Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

17.6.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 17.6.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Tělocvičná jednota SOKOL Poniklá

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1842

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Tomíček Josef5914
Zoubek Zdeněk6914
Soukup Ladislav5813
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Hádek Josef539
Švec Milan639
Gombita Josef589
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Linhart Miloš448
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Jarkovský Oldřich348
Kašpar Josef388
Šmída Oldřich488
Losman Miroslav517
Dostálek Petr677
Kašpar Jan717
Svatoš Otakar347
Stránský Aleš607
Jirsa Pavel617
Smrčka Miloš547
Filingr Čeněk617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Šteinc Ludvík417
Mazač Jaroslav687

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1313Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:40:3540
2MJ1717Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:41:3838
3MJ2121Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:42:0536
4MJ2626Jakubička TomášSKI Club Jablonec nad Nisou8400:43:4334
5MJ2727Čivrný JiříSemily8000:43:4832
6MJ2828Tryzna JanSKI Club Jablonec nad Nisou8100:43:4930
7MJ3434Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:44:5028
8MJ4141Olah JanJiskra Horní Maršov8400:45:3026
9MJ4343Tomáš MartinKrkonoše Vrchlabí8100:45:4124
10MJ4444Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:4222
11MJ4646Růžička MarekHarrachov8500:45:4520
12MJ5454Eyman JakubSKI Club Jablonec nad Nisou8100:46:5718
13MJ5656Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:47:3316
14MJ5757Tomeš LukášSKI Club Jablonec nad Nisou8100:47:3714
15MJ6262Junek LiborJilemnice8200:48:5912
16MJ6868Kužel VojtěchTJ Semily8500:49:4210
17MJ7171Boháč JakubAfro Poniklá8200:51:028
18MJ7474Ehler TomášLokomotiva Pardubice8100:51:446
19MJ7777Kužel MartinTJ Semily8200:52:424
20MJ8484Hájek PetrAfro Poniklá8500:54:322
21MJ9494Nechanický JanSKI Club Jablonec nad Nisou8400:57:190
Muži A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:36:3760
2MA22Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:36:5458
3MA33Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:37:5056
4MA44Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:0054
5MA77Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:4552
6MA88Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:39:5050
7MA1212Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:1848
8MA1414Pouzar DavidLOKO Trutnov6900:40:3746
9MA1515Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:41:1944
10MA1616Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:41:2242
11MA1818Havlín LukášTJ Liberec7900:41:5340
12MA1919Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:41:5538
13MA2929Rejzek MartinAxiom Orbit7200:44:0536
14MA3030Kašpar JanFEL Praha7100:44:0834
15MA3333Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:3632
16MA3535Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:44:5230
17MA3737Hák MichalSokol Studenec7500:44:5328
18MA4545Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:45:4326
19MA5353Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:46:5624
20MA5858Knádek LadislavOlymp Hradec Králové 00:47:3922
21MA6565Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:49:1620
22MA7575Novák DavidJablonné nad Nisou7900:52:3518
23MA9090Pokorný LuděkDvůr Králové6700:56:2116
-MA-108Adamec MiloslavInterlana Liberec66DNF-
Muži B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:39:0940
2MB66Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:4238
3MB99Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:39:5936
4MB1010Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:1034
5MB2020Svatoš JaroslavLiberec5700:42:0332
6MB2323Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:43:1330
7MB2424Plašil MilanJičín5900:43:1928
8MB2525Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:2526
9MB3636Malatín ŠtefanAAC Brno5500:44:5324
10MB3838Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:45:0122
11MB4949Mrva PavelČeská Kamenice6000:46:2920
12MB5050Kubr VáclavTRIKLUB Labe5500:46:3018
13MB5151Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:46:4016
14MB5252Soukup LadislavSokol Poniklá5800:46:4914
15MB6161Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:5712
16MB6464Davídek DušanVrchlabí6000:49:1110
17MB8888Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:258
18MB9595Palán RadimHarrachov5500:57:216
19MB9999Hádek JosefSOKOL Benešov5300:59:104
Muži C (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1111Mach FrantišekJablonec n.N5000:40:1420
2MC2222Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:5518
3MC3131Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:44:2516
4MC3939Biemann GötzJiskra Harrachov4300:45:0214
5MC4040Němec JiříSach Louňovice4800:45:1512
6MC4242Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:45:3510
7MC5555Kober JosefDolní Olešnice5000:47:338
8MC6969Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:456
9MC7373Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:51:244
10MC7676Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:52:412
11MC8787Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:55:180
12MC9292Vlk IvanLaryko Hostinné4200:57:060
13MC9696Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:57:540
14MC9898Novák KarelUnion Praha4700:58:120
15MC100100Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:180
16MC102102Jandura PavelTJ Sokol Jičín4601:01:240
Muži D (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5959Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:4420
2MD7070Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:49:4918
3MD7878Bielčík JindřichT.J. Lichkov 00:52:5016
4MD7979Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:5214
5MD8585Kašpar JosefAVC Praha3800:54:4412
6MD8989Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:56:0310
7MD105105Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:07:368
8MD107107Domanský IvoAVC Praha3801:14:336
Juniorky (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6666Michálková LenkaSKI Club Jablonec nad Nisou8100:49:1920
2ŽJ8181Balatková PetraSKI Club Jablonec nad Nisou8200:53:5718
3ŽJ8383Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:54:2316
4ŽJ8686Palánová LenkaSKI Preciosa8300:55:0314
5ŽJ9797Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:57:5412
6ŽJ101101Gaislová VendulaSKI Club Jablonec nad Nisou8201:00:4110
7ŽJ104104Nechanická JanaSKI Club Jablonec nad Nisou8401:02:598
8ŽJ106106Vondrová PetraSokol Poniklá8601:11:536
Ženy A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3232Balatková HelenaSKP Jablonec nad Nisou7900:44:2720
2ZA4747Havelková DagmarJilemnice7200:45:5618
3ZA6060Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:48:5116
4ZA6363Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:48:5914
5ZA8080Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:53:2012
6ZA9191Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:5910
7ZA9393Maderová MagdaKrkonoše Vrchlabí7400:57:188
Ženy B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4848Paulů BlankaVrchlabí5400:46:1020
2ZB6767Kubrová DagmarLTC Hradec Králové6300:49:2318
3ZB7272Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:51:0316
4ZB8282Klampflová EvaVrchlabí6400:54:1314
5ZB103103Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:1112
Trať 10,300 km, 460,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:36:3760
2MA22Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:36:5458
3MA33Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:37:5056
4MA44Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:39:0054
1MB55Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:39:0940
2MB66Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:4238
5MA77Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:4552
6MA88Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:39:5050
3MB99Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:39:5936
4MB1010Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:1034
1MC1111Mach FrantišekJablonec n.N5000:40:1420
7MA1212Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:1848
1MJ1313Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:40:3540
8MA1414Pouzar DavidLOKO Trutnov6900:40:3746
9MA1515Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:41:1944
10MA1616Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:41:2242
2MJ1717Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:41:3838
11MA1818Havlín LukášTJ Liberec7900:41:5340
12MA1919Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:41:5538
5MB2020Svatoš JaroslavLiberec5700:42:0332
3MJ2121Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:42:0536
2MC2222Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:5518
6MB2323Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:43:1330
7MB2424Plašil MilanJičín5900:43:1928
8MB2525Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:2526
4MJ2626Jakubička TomášSKI Club Jablonec nad Nisou8400:43:4334
5MJ2727Čivrný JiříSemily8000:43:4832
6MJ2828Tryzna JanSKI Club Jablonec nad Nisou8100:43:4930
13MA2929Rejzek MartinAxiom Orbit7200:44:0536
14MA3030Kašpar JanFEL Praha7100:44:0834
3MC3131Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:44:2516
1ZA3232Balatková HelenaSKP Jablonec nad Nisou7900:44:2720
15MA3333Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:3632
7MJ3434Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:44:5028
16MA3535Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:44:5230
9MB3636Malatín ŠtefanAAC Brno5500:44:5324
17MA3737Hák MichalSokol Studenec7500:44:5328
10MB3838Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:45:0122
4MC3939Biemann GötzJiskra Harrachov4300:45:0214
5MC4040Němec JiříSach Louňovice4800:45:1512
8MJ4141Olah JanJiskra Horní Maršov8400:45:3026
6MC4242Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:45:3510
9MJ4343Tomáš MartinKrkonoše Vrchlabí8100:45:4124
10MJ4444Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:4222
18MA4545Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:45:4326
11MJ4646Růžička MarekHarrachov8500:45:4520
2ZA4747Havelková DagmarJilemnice7200:45:5618
1ZB4848Paulů BlankaVrchlabí5400:46:1020
11MB4949Mrva PavelČeská Kamenice6000:46:2920
12MB5050Kubr VáclavTRIKLUB Labe5500:46:3018
13MB5151Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:46:4016
14MB5252Soukup LadislavSokol Poniklá5800:46:4914
19MA5353Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:46:5624
12MJ5454Eyman JakubSKI Club Jablonec nad Nisou8100:46:5718
7MC5555Kober JosefDolní Olešnice5000:47:338
13MJ5656Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:47:3316
14MJ5757Tomeš LukášSKI Club Jablonec nad Nisou8100:47:3714
20MA5858Knádek LadislavOlymp Hradec Králové 00:47:3922
1MD5959Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:4420
3ZA6060Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:48:5116
15MB6161Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:5712
15MJ6262Junek LiborJilemnice8200:48:5912
4ZA6363Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:48:5914
16MB6464Davídek DušanVrchlabí6000:49:1110
21MA6565Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:49:1620
1ŽJ6666Michálková LenkaSKI Club Jablonec nad Nisou8100:49:1920
2ZB6767Kubrová DagmarLTC Hradec Králové6300:49:2318
16MJ6868Kužel VojtěchTJ Semily8500:49:4210
8MC6969Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:456
2MD7070Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:49:4918
17MJ7171Boháč JakubAfro Poniklá8200:51:028
3ZB7272Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:51:0316
9MC7373Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:51:244
18MJ7474Ehler TomášLokomotiva Pardubice8100:51:446
22MA7575Novák DavidJablonné nad Nisou7900:52:3518
10MC7676Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:52:412
19MJ7777Kužel MartinTJ Semily8200:52:424
3MD7878Bielčík JindřichT.J. Lichkov 00:52:5016
4MD7979Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:5214
5ZA8080Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:53:2012
2ŽJ8181Balatková PetraSKI Club Jablonec nad Nisou8200:53:5718
4ZB8282Klampflová EvaVrchlabí6400:54:1314
3ŽJ8383Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:54:2316
20MJ8484Hájek PetrAfro Poniklá8500:54:322
5MD8585Kašpar JosefAVC Praha3800:54:4412
4ŽJ8686Palánová LenkaSKI Preciosa8300:55:0314
11MC8787Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:55:180
17MB8888Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:258
6MD8989Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:56:0310
23MA9090Pokorný LuděkDvůr Králové6700:56:2116
6ZA9191Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:5910
12MC9292Vlk IvanLaryko Hostinné4200:57:060
7ZA9393Maderová MagdaKrkonoše Vrchlabí7400:57:188
21MJ9494Nechanický JanSKI Club Jablonec nad Nisou8400:57:190
18MB9595Palán RadimHarrachov5500:57:216
13MC9696Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:57:540
5ŽJ9797Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:57:5412
14MC9898Novák KarelUnion Praha4700:58:120
19MB9999Hádek JosefSOKOL Benešov5300:59:104
15MC100100Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:180
6ŽJ101101Gaislová VendulaSKI Club Jablonec nad Nisou8201:00:4110
16MC102102Jandura PavelTJ Sokol Jičín4601:01:240
5ZB103103Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:1112
7ŽJ104104Nechanická JanaSKI Club Jablonec nad Nisou8401:02:598
7MD105105Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:07:368
8ŽJ106106Vondrová PetraSokol Poniklá8601:11:536
8MD107107Domanský IvoAVC Praha3801:14:336

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód