Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník

14.5.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník
  • datum konání: 14.5.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál skokanských můstků na Horečkách, Frenštát pod Radhoštěm
10.00 hodin

Přihlášky

on-line přihláška,
písemně na níže uvedenou adresu
nebo na místě od 7.30 do 9.15 hodin při prezentaci za zvýšené startovné

Startovné

25,- Kč (50,- Kč při platbě při prezentaci)

Popis tratě

délka 7,1 km
převýšení 520m

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, CSc.
Střelniční 1065
744 11 Frenštát pod Radhoštěm
tel. domů: +420 556 831 423

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64
21.8.1988Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník83

Statistika závodu Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2331

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4719
Groš Štefan6118
Přívětivý Miroslav5316
Zátopek Jiří6016
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Szebesta Pavel6813
Melčák Tomáš7513
Vodička Jan4513
Šnevajs Radomír6312
Tománek Pavel5512
Šokalová Ludmila5611
Šimůnek Jan4911
Šír Václav4811
Škapa Marek7111
Oškera Oldřich2311
Kvita Josef5111
Jelínek Petr5211
Volný Jaromír3511
Baláž Roman6511
Balko Peter4411
Jirásková Eva6410
Vraštilová Miloslava5610
Bitala Václav7710
Černý Vladimír5210
Pechek František5310
Žák Jiří7110
Tončík Petr7110
Gaman Jaroslav359
Stránský Aleš609
Piskoř Karel389
Keprtová Miloslava489
Vlček Tomáš809
Suchánek Lukáš799
Šimůnek Jan829
Wálek Bronislav579
Krejsa Václav528
Kubíček František468
Leszkow Petr448
Bednařík Jiří458
Krejčí Lukáš768
Velička Zdeněk628
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Dobiáš Jaroslav637
Filipec Petr847
Kebrle Milan757
Marek Dalimil607
Fejgl Zdeněk427
Svatoš Otakar347

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci do 13 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MZ8781Bryknar RadekTJ Frenštát p. R.9500:49:2938
2MZ106106Groš JakubFrenštát p. R.9501:12:4336
Dorostenci (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2936Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:36:5462
2MD4659Hudeček AlešSKP Nový Jičín9200:39:0354
3MD6875Kuczynski MichalNýdek9100:44:3748
4MD8464Slovák JakubTJ Frenštát p. R.9200:48:4640
Junioři (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2422Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:35:1670
2MJ83102Rašovský MatějSG Jablonec8800:48:4444
Muži A (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:29:3770
2MA220Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:29:4262
3MA321Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:30:2854
4MA441Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:1748
5MA689Polášek JanSK Hranice8300:32:0044
6MA724Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:1840
7MA88Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:2438
8MA1028Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:32:4536
9MA1216Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:2934
10MA1358Szebesta PavelJakl Karviná6800:33:3832
11MA1443Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:33:4730
12MA1651Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:34:0528
13MA1870Wurst MilanKrnov8200:34:2826
14MA2190Vlček TomášGumárny Zubří8000:35:0624
15MA2342Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:35:1122
16MA2562Keller MichalMK Kopřivnice7500:35:3620
17MA2810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1318
18MA3044Velička AlešX-AIR Ostrava7300:36:5716
19MA3188Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:36:5814
20MA3373Vrbka PavelADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7100:37:1412
21MA3499Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:37:2610
22MA3569Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:37:328
23MA3747Jančařík PetrAAC Brno6800:37:506
24MA4060Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:38:084
25MA4112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:132
26MA4486Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:38:492
27MA5430Mielec JaromírOstrava6900:40:002
28MA5774Kuczynski MarianNýdek6900:40:262
29MA6249Krejčí LukášFrýdek Místek7600:42:042
Muži B (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1146Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:33:0070
2MB1745Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:34:1662
3MB19109Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:34:5454
4MB2087Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:35:0248
5MB2217Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:35:0944
6MB2766Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:0640
7MB4218Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:38:3038
8MB4892Groš ŠtefanPJR Frenštát6100:39:1236
9MB4915Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:39:19-
10MB50101Harabiš ZbyněkTUFO TITAN Zlín6500:39:2434
11MB6329Dobiáš JaroslavPHJ Frenštát p. R.6300:42:4232
12MB8291Březina LadislavSokol Ostravice6100:48:3130
13MB93111Beránek RomanFrýdlant nad Ostravicí6300:50:5728
14MB99106Mašek RomanSNB Praha6100:53:4726
Muži C (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC538Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:5070
2MC1594Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:5062
3MC2637Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:36:0154
4MC322Krupka MilanTJ Rumburk5600:37:0648
5MC383Černý VladimírHAC Praha5200:37:5544
6MC3977Buček MichalRacing Olešná5400:38:0540
7MC4753Schwarz JiříPJR Frenštát p. R.5100:39:0938
8MC5261Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:39:3436
9MC5368Kvita JosefMK Kopřivnice5100:39:5634
10MC6057Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:41:4732
11MC6555Tománek PavelVeřovice5500:43:1130
12MC66105Mareš BohumilLEAR Brno5100:43:4228
13MC7033Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:5826
14MC75107Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:46:2524
15MC7796Tučný JanMK Pardubice4700:47:1522
16MC7967Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:47:4420
17MC8998Hyvnar JosefMK Kopřivnice4900:49:5818
18MC905Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:2816
Muži D (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4531Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:5070
2MD5685Bednařík JiříMniší4500:40:1662
3MD5876Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:40:4354
4MD6740Balko PeterSLEZAN Frýdek4400:44:2648
5MD7234Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:45:5744
6MD7456Pytelka VáclavPlzeň4500:46:2040
7MD7654Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:46:4738
Muži E (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME941Merta JaroslavFenix Jeseník3500:51:0870
2ME9865Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:53:3062
3ME10311Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:4254
4ME10823Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:15:1948
Žákyně do 13 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS9584Tomíčková BarboraTj Frenštát p. R.9500:51:5754
2ŽS9678Marková AdélaTJ Frenštát p. R.9300:52:1948
3ŽS9779Mikesková TerezaTJ Frenštát p. R.9400:53:1344
4ŽS10180Mlynářová GabrielaTJ Frenštát p. R.9400:54:1840
Dorostenky (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD804Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:48:0470
2ZD869Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:2862
3ZD10563Hlaváčová MarkétaTJ Frenštát p. R.9100:58:5938
4ZD107100Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava9101:12:4536
Juniorky (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA926Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:32:4470
2ZA3652Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:37:3962
3ZA43104Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:38:3754
4ZA5113Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:3248
5ZA5572Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:40:0944
6ZA5927Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:0840
7ZA64103Bobotová KateřinaAK Zlín8300:42:5238
8ZA7871Macáková AndreaISŠ Karviná8600:47:2436
9ZA816Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:2634
10ZA8814Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4132
11ZA10097Popovová MartinaSNB Praha7400:53:5530
Ženy B (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB6148Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:5970
2ŽB6939Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:44:4262
3ŽB717Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:4454
4ŽB8595Rampíková KláraTJ Frenštát p. R.7100:49:1248
5ŽB104110Beránková RenataFrýdlant nad Ostravicí6400:56:3144
Ženy C (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7350Šokalová LudmilaFrýdek Místek5600:46:1470
2ŽC9135Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:50:4262
3ŽC9225Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:50:5054
4ŽC10232Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:54:2548
Trať 7,1 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:29:3770
2MA220Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:29:4262
3MA321Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:30:2854
4MA441Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:1748
1MC538Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:5070
5MA689Polášek JanSK Hranice8300:32:0044
6MA724Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:1840
7MA88Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:2438
1ZA926Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:32:4470
8MA1028Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:32:4536
1MB1146Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:33:0070
9MA1216Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:2934
10MA1358Szebesta PavelJakl Karviná6800:33:3832
11MA1443Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:33:4730
2MC1594Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:5062
12MA1651Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:34:0528
2MB1745Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:34:1662
13MA1870Wurst MilanKrnov8200:34:2826
3MB19109Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:34:5454
4MB2087Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:35:0248
14MA2190Vlček TomášGumárny Zubří8000:35:0624
5MB2217Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:35:0944
15MA2342Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:35:1122
1MJ2422Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:35:1670
16MA2562Keller MichalMK Kopřivnice7500:35:3620
3MC2637Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:36:0154
6MB2766Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:0640
17MA2810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:1318
1MD2936Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:36:5462
18MA3044Velička AlešX-AIR Ostrava7300:36:5716
19MA3188Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:36:5814
4MC322Krupka MilanTJ Rumburk5600:37:0648
20MA3373Vrbka PavelADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7100:37:1412
21MA3499Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:37:2610
22MA3569Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:37:328
2ZA3652Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:37:3962
23MA3747Jančařík PetrAAC Brno6800:37:506
5MC383Černý VladimírHAC Praha5200:37:5544
6MC3977Buček MichalRacing Olešná5400:38:0540
24MA4060Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:38:084
25MA4112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:132
7MB4218Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:38:3038
3ZA43104Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:38:3754
26MA4486Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:38:492
1MD4531Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:5070
2MD4659Hudeček AlešSKP Nový Jičín9200:39:0354
7MC4753Schwarz JiříPJR Frenštát p. R.5100:39:0938
8MB4892Groš ŠtefanPJR Frenštát6100:39:1236
9MB4915Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:39:19-
10MB50101Harabiš ZbyněkTUFO TITAN Zlín6500:39:2434
4ZA5113Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:3248
8MC5261Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:39:3436
9MC5368Kvita JosefMK Kopřivnice5100:39:5634
27MA5430Mielec JaromírOstrava6900:40:002
5ZA5572Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:40:0944
2MD5685Bednařík JiříMniší4500:40:1662
28MA5774Kuczynski MarianNýdek6900:40:262
3MD5876Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:40:4354
6ZA5927Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:0840
10MC6057Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:41:4732
1ŽB6148Jančaříková LenkaAAC Brno7000:41:5970
29MA6249Krejčí LukášFrýdek Místek7600:42:042
11MB6329Dobiáš JaroslavPHJ Frenštát p. R.6300:42:4232
7ZA64103Bobotová KateřinaAK Zlín8300:42:5238
11MC6555Tománek PavelVeřovice5500:43:1130
12MC66105Mareš BohumilLEAR Brno5100:43:4228
4MD6740Balko PeterSLEZAN Frýdek4400:44:2648
3MD6875Kuczynski MichalNýdek9100:44:3748
2ŽB6939Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:44:4262
13MC7033Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:5826
3ŽB717Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:4454
5MD7234Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:45:5744
1ŽC7350Šokalová LudmilaFrýdek Místek5600:46:1470
6MD7456Pytelka VáclavPlzeň4500:46:2040
14MC75107Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:46:2524
7MD7654Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:46:4738
15MC7796Tučný JanMK Pardubice4700:47:1522
8ZA7871Macáková AndreaISŠ Karviná8600:47:2436
16MC7967Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:47:4420
1ZD804Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:48:0470
9ZA816Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:2634
12MB8291Březina LadislavSokol Ostravice6100:48:3130
2MJ83102Rašovský MatějSG Jablonec8800:48:4444
4MD8464Slovák JakubTJ Frenštát p. R.9200:48:4640
4ŽB8595Rampíková KláraTJ Frenštát p. R.7100:49:1248
2ZD869Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:2862
1MZ8781Bryknar RadekTJ Frenštát p. R.9500:49:2938
10ZA8814Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4132
17MC8998Hyvnar JosefMK Kopřivnice4900:49:5818
18MC905Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:2816
2ŽC9135Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:50:4262
3ŽC9225Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:50:5054
13MB93111Beránek RomanFrýdlant nad Ostravicí6300:50:5728
1ME941Merta JaroslavFenix Jeseník3500:51:0870
1ŽS9584Tomíčková BarboraTj Frenštát p. R.9500:51:5754
2ŽS9678Marková AdélaTJ Frenštát p. R.9300:52:1948
3ŽS9779Mikesková TerezaTJ Frenštát p. R.9400:53:1344
2ME9865Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:53:3062
14MB99106Mašek RomanSNB Praha6100:53:4726
11ZA10097Popovová MartinaSNB Praha7400:53:5530
4ŽS10180Mlynářová GabrielaTJ Frenštát p. R.9400:54:1840
4ŽC10232Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:54:2548
3ME10311Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:4254
5ŽB104110Beránková RenataFrýdlant nad Ostravicí6400:56:3144
3ZD10563Hlaváčová MarkétaTJ Frenštát p. R.9100:58:5938
2MZ106106Groš JakubFrenštát p. R.9501:12:4336
4ZD107100Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava9101:12:4536
4ME10823Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:15:1948

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 33%
Zvolená trasa závodu: 33%
Značení závodu: 20%
Vyhlášení výsledků: 20%
Zpracování výsledků: 17%
Ceny vítězům: 0%
Celkový dojem ze závodu: 33%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
22%

Názory na závod

Pořadatelům nemám co vytknout. Dobře značené kilometry i trať. Ze Šárovcovy Lhoty by se měli přijet podívat jak se to má správně dělat. Luboš
lubos.sadovsky
V kat. D určitě doběhlo 7 účastníků, kampak se ten 7. rozhodčím zatoulal, když byl kousek přede mnou a v předběžné výsl.listině byl. Nebo jim jich chybí víc? Jinak perfektní!
jak123
Diky za upozorneni, chyba je uz napravena.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód