Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Besednice - Běh na Kohout

6.8.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Besednice - Běh na Kohout
  • datum konání: 6.8.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

délka: 7 km
převýšení 320 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

manželé Kožíškovi
Karla Chocholy 2
370 05 České Budějovice
tel. 385 342 033
mobil 602 840 067

Propozice Běhu Besednice - Kohout

E-mailová adresa

lenka.koziskova@tiscali.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Besednice - Běh na Kohout

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1715Petrou JanSKI Klub Velešín9000:38:3335
Muži A (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:30:2735
2MA434Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:33:1331
3MA525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:3327
4MA740Turek JiříSKP Český Krumlov7000:35:2524
5MA833Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:2822
6MA1430Horych PavelMK Kladno7000:37:5820
7MA1948Gregor JanVelešín7900:39:3319
Muži B (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB236Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:30:4735
2MB328Jansa JiříSokol Písek6600:32:1331
3MB616Petrou JanSKI klub Velešín6400:35:1527
4MB937Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:35:3024
5MB1026Bartoš DušanSokol Písek6400:35:5322
6MB1139Mondek JosefCyklo Jiřička6600:36:2420
7MB1249Krčmář PetrTJ Sušice5800:36:5919
8MB1819Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:39:17-
9MB2035Pechouš MiroslavCyklo Olympia6600:39:5818
10MB2647Voráček KarelCyklo Velešín6200:42:4017
Muži C (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1338Vopat JanČeský Krumlov5400:37:3735
2MC1529Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:0231
3MC2145Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:40:1027
4MC2331Kučera ZdeněkMK Kladno5600:41:2324
5MC2454Růžička JiříCyklo Velešín5400:41:3622
6MC2746Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:43:0320
7MC3042Průša JosefSlavoj Obecnice5200:44:4519
8MC3217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:4218
9MC3423Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5100:52:2517
Muži D (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1627Marek FrantišekLiga 2000 Písek4400:38:1035
2MD2243Svoboda JanPříbram4300:40:5631
3MD2524Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:41:5427
4MD2850Šustar LubomírČeské Budějovice4100:43:1024
5MD3821Domanský IvoAVC Praha3801:15:1022
Muži E (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3744Hladík KarelBaník Příbram2501:12:1635
Juniorky (trať 7 km, 320 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2913Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:3535
2ZA3320Popovová MartinaSNB Praha7400:50:1131
Ženy B (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3118Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:0935
Ženy C (trať 7 km, 320 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3541Svobodová DanaPříbram5200:54:1335
2ŽC3622Pláničková EvaAtletika Tábor5401:00:4231
Trať 7 km, 320 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:30:2735
1MB236Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:30:4735
2MB328Jansa JiříSokol Písek6600:32:1331
2MA434Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:33:1331
3MA525Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:3327
3MB616Petrou JanSKI klub Velešín6400:35:1527
4MA740Turek JiříSKP Český Krumlov7000:35:2524
5MA833Suchánek LukášKHB Radegast7900:35:2822
4MB937Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:35:3024
5MB1026Bartoš DušanSokol Písek6400:35:5322
6MB1139Mondek JosefCyklo Jiřička6600:36:2420
7MB1249Krčmář PetrTJ Sušice5800:36:5919
1MC1338Vopat JanČeský Krumlov5400:37:3735
6MA1430Horych PavelMK Kladno7000:37:5820
2MC1529Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:0231
1MD1627Marek FrantišekLiga 2000 Písek4400:38:1035
1MJ1715Petrou JanSKI Klub Velešín9000:38:3335
8MB1819Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:39:17-
7MA1948Gregor JanVelešín7900:39:3319
9MB2035Pechouš MiroslavCyklo Olympia6600:39:5818
3MC2145Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:40:1027
2MD2243Svoboda JanPříbram4300:40:5631
4MC2331Kučera ZdeněkMK Kladno5600:41:2324
5MC2454Růžička JiříCyklo Velešín5400:41:3622
3MD2524Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:41:5427
10MB2647Voráček KarelCyklo Velešín6200:42:4017
6MC2746Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:43:0320
4MD2850Šustar LubomírČeské Budějovice4100:43:1024
1ZA2913Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:3535
7MC3042Průša JosefSlavoj Obecnice5200:44:4519
1ZB3118Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:0935
8MC3217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:4218
2ZA3320Popovová MartinaSNB Praha7400:50:1131
9MC3423Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5100:52:2517
1ŽC3541Svobodová DanaPříbram5200:54:1335
2ŽC3622Pláničková EvaAtletika Tábor5401:00:4231
1ME3744Hladík KarelBaník Příbram2501:12:1635
5MD3821Domanský IvoAVC Praha3801:15:1022

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
79%

Názory na závod

Dobrý nápad, zajímavá trať, vhodně zvolený termín. Držím pořadatelům palce pro udržení závodu v Českém poháru v běhu do vrchu a v získání další podpory v místě konání závodu.
petr.krcmar

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód