Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

19.8.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Bystřice pod Hostýnem - Hostýn
  • datum konání: 19.8.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

délka: 5 km
převýšení: 422 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
Za drahou 853
768 61 Bystřice pod Hostýnem
tel. 573 380 479
mobil 776 589 329

Propozice Běhu na Hostýn

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ743Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:23:3635
2MJ201Kaminski PetrSTART Havířov9200:26:3331
3MJ2873Sýkora LukášSKM Valašské Meziříčí9000:27:4927
4MJ3517Majtán PetrKlub Biatlon Bystřice pod Hostýnem8700:28:3524
5MJ3915Chytil DavidFischer team B. p. H.9200:29:1322
6MJ4074Sýkora MichalSKM Valašské Meziříčí9200:29:2120
7MJ4816Málek DavidFischer team B. p. H.9400:30:0919
8MJ6527Hrabal LuděkOrelská Jednota B. p. H.9100:31:5918
9MJ7278Hrazdil PavelStřelka Brno8700:32:4517
10MJ7642Grentek DavidKlub Biatlon Bystřice pod Hostýnem9400:33:2416
11MJ8129Krejčí RadimŽalkovice9000:34:2115
12MJ1022Bakalík DavidTřebětice9300:39:5514
13MJ10487Bednář MatějBystřice pod Hostýnem9200:40:3813
14MJ10514Klvaňa JakubFISCHER Team Bystřice pod Hostýnem9400:41:2512
15MJ11093Tichý JaroslavOrel Semily9000:42:1211
16MJ11194Drahný StanislavSemily9300:42:1310
17MJ11492Tichý JiříOrel Semily9300:44:529
Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:21:5635
2MA376Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:3031
3MA430Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:22:5927
4MA558Holec PavelVŠB-TU Ostrava8500:23:1324
5MA677Šmíd MartinStřelka Brno8000:23:2022
6MA841Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:4520
7MA952Polášek JanSK Hranice8300:23:4819
8MA1186Sehnal TomášHO TJ Bystřice p. H.7300:24:3418
9MA1356Frýdl TomášOrel Halenkov8300:24:5517
10MA1453Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:0516
11MA17121Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:25:4715
12MA1932Janů VáclavOrel Dolní Bojanovice8600:26:2914
13MA2183Suchánek LukášKHB Radegast7900:26:4413
14MA2337Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:26:5012
15MA2924Neradil SvatoplukOrel Líšná8000:28:0811
16MA3031Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:28:0910
17MA3426Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:299
18MA4362Tomaštík AntonínVyškov7700:29:348
19MA5864Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:31:127
20MA6191Vrba PavelMorkovice6800:31:326
21MA6365Stoklasa TomášPraha7100:31:505
22MA7050Zeman ZdeněkVšechovice6800:32:264
23MA7567Bolek JanOrel Zašová8000:33:203
24MA10918Pecháček PavelChvalčov8000:41:502
Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB282Čotov IvanLubná6600:22:16-
2MB1059Holub MiroslavBukovice6600:24:0035
3MB1561Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:25:1331
4MB1620Ševčík PavelZombie Ostrava6100:25:4127
5MB2255Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:26:4524
6MB263Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:27:2222
7MB2757Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:27:2720
8MB3660Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:28:4219
9MB3851Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:29:0318
10MB4133Gabko JanBK Vsetín Bobrky5900:29:2817
11MB4436Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:29:4216
12MB4519Petřík FrantišekASC Bučovice5900:29:4415
13MB5049Růžička VlastimilLokomotiva Břeclav6300:30:2914
14MB5270Dvorský LadislavOstrava6500:30:3813
15MB5671Bezucha JiříTTC Olomouc6200:31:0112
16MB7172Čeladník MiroslavČekyně5900:32:3611
17MB7979Pečenka LiborKHB Radegast6100:33:5610
18MB11590Najman EvženOrel Morkovice6500:46:379
Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1244Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:24:4635
2MC1882Škrabánek AloisViva Zlín5200:26:2431
3MC2534Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:27:1527
4MC3180Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:28:1824
5MC3312Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:28:2522
6MC4668Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:29:5020
7MC5384Prokop JiříKonty G Zlín5600:30:4419
8MC5439Gromus PetrAK Olomouc5600:30:5718
9MC5545Martínek JiříKHB Radegast4900:31:0017
10MC5713Růžička KarelČeská Ves5600:31:0816
11MC608Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:31:3015
12MC624Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:31:4214
13MC6825Musil LadislavSK Slavičín5600:32:1513
14MC7448Novák LadislavLADAN Moravská Nová Ves5400:33:0512
15MC8928Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:4911
16MC9689Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:38:1710
17MC1009Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:39:289
18MC1137Krejčí JosefFrýdek Místek4900:43:318
19MC11669Švrček JiříOstrava5300:47:287
Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4146Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:29:28-
2MD4940Heberland JanSokol Brno4200:30:1635
3MD6547Vodička JanŠela Sport Přerov4500:31:5931
4MD6938Lajčík AloisAK Olomouc4000:32:2427
5MD7363Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:5024
6MD7735Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:33:3622
7MD8666Bejdák SilvestrOrel Bystřice pod Hostýnem4300:35:0820
8MD8788Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:35:2819
9MD985Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:39:2218
10MD10175Kousal OldřichSK Přerov3800:39:4417
11MD11222Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:0116
Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7811Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:33:4035
2ME9510Gaman JaroslavOrel Havířov3500:37:5231
3ME1036Knebl VladislavToma Otrokovice3500:40:2927
Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ47115Vévodová MartinaAK Perná9000:29:5835
2ŽJ64106Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:31:5831
3ŽJ92117Kohutová VeronikaOrlová8900:37:2427
4ŽJ106114Zicháčková RadkaBiatlon Bystřice pod Hostýnem9200:41:2624
5ŽJ107119Macháčová MonikaOrel Bystřice pod Hostýnem9400:41:3522
Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24112Dostálová MarieAK Olomouc7600:27:0135
2ZA32102Petříková IrenaASP Bučovice8300:28:2431
3ZA37101Paštěková JanaAutor TUFO7500:28:5227
4ZA51105Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:3524
5ZA59104Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:31:1522
6ZA67121Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:32:1120
7ZA80116Sichálková TamaraOrel Bystřice pod Hostýnem7300:33:5819
8ZA84120Paterová JanaStřelka Brno7900:34:5518
9ZA85122Hegrová AnnaNová církev Swedenborgská8000:35:0517
10ZA88108Popovová MartinaSNB Praha7400:35:3616
11ZA90118Čeladníková AnetaČekyně8200:36:1315
12ZA97103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:2914
Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB82107Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:2235
2ZB93113Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:37:3131
3ZB99110Gromusová AlexandraOlymp Brno6200:39:2627
Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC83111Slavíčková JarmilaBrno5600:34:5035
2ŽC91109Janečková AnežkaAK Zlín4700:37:0731
3ŽC94100Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:37:4027
4ŽC108123Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:41:4524
Trať 5 km, 422 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:21:5635
1MB282Čotov IvanLubná6600:22:16-
2MA376Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:22:3031
3MA430Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:22:5927
4MA558Holec PavelVŠB-TU Ostrava8500:23:1324
5MA677Šmíd MartinStřelka Brno8000:23:2022
1MJ743Tejchman JakubFENIX Jeseník8800:23:3635
6MA841Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:4520
7MA952Polášek JanSK Hranice8300:23:4819
2MB1059Holub MiroslavBukovice6600:24:0035
8MA1186Sehnal TomášHO TJ Bystřice p. H.7300:24:3418
1MC1244Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:24:4635
9MA1356Frýdl TomášOrel Halenkov8300:24:5517
10MA1453Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:0516
3MB1561Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:25:1331
4MB1620Ševčík PavelZombie Ostrava6100:25:4127
11MA17121Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:25:4715
2MC1882Škrabánek AloisViva Zlín5200:26:2431
12MA1932Janů VáclavOrel Dolní Bojanovice8600:26:2914
2MJ201Kaminski PetrSTART Havířov9200:26:3331
13MA2183Suchánek LukášKHB Radegast7900:26:4413
5MB2255Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:26:4524
14MA2337Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:26:5012
1ZA24112Dostálová MarieAK Olomouc7600:27:0135
3MC2534Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:27:1527
6MB263Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:27:2222
7MB2757Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:27:2720
3MJ2873Sýkora LukášSKM Valašské Meziříčí9000:27:4927
15MA2924Neradil SvatoplukOrel Líšná8000:28:0811
16MA3031Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:28:0910
4MC3180Dorušek PavelKlenoty Slavičín5400:28:1824
2ZA32102Petříková IrenaASP Bučovice8300:28:2431
5MC3312Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:28:2522
17MA3426Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:299
4MJ3517Majtán PetrKlub Biatlon Bystřice pod Hostýnem8700:28:3524
8MB3660Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:28:4219
3ZA37101Paštěková JanaAutor TUFO7500:28:5227
9MB3851Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:29:0318
5MJ3915Chytil DavidFischer team B. p. H.9200:29:1322
6MJ4074Sýkora MichalSKM Valašské Meziříčí9200:29:2120
10MB4133Gabko JanBK Vsetín Bobrky5900:29:2817
1MD4146Kaňa JiříAŠK Grafobal Skalica4400:29:28-
18MA4362Tomaštík AntonínVyškov7700:29:348
11MB4436Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:29:4216
12MB4519Petřík FrantišekASC Bučovice5900:29:4415
6MC4668Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:29:5020
1ŽJ47115Vévodová MartinaAK Perná9000:29:5835
7MJ4816Málek DavidFischer team B. p. H.9400:30:0919
2MD4940Heberland JanSokol Brno4200:30:1635
13MB5049Růžička VlastimilLokomotiva Břeclav6300:30:2914
4ZA51105Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:3524
14MB5270Dvorský LadislavOstrava6500:30:3813
7MC5384Prokop JiříKonty G Zlín5600:30:4419
8MC5439Gromus PetrAK Olomouc5600:30:5718
9MC5545Martínek JiříKHB Radegast4900:31:0017
15MB5671Bezucha JiříTTC Olomouc6200:31:0112
10MC5713Růžička KarelČeská Ves5600:31:0816
19MA5864Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:31:127
5ZA59104Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:31:1522
11MC608Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:31:3015
20MA6191Vrba PavelMorkovice6800:31:326
12MC624Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:31:4214
21MA6365Stoklasa TomášPraha7100:31:505
2ŽJ64106Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:31:5831
8MJ6527Hrabal LuděkOrelská Jednota B. p. H.9100:31:5918
3MD6547Vodička JanŠela Sport Přerov4500:31:5931
6ZA67121Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:32:1120
13MC6825Musil LadislavSK Slavičín5600:32:1513
4MD6938Lajčík AloisAK Olomouc4000:32:2427
22MA7050Zeman ZdeněkVšechovice6800:32:264
16MB7172Čeladník MiroslavČekyně5900:32:3611
9MJ7278Hrazdil PavelStřelka Brno8700:32:4517
5MD7363Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:5024
14MC7448Novák LadislavLADAN Moravská Nová Ves5400:33:0512
23MA7567Bolek JanOrel Zašová8000:33:203
10MJ7642Grentek DavidKlub Biatlon Bystřice pod Hostýnem9400:33:2416
6MD7735Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:33:3622
1ME7811Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:33:4035
17MB7979Pečenka LiborKHB Radegast6100:33:5610
7ZA80116Sichálková TamaraOrel Bystřice pod Hostýnem7300:33:5819
11MJ8129Krejčí RadimŽalkovice9000:34:2115
1ZB82107Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:2235
1ŽC83111Slavíčková JarmilaBrno5600:34:5035
8ZA84120Paterová JanaStřelka Brno7900:34:5518
9ZA85122Hegrová AnnaNová církev Swedenborgská8000:35:0517
7MD8666Bejdák SilvestrOrel Bystřice pod Hostýnem4300:35:0820
8MD8788Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:35:2819
10ZA88108Popovová MartinaSNB Praha7400:35:3616
15MC8928Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:4911
11ZA90118Čeladníková AnetaČekyně8200:36:1315
2ŽC91109Janečková AnežkaAK Zlín4700:37:0731
3ŽJ92117Kohutová VeronikaOrlová8900:37:2427
2ZB93113Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:37:3131
3ŽC94100Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:37:4027
2ME9510Gaman JaroslavOrel Havířov3500:37:5231
16MC9689Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:38:1710
12ZA97103Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:2914
9MD985Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:39:2218
3ZB99110Gromusová AlexandraOlymp Brno6200:39:2627
17MC1009Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:39:289
10MD10175Kousal OldřichSK Přerov3800:39:4417
12MJ1022Bakalík DavidTřebětice9300:39:5514
3ME1036Knebl VladislavToma Otrokovice3500:40:2927
13MJ10487Bednář MatějBystřice pod Hostýnem9200:40:3813
14MJ10514Klvaňa JakubFISCHER Team Bystřice pod Hostýnem9400:41:2512
4ŽJ106114Zicháčková RadkaBiatlon Bystřice pod Hostýnem9200:41:2624
5ŽJ107119Macháčová MonikaOrel Bystřice pod Hostýnem9400:41:3522
4ŽC108123Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:41:4524
24MA10918Pecháček PavelChvalčov8000:41:502
15MJ11093Tichý JaroslavOrel Semily9000:42:1211
16MJ11194Drahný StanislavSemily9300:42:1310
11MD11222Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:0116
18MC1137Krejčí JosefFrýdek Místek4900:43:318
17MJ11492Tichý JiříOrel Semily9300:44:529
18MB11590Najman EvženOrel Morkovice6500:46:379
19MC11669Švrček JiříOstrava5300:47:287

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 88%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

velmi dobrý
BezuchaJiri
pěkný závod,jenom v cíli nedostatek pití obzvl.těm v zadních pozicích..
l.o.,rossi
Pěkný závod v krásném prostředí a za výborné divácké kulisy. Jenom to vyhlášení výsledku s tombolou bylo trochu nekonečné...
skapamarek
Závod byl dobře připraven a organyzován až na konečné vyhlášení, které nemělo konce
Rad.kre
Super závod
87105

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód