Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

1.7.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 1.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkově
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin, KD Mladkov

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
Trať vede z Mladkova lesními cestami s měkkým povrchem.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Teodor Šmok
561 67 Mladkov 14
tel. zam.: 465 642 550
mobil: 777 649 112

E-mailová adresa

kovomat@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2659

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4624
Javůrek Jiří4821
Bielčik Jindřich4019
Pechek František5319
Dostálek Petr6718
Stránský Aleš6017
Vacek Martin6916
Marek František4115
Šimůnek Jan4915
Svatoš Otakar3414
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šalplachta Jindřich4713
Šimůnek Jan8213
Šír Václav4813
Kolínek František5613
Zajíc Jan5312
Tempír František4912
Sadílek Václav5012
Pleticha František4212
Zdeněk Bílý5911
Vodička Jan4511
Koblížek Jindřich4811
Dobšíček Pavel8011
Šmída Oldřich4811
Krupička Miroslav5311
Novotný Jiří4511
Šafář Jaroslav5111
Merta Jaroslav3511
Tichý Pavel6311
Horáček Michal7510
Mertová Michaela7610
Kalousek Jan4110
Gombita Josef5810
Hejl Jan5310
Dušková Lenka8010
Paulů Blanka5410
Keprtová Miloslava4810
Vítek Miroslav729
Mannlová Jana809
Fejgl Zdeněk429
Jandejsek Zdeněk619
Palko Aleš719
Krejsa Václav529
Krejčí Stanislav639
Krunčík Pavel859
Navrátilová Lucie809
Šrůtek Stanislav589
Špacír Ladislav559
Vraštilová Miloslava569

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1128Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:42:1770
2MJ1429Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:42:3062
3MJ3593Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:48:2554
Muži A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:3670
2MA211Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:5562
3MA312Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:40:3154
4MA527Novotný ViktorFenix Ski Team Jeseník8200:41:0548
5MA664Palko AlešUniverzita Brno7100:41:1344
6MA730Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:41:2640
7MA853Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:41:3938
8MA1048Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:42:0336
9MA1238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1834
10MA1351Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2532
11MA1543Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:42:3530
12MA1637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:4028
13MA191Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:3026
14MA2388Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:45:4824
15MA2495Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:46:0922
16MA2552Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3620
17MA2710Dobšíček PavelSK Hronov8000:47:1518
18MA2818Dostálek PetrASPV Těchonín6700:47:1916
19MA3320Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:48:0314
20MA3490Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:48:2312
21MA3878Žák TomášAC Pardubice8500:49:3710
22MA4087Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:108
23MA4645Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:086
24MA599Bassette NicholasQueenstown, NZ8100:53:50-
25MA7786Vlček MartinSokol Mladkov7500:59:114
Muži B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB465Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:40:4070
2MB944Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:5062
3MB1736Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:0154
4MB2189Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:44:1848
5MB2671Čechal JaroslavTS Letohrad6100:47:1244
6MB2957Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:47:2840
7MB3122Vlasák PetrHO PřFUK Praha6300:47:4038
8MB3219Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:47:5436
9MB3997Tichý PavelAC Náchod6300:50:0634
10MB4249Klimeš JiříAC Náchod6100:50:2232
11MB4491Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:5630
12MB4992Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:4828
13MB5724Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:53:30-
14MB6281Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:54:0426
15MB6385Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:54:0524
16MB6867Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:3922
17MB7432Sedlák JiříPřelouč5800:58:1420
18MB7831Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:59:2318
19MB8475Krátký JosefKPBKÚ Mělník6501:01:5316
20MB8813Mašek RomanSNB Praha6101:03:3914
Muži C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1815Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:1870
2MC2060Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:5562
3MC3041Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:2954
4MC3650Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:48:3648
5MC4116Černý VladimírHAC Praha5200:50:2044
6MC4325Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:50:4740
7MC4573Švec MiroslavPotštejn5200:51:0638
8MC514Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:51:5736
9MC532Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:52:2934
10MC5658Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:5632
11MC5826Růžička KarelČeská Ves5600:53:4830
12MC6476Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:0828
13MC6533Koblížek JindřichŽamberk4800:54:2726
14MC6994Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:4424
15MC7639Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:0522
16MC8084Krejsa VáclavBering Praha5201:00:3720
17MC866Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:2118
18MC8766Velechovský JiříSAZS Králíky5501:03:3716
19MC9063Volf BřetislavLanškroun5201:04:2314
Muži D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4840Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:1170
2MD527Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:2262
3MD6668Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3054
4MD7598Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:58:4248
5MD7972Bielčik JindřichLichkov4001:00:0644
6MD8221Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:01:1670
7MD8342Vodička JanŠela Sport Přerov4501:01:1740
8MD8562Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:0038
9MD9596Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:09:1536
10MD9735Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:15:5334
11MD9854Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:18:3462
Juniorky (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7346Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:57:2070
Ženy A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:0670
2ZA3756Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:48:4062
3ZA5461Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3154
4ZA5569Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:52:3848
5ZA6170Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:54:0144
6ZA6777Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:54:5240
7ZA813Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:00:5438
8ZA9114Popovová MartinaSNB Praha7401:04:4136
Ženy B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4779Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:0970
2ZB5055Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:5370
3ZB6080Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:53:5362
4ZB7023Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:3654
5ZB718Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:57:0648
6ZB7217Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:57:0744
7ZB8947Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:03:5262
8ZB9234Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:0354
9ZB935Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4540
10ZB9483Klimešová AlenaBukovice6301:07:3138
11ZB9682Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:10:1448
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:3670
2MA211Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:5562
3MA312Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:40:3154
1MB465Poduška JosefAC TEPO Kladno6200:40:4070
4MA527Novotný ViktorFenix Ski Team Jeseník8200:41:0548
5MA664Palko AlešUniverzita Brno7100:41:1344
6MA730Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:41:2640
7MA853Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:41:3938
2MB944Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:5062
8MA1048Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:42:0336
1MJ1128Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:42:1770
9MA1238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:1834
10MA1351Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:2532
2MJ1429Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:42:3062
11MA1543Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:42:3530
12MA1637Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:4028
3MB1736Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:0154
1MC1815Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:1870
13MA191Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:3026
2MC2060Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:5562
4MB2189Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:44:1848
1ZA2274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:0670
14MA2388Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:45:4824
15MA2495Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:46:0922
16MA2552Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3620
5MB2671Čechal JaroslavTS Letohrad6100:47:1244
17MA2710Dobšíček PavelSK Hronov8000:47:1518
18MA2818Dostálek PetrASPV Těchonín6700:47:1916
6MB2957Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:47:2840
3MC3041Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:2954
7MB3122Vlasák PetrHO PřFUK Praha6300:47:4038
8MB3219Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:47:5436
19MA3320Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:48:0314
20MA3490Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:48:2312
3MJ3593Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:48:2554
4MC3650Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:48:3648
2ZA3756Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:48:4062
21MA3878Žák TomášAC Pardubice8500:49:3710
9MB3997Tichý PavelAC Náchod6300:50:0634
22MA4087Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:108
5MC4116Černý VladimírHAC Praha5200:50:2044
10MB4249Klimeš JiříAC Náchod6100:50:2232
6MC4325Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:50:4740
11MB4491Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:5630
7MC4573Švec MiroslavPotštejn5200:51:0638
23MA4645Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:086
1ZB4779Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:51:0970
1MD4840Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:1170
12MB4992Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:4828
2ZB5055Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:5370
8MC514Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:51:5736
2MD527Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:2262
9MC532Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:52:2934
3ZA5461Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3154
4ZA5569Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:52:3848
10MC5658Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:5632
13MB5724Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:53:30-
11MC5826Růžička KarelČeská Ves5600:53:4830
24MA599Bassette NicholasQueenstown, NZ8100:53:50-
3ZB6080Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:53:5362
5ZA6170Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:54:0144
14MB6281Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:54:0426
15MB6385Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:54:0524
12MC6476Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:0828
13MC6533Koblížek JindřichŽamberk4800:54:2726
3MD6668Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:3054
6ZA6777Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:54:5240
16MB6867Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:3922
14MC6994Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:4424
4ZB7023Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:3654
5ZB718Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:57:0648
6ZB7217Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:57:0744
1ŽJ7346Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:57:2070
17MB7432Sedlák JiříPřelouč5800:58:1420
4MD7598Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:58:4248
15MC7639Leszkow JosefMK Hlinsko5100:59:0522
25MA7786Vlček MartinSokol Mladkov7500:59:114
18MB7831Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:59:2318
5MD7972Bielčik JindřichLichkov4001:00:0644
16MC8084Krejsa VáclavBering Praha5201:00:3720
7ZA813Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:00:5438
6MD8221Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:01:1670
7MD8342Vodička JanŠela Sport Přerov4501:01:1740
19MB8475Krátký JosefKPBKÚ Mělník6501:01:5316
8MD8562Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:0038
17MC866Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:2118
18MC8766Velechovský JiříSAZS Králíky5501:03:3716
20MB8813Mašek RomanSNB Praha6101:03:3914
7ZB8947Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:03:5262
19MC9063Volf BřetislavLanškroun5201:04:2314
8ZA9114Popovová MartinaSNB Praha7401:04:4136
8ZB9234Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:0354
9ZB935Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:4540
10ZB9483Klimešová AlenaBukovice6301:07:3138
9MD9596Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:09:1536
11ZB9682Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:10:1448
10MD9735Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:15:5334
11MD9854Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:18:3462

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Trať lesem neměla chybu, počasí nám přálo, radost běžet. Za rok opět nashledanou. Zajímalo by mne ještě to, proč nebyla kategorie ženy C v tomto závodě zařazena, když v ostatních závodech tohoto poháru zařazena je. Děkuji za odpověď.
mmzs

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód