Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hvězda - Praděd

7.10.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hvězda - Praděd
  • datum konání: 7.10.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

délka: 9,6 km
převýšení: 660 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice Běhu na Praděd a na Alfrédku

TJ Liga 100
tř. Svobody 27
772 00 Olomouc
mobil 602 752 447
tel. 585 224 885

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7187Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:40:22105
2MJ11188Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:41:0093
3MJ13185Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:41:4881
4MJ17189Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:42:3672
5MJ33136Orság LubomírSKI klub Rýmařov9100:46:2966
6MJ34195Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:46:4160
7MJ37181Vysloužil LiborAC Prostějov8900:46:5857
8MJ50149Dolanský FerdinandTK Precolor Přerov9100:49:0254
9MJ52190Hurta AdamAC Prostějov8900:49:1051
10MJ59186Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:50:0048
11MJ90146Malovík BorisTK Žilina8800:53:16-
12MJ92139Peršin SergeyTK Precolor Přerov9000:53:2045
13MJ98145Tyml MichalTK Precolor Přerov8900:54:0142
14MJ101147Síkora AdriánTK Precolor Přerov8800:54:2239
15MJ105140Budoš MarekTK Slávia Bratislava9000:54:46-
16MJ106158Huňka VítTK Precolor Přerov9000:54:5136
17MJ108184Šišma MartinAC Prostějov8900:54:5833
18MJ110150Lašák TomášTK Valašské Meziříčí9000:55:0630
19MJ133141Lučák OtakarVŠB Ostrava9000:58:5627
20MJ142166Ratiborský JanKB Prostějov8700:59:4624
21MJ143180Minář MiroslavAC Prostějov8901:00:0021
22MJ149142Tischler CharlesTK Montreal8901:00:56-
23MJ151159Kušner JakubTK Precolor Přerov8801:01:1718
24MJ168138Vasiliev KoliaTK Precolor Přerov8901:06:5615
25MJ185144Hynek OndřejTK Precolor Přerov9001:16:2412
Muži A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:37:32105
2MA23Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:3293
3MA329Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:4881
4MA431Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:2272
5MA533Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:39:4566
6MA685Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:40:0060
7MA828Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:40:2857
8MA958Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3254
9MA121Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:41:2751
10MA1423Kumstát MichalEKOL Triathlon team8200:42:0248
11MA1690Adamec MilanOrel Vyškov7700:42:1945
12MA1899Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:0242
13MA2180Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7700:43:3639
14MA22116Zahrádka TomášSOH Rýmařov7100:43:4336
15MA23108Minařík MartinTTC Olomouc6700:44:2633
16MA24103Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:44:2830
17MA255Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:2927
18MA2786Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:44:5624
19MA31105Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:46:1221
20MA32115Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:46:1318
21MA3813Jemelka DavidLiga 100 Olomouc8300:47:1215
22MA41130Menšík RadekHO Vrbno pod Pradědem7000:47:4212
23MA4221Skřičil VlastimilHrabůvka6700:47:459
24MA4527Hrouza MichalKOS Krnov7800:48:036
25MA4611Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:48:063
26MA4782Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:103
27MA4856Frýdl TomášVŠB-TU Ostrava8300:48:133
28MA4935Kristek JiříRetia Pardubice6700:48:453
29MA5189Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:49:093
30MA53114Polívka JanTK Precolor Přerov8000:49:113
31MA54119Křenek AlešCK Stará Ves8500:49:313
32MA55125Pok PavelDRACY Team Dřevohostice7400:49:383
33MA5754Chlup JiříStaré Město7400:49:463
34MA58123Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:49:543
35MA6034Přichystal LukášVSK Universita Brno8100:50:033
36MA6150Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:50:043
37MA63124Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7500:50:083
38MA6766Jančařík PetrAAC Brno6800:50:523
39MA68120Řoutil LadislavŠternberské listy8100:50:583
40MA69101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:043
41MA7132Klakurka VáclavAD CYKLO Brodek8300:51:363
42MA7279Gromus TomášTJ HORAL Rýmařov7600:51:523
43MA7573Pěchula PetrTJ Slezan Frýdek Místek7700:52:133
44MA8096Čermák StanislavTri club Homolka Praha7400:52:333
45MA8194Kopecký TomášVrbno pod Pradědem8300:52:413
46MA8375Urbánek VítCH3 Šumperk7800:52:523
47MA8462Ovečka DaliborAC Prostějov7500:52:563
48MA85129Konečný JaroslavDRACY Team Dřevohostice7300:53:003
49MA8725Moštěk JanKokořín8200:53:093
50MA91127Motyčák LukášHO Vrbno pod Pradědem8000:53:183
51MA93128Kuča PetrDRACY Team Dřevohostice7800:53:263
52MA9576Černý MaxOlomouc7200:53:453
53MA99106Sázel JanKatr a.s.7200:54:043
54MA100107Frnka DavidHasiči Lomnice7900:54:133
55MA104117Němeček RadimOlomouc8100:54:383
56MA10970Heger JiříSmart Team6900:55:043
57MA111126Mařák TomášHO Vrbno pod Pradědem7300:55:103
58MA114109Vodička JanTTC Olomouc6800:55:273
59MA115121Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:55:333
60MA11651Vaněk PetrOlomouc7000:55:343
61MA117110Soviš IvoSIVO Rýmařov7100:55:413
62MA12764Tománek PetrAC Prostějov8500:57:333
63MA13253Rašner TomášRELAX Olomouc6900:58:363
64MA13897Weiter RomanLRS Vyškov7500:59:333
65MA14174Kroutil PetrCH3 Šumperk7500:59:423
66MA152122Jankto PetrCitron team7101:01:213
67MA15992Homolka VlastimilSK Ježíš8201:03:593
68MA16069Vodák JiříSmart Team Olomouc7101:04:133
69MA16230Sedláček GambaAD Cyklo Brodek6901:04:313
70MA16991Míka TomášSK Ježíš7401:07:453
Muži B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:42105
2MB1568Holub PetrPeTe Adr team6600:42:1393
3MB1940Sventek LadislavŠKP Čadca6500:43:18-
4MB204Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:3181
5MB2687Horák PavelAHA Vyškov6100:44:4972
6MB2867Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:45:1066
7MB3043Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:45:4360
8MB4381Gombita JosefMIOLU PARE5800:47:5357
9MB6683Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:50:4154
10MB70113Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:51:3351
11MB7355Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:52:0148
12MB7441Dvorský LadislavOstrava6500:52:1245
13MB7844Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:52:2442
14MB8922Matoušek RomanProstějov6200:53:1439
15MB9752Bezucha JiříTTC Olomouc6200:53:5336
16MB125118Eppert RomanCanis Lupus City5900:57:1633
17MB14726Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:00:1830
18MB148100Stržínek KarelCK Stará Ves6401:00:4127
19MB15742Kohut PetrOrlová6101:02:3524
20MB188131Smažák RadimTJ Granitol Moravský Beroun6601:17:4321
Muži C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3512Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:50105
2MC3624Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5493
3MC409Krupka MilanTJ Rumburk5600:47:3681
4MC657Kvita JosefMK Kopřivnice5100:50:2072
5MC7918Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:52:2866
6MC8898Velkoborský MilošAC Ostrava5400:53:1260
7MC9619Musil LadislavSK Slavičín5600:53:5057
8MC10237Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:54:3054
9MC10339Švrček JiříOstrava5300:54:3351
10MC10749Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:54:5448
11MC11357Bruž JiříMK Seitl Ostrava5400:55:2045
12MC11845Leszkow JosefMK Hlinsko5100:55:4742
13MC12036Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:55:5939
14MC13071Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:1836
15MC13184Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:58:3533
16MC145102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:1230
17MC15048Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5201:01:0927
18MC153112Volek IvoRýmařov4801:01:3224
19MC16695Šíma JosefSKP Bruntál5301:05:3021
20MC167104Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5501:05:4518
21MC17514Jemelka TomášLiga 100 Olomouc5101:09:4715
22MC18138Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:11:2112
23MC18388Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:12:399
Muži D (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5647Leszkow PetrMK Hlinsko4400:49:44105
2MD8672Vodička JanŠela Sport Přerov4500:53:0493
3MD946Podžorný ErvinČeský Těšín4100:53:3681
4MD11278Cetkovský VladimírARC Brno4500:55:1472
5MD12465Matula LudvíkHorní Benešov4300:57:1366
6MD12946Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:57:5660
7MD1358Pytelka VáclavPlzeň4500:59:1057
8MD16517Herbst ManfredJeseník4101:05:2154
9MD17310Engliš JiříCVK Opava3801:09:2651
10MD17660Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:09:5148
11MD180111Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:11:1145
12MD18477Dostalík VáclavAK Olomouc4001:13:4042
13MD19416Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:27:2739
Muži E (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13415Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:59:05105
2ME18261Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:3993
Juniorky (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ77196Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:52:20105
2ŽJ122197Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:56:1793
3ŽJ123175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:56:2681
4ŽJ139154Hřičišťová LindaTK Precolor Přerov8900:59:3772
5ŽJ156193Kohutová VeronikaOrlová8901:02:3466
6ŽJ171157Vlčková ZoraŽLTC Brno8901:08:5560
7ŽJ172156Nogolová AlenaTK Precolor Přerov9001:09:0357
8ŽJ174153Fleischmanová LucieTK Precolor Přerov9101:09:4354
9ŽJ185148Ondráčková MartinaTK Precolor Přerov8801:16:2451
10ŽJ187155Melios SandraTK Opava9001:17:2448
11ŽJ190152Husáková EvaTK Precolor Přerov9101:18:1845
12ŽJ193151Okšová VeronikaTC Topolčany8901:25:52-
Ženy A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29161Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:29105
2ZA39199Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:2393
3ZA44198Dostálová MarieAK Olomouc7600:47:5681
4ZA64169Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:50:1672
5ZA76168Paštěková JanaAUTHOR Tufo Zlín7500:52:1466
6ZA82172Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:52:4960
7ZA119176Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:5257
8ZA136174Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:1154
9ZA137173Pospíšilová HelenaCH3 Šumperk7700:59:2551
10ZA140194Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:59:3948
11ZA144191Popovová MartinaSNB Praha7401:00:1045
12ZA146167Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8301:00:1642
13ZA163177Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:4439
14ZA177135Metelková ZuzanaHO Vrbno pod Pradědem8501:10:0436
15ZA178183Šrámková EmílieAC Prostějov8101:10:1533
15ZA178164Volčková IvanaSK Ježíš8201:10:1533
17ZA189137Volčková Martinaneregistrována8101:17:5027
18ZA192165Němečková LenkaSK Ježíš8001:24:4424
Ženy B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB62179Jančaříková LenkaAAC Brno7000:50:06105
2ZB121163Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc6800:56:0193
3ZB126170Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:57:1981
4ZB128160Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:5572
5ZB158162Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:03:4466
6ZB161171Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:04:2660
7ZB164178Budinská HanaJihlava6001:05:1157
8ZB191134Metelková IvanaACS Drak Vrbno6101:20:5954
Ženy C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC154200Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:02:10105
2ŽC155192Janečková AnežkaAK Zlín4701:02:3193
3ŽC170182Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:08:2881
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:37:32105
2MA23Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:3293
3MA329Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:4881
4MA431Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:2272
5MA533Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:39:4566
6MA685Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:40:0060
1MJ7187Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:40:22105
7MA828Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:40:2857
8MA958Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3254
1MB1059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:42105
2MJ11188Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:41:0093
9MA121Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:41:2751
3MJ13185Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:41:4881
10MA1423Kumstát MichalEKOL Triathlon team8200:42:0248
2MB1568Holub PetrPeTe Adr team6600:42:1393
11MA1690Adamec MilanOrel Vyškov7700:42:1945
4MJ17189Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:42:3672
12MA1899Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:0242
3MB1940Sventek LadislavŠKP Čadca6500:43:18-
4MB204Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:3181
13MA2180Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7700:43:3639
14MA22116Zahrádka TomášSOH Rýmařov7100:43:4336
15MA23108Minařík MartinTTC Olomouc6700:44:2633
16MA24103Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:44:2830
17MA255Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:2927
5MB2687Horák PavelAHA Vyškov6100:44:4972
18MA2786Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:44:5624
6MB2867Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:45:1066
1ZA29161Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:29105
7MB3043Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:45:4360
19MA31105Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:46:1221
20MA32115Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:46:1318
5MJ33136Orság LubomírSKI klub Rýmařov9100:46:2966
6MJ34195Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:46:4160
1MC3512Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:50105
2MC3624Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5493
7MJ37181Vysloužil LiborAC Prostějov8900:46:5857
21MA3813Jemelka DavidLiga 100 Olomouc8300:47:1215
2ZA39199Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:2393
3MC409Krupka MilanTJ Rumburk5600:47:3681
22MA41130Menšík RadekHO Vrbno pod Pradědem7000:47:4212
23MA4221Skřičil VlastimilHrabůvka6700:47:459
8MB4381Gombita JosefMIOLU PARE5800:47:5357
3ZA44198Dostálová MarieAK Olomouc7600:47:5681
24MA4527Hrouza MichalKOS Krnov7800:48:036
25MA4611Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:48:063
26MA4782Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:103
27MA4856Frýdl TomášVŠB-TU Ostrava8300:48:133
28MA4935Kristek JiříRetia Pardubice6700:48:453
8MJ50149Dolanský FerdinandTK Precolor Přerov9100:49:0254
29MA5189Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:49:093
9MJ52190Hurta AdamAC Prostějov8900:49:1051
30MA53114Polívka JanTK Precolor Přerov8000:49:113
31MA54119Křenek AlešCK Stará Ves8500:49:313
32MA55125Pok PavelDRACY Team Dřevohostice7400:49:383
1MD5647Leszkow PetrMK Hlinsko4400:49:44105
33MA5754Chlup JiříStaré Město7400:49:463
34MA58123Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:49:543
10MJ59186Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:50:0048
35MA6034Přichystal LukášVSK Universita Brno8100:50:033
36MA6150Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:50:043
1ZB62179Jančaříková LenkaAAC Brno7000:50:06105
37MA63124Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7500:50:083
4ZA64169Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:50:1672
4MC657Kvita JosefMK Kopřivnice5100:50:2072
9MB6683Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:50:4154
38MA6766Jančařík PetrAAC Brno6800:50:523
39MA68120Řoutil LadislavŠternberské listy8100:50:583
40MA69101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:043
10MB70113Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:51:3351
41MA7132Klakurka VáclavAD CYKLO Brodek8300:51:363
42MA7279Gromus TomášTJ HORAL Rýmařov7600:51:523
11MB7355Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:52:0148
12MB7441Dvorský LadislavOstrava6500:52:1245
43MA7573Pěchula PetrTJ Slezan Frýdek Místek7700:52:133
5ZA76168Paštěková JanaAUTHOR Tufo Zlín7500:52:1466
1ŽJ77196Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:52:20105
13MB7844Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:52:2442
5MC7918Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:52:2866
44MA8096Čermák StanislavTri club Homolka Praha7400:52:333
45MA8194Kopecký TomášVrbno pod Pradědem8300:52:413
6ZA82172Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:52:4960
46MA8375Urbánek VítCH3 Šumperk7800:52:523
47MA8462Ovečka DaliborAC Prostějov7500:52:563
48MA85129Konečný JaroslavDRACY Team Dřevohostice7300:53:003
2MD8672Vodička JanŠela Sport Přerov4500:53:0493
49MA8725Moštěk JanKokořín8200:53:093
6MC8898Velkoborský MilošAC Ostrava5400:53:1260
14MB8922Matoušek RomanProstějov6200:53:1439
11MJ90146Malovík BorisTK Žilina8800:53:16-
50MA91127Motyčák LukášHO Vrbno pod Pradědem8000:53:183
12MJ92139Peršin SergeyTK Precolor Přerov9000:53:2045
51MA93128Kuča PetrDRACY Team Dřevohostice7800:53:263
3MD946Podžorný ErvinČeský Těšín4100:53:3681
52MA9576Černý MaxOlomouc7200:53:453
7MC9619Musil LadislavSK Slavičín5600:53:5057
15MB9752Bezucha JiříTTC Olomouc6200:53:5336
13MJ98145Tyml MichalTK Precolor Přerov8900:54:0142
53MA99106Sázel JanKatr a.s.7200:54:043
54MA100107Frnka DavidHasiči Lomnice7900:54:133
14MJ101147Síkora AdriánTK Precolor Přerov8800:54:2239
8MC10237Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:54:3054
9MC10339Švrček JiříOstrava5300:54:3351
55MA104117Němeček RadimOlomouc8100:54:383
15MJ105140Budoš MarekTK Slávia Bratislava9000:54:46-
16MJ106158Huňka VítTK Precolor Přerov9000:54:5136
10MC10749Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:54:5448
17MJ108184Šišma MartinAC Prostějov8900:54:5833
56MA10970Heger JiříSmart Team6900:55:043
18MJ110150Lašák TomášTK Valašské Meziříčí9000:55:0630
57MA111126Mařák TomášHO Vrbno pod Pradědem7300:55:103
4MD11278Cetkovský VladimírARC Brno4500:55:1472
11MC11357Bruž JiříMK Seitl Ostrava5400:55:2045
58MA114109Vodička JanTTC Olomouc6800:55:273
59MA115121Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:55:333
60MA11651Vaněk PetrOlomouc7000:55:343
61MA117110Soviš IvoSIVO Rýmařov7100:55:413
12MC11845Leszkow JosefMK Hlinsko5100:55:4742
7ZA119176Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:5257
13MC12036Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:55:5939
2ZB121163Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc6800:56:0193
2ŽJ122197Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:56:1793
3ŽJ123175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:56:2681
5MD12465Matula LudvíkHorní Benešov4300:57:1366
16MB125118Eppert RomanCanis Lupus City5900:57:1633
3ZB126170Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:57:1981
62MA12764Tománek PetrAC Prostějov8500:57:333
4ZB128160Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:5572
6MD12946Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:57:5660
14MC13071Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:1836
15MC13184Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:58:3533
63MA13253Rašner TomášRELAX Olomouc6900:58:363
19MJ133141Lučák OtakarVŠB Ostrava9000:58:5627
1ME13415Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:59:05105
7MD1358Pytelka VáclavPlzeň4500:59:1057
8ZA136174Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:1154
9ZA137173Pospíšilová HelenaCH3 Šumperk7700:59:2551
64MA13897Weiter RomanLRS Vyškov7500:59:333
4ŽJ139154Hřičišťová LindaTK Precolor Přerov8900:59:3772
10ZA140194Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:59:3948
65MA14174Kroutil PetrCH3 Šumperk7500:59:423
20MJ142166Ratiborský JanKB Prostějov8700:59:4624
21MJ143180Minář MiroslavAC Prostějov8901:00:0021
11ZA144191Popovová MartinaSNB Praha7401:00:1045
16MC145102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:1230
12ZA146167Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8301:00:1642
17MB14726Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:00:1830
18MB148100Stržínek KarelCK Stará Ves6401:00:4127
22MJ149142Tischler CharlesTK Montreal8901:00:56-
17MC15048Fančovič MarianLiga 100 Prostějov5201:01:0927
23MJ151159Kušner JakubTK Precolor Přerov8801:01:1718
66MA152122Jankto PetrCitron team7101:01:213
18MC153112Volek IvoRýmařov4801:01:3224
1ŽC154200Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:02:10105
2ŽC155192Janečková AnežkaAK Zlín4701:02:3193
5ŽJ156193Kohutová VeronikaOrlová8901:02:3466
19MB15742Kohut PetrOrlová6101:02:3524
5ZB158162Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:03:4466
67MA15992Homolka VlastimilSK Ježíš8201:03:593
68MA16069Vodák JiříSmart Team Olomouc7101:04:133
6ZB161171Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:04:2660
69MA16230Sedláček GambaAD Cyklo Brodek6901:04:313
13ZA163177Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:4439
7ZB164178Budinská HanaJihlava6001:05:1157
8MD16517Herbst ManfredJeseník4101:05:2154
19MC16695Šíma JosefSKP Bruntál5301:05:3021
20MC167104Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5501:05:4518
24MJ168138Vasiliev KoliaTK Precolor Přerov8901:06:5615
70MA16991Míka TomášSK Ježíš7401:07:453
3ŽC170182Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:08:2881
6ŽJ171157Vlčková ZoraŽLTC Brno8901:08:5560
7ŽJ172156Nogolová AlenaTK Precolor Přerov9001:09:0357
9MD17310Engliš JiříCVK Opava3801:09:2651
8ŽJ174153Fleischmanová LucieTK Precolor Přerov9101:09:4354
21MC17514Jemelka TomášLiga 100 Olomouc5101:09:4715
10MD17660Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:09:5148
14ZA177135Metelková ZuzanaHO Vrbno pod Pradědem8501:10:0436
15ZA178183Šrámková EmílieAC Prostějov8101:10:1533
15ZA178164Volčková IvanaSK Ježíš8201:10:1533
11MD180111Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:11:1145
22MC18138Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:11:2112
2ME18261Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:3993
23MC18388Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:12:399
12MD18477Dostalík VáclavAK Olomouc4001:13:4042
9ŽJ185148Ondráčková MartinaTK Precolor Přerov8801:16:2451
25MJ185144Hynek OndřejTK Precolor Přerov9001:16:2412
10ŽJ187155Melios SandraTK Opava9001:17:2448
20MB188131Smažák RadimTJ Granitol Moravský Beroun6601:17:4321
17ZA189137Volčková Martinaneregistrována8101:17:5027
11ŽJ190152Husáková EvaTK Precolor Přerov9101:18:1845
8ZB191134Metelková IvanaACS Drak Vrbno6101:20:5954
18ZA192165Němečková LenkaSK Ježíš8001:24:4424
12ŽJ193151Okšová VeronikaTC Topolčany8901:25:52-
13MD19416Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:27:2739

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 82%
Značení závodu: 92%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

v rámci daných možnosti to bylo super
BezuchaJiri
Ten brutální protivítr byl pěkný humus. Vzhledem k tomu, že nejsem příznivcem běhu po asfaltu a navíc s naprosto monotónním profilem, není můj dojem ze závodu nic moc. Ale práce pořadatelů opět 100%. Možná by se dalo pouvažovat o nějakem alternativním závodě z Karlova na Vysokou Holi. Převýšení by bylo mnohem větší, běželo by se terénem a cíl by byl v téměř stejné nadmořské výšce.
Petr.Rumpertesz
Protivítr byl opravdu brutální. Trasu závody bych neměnil, má už dost velkou tradici. A taky si myslim, že by to orchránáři mimo asfalt nepovolili.
pecap
Je vidět, že Petr R. zatím žádný závod nepořádal.Trasa ze Studánky nebo Karlova, by byla nádherná, ale škodná v podobě ochranářů by se nedala obejít.Asi to jde jen v západní Evropě , např. běh na Mount Blank.
karel.strzinek
V Českém poháru v běhu do vrchu jsou zařazeny závody jak po asfaltu tak v terénu. Každý si tedy může vybrat, co má rád. Proto bych trat v žádném připadě neměnil. A o tom, že je oblíbená svedčí rekordní účast na startu letošního ročníku.
skapamarek
díky za to
mvelkoborský

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód