Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

29.7.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 29.7.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15:00 hodin

Přihlášky

restaurace Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje v době od 12:30 do 14:30 hodin
nebo písemně na níže uvedenou adresu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

celá trať vede po asfaltové silnici
délka: 8,4 km
převýšení: 704 m

Ceny pro vítěze

první 3 v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu a diplom, pořadatel zajistí předání diplomů závodníkům na prvních třech místech hodnocených do Mistrovství Moravy a Slezska, každý účastník obdrží účastnický list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Chalupa
V. Klicpary 4/288
736 01 Havířov Šumbark
tel. 596 883 926

Propozice Běhu Lysá hora

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3064

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Tučný Jan4720
Balko Peter4420
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Zátopek Jiří6013
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Šokalová Ludmila5612
Pechek František5311
Svatoš Otakar3411
Najdek Bohumír5511
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Merta Jaroslav3510
Šrůtek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Szebesta Pavel689
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ922Baďura JanTJ Šumperk8700:40:09105
2MJ2369Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:43:4593
3MJ2423Tejchman JakubTJ Šumperk8800:44:2481
4MJ2870Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:45:1372
5MJ2979Capek AndrejBiking Raková8700:45:40-
6MJ3161Kaminski PetrSTART Havířov9200:45:5966
7MJ327Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:46:1160
8MJ419Richter OndřejHavířov8700:47:2357
9MJ7082Kuczynski MichalNýdek9100:52:5854
10MJ8210Schwