová Ludmila | AC Škoda Plzeň | 61 | 00:39:37 | 8 |
5 | ZB | 62 | 62 | Švarcová Jarmila | KČT Nýrsko | 35 | 00:49:16 | 7 |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.