2006 - 21. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kynčl Stanislav | Hvězda SKP Pardubice | 64 | 846 | 14 | S:6/426, A:4/280, B:4/140 |
2 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 799 | 21 | S:6/390, A:6/268, B:9/141 |
3 | Poduška Josef | AC TEPO Kladno | 62 | 796 | 12 | S:4/384, A:4/272, B:4/140 |
4 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 727 | 16 | S:6/366, A:4/242, B:6/119 |
5 | Holub Petr | PeTe Adr team | 66 | 710 | 14 | S:5/363, A:4/230, B:5/117 |
6 | Sádovský Luboš | Jablonec nad Nisou | 65 | 599 | 15 | S:6/282, A:5/208, B:4/109 |
7 | Holub Miroslav | Bukovice | 66 | 598 | 12 | S:3/219, A:4/242, B:5/137 |
8 | Karlík Michal | TJ Lokomotiva Trutnov | 64 | 559 | 19 | S:5/267, A:7/192, B:7/100 |
9 | Mrva Pavel | Popovice | 60 | 439 | 11 | S:4/216, A:4/168, B:3/55 |
10 | Zoubek Jiří | SCWS Lučany | 65 | 408 | 15 | S:5/213, A:5/118, B:5/77 |
11 | Velička Zdeněk | X-AIR Ostrava | 62 | 391 | 6 | S:4/267, A:2/124, B:0/0 |
12 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 360 | 12 | S:4/177, A:5/140, B:3/43 |
13 | Tomečka Libor | CETRIS Hranice | 62 | 339 | 15 | S:5/168, A:4/96, B:6/75 |
14 | Nečas Josef | Maratonstav Úpice | 58 | 327 | 14 | S:4/123, A:5/144, B:5/60 |
15 | Kovařík Václav | TJ Spartak Třebíč | 316 | 8 | S:3/168, A:2/90, B:3/58 | |
16 | Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 63 | 315 | 9 | S:4/192, A:2/66, B:3/57 |
17 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 312 | 11 | S:3/123, A:5/144, B:3/45 |
18 | Tomíček Josef | ČSK Vysoké nad Jizerou | 59 | 311 | 7 | S:4/222, A:1/48, B:2/41 |
19 | Janoušek Martin | Jiskra Josefův důl | 63 | 309 | 5 | S:2/177, A:1/62, B:2/70 |
20 | Čipera Radek | SKI Radvanice | 64 | 305 | 8 | S:1/66, A:4/176, B:3/63 |
21 | Šnevajs Radomír | KHB Radegast | 63 | 282 | 7 | S:4/207, A:1/38, B:2/37 |
22 | Walek Bronislav | Hrádek | 276 | 6 | S:3/192, A:3/84, B:0/0 | |
23 | Mašek Roman | Novis Praha | 61 | 267 | 26 | S:6/66, A:8/116, B:12/85 |
24 | Dvorský Jaroslav | A+K Trutnov | 64 | 254 | 7 | S:2/114, A:2/76, B:3/64 |
25 | Fátor Miloslav | SKP Trutnov | 64 | 194 | 6 | S:2/93, A:2/64, B:2/37 |
26 | Rosenberg Petr | Fenix Ski Team Jeseník | 64 | 193 | 11 | S:4/93, A:3/42, B:4/58 |
26 | Orlich Petr | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 193 | 5 | S:0/0, A:3/142, B:2/51 |
28 | Gombita Josef | MIOLU PARE | 58 | 182 | 5 | S:2/111, A:0/0, B:3/71 |
29 | Dvorský Ladislav | Ostrava | 65 | 170 | 5 | S:3/129, A:1/28, B:1/13 |
30 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 164 | 8 | S:2/63, A:2/48, B:4/53 |
31 | Groš Štefan | PJR Frenštát | 61 | 153 | 4 | S:2/87, A:2/66, B:0/0 |
32 | Baláž Roman | Baláž ExtremeTeamOstrava | 65 | 147 | 3 | S:1/66, A:1/54, B:1/27 |
32 | Prokůpek Aleš | Ski Jilemnice | 66 | 147 | 2 | S:2/147, A:0/0, B:0/0 |
34 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 146 | 9 | S:2/42, A:3/58, B:4/46 |
35 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 138 | 4 | S:0/0, A:1/54, B:3/84 |
36 | Eppert Roman | Canis Lupus City | 59 | 136 | 6 | S:5/114, A:1/22, B:0/0 |
37 | Bažanowski Rostislav | Polanka nad Odrou | 65 | 135 | 3 | S:3/135, A:0/0, B:0/0 |
38 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 133 | 11 | S:4/54, A:2/30, B:5/49 |
39 | Macíček Miroslav | BROSE Kopřivnice | 61 | 127 | 3 | S:1/57, A:1/48, B:1/22 |
40 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 124 | 4 | S:0/0, A:2/80, B:2/44 |
41 | Kovářík Václav | TJ Spartak Třebíč | 63 | 122 | 3 | S:1/51, A:1/44, B:1/27 |
42 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 111 | 6 | S:0/0, A:3/74, B:3/37 |
43 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 109 | 3 | S:0/0, A:2/78, B:1/31 |
44 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 108 | 3 | S:2/90, A:0/0, B:1/18 |
45 | Horák Pavel | AHA Vyškov | 61 | 107 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/35 |
46 | Chládek František | Valašské Meziříčí | 58 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
47 | Zelený Luděk | AC Náchod | 103 | 4 | S:0/0, A:3/86, B:1/17 | |
48 | Hrabuška Jaroslav | MK SEITL Ostrava | 57 | 102 | 2 | S:2/102, A:0/0, B:0/0 |
49 | Balatka Miroslav | SKI Jablonec nad Nisou | 59 | 101 | 3 | S:1/60, A:0/0, B:2/41 |
50 | Blažek Josef | TJ Alšovice | 58 | 100 | 3 | S:2/87, A:0/0, B:1/13 |
51 | Rys Jaromír | ASICS TEAM Holešov | 64 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
51 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 99 | 6 | S:2/36, A:1/22, B:3/41 |
53 | Králíček Tomáš | FC Puškvorec | 63 | 97 | 3 | S:1/39, A:1/40, B:1/18 |
53 | Voda Jan | ISŠT Most | 59 | 97 | 4 | S:2/45, A:1/40, B:1/12 |
55 | Jirásek Pavel | Spartak Police nad Metují | 62 | 95 | 2 | S:1/51, A:1/44, B:0/0 |
55 | Dobiáš Jaroslav | PHJ Frenštát p. R. | 63 | 95 | 3 | S:2/63, A:1/32, B:0/0 |
57 | Votava Vladimír | SKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn | 63 | 87 | 3 | S:2/63, A:1/24, B:0/0 |
58 | Ševčík Pavel | Zombie Ostrava | 61 | 84 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/27 |
58 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 84 | 3 | S:0/0, A:1/44, B:2/40 |
60 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 82 | 4 | S:0/0, A:1/30, B:3/52 |
61 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 81 | 4 | S:1/18, A:1/24, B:2/39 |
61 | Matoušek Roman | HO SK Žel. Prostějov | 62 | 81 | 2 | S:2/81, A:0/0, B:0/0 |
61 | Hubáček Josef | KVS Pozlovice | 61 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
64 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 79 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/19 |
65 | Černý Michal | Raspenava | 64 | 78 | 2 | S:2/78, A:0/0, B:0/0 |
66 | Šrůtek Stanislav | Rtyně v Podkrkonoší | 74 | 3 | S:1/45, A:0/0, B:2/29 | |
67 | Vrobel Miroslav | Veřovice | 61 | 71 | 2 | S:1/45, A:1/26, B:0/0 |
68 | Jindra David | ACOH Praha | 60 | 69 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/27 |
68 | Sýkora Vladimír | Ostrava | 65 | 69 | 2 | S:2/69, A:0/0, B:0/0 |
68 | Frabša Michal | TJ KOVO Praha | 65 | 69 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/15 |
71 | Pavlica Oldřich | TJ Čeladná | 60 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
71 | Šroubek Vlastimil | SC Marathon Plzeň | 61 | 66 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/66 |
71 | Knápek Ladislav | TJ PoRKERT Skuhrov n. B. | 61 | 66 | 2 | S:1/36, A:1/30, B:0/0 |
74 | Vlasák Petr | HO PřFUK Praha | 63 | 65 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/27 |
75 | Švidernoch Milan | X-Air Ostrava | 58 | 64 | 3 | S:1/30, A:1/20, B:1/14 |
76 | Kohut Petr | Orlová | 61 | 63 | 2 | S:2/63, A:0/0, B:0/0 |
77 | Jansa Jiří | Liga2000 Písek | 66 | 62 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/62 |
77 | Tik František | Jihočeská drůbež Vodňany | 57 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
79 | Kašparec Petr | Česká Lípa | 62 | 61 | 4 | S:1/12, A:0/0, B:3/49 |
79 | Pucholt Jiří | Sokol Unhošť | 59 | 61 | 4 | S:1/12, A:2/32, B:1/17 |
81 | Žákovec Pavel | Plzeň | 66 | 60 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/16 |
81 | Hotař Pavel | Datalusk Jihlava | 63 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
83 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 59 | 4 | S:0/0, A:1/24, B:3/35 |
84 | Novotný Roman | KVM 1881 Mělník | 66 | 58 | 3 | S:0/0, A:1/24, B:2/34 |
84 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 58 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/58 |
86 | Ernest Miroslav | Dubí | 62 | 57 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/19 |
86 | Fiřt Miloš | AC Kotenčice | 60 | 57 | 4 | S:2/36, A:0/0, B:2/21 |
88 | Smutný Zdeněk | AHA Vyškov | 57 | 56 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/24 |
89 | Průcha Josef | Jiskra Tanvald | 60 | 55 | 3 | S:2/45, A:0/0, B:1/10 |
90 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 54 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/54 |
90 | Koucký Roman | Viking Jilemnice | 63 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
92 | Kubeček Ladislav | Maratonstav Úpice | 62 | 53 | 3 | S:1/3, A:1/32, B:1/18 |
93 | Trnovský Miroslav | HOBUK | 52 | 2 | S:0/0, A:2/52, B:0/0 | |
94 | Olejník Dalibor | Ostrava Poruba | 65 | 51 | 2 | S:2/51, A:0/0, B:0/0 |
94 | Rouha Michal | AVC Praha | 62 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
94 | Gabko Jan | BK Vsetín Bobrky | 59 | 51 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/17 |
97 | Popovič Petr | BC Sport Lomnice nad Popelkou | 66 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
97 | Truhlář Petr | SK ASSPRO Náchod | 63 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
97 | Slabý Josef | Sedlec - Prčice | 61 | 48 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/20 |
97 | Loose Luboš | Neregistrován | 62 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
97 | Martynek Vladislav | SKI Mosty | 59 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
97 | Bezucha Jiří | TTC Olomouc | 62 | 48 | 2 | S:1/36, A:0/0, B:1/12 |
103 | Mondek Josef | Cyklo Jiřička | 66 | 47 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/47 |
104 | Vinklárek Jiří | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 61 | 46 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/19 |
105 | Karlík František | SKP Most | 65 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
106 | Krčmář Petr | TJ Sušice | 58 | 43 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/43 |
107 | Pechek Vladimír | TJ Nová Včelnice | 57 | 42 | 2 | S:0/0, A:1/24, B:1/18 |
107 | Koubek Libor | Sklepovští Sršáni | 57 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
107 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
110 | Šilar Tomáš | Pardubice | 63 | 41 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/41 |
110 | Jančík Bořek | Jiskra Hořice | 64 | 41 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/14 |
112 | Šubert Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
112 | Lenča Jiří | Sychrov | 66 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
112 | Vlach Miroslav | Spartak Police nad Metují | 60 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
112 | Patočka Petr | Barnex Sport Brno | 63 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
112 | Stržínek Karel | CK Stará Ves | 64 | 40 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/13 |
117 | Němec Zdeněk | neregistrován | 63 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
118 | Ptáček Pavel | U Horejšů | 65 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
118 | Krejčí Miroslav | Ekol team | 64 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
118 | Slowioczek Roman | Jablunkov | 59 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
121 | Štefek Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 62 | 36 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/36 |
121 | Matějík Jan | VHS Plus Veselí nad Moravou | 64 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
121 | Hejnyš Miroslav | Spartak Police nad Metují | 60 | 36 | 2 | S:0/0, A:2/36, B:0/0 |
121 | Březina Ladislav | Sokol Ostravice | 61 | 36 | 2 | S:1/6, A:1/30, B:0/0 |
121 | Varmuža Ivan | Liberec | 61 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
121 | Dolanský Pavel | Most | 65 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
121 | Růžička Vlastimil | Lokomotiva Břeclav | 63 | 36 | 2 | S:0/0, A:1/22, B:1/14 |
128 | Šorfa Luboš | Žďár na Moravě | 57 | 35 | 3 | S:0/0, A:2/28, B:1/7 |
128 | Klika Antonín | LOKO Beroun | 64 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
128 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 35 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/35 |
128 | Dúbravčík Zdeněk | AC Slovan Mariánské Lázně | 64 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
132 | Harabiš Zbyněk | TUFO TITAN Zlín | 65 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
133 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
134 | Kawulok Zbyšek | Ossiko Dolní Lomná | 62 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
134 | Pešek Milan | Dvůr Králové nad Labem | 60 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
136 | Wiederman Michal | Ústí nad Orlicí | 64 | 31 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/31 |
136 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 31 | 3 | S:0/0, A:1/16, B:2/15 |
136 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 31 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/15 |
136 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
136 | Soukup Milan | DP Praha | 64 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
141 | Šnýdr Zaboj | Kuboj Štenberk | 61 | 30 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/9 |
141 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 30 | 2 | S:0/0, A:1/14, B:1/16 |
141 | Štůsek Dušan | B. K. Vratimov | 57 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
141 | Solanský Zdenek | HOKOR Rožnov | 62 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
141 | Vávra David | Sklepovští Sršáni | 57 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
141 | Kozák Miloslav | Mladá Boleslav | 65 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
147 | Beránek Roman | Frýdlant nad Ostravicí | 63 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
147 | Bílý Zdeněk | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 28 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/28 |
147 | Flegl Bohumil | Skiboby Dobruška | 60 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
147 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
151 | Váchal Martin | Tatran Chodov | 64 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
151 | Drahorád Ctirad | Tatran Železná Ruda | 59 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
151 | Rygál Libor | SK Maxtri | 62 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
151 | Vokřál Vladimír | neregistrován | 65 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
155 | Kycik Antonín | Kycik Alarm | 65 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
156 | Svatoň Jiří | SK Čechovka Hořice | 61 | 25 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/5 |
157 | Olšjak Ladislav | SKP České Budějovice | 59 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
157 | Stránský Tomáš | Sparta Praha | 65 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
157 | Zoubek Karel | TJ Sokol Vanovice | 60 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
157 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
157 | Syrovátka Miloš | TJ Autoškoda | 63 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
157 | Dietrich Petr | AS Trans KL Sport Most | 62 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
157 | Kokeš Vlastimil | TC DUKO Rýmařov | 65 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
157 | Škarda Milan | SK SOVE Plzeň | 63 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
157 | Vitásek Josef | Buková u Příbrami | 58 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
157 | Šracha Vladimír | Cyklosprint Cvikov | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 | |
157 | Kovář Václav | Spartak Třebíč | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 | |
168 | Matějovský Pavel | AVC Praha | 65 | 23 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/23 |
169 | Hudcovic Tomáš | Nové Město nad Metují | 65 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
169 | Pivrnec Petr | BC Sport Lomnice nad Popelkou | 66 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
169 | Jamrik Miroslav | Orlová | 57 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
169 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
169 | Bartoš Dušan | Sokol Písek | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
169 | Bolehovský Pavel | KER TEAM | 71 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
169 | Roubalík Radovan | FORTEX Moravský Beroun | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
169 | Strouhal Zdeněk | KRB Koberovy | 59 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
169 | Král Josef | 1. CTK Netolice | 59 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
178 | Kolčárek Rostislav | neregistrován | 61 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
178 | Smažák Radim | TJ Granitol Moravský Beroun | 66 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
178 | Augustin František | SKI Jilemnice | 61 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
181 | Pavlica Petr | ŠSK Újezd nad Lesy | 63 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
181 | Doubrava Jiří | SBK Wiky Kyjov | 62 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
181 | Schovánek Petr | Praha 4 | 65 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
181 | Kuželka Petr | Sokol Postřekov | 64 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
181 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
186 | Hajzler Jiří | AHA Vyškov | 63 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
186 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
186 | Nakládal Čestmír | ACS Drak Vrbno | 64 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
186 | Príslupský Pavel | AMBES | 63 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
186 | Pergner Petr | Zámek Dobříš | 61 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
186 | Polák Petr | Sokol Postřekov | 65 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
192 | Urban Jaroslav | SSK ZS Kounice | 58 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
192 | Pechouš Miroslav | Cyklo Olympia | 66 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
192 | Vejnar Josef | SKI Vysoké nad Jizerou | 57 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
192 | Kubiska Miroslav | Nemocnice Domažlice | 62 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
192 | Bielesz Vilém | Praha | 63 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
192 | Fulka Jiří | SK Redpoint Teplice nad Metují | 60 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
192 | Kožnar Aleš | SKI Jilemnice | 66 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
199 | Prislupský Pavel | AMBES Liberec | 63 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
199 | Voráček Karel | Cyklo Velešín | 62 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
199 | Tarant Jiří | Praha | 58 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
199 | Holub Jaroslav | Liga 100 Praha | 62 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
199 | Rada Petr | ACOH Praha | 64 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
199 | Hojda Petr | Spartak Klenčí | 57 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
205 | Ondríšek Josef | Lanškroun | 64 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
205 | Blaha Stanislav | BK Visky | 63 | 16 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/16 |
205 | Tůma Jiří | RC Vlašim | 63 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
205 | Turek jiří | Lochovice | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 | |
205 | Mocker Milan | Dolní Žleb | 64 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
210 | Bečvařík Jiří | Splašená lokomotiva Chlumec | 60 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
210 | Beneš Stanislav | Ádr Klub | 65 | 15 | 3 | S:1/3, A:1/4, B:1/8 |
210 | Janda Antonín | ACOH Praha | 58 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
210 | Vávra Radek | ČZU Praha | 63 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
210 | Přívětivý Jiří | Branky | 61 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
210 | Gatial Milan | JTM - GA Šternberk | 65 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
210 | Petřík František | ASC Bučovice | 59 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
217 | Hebeda Vladimír | SKP Beroun | 61 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
218 | Kraus Václav | Cyklo Kraus Přelouč | 64 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
218 | Frinta Petr | AC Náchod | 58 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
218 | Tomeš Rostislav | Traged Team | 60 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
221 | Mecl Karel | BK Hodonín | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
221 | Novotný Milan | Prostějov | 59 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
221 | Holan Martin | Liga 100 Praha | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
221 | Gabriel Evžen | SKI Klub Chřiby | 65 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
221 | Vojtěch Tomáš | Janské Lázně | 65 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
221 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
221 | Bláha Milan | Křovice | 57 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
221 | Havlíček Libor | Jilemnice | 61 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
229 | Kučera Petr | Stružinec | 61 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
229 | Čeladník Miroslav | Čekyně | 59 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
229 | Ekl Jiří | Lochovice | 63 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
232 | Rein Jan | AC Rumburk | 63 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
232 | Štěpánek Petr | USK Praha | 65 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
232 | Kolínek Zdeněk | AC Perná | 59 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
235 | Najman Evžen | Orel Morkovice | 65 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
235 | Doležal Jaromír | SABZO Praha | 57 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
235 | Přibyl František | Petrovice | 58 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
238 | Hrabec Josef | Ekolux Mikulov | 61 | 8 | 2 | S:1/6, A:1/2, B:0/0 |
238 | Zajíček Pavel | Lokomotiva Mlázovice | 60 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
240 | Sorfa Luboš | AC Náchod | 57 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
240 | Uxa Tomáš | URT Brno | 65 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
242 | Hojač Mojmír | TJ Jiskra Tanvald | 58 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
242 | Kunovjánek Aleš | - | 65 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
242 | Sláma Josef | Příbram | 65 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
242 | Zejman Josef | Novis Praha | 61 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
242 | Šír Václav | Spartak Rokytnice n. J. | 66 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
242 | Kožnar Jan | Kožnar SKI team Jilemnice | 64 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
242 | Čapek Milan | SQS Vláknová optika | 65 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
249 | Miřejovský Tomáš | SABZO Praha | 61 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
250 | Balihar Jiří | Čistá u Horek | 59 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
250 | Zlatník Daniel | LIAZ Jablonec nad Nisou | 66 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
252 | Machan Jindřich | Slavia Napajedla | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
252 | Krejčí Jan | Rokytnice nad Jizerou | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
252 | Kube Josef | Dvůr Králové nad Labem | 63 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
252 | Romaniuk Miloš | SQS Vláknová optika | 66 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
252 | Škrha Jiří | Náchod | 61 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
252 | Teska Václav | Lochovice | 66 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
258 | Kunc Josef | LRS Vyškov | 60 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
258 | Mocker František | AC Česká Lípa | 58 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
258 | Bouška Miloslav | Studenec | 58 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
258 | Tér Dušan | TEROVA Bez. n. Met. | 65 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
258 | Barnabáš Dančo | neregistrován | 58 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.