Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

10.6.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť
  • datum konání: 10.6.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2769

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Šnevajs Radomír6315
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Tučný Jan4715
Volný Petr7914
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Vojkůvka Zdeněk6113
Malatín Štefan5512
Zeman Zdeněk6812
Šimůnek Jan4912
Šír Václav4812
Škapa Marek7111
Horák Ondřej7511
Ambros Jakub8711
Vlček Tomáš8011
Vévoda Ivan6011
Šimůnek Jan8211
Sadílek Ota4611
Šádková Irena6911
Maceček Vlado7511
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Pop Tomáš7110
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Zátopek Jiří6010
Dobeš Vlastimil7010
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Tvrdá Zdeňka569
Vodička Jan459
Marek Dalimil609
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Oswald Pavel739
Vrága Filip889
Karban Jiří539
Stránský Aleš609
Strakoš Jiří508
Křenek Miroslav508
Bednarz Libor808
Pechková Jana858
Krejsa Václav528
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738
Velička Aleš738
Tománek Pavel558

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1443Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8300:36:4360
2MJ2756Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:39:2357
3MJ3463Novotný JiříXXX8500:40:2554
4MJ5886Vít AntonínTJ Valašské Meziříčí8500:43:0951
5MJ6088Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:2148
6MJ6189Kalod RichardXXX8400:43:3645
7MJ94119Křenek LukášACP Brno8300:46:0342
8MJ104128Straděj ZdeněkOA Valašské Meziříčí8200:46:3239
9MJ106130Holý TomášXXX8400:46:3636
10MJ110133Martin TomášSUS Krkonoše8000:46:5033
11MJ112135Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:46:5930
12MJ113136Vitásek AdamSKI Slavoj Bruntál8700:47:0127
13MJ134156Lušovský EduardCIMO Bike8100:49:5424
14MJ136158Groš VojtěchPSK Frenštát8500:50:0921
15MJ141162Holý PavelXXX8200:51:2918
16MJ155172Groš ŠtefanPSK Frenštát8400:53:5215
17MJ165181Mikuda LiborTJ Kněhyně8100:56:4712
18MJ169184Jaroš JakubSKI Slavoj Bruntál8600:57:289
19MJ171185Blažek MiroslavXXX8300:57:296
20MJ174188Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8800:57:483
21MJ175189Procházka MiroslavSKI Slavoj Bruntál8600:58:000
22MJ178191Telecký JakubRožnov pod Radhoštěm8700:58:410
23MJ181193Sijka MichalSKI Slavoj Bruntál8700:59:290
24MJ194203Pitapowski LukasPolsko8801:04:180
25MJ209211Holiš DušanBISTRO Kozel8201:18:290
Muži A (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:1890
2MA231Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:32:3087
3MA332Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:32:4584
4MA433Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:33:1281
5MA534Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:33:3278
6MA635Kováčík ĽubošPovažská Bystrica Slovakia6600:33:43-
7MA736Bětík PetrTJ Sokol Opava6900:33:5675
7MA737Horák OndřejŠternberk7500:33:5675
9MA938Zawierucha JerzyPolsko7600:34:32-
10MA1039Dobšíček Pavel2 B Tým8000:35:1169
11MA1241Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:36:1666
12MA1342Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:36:4063
13MA1544Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:37:1060
14MA1847Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:37:5157
15MA2049Juroš MilanHK K CH Chopok Slovensko7400:38:06-
16MA2150Rys JaromírSKP Holešov6400:38:2154
17MA2251Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:2851
18MA2352Kramoliš MichalVSK VŠB Ostrava7800:38:3748
19MA2958Škapa MarekMariánské Hory7100:39:4345
20MA3060Rapčan LukášDSD - Dostal a.s7800:39:5242
21MA3261Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:40:0239
22MA3564Velička ZdeněkFrýdlant nad Oslavou6200:40:3136
23MA3766Sehnal TomášHO Holešov7300:40:5433
24MA3867Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:40:5430
25MA4170Weiter RomanLRS Vyškov7500:41:2427
26MA4271Jílek RomanLiga 100 Olomouc7200:41:2724
27MA4472Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:41:3521
28MA4573Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:41:4318
29MA4674Groš ŠtefanPSK Frenštát6100:41:5115
30MA4775Horna MilanVŠB Ostrava7800:41:5912
31MA4876Škarka RomanXXX7500:42:049
32MA4977Zbranek MartinSKI Zubří7400:42:066
33MA5078Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:42:113
34MA5179Vávra RadekJiskra Hořice6300:42:190
35MA5280Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:280
36MA5381Benek AlfredČeský Těšín6300:42:290
37MA5482Vodička JanŠelasport7800:42:360
38MA5583Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:42:480
39MA5785Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:43:090
40MA5987Pokorný JanKB Ostrava8800:43:170
41MA6290Vávra MartinJiskra Hořice6300:43:400
42MA6492Campa RadekSKI Radhošť7900:43:430
43MA6593Číhal RadekXXX7100:43:450
44MA6694Koláček MartinGOGO Hradec Králové7700:43:470
45MA6795Kalinowski StefanPolsko6700:43:490
46MA6997Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:43:560
47MA7098Vajgl VladimírSK Chvojkovice - Brod7100:44:000
48MA72100Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:44:050
49MA75102Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:44:210
50MA78105Tomečka LiborSK Hranice6200:44:390
51MA80106Machala PetrRotující kedluben7600:44:440
52MA81107Dvořák PavelSK Přerov7700:44:590
53MA83108Rebroš RadekASPV Rožnov pod Radhoštěm7400:45:150
54MA90115Zifčák RobinFORTEX Mor.Beroun7900:45:380
55MA91116Stodůlka PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8000:45:440
56MA92117Dlabaja LiborASICS Bystřice pod Hostýnem7500:45:510
57MA96121Mikel PetrSK Chvojkovice - Brod7800:46:050
58MA99123Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:46:140
59MA101125Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:46:220
60MA114137Urbanec JaromírLoukov7600:47:050
61MA115138Velebil LukášSokol Brušperk7500:47:070
62MA120142Zádrapa JosefBiatlon Bobrky7300:47:420
63MA122144Sedláček RichardXXX7900:48:020
64MA123145Holub LiborAIR Frenštát8000:48:120
65MA124146Skrabánek TomášBK SMTU Poruba7700:48:360
66MA125147Oswald PetrProstřední Bečva7300:48:480
67MA127149Dlabaja LiborASICS Bystřice pod Hostýnem7500:48:550
68MA128150Chmel LukášBK SMTU Poruba7900:48:580
69MA129151Oswald PavelProstřední Bečva7300:49:060
70MA133155Strouhal TomášSKI Bruntál7400:49:470
71MA135157Kott OndřejXXX8000:49:550
72MA139160Both PetrValašské Meziříčí7000:51:100
73MA144165Lorenc JaroslavXXX6100:52:090
74MA146167Fiala LubomírXXX7500:52:330
75MA147168Pečenka LiborKHB Radegast6100:52:440
76MA148169Mikuda LiborTJ Kněhyně8100:52:440
77MA150171Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:52:480
78MA157173Haslík TomášXXX7200:54:410
79MA160176XXXXXX7600:55:370
80MA163179Cmol MartinTesla Sezam a.s.7900:56:160
81MA167183Černík MilanOB Vsetín6500:57:060
82MA173187Mudra JosefXXX7600:57:410
83MA176190Křístek PavelKUBA team7200:58:100
84MA182194Čada LiborSK Chvojkovice - Brod7500:59:320
85MA183195Pechal PavelXXX7600:59:480
86MA188197Teichman JiříSK Chvojkovice - Brod6501:02:150
87MA189198Krutílek ZdeněkTJ Valašské Meziříčí7601:02:290
88MA191200Stratil Jaroslav6601:03:000
89MA199204Rukala Břetislav7301:07:190
90MA200205Minář PavelFrenštát6401:07:480
91MA206208Hříbek JanBISTRO Kozel7901:13:580
92MA207209Stoklas Jan7301:13:590
93MA208210Mikulenka JanMIKI Team7301:14:040
94MA209212Dobeš VladimírBISTRO Kozel7601:18:290
95MA211213Marek Petr6701:19:540
-MA-182Zbabaj MiroslavXXX73DNF-
Muži B (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1140Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:35:4860
2MB1645Špacír LadislavLoko Břeclav5500:37:2757
3MB1746Tadeusz JasekPolsko5100:37:47-
4MB2453Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:38:4154
5MB2554Tvrzník PetrTŽ Třinec5600:38:5351
6MB3059Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:39:5248
7MB3362Slowiaczek RomanJablunkov5600:40:1945
8MB3968Malatín ŠtefanAAC Brno5500:40:5542
9MB5684Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:43:0039
10MB6391Soukup LadislavSokol Poniklá5800:43:4236
11MB7199Vévoda IvanSK Švábenice6000:44:0133
12MB73101Kubr VáclavKRB Chrudim5500:44:1030
13MB76103Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5800:44:2827
14MB85110Kvita JosefMK Kopřivnice5100:45:1824
15MB88113Tománek PavelSokol Veřovice5500:45:3121
16MB93118Krejsa VáclavBering Praha5200:45:5518
17MB95120Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:46:0415
18MB100124Marek DalimilASK Blansko6000:46:1612
19MB103127Jelínek PetrMK Kopřivnice5200:46:309
20MB107131Černý VladimírOlymp Praha5200:46:386
21MB118140Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:47:183
22MB121143Dosoudil Miroslav PhDr.OK Olomouc5500:47:480
23MB126148Kornia PavelBT Frenštát5400:48:490
24MB131153Martínek VladimírSKP Holešov5600:49:240
25MB132154Šašek JaroslavSokol Pravčice5800:49:340
26MB138159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:50:140
27MB143164Švrček JiříBK SMTU Poruba5300:51:570
28MB158174Sikora PavelNový Jičín5100:55:130
29MB159175Hlavička AntonínSokol Loukov5000:55:310
30MB161177Navařík PavelLK Radhošť5600:55:530
31MB164180Baroloň JanOstrava5200:56:450
32MB190199Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:02:330
33MB201206Mrnuštík JosefCyklotech - PRO5101:09:360
34MB205207Blažek Miroslav6001:12:480
Muži C (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1948Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:37:5930
2MC2655Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:1127
3MC2857Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:39:3724
4MC3665Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:4821
5MC4069Biemann GötzSKI Harrachov4300:41:0418
6MC77104Vodička JanŠelasport Přerov 00:44:3315
7MC84109Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:45:1612
8MC86111Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:249
9MC87112Polánka VojtěchKB Vsetín4800:45:256
10MC97122Chytil VladimírTatran Všechovice5000:46:113
11MC102126Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:250
12MC105129Cetkovský VladimírARC Brno4500:46:340
13MC108132Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:46:430
14MC111134Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:46:540
15MC119141Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:47:340
16MC130152Pavelka VáclavKašpar Ostrava4600:49:220
17MC140161Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4600:51:260
18MC142163Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:51:410
19MC149170Navara PetrŠtramberg4500:52:460
20MC180192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:060
21MC192201Volf JiříSPV Sigma Hranice4601:03:040
Muži D (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6896Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:43:5330
2MD89114Zálešák FrantišekKD Havířov3700:45:3227
3MD117139Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:47:1024
4MD145166Nanke WernerBK Kravaře3800:52:1621
5MD162178Kitka JindřichKata Team Ostrava3200:56:0518
6MD172186Volný JaromírSSK Vítkovice3500:57:3615
7MD187196Bitava VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm3901:01:0012
8MD193202Domanský IvoAVC Praha3801:04:049
Juniorky (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1086Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:46:4330
2ŽJ1378Rybaczek AnnaPolsko8300:50:10-
3ŽJ15613Legerská MichaelaSK Jiří TEAM Ostrava8400:53:5827
4ŽJ16916Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:57:2824
5ŽJ18419Michálková JanaZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí8601:00:1721
6ŽJ18621Grigorescu PetraRožnov pod Radhoštěm8401:00:4718
7ŽJ19522Švrčková ZuzanaBK SMTU Poruba8601:05:5915
8ŽJ19623Michálková PetraZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí8501:06:4012
9ŽJ19724Křížová LucieOlympia Bruntál8701:06:409
10ŽJ19825Kutláková AnnaSKI Slavoj Bruntál8701:06:416
11ŽJ20226Wiesniewská EwaPolsko8401:10:57-
12ŽJ20327Paličková JanaSKI Slavoj Bruntál8701:11:253
13ŽJ20428Pšenicová VeronikaPROFING Zubří8301:11:390
Ženy A (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA431Havelková DagmarJilemnice7200:41:3230
2ZA742Hanáková MiroslavaACP Brno6600:44:1327
3ZA793Schorná Matyášová PavlaCZE8000:44:4224
4ZA1167Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:47:0921
