Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zelená Lhota - Prenet

14.5.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Zelená Lhota - Prenet
  • datum konání: 14.5.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KČT Nýrsko

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,000 km, 432,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1048Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:23:4920
2MJ1349Černý LukášSKI Klub Šumava Vimperk8200:24:2919
3MJ1550Görner TomášTJ Klatovy8100:25:1018
4MJ2851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:3717
5MJ2952Hrubý JiříTJ Přeštice8400:29:2016
6MJ5153Sýkora JiříTatran Železná Ruda8400:35:0615
Muži A (trať 5,000 km, 432,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:22:0530
2MA22Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:22:2529
3MA33Honsa PavelTJ Klatovy6200:22:5128
4MA44Poduška JosefAC Kladno6200:23:0127
5MA55März RobertAWT Kdyně6800:23:1526
6MA66Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:23:1925
7MA87Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:23:3624
8MA118Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:5323
9MA129Šimurda MartinTJ Kašperské Hory7200:24:0022
10MA1710Randák KarelČSV Praha7100:25:3921
11MA1811Seitz SiegfriedWSV Patersdorf - D7000:25:47-
12MA2012Vozár MilanGAMA Železná Ruda6900:26:0320
13MA3213Voráček KarelSokol Dolany6300:29:3519
14MA3614Opluštil BohuslavLyžaři Nýrsko7600:30:3018
15MA3915Marek DanielSlávie VŠ Plzeň7100:31:1117
Muži B (trať 5,000 km, 432,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB716Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:3020
2MB917Smrčka MilošBK Říčany5400:23:4619
3MB1418Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:24:5418
4MB1619Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:25:1417
5MB2220Sýkora JiříTatran Železná Ruda5100:26:5116
6MB2321Bscheidl KurtZwiiesel - D5300:26:55-
7MB2422Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:27:1715
8MB2523Mrva PavelČeská Kamenice6000:27:2414
9MB2624Procházka JiříTJ Klatovy5600:27:2813
10MB3425Štampach ČestmírTatran Železná Ruda5500:30:2112
11MB4526Hrubý JiříTJ Přeštice5500:32:2111
12MB4827Krejsa VáclavBering Praha5200:34:1410
13MB5828Kašpar PetrKČT TJ Nýrsko5400:37:529
14MB5929Kraus JanMediace Plzeň5500:39:048
Muži C (trať 5,000 km, 432,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1930Přibík JiříPSK Klatovy5000:25:5010
2MC2131Ganaj KarelSURS Stříbro5100:26:199
3MC2732Biemann GötzSKI Harrachov4300:27:338
4MC3133Janový PetrAC Trial Plzeň4500:29:347
5MC3534Kučera OtakarTJ Přeštice4500:30:266
6MC4035Čada JiříKČT Nýrsko4800:31:145
7MC4736Popov SašaAC Falcon Rokycany4500:34:004
8MC5037Molhanc KarelNýrsko5000:34:393
9MC5238Matějíček HanušSURS Stříbro4100:35:152
10MC5539Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:071
11MC5640März FrantišekSokol Kout4300:36:190
12MC6141Kunc JosefTJ Sušice4500:43:560
Muži D (trať 5,000 km, 432,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3342Zálešák FrantišekKD Havířov3700:29:5110
2MD3743Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:30:329
3MD3844Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:30:458
4MD4245Tolar VladimírSURS Stříbro4000:31:467
5MD4446Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:32:126
6MD5747Kintzl EmilTJ Kašperské Hory3400:37:055
Juniorky (trať 5,000 km, 432,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4654Ptáčková LenkaNezvěstice8500:33:1210
2ŽJ5355Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:35:459
Ženy A (trať 5,000 km, 432,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3056Novotná HelenaČZV Praha7400:29:2410
2ZA5457Popovová MartinaPraha7400:35:499
Ženy B (trať 5,000 km, 432,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4158Schmid MariaZwiiesel - D5800:31:18-
2ZB4359Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:32:0010
3ZB4960Šroubková MartaSokol Plzeň6100:34:179
4ZB6061Melicharová LudmilaAC Škoda Plzeň6100:39:378
5ZB6262Švarcová JarmilaKČT Nýrsko3500:49:167
Trať 5,000 km, 432,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:22:0530
2MA22Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:22:2529
3MA33Honsa PavelTJ Klatovy6200:22:5128
4MA44Poduška JosefAC Kladno6200:23:0127
5MA55März RobertAWT Kdyně6800:23:1526
6MA66Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:23:1925
1MB716Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:3020
7MA87Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:23:3624
2MB917Smrčka MilošBK Říčany5400:23:4619
1MJ1048Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:23:4920
8MA118Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:5323
9MA129Šimurda MartinTJ Kašperské Hory7200:24:0022
2MJ1349Černý LukášSKI Klub Šumava Vimperk8200:24:2919
3MB1418Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:24:5418
3MJ1550Görner TomášTJ Klatovy8100:25:1018
4MB1619Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:25:1417
10MA1710Randák KarelČSV Praha7100:25:3921
11MA1811Seitz SiegfriedWSV Patersdorf - D7000:25:47-
1MC1930Přibík JiříPSK Klatovy5000:25:5010
12MA2012Vozár MilanGAMA Železná Ruda6900:26:0320
2MC2131Ganaj KarelSURS Stříbro5100:26:199
5MB2220Sýkora JiříTatran Železná Ruda5100:26:5116
6MB2321Bscheidl KurtZwiiesel - D5300:26:55-
7MB2422Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:27:1715
8MB2523Mrva PavelČeská Kamenice6000:27:2414
9MB2624Procházka JiříTJ Klatovy5600:27:2813
3MC2732Biemann GötzSKI Harrachov4300:27:338
4MJ2851Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:3717
5MJ2952Hrubý JiříTJ Přeštice8400:29:2016
1ZA3056Novotná HelenaČZV Praha7400:29:2410
4MC3133Janový PetrAC Trial Plzeň4500:29:347
13MA3213Voráček KarelSokol Dolany6300:29:3519
1MD3342Zálešák FrantišekKD Havířov3700:29:5110
10MB3425Štampach ČestmírTatran Železná Ruda5500:30:2112
5MC3534Kučera OtakarTJ Přeštice4500:30:266
14MA3614Opluštil BohuslavLyžaři Nýrsko7600:30:3018
2MD3743Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:30:329
3MD3844Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:30:458
15MA3915Marek DanielSlávie VŠ Plzeň7100:31:1117
6MC4035Čada JiříKČT Nýrsko4800:31:145
1ZB4158Schmid MariaZwiiesel - D5800:31:18-
4MD4245Tolar VladimírSURS Stříbro4000:31:467
2ZB4359Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:32:0010
5MD4446Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:32:126
11MB4526Hrubý JiříTJ Přeštice5500:32:2111
1ŽJ4654Ptáčková LenkaNezvěstice8500:33:1210
7MC4736Popov SašaAC Falcon Rokycany4500:34:004
12MB4827Krejsa VáclavBering Praha5200:34:1410
3ZB4960Šroubková MartaSokol Plzeň6100:34:179
8MC5037Molhanc KarelNýrsko5000:34:393
6MJ5153Sýkora JiříTatran Železná Ruda8400:35:0615
9MC5238Matějíček HanušSURS Stříbro4100:35:152
2ŽJ5355Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:35:459
2ZA5457Popovová MartinaPraha7400:35:499
10MC5539Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:071
11MC5640März FrantišekSokol Kout4300:36:190
6MD5747Kintzl EmilTJ Kašperské Hory3400:37:055
13MB5828Kašpar PetrKČT TJ Nýrsko5400:37:529
14MB5929Kraus JanMediace Plzeň5500:39:048
4ZB6061Melicharová LudmilaAC Škoda Plzeň6100:39:378
12MC6141Kunc JosefTJ Sušice4500:43:560
5ZB6262Švarcová JarmilaKČT Nýrsko3500:49:167

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód