3.6.2006, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
19.5.2018 | Běh na Děvín | 52 |
3.6.2017 | Běh na Děvín | 55 |
28.5.2016 | Běh na Děvín - MČR veteránů | 86 |
30.5.2015 | Běh na Děvín | 77 |
24.5.2014 | Běh na Děvín | 74 |
8.6.2013 | Běh na Děvín | 48 |
11.6.2011 | Běh na Děvín | 98 |
13.6.1998 | Běh na Děvín | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kolínek František | 56 | 9 |
Jančařík Petr | 68 | 8 |
Jančaříková Lenka | 70 | 7 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 7 |
Vodička Jan | 45 | 7 |
Paulů Blanka | 54 | 6 |
Kubíček František | 46 | 6 |
Měřínský Jaroslav | 61 | 6 |
Pechek František | 53 | 6 |
Macháček Martin | 55 | 5 |
Knotek David | 82 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Urbánek Jiří | 87 | 5 |
Sobotka Josef | 64 | 5 |
Orth Milan | 61 | 5 |
Javůrek Jiří | 48 | 5 |
Valenta Michal | 62 | 5 |
Vacarda Vladimír | 59 | 5 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 5 |
Šplíchal Jan | 83 | 4 |
Müllerová Hana | 74 | 4 |
Kopeček Ivan | 49 | 4 |
Dražan Libor | 60 | 4 |
Brunclík Ivo | 58 | 4 |
Horáček Michal | 75 | 4 |
Les Josef | 47 | 4 |
Matyášová Jana | 65 | 4 |
Žák Jiří | 71 | 4 |
Kopecká Sára | 97 | 4 |
Pechek Petr | 83 | 4 |
Turek Martin | 80 | 4 |
Kaleta Daniel | 82 | 4 |
Baják Marek | 72 | 4 |
Hrdina Pavel | 88 | 4 |
Bednář Pavel | 68 | 4 |
Doubková Kateřina | 72 | 3 |
Vacek Martin | 69 | 3 |
Palko Aleš | 71 | 3 |
Vévoda Ivan | 60 | 3 |
Kašová Hana | 54 | 3 |
Solánská Jana | 85 | 3 |
Schorná Matyášová Pavla | 80 | 3 |
Hořínková Jana | 65 | 3 |
Šimůnek Jan | 49 | 3 |
Vévodová Martina | 90 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | 3 |
Leszkow Petr | 44 | 3 |
Marek Ludvík | 58 | 3 |
Mareš Bohumil | 51 | 3 |
Klampflová Eva | 64 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 137 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:09:26 | - |
2 | Ž1 | 4 | 234 | Kitnerová Dita | Plki Tým Brno | 93 | 00:09:52 | - |
3 | Ž1 | 6 | 223 | Kopecká Alžběta | AK Perná | 93 | 00:11:42 | - |
4 | Ž1 | 7 | 236 | Kopecká Magda | AK Perná | 91 | 00:12:41 | - |
5 | Ž1 | 8 | 210 | Kopecká Sára | AK Perná | 97 | 00:13:02 | - |
6 | Ž1 | 9 | 240 | Krátká Zuzana | AK Perná | 93 | 00:15:17 | - |
7 | Ž1 | 10 | 241 | Holcová Linda | xxx | 01 | 00:17:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | z2 | 1 | 101 | Streit Petr | AK Perná | 93 | 00:08:51 | - |
2 | z2 | 2 | 239 | Hudec | AK Perná | 92 | 00:09:07 | - |
3 | z2 | 5 | 222 | Paník Milan | AK Perná | 96 | 00:11:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 133 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:31:25 | 70 |
2 | ŽJ | 2 | 132 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:33:26 | 62 |
3 | ŽJ | 3 | 127 | Kvapilová Lenka | LIAZ Jablonec nad Nisou | 88 | 00:34:51 | 54 |
4 | ŽJ | 4 | 134 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:35:36 | 48 |
5 | ŽJ | 5 | 121 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:37:50 | 44 |
6 | ŽJ | 6 | 125 | Kopecká Barbora | AK Perná | 90 | 00:48:13 | 40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 60 | 118 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:58:09 | 70 |
2 | ZA | 82 | 97 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 01:04:23 | 62 |
3 | ZA | 109 | 107 | Kopecká Dagmar | AK Perná | 84 | 01:13:30 | 54 |
4 | ZA | 114 | 109 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:15:44 | 48 |
5 | ZA | 115 | 140 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:16:33 | 44 |
6 | ZA | 116 | 105 | Popovová Martina | SNB Praha | 74 | 01:17:04 | 40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽB | 68 | 61 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:59:48 | 70 |
2 | ŽB | 74 | 110 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 70 | 01:00:36 | 54 |
3 | ŽB | 85 | 112 | Tůmová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 69 | 01:05:39 | 44 |
4 | ŽB | 107 | 101 | Němečková Blanka | SBK Wiky Kyjov | 70 | 01:11:05 | 36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 75 | 106 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 01:01:39 | 48 |
2 | ŽC | 93 | 100 | Durnová Marta | SBK Wiky Kyjov | 64 | 01:08:09 | 40 |
3 | ŽC | 102 | 117 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:09:40 | 38 |
4 | ŽC | 118 | 120 | Doležalová Jana | Zetor Brno | 66 | 01:18:25 | 34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 70 | 98 | Hynštová Marie | AHA Vyškov | 57 | 00:59:56 | 62 |
2 | ŽD | 120 | 242 | Kitnerová Jarmila | Plki Tým Brno | 58 | 01:21:10 | 32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZE | 42 | 114 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:54:50 | 70 |
2 | ZE | 91 | 111 | Šokalová Ludmila | Slezan F-M | 56 | 01:06:37 | 62 |
3 | ZE | 92 | 119 | Slavíčková Jarmila | Brno | 56 | 01:07:13 | 54 |
4 | ZE | 94 | 115 | Rossi Lenka | MK Seitl Ostrava | 54 | 01:08:20 | 48 |
5 | ZE | 104 | 108 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 01:09:52 | 44 |
6 | ZE | 123 | 104 | Leszkowová Ivana | MK Hlinsko | 53 | 01:23:46 | 36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZF | 108 | 99 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 01:11:47 | 40 |
2 | ZF | 110 | 102 | Cupalová Eva | Holubice | 47 | 01:13:39 | 38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 7 | 116 | Tejchman Jakub | Fenix Ski team Jeseník | 88 | 00:45:33 | 70 |
2 | MJ | 14 | 155 | Horčička Jiří | Fenix Ski team Jeseník | 90 | 00:47:24 | 62 |
3 | MJ | 63 | 39 | Michlovský Jiří | AK Perná | 88 | 00:59:04 | 54 |
4 | MJ | 67 | 73 | Zoubek Jiří | SCWS Lučany | 91 | 00:59:46 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 159 | Ondráček Tomáš | VSK Universita Brno | 77 | 00:43:42 | 70 |
2 | MA | 5 | 68 | Rosenberg David | FENIX SKI Team Jeseník | 86 | 00:45:21 | 54 |
3 | MA | 9 | 56 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:46:20 | 44 |
4 | MA | 12 | 46 | Vagenknecht Roman | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:47:08 | 38 |
5 | MA | 16 | 157 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:48:08 | 34 |
6 | MA | 17 | 58 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:49:08 | 32 |
7 | MA | 23 | 42 | Pesau Helmut | SV Falkenstein AT | 77 | 00:50:32 | - |
8 | MA | 24 | 28 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:50:56 | 30 |
9 | MA | 30 | 139 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:51:44 | 26 |
10 | MA | 31 | 246 | Bednarz Libor | X-AIR Ostrava | 80 | 00:51:55 | 24 |
11 | MA | 41 | 147 | Šebek Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 84 | 00:54:36 | 20 |
12 | MA | 57 | 23 | Dvořák Miroslav | SSK Horka nad Moravou | 73 | 00:57:41 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 244 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:44:59 | 62 |
2 | MB | 8 | 45 | Šesták Karel | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 00:46:03 | 48 |
3 | MB | 10 | 59 | Zoubek Zdeněk | ABK Liberec | 69 | 00:46:51 | 40 |
4 | MB | 15 | 9 | Brožík Jiří | AK Hodonín | 71 | 00:47:26 | 36 |
5 | MB | 29 | 25 | Malík Vít | FSC Borovany | 69 | 00:51:31 | 28 |
6 | MB | 33 | 76 | Kellner Libor | Barnex Sport Brno | 71 | 00:52:19 | 22 |
7 | MB | 44 | 30 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 00:55:00 | 18 |
8 | MB | 77 | 80 | Škapa Marek | X-AIR Ostrava | 71 | 01:02:52 | 14 |
9 | MB | 99 | 66 | Rašner Tomáš | RELAX Olomouc | 69 | 01:08:43 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 2 | 47 | Kynčl Stanislav | Hvězda SKP Pardubice | 64 | 00:43:57 | 70 |
2 | MC | 18 | 142 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:49:17 | 44 |
3 | MC | 19 | 92 | Patočka Petr | Barnex Sport Brno | 63 | 00:49:19 | 40 |
4 | MC | 27 | 75 | Krejčí Miroslav | Ekol team | 64 | 00:51:18 | 38 |
5 | MC | 28 | 20 | Matějík Jan | VHS Plus Veselí nad Moravou | 64 | 00:51:20 | 36 |
6 | MC | 36 | 41 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 00:53:08 | 30 |
7 | MC | 40 | 60 | Zoubek Jiří | SCWS Lučany | 65 | 00:53:46 | 24 |
8 | MC | 45 | 89 | Růžička Vlastimil | Lokomotiva Břeclav | 63 | 00:55:12 | 22 |
9 | MC | 51 | 87 | Doubrava Jiří | SBK Wiky Kyjov | 62 | 00:56:20 | 20 |
10 | MC | 54 | 65 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:56:45 | 16 |
11 | MC | 56 | 14 | Mecl Karel | BK Hodonín | 63 | 00:57:32 | 12 |
12 | MC | 83 | 69 | Rosenberg Petr | Fenix Jeseník | 64 | 01:04:31 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 54 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:44:33 | 62 |
2 | MD | 11 | 91 | Orlich Petr | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:47:03 | 54 |
3 | MD | 13 | 83 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:47:14 | 48 |
4 | MD | 32 | 148 | Zelený Luděk | AC Náchod | 61 | 00:52:05 | 34 |
5 | MD | 35 | 90 | Smutný Zdeněk | AHA Vyškov | 57 | 00:52:45 | 32 |
6 | MD | 37 | 77 | Slabý Josef | Sedlec - Prčice | 61 | 00:53:12 | 28 |
7 | MD | 39 | 44 | Vrobel Miroslav | Veřovice | 61 | 00:53:29 | 26 |
8 | MD | 46 | 8 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:55:15 | - |
9 | MD | 53 | 33 | Urban Jaroslav | SSK ZS Kounice | 58 | 00:56:42 | 18 |
10 | MD | 55 | 38 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 00:56:55 | 14 |
11 | MD | 65 | 64 | Kolínek Zdeněk | AC Perná | 59 | 00:59:40 | 10 |
12 | MD | 68 | 61 | Wálek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 00:59:48 | 8 |
13 | MD | 78 | 34 | Pucholt Jiří | Sokol Unhošť | 59 | 01:02:55 | 6 |
14 | MD | 88 | 63 | Kunc Josef | LRS Vyškov | 60 | 01:06:08 | 2 |
15 | MD | 89 | 36 | Hrabec Josef | Mikulov Ekolux | 61 | 01:06:20 | 2 |
16 | MD | 111 | 40 | Mocker František | AC Česká Lípa | 58 | 01:14:00 | 2 |
17 | MD | 112 | 24 | Mašek Roman | Novis/SNB Praha | 61 | 01:14:39 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 6 | 1 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:45:30 | 70 |
2 | ME | 20 | 7 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 00:49:25 | 62 |
3 | ME | 22 | 12 | Krupka Milan | TJ Rumburk | 56 | 00:50:03 | 48 |
4 | ME | 25 | 245 | Šmýd Jaroslav | BK Hodonín | 55 | 00:50:59 | 44 |
5 | ME | 38 | 32 | Fiedler Jan | Start Brno | 56 | 00:53:22 | 36 |
6 | ME | 43 | 31 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 00:54:57 | 34 |
7 | ME | 48 | 43 | Trnka Milan | Loko Trutnov | 56 | 00:55:37 | 30 |
8 | ME | 49 | 86 | Šlégr Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:55:42 | 28 |
9 | ME | 58 | 2 | Kopecký Antonín | AK Perná | 55 | 00:57:57 | 26 |
10 | ME | 72 | 149 | Růžička Karel | Česká Ves | 56 | 01:00:23 | 18 |
11 | ME | 96 | 138 | Wiesner Jiří | Spartak Police nad Metují | 56 | 01:08:29 | 10 |
12 | ME | 100 | 37 | Čerešňa Dušan | Krajné | 52 | 01:08:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MF | 21 | 82 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:49:29 | 54 |
2 | MF | 26 | 85 | Vraštil Miroslav | TTC Olomouc | 51 | 00:51:12 | 40 |
3 | MF | 34 | 10 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:52:35 | 38 |
4 | MF | 47 | 70 | Šalplachta Jindřich | Fenix Ski Team Jeseník | 47 | 00:55:27 | 32 |
5 | MF | 59 | 95 | Nejman Bedřich | AC Náchod | 50 | 00:58:00 | 24 |
6 | MF | 64 | 13 | Bartál Lubomír | BK Hodonín | 51 | 00:59:23 | 22 |
7 | MF | 71 | 29 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 01:00:00 | 20 |
8 | MF | 80 | 19 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 01:03:38 | 16 |
9 | MF | 86 | 94 | Hlavsa František | Cleaners Pohořelice | 47 | 01:05:40 | 14 |
10 | MF | 90 | 51 | Chrástek Pavel | BK Hodonín | 51 | 01:06:26 | 12 |
11 | MF | 97 | 67 | Kopeček Ivan | AC Moravská Slávia Brno | 49 | 01:08:32 | 8 |
12 | MF | 98 | 53 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:08:35 | 6 |
13 | MF | 113 | 243 | Plch Alois | Zetor Brno | 49 | 01:15:10 | 4 |
14 | MF | 121 | 4 | David Ludvík | Sokol Slavkov u Brna | 51 | 01:21:53 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MG | 50 | 88 | Marek František | Liga 2000 Písek | 44 | 00:55:50 | 70 |
2 | MG | 52 | 18 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:56:29 | 62 |
3 | MG | 62 | 49 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:58:45 | 48 |
4 | MG | 73 | 27 | Biemann Götz | Jiskra Harrachov | 43 | 01:00:35 | 40 |
5 | MG | 76 | 136 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 01:02:17 | 38 |
6 | MG | 79 | 48 | Vodička Jan | Šela Sport Přerov | 45 | 01:03:19 | 36 |
7 | MG | 81 | 71 | Kubíček František | Liga 100 Ostrava | 46 | 01:04:06 | 34 |
8 | MG | 87 | 96 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 01:05:56 | 32 |
9 | MG | 95 | 16 | Karas Karel | BK Hodonín | 45 | 01:08:21 | 30 |
10 | MG | 106 | 17 | Šťavík Josef | BK Hodonín | 43 | 01:10:55 | 24 |
11 | MG | 124 | 72 | Rossi Otto | Ostrava-Zábřeh | 43 | 01:25:54 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MH | 61 | 141 | Podžorný Ervin | Český Těšín | 41 | 00:58:17 | 54 |
2 | MH | 66 | 161 | Marek František | Červený Kostelec | 41 | 00:59:41 | 44 |
3 | MH | 101 | 150 | Herbst Manfred | Jeseník | 41 | 01:09:26 | 28 |
4 | MH | 103 | 6 | Hána Květoslav | VHS Plus Veselí nad Moravou | 37 | 01:09:45 | 26 |
5 | MH | 117 | 84 | Kubík Josef | Ptačina Adamov | 38 | 01:17:29 | 22 |
6 | MH | 122 | 160 | Szabó Ludvík | AVC Praha | 37 | 01:22:30 | 20 |
7 | MH | 125 | 74 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 01:39:59 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MI | 84 | 79 | Buchar Jan | ATL Elektro Vrchlabí | 33 | 01:05:14 | 70 |
2 | MI | 105 | 5 | Merta Jaroslav | Fenix Ski TEAM Jeseník | 35 | 01:10:06 | 62 |
3 | MI | 119 | 57 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:19:58 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | z2 | 1 | 101 | Streit Petr | AK Perná | 93 | 00:08:51 | - |
2 | z2 | 2 | 239 | Hudec | AK Perná | 92 | 00:09:07 | - |
1 | Ž1 | 3 | 137 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:09:26 | - |
2 | Ž1 | 4 | 234 | Kitnerová Dita | Plki Tým Brno | 93 | 00:09:52 | - |
3 | z2 | 5 | 222 | Paník Milan | AK Perná | 96 | 00:11:19 | - |
3 | Ž1 | 6 | 223 | Kopecká Alžběta | AK Perná | 93 | 00:11:42 | - |
4 | Ž1 | 7 | 236 | Kopecká Magda | AK Perná | 91 | 00:12:41 | - |
5 | Ž1 | 8 | 210 | Kopecká Sára | AK Perná | 97 | 00:13:02 | - |
6 | Ž1 | 9 | 240 | Krátká Zuzana | AK Perná | 93 | 00:15:17 | - |
7 | Ž1 | 10 | 241 | Holcová Linda | xxx | 01 | 00:17:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 133 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:31:25 | 70 |
2 | ŽJ | 2 | 132 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:33:26 | 62 |
3 | ŽJ | 3 | 127 | Kvapilová Lenka | LIAZ Jablonec nad Nisou | 88 | 00:34:51 | 54 |
4 | ŽJ | 4 | 134 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:35:36 | 48 |
5 | ŽJ | 5 | 121 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:37:50 | 44 |
6 | ŽJ | 6 | 125 | Kopecká Barbora | AK Perná | 90 | 00:48:13 | 40 |
Organizace závodu: 80% Zvolená trasa závodu: 60% Značení závodu: 78% Vyhlášení výsledků: 76% Zpracování výsledků: 80% Ceny vítězům: 67% Celkový dojem ze závodu: 78% Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků. | Celkové hodnocení 74% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
trejbalkarel