5ZA1519Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:0818
6ZA15311Štrochová MartinaKB Ostrava7600:53:4415
7ZA16815Srubjanová JanaSlavoj Bruntál7400:57:1712
8ZA17717Přikrylová BarboraVSK VŠB Ostrava7800:58:159
9ZA18520Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6901:00:276
-ZA-29Šádková IrenaAC Pardubice69DNF-
Ženy B (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB824Mališová KarlaUSK Praha6000:45:0130
2ZB985Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:46:1227
3ZB15210Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:53:1124
4ZB15412Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:53:4721
5ZB16614Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:5918
6ZB17918Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:5715
Trať 6,500 km, 734,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:1890
2MA231Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:32:3087
3MA332Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:32:4584
4MA433Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:33:1281
5MA534Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:33:3278
6MA635Kováčík ĽubošPovažská Bystrica Slovakia6600:33:43-
7MA737Horák OndřejŠternberk7500:33:5675
7MA736Bětík PetrTJ Sokol Opava6900:33:5675
9MA938Zawierucha JerzyPolsko7600:34:32-
10MA1039Dobšíček Pavel2 B Tým8000:35:1169
1MB1140Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:35:4860
11MA1241Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:36:1666
12MA1342Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:36:4063
1MJ1443Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8300:36:4360
13MA1544Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:37:1060
2MB1645Špacír LadislavLoko Břeclav5500:37:2757
3MB1746Tadeusz JasekPolsko5100:37:47-
14MA1847Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:37:5157
1MC1948Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:37:5930
15MA2049Juroš MilanHK K CH Chopok Slovensko7400:38:06-
16MA2150Rys JaromírSKP Holešov6400:38:2154
17MA2251Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:2851
18MA2352Kramoliš MichalVSK VŠB Ostrava7800:38:3748
4MB2453Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:38:4154
5MB2554Tvrzník PetrTŽ Třinec5600:38:5351
2MC2655Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:1127
2MJ2756Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:39:2357
3MC2857Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:39:3724
19MA2958Škapa MarekMariánské Hory7100:39:4345
20MA3060Rapčan LukášDSD - Dostal a.s7800:39:5242
6MB3059Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:39:5248
21MA3261Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:40:0239
7MB3362Slowiaczek RomanJablunkov5600:40:1945
3MJ3463Novotný JiříXXX8500:40:2554
22MA3564Velička ZdeněkFrýdlant nad Oslavou6200:40:3136
4MC3665Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:4821
23MA3766Sehnal TomášHO Holešov7300:40:5433
24MA3867Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:40:5430
8MB3968Malatín ŠtefanAAC Brno5500:40:5542
5MC4069Biemann GötzSKI Harrachov4300:41:0418
25MA4170Weiter RomanLRS Vyškov7500:41:2427
26MA4271Jílek RomanLiga 100 Olomouc7200:41:2724
1ZA431Havelková DagmarJilemnice7200:41:3230
27MA4472Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:41:3521
28MA4573Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:41:4318
29MA4674Groš ŠtefanPSK Frenštát6100:41:5115
30MA4775Horna MilanVŠB Ostrava7800:41:5912
31MA4876Škarka RomanXXX7500:42:049
32MA4977Zbranek MartinSKI Zubří7400:42:066
33MA5078Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:42:113
34MA5179Vávra RadekJiskra Hořice6300:42:190
35MA5280Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:280
36MA5381Benek AlfredČeský Těšín6300:42:290
37MA5482Vodička JanŠelasport7800:42:360
38MA5583Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:42:480
9MB5684Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:43:0039
39MA5785Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:43:090
4MJ5886Vít AntonínTJ Valašské Meziříčí8500:43:0951
40MA5987Pokorný JanKB Ostrava8800:43:170
5MJ6088Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:2148
6MJ6189Kalod RichardXXX8400:43:3645
41MA6290Vávra MartinJiskra Hořice6300:43:400
10MB6391Soukup LadislavSokol Poniklá5800:43:4236
42MA6492Campa RadekSKI Radhošť7900:43:430
43MA6593Číhal RadekXXX7100:43:450
44MA6694Koláček MartinGOGO Hradec Králové7700:43:470
45MA6795Kalinowski StefanPolsko6700:43:490
1MD6896Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:43:5330
46MA6997Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:43:560
47MA7098Vajgl VladimírSK Chvojkovice - Brod7100:44:000
11MB7199Vévoda IvanSK Švábenice6000:44:0133
48MA72100Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:44:050
12MB73101Kubr VáclavKRB Chrudim5500:44:1030
2ZA742Hanáková MiroslavaACP Brno6600:44:1327
49MA75102Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:44:210
13MB76103Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5800:44:2827
6MC77104Vodička JanŠelasport Přerov 00:44:3315
50MA78105Tomečka LiborSK Hranice6200:44:390
3ZA793Schorná Matyášová PavlaCZE8000:44:4224
51MA80106Machala PetrRotující kedluben7600:44:440
52MA81107Dvořák PavelSK Přerov7700:44:590
1ZB824Mališová KarlaUSK Praha6000:45:0130
53MA83108Rebroš RadekASPV Rožnov pod Radhoštěm7400:45:150
7MC84109Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:45:1612
14MB85110Kvita JosefMK Kopřivnice5100:45:1824
8MC86111Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:249
9MC87112Polánka VojtěchKB Vsetín4800:45:256
15MB88113Tománek PavelSokol Veřovice5500:45:3121
2MD89114Zálešák FrantišekKD Havířov3700:45:3227
54MA90115Zifčák RobinFORTEX Mor.Beroun7900:45:380
55MA91116Stodůlka PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8000:45:440
56MA92117Dlabaja LiborASICS Bystřice pod Hostýnem7500:45:510
16MB93118Krejsa VáclavBering Praha5200:45:5518
7MJ94119Křenek LukášACP Brno8300:46:0342
17MB95120Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:46:0415
57MA96121Mikel PetrSK Chvojkovice - Brod7800:46:050
10MC97122Chytil VladimírTatran Všechovice5000:46:113
2ZB985Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:46:1227
58MA99123Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:46:140
18MB100124Marek DalimilASK Blansko6000:46:1612
59MA101125Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:46:220
11MC102126Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:250
19MB103127Jelínek PetrMK Kopřivnice5200:46:309
8MJ104128Straděj ZdeněkOA Valašské Meziříčí8200:46:3239
12MC105129Cetkovský VladimírARC Brno4500:46:340
9MJ106130Holý TomášXXX8400:46:3636
20MB107131Černý VladimírOlymp Praha5200:46:386
1ŽJ1086Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:46:4330
13MC108132Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:46:430
10MJ110133Martin TomášSUS Krkonoše8000:46:5033
14MC111134Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:46:540
11MJ112135Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:46:5930
12MJ113136Vitásek AdamSKI Slavoj Bruntál8700:47:0127
60MA114137Urbanec JaromírLoukov7600:47:050
61MA115138Velebil LukášSokol Brušperk7500:47:070
4ZA1167Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8000:47:0921
3MD117139Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:47:1024
21MB118140Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:47:183
15MC119141Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:47:340
62MA120142Zádrapa JosefBiatlon Bobrky7300:47:420
22MB121143Dosoudil Miroslav PhDr.OK Olomouc5500:47:480
63MA122144Sedláček RichardXXX7900:48:020
64MA123145Holub LiborAIR Frenštát8000:48:120
65MA124146Skrabánek TomášBK SMTU Poruba7700:48:360
66MA125147Oswald PetrProstřední Bečva7300:48:480
23MB126148Kornia PavelBT Frenštát5400:48:490
67MA127149Dlabaja LiborASICS Bystřice pod Hostýnem7500:48:550
68MA128150Chmel LukášBK SMTU Poruba7900:48:580
69MA129151Oswald PavelProstřední Bečva7300:49:060
16MC130152Pavelka VáclavKašpar Ostrava4600:49:220
24MB131153Martínek VladimírSKP Holešov5600:49:240
25MB132154Šašek JaroslavSokol Pravčice5800:49:340
70MA133155Strouhal TomášSKI Bruntál7400:49:470
13MJ134156Lušovský EduardCIMO Bike8100:49:5424
71MA135157Kott OndřejXXX8000:49:550
14MJ136158Groš VojtěchPSK Frenštát8500:50:0921
2ŽJ1378Rybaczek AnnaPolsko8300:50:10-
26MB138159Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:50:140
72MA139160Both PetrValašské Meziříčí7000:51:100
17MC140161Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4600:51:260
15MJ141162Holý PavelXXX8200:51:2918
18MC142163Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:51:410
27MB143164Švrček JiříBK SMTU Poruba5300:51:570
73MA144165Lorenc JaroslavXXX6100:52:090
4MD145166Nanke WernerBK Kravaře3800:52:1621
74MA146167Fiala LubomírXXX7500:52:330
75MA147168Pečenka LiborKHB Radegast6100:52:440
76MA148169Mikuda LiborTJ Kněhyně8100:52:440
19MC149170Navara PetrŠtramberg4500:52:460
77MA150171Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:52:480
5ZA1519Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:0818
3ZB15210Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:53:1124
6ZA15311Štrochová MartinaKB Ostrava7600:53:4415
4ZB15412Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:53:4721
16MJ155172Groš ŠtefanPSK Frenštát8400:53:5215
3ŽJ15613Legerská MichaelaSK Jiří TEAM Ostrava8400:53:5827
78MA157173Haslík TomášXXX7200:54:410
28MB158174Sikora PavelNový Jičín5100:55:130
29MB159175Hlavička AntonínSokol Loukov5000:55:310
79MA160176XXXXXX7600:55:370
30MB161177Navařík PavelLK Radhošť5600:55:530
5MD162178Kitka JindřichKata Team Ostrava3200:56:0518
80MA163179Cmol MartinTesla Sezam a.s.7900:56:160
31MB164180Baroloň JanOstrava5200:56:450
17MJ165181Mikuda LiborTJ Kněhyně8100:56:4712
5ZB16614Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:56:5918
81MA167183Černík MilanOB Vsetín6500:57:060
7ZA16815Srubjanová JanaSlavoj Bruntál7400:57:1712
4ŽJ16916Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:57:2824
18MJ169184Jaroš JakubSKI Slavoj Bruntál8600:57:289
19MJ171185Blažek MiroslavXXX8300:57:296
6MD172186Volný JaromírSSK Vítkovice3500:57:3615
82MA173187Mudra JosefXXX7600:57:410
20MJ174188Vrága FilipASPV Rožnov pod Radhoštěm8800:57:483
21MJ175189Procházka MiroslavSKI Slavoj Bruntál8600:58:000
83MA176190Křístek PavelKUBA team7200:58:100
8ZA17717Přikrylová BarboraVSK VŠB Ostrava7800:58:159
22MJ178191Telecký JakubRožnov pod Radhoštěm8700:58:410
6ZB17918Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:5715
20MC180192Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:060
23MJ181193Sijka MichalSKI Slavoj Bruntál8700:59:290
84MA182194Čada LiborSK Chvojkovice - Brod7500:59:320
85MA183195Pechal PavelXXX7600:59:480
5ŽJ18419Michálková JanaZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí8601:00:1721
9ZA18520Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6901:00:276
6ŽJ18621Grigorescu PetraRožnov pod Radhoštěm8401:00:4718
7MD187196Bitava VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm3901:01:0012
86MA188197Teichman JiříSK Chvojkovice - Brod6501:02:150
87MA189198Krutílek ZdeněkTJ Valašské Meziříčí7601:02:290
32MB190199Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:02:330
88MA191200Stratil Jaroslav6601:03:000
21MC192201Volf JiříSPV Sigma Hranice4601:03:040
8MD193202Domanský IvoAVC Praha3801:04:049
24MJ194203Pitapowski LukasPolsko8801:04:180
7ŽJ19522Švrčková ZuzanaBK SMTU Poruba8601:05:5915
8ŽJ19623Michálková PetraZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí8501:06:4012
9ŽJ19724Křížová LucieOlympia Bruntál8701:06:409
10ŽJ19825Kutláková AnnaSKI Slavoj Bruntál8701:06:416
89MA199204Rukala Břetislav7301:07:190
90MA200205Minář PavelFrenštát6401:07:480
33MB201206Mrnuštík JosefCyklotech - PRO5101:09:360
11ŽJ20226Wiesniewská EwaPolsko8401:10:57-
12ŽJ20327Paličková JanaSKI Slavoj Bruntál8701:11:253
13ŽJ20428Pšenicová VeronikaPROFING Zubří8301:11:390
34MB205207Blažek Miroslav6001:12:480
91MA206208Hříbek JanBISTRO Kozel7901:13:580
92MA207209Stoklas Jan7301:13:590
93MA208210Mikulenka JanMIKI Team7301:14:040
25MJ209211Holiš DušanBISTRO Kozel8201:18:290
94MA209212Dobeš VladimírBISTRO Kozel7601:18:290
95MA211213Marek Petr6701:19:540

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód