Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

2.7.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 2.7.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

budova VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v mistě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Celá trať vede po silnici z města Česká Třebová alejí Maxe Švabinského až na Kozlovský kopec.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro první 3 v kategoriích (první 4 v kategorii Muži A) v celkové hodnotě 6.500,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
ČTBK Iscarex Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2692

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8219
Zajíc Jan5319
Keprtová Miloslava4818
Ducháček Bedřich5918
Kalous Petr7717
Mannlová Jana8016
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Dušková Lenka8015
Kebrle Milan7515
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Červ Miloslav5012
Šimůnková Pavla7712
Borek Petr7012
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Doleček Josef7911
Kostřicová Blanka6111
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Šrutek Stanislav5810
Vacarda Vladimír5910
Hanuš Petr6410
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Nechvílová Miroslava6010
Kubišta Oto5310
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Velechovský Jiří5510

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1565Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:1335
2MJ2187Krčmář MichalKB OEZ Letohrad9100:20:2831
3MJ2388Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:20:4527
4MJ2680Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:21:0324
5MJ3189Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:2622
6MJ3390Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:21:4620
7MJ5286Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:23:1719
8MJ56115Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2918
9MJ6422Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:23:5617
10MJ88103Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:1916
11MJ9199Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:4615
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:0835
2MA23Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:18:1131
3MA367Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:18:2527
4MA42Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:18:4624
5MA569Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5222
6MA614Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5620
7MA834Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:2419
8MA913Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:19:2918
9MA1055Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:3017
10MA1248Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:19:4416
11MA1447Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:19:5815
12MA1641Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:1514
13MA20100Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:20:2313
14MA2277Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4212
15MA25122Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:20:5311
16MA2797Hudec JiříTraged Team6800:21:0510
17MA3053Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:229
18MA3250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:288
19MA34114Rozprým JiříSK Žamberk7700:22:087
20MA3795Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:22:196
21MA3929Homola PetrČeská Třebová7800:22:255
22MA41101Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:324
23MA4263Žák TomášAC Pardubice8500:22:543
24MA47113Kalous PetrSK Žamberk7700:23:052
25MA5112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:151
26MA73123Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:431
27MA7725Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:591
28MA7826Krejčí LukášFrýdek Místek7600:25:051
29MA10115Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8400:27:471
30MA107107Filip LukášKorfbal Kolín7500:28:121
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB752Holub MiroslavBukovice6600:19:2435
2MB111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3631
3MB1370Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:19:4927
4MB17121Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:20:1824
5MB1978Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:2122
6MB2994Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:21:1720
7MB3893Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:22:2219
8MB40117Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:22:2918
9MB4896Sedlák JiříPřelouč5800:23:0917
10MB4951Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:23:1116
11MB509Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:23:11-
12MB5328Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:2315
13MB54128Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:2614
14MB6873Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:24:1713
15MB76108Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:5512
16MB79119Šilar TomášPardubice6300:25:0911
17MB8544Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:5210
18MB9698Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:27:229
19MB99120Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:27:408
20MB109110Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:337
21MB111118Kunovjánek Aleš-6500:29:116
22MB12030Mašek RomanSNB Praha6100:31:515
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC187Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:20:2035
2MC2818Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:0531
3MC3549Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1127
4MC3668Tempír FrantišekSokol Štíty4900:22:1424
5MC4319Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:5522
6MC458Černý VladimírHAC Praha5200:23:0020
7MC5592Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:2819
8MC5876Šebek JindřichFort SMS Ústí nad Orlicí5600:23:3818
9MC6562Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:5817
10MC67126Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:1416
11MC6933Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:1815
12MC7517Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:24:5014
13MC81111Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:1813
14MC9366Tučný JanMK Pardubice4700:27:0012
15MC9716Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:3011
16MC10254Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:5410
17MC1064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:129
18MC11058Mifek JiříAZUB Chrudim5400:28:528
19MC11759Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:217
20MC119116Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:31:026
21MC12927Krejčí JosefFrýdek Místek4900:37:165
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5772Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:3135
2MD6136Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:4931
3MD6357Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:5327
4MD8075Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:1624
5MD89102Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2422
6MD9420Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:0720
7MD9864Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:27:3119
8MD10011Linhart MilošAC Náchod4400:27:4318
9MD10410Marek FrantišekČervený Kostelec4100:28:0017
10MD12623Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:2716
11MD127124Kalousek JanSK Žamberk4100:35:5815
12MD128106Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:36:3914
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12435Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:2335
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8283Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:25:3635
2ŽJ8446Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:4331
3ŽJ90127Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:3927
4ŽJ9285Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9000:26:5224
5ŽJ10381Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:27:5822
6ŽJ10884Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:28:2220
7ŽJ11482Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:29:2819
8ŽJ11843Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:4018
9ŽJ12240Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:0317
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24112Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:5035
2ZA446Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:5631
3ZA5961Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4027
4ZA6038Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:23:4724
5ZA62104Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:23:5222
6ZA6691Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:24:0820
7ZA7142Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:1919
8ZA7256Pokorová JaroslavaPim RC Praha7200:24:2318
9ZA74105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:4617
10ZA8737Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:1816
11ZA9579Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:1515
12ZA11232Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:1614
13ZA11531Popovová MartinaSNB Praha7400:29:3913
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB46109Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:0135
2ZB7071Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:24:1931
3ZB8339Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:25:4127
4ZB8674Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:26:1324
5ZB10560Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:0122
6ZB113129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2420
7ZB123125Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:2219
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC11645Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:5335
2ŽC12124Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:31:5931
3ŽC12521Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:3827
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:0835
2MA23Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:18:1131
3MA367Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:18:2527
4MA42Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:18:4624
5MA569Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5222
6MA614Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5620
1MB752Holub MiroslavBukovice6600:19:2435
7MA834Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:2419
8MA913Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:19:2918
9MA1055Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:3017
2MB111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3631
10MA1248Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:19:4416
3MB1370Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:19:4927
11MA1447Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:19:5815
1MJ1565Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:1335
12MA1641Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:1514
4MB17121Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:20:1824
1MC187Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:20:2035
5MB1978Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:2122
13MA20100Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:20:2313
2MJ2187Krčmář MichalKB OEZ Letohrad9100:20:2831
14MA2277Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4212
3MJ2388Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:20:4527
1ZA24112Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:5035
15MA25122Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:20:5311
4MJ2680Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:21:0324
16MA2797Hudec JiříTraged Team6800:21:0510
2MC2818Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:0531
6MB2994Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:21:1720
17MA3053Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:229
5MJ3189Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:2622
18MA3250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:288
6MJ3390Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:21:4620
19MA34114Rozprým JiříSK Žamberk7700:22:087
3MC3549Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1127
4MC3668Tempír FrantišekSokol Štíty4900:22:1424
20MA3795Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:22:196
7MB3893Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:22:2219
21MA3929Homola PetrČeská Třebová7800:22:255
8MB40117Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:22:2918
22MA41101Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:324
23MA4263Žák TomášAC Pardubice8500:22:543
5MC4319Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:5522
2ZA446Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:5631
6MC458Černý VladimírHAC Praha5200:23:0020
1ZB46109Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:0135
24MA47113Kalous PetrSK Žamberk7700:23:052
9MB4896Sedlák JiříPřelouč5800:23:0917
10MB4951Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:23:1116
11MB509Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:23:11-
25MA5112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:151
7MJ5286Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:23:1719
12MB5328Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:2315
13MB54128Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:2614
7MC5592Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:2819
8MJ56115Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2918
1MD5772Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:3135
8MC5876Šebek JindřichFort SMS Ústí nad Orlicí5600:23:3818
3ZA5961Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4027
4ZA6038Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:23:4724
2MD6136Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:4931
5ZA62104Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:23:5222
3MD6357Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:5327
9MJ6422Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:23:5617
9MC6562Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:5817
6ZA6691Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:24:0820
10MC67126Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:1416
14MB6873Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:24:1713
11MC6933Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:1815
2ZB7071Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:24:1931
7ZA7142Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:1919
8ZA7256Pokorová JaroslavaPim RC Praha7200:24:2318
26MA73123Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:431
9ZA74105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:4617
12MC7517Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:24:5014
15MB76108Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:5512
27MA7725Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:591
28MA7826Krejčí LukášFrýdek Místek7600:25:051
16MB79119Šilar TomášPardubice6300:25:0911
4MD8075Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:1624
13MC81111Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:1813
1ŽJ8283Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:25:3635
3ZB8339Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:25:4127
2ŽJ8446Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:4331
17MB8544Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:5210
4ZB8674Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:26:1324
10ZA8737Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:1816
10MJ88103Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:1916
5MD89102Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2422
3ŽJ90127Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:3927
11MJ9199Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:4615
4ŽJ9285Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9000:26:5224
14MC9366Tučný JanMK Pardubice4700:27:0012
6MD9420Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:0720
11ZA9579Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:1515
18MB9698Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:27:229
15MC9716Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:3011
7MD9864Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:27:3119
19MB99120Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:27:408
8MD10011Linhart MilošAC Náchod4400:27:4318
29MA10115Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8400:27:471
16MC10254Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:5410
5ŽJ10381Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:27:5822
9MD10410Marek FrantišekČervený Kostelec4100:28:0017
5ZB10560Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:0122
17MC1064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:129
30MA107107Filip LukášKorfbal Kolín7500:28:121
6ŽJ10884Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:28:2220
20MB109110Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:337
18MC11058Mifek JiříAZUB Chrudim5400:28:528
21MB111118Kunovjánek Aleš-6500:29:116
12ZA11232Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:1614
6ZB113129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2420
7ŽJ11482Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:29:2819
13ZA11531Popovová MartinaSNB Praha7400:29:3913
1ŽC11645Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:5335
19MC11759Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:217
8ŽJ11843Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:4018
20MC119116Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:31:026
22MB12030Mašek RomanSNB Praha6100:31:515
2ŽC12124Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:31:5931
9ŽJ12240Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:0317
7ZB123125Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:2219
1ME12435Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:2335
3ŽC12521Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:3827
10MD12623Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:2716
11MD127124Kalousek JanSK Žamberk4100:35:5815
12MD128106Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:36:3914
21MC12927Krejčí JosefFrýdek Místek4900:37:165

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Dobrý závod. Líbil se mě. Pár fotek jsem nahrál sem http://forum.bryndak.com/album.php
pecap
Jeden z nejlepších závodu jaký znám.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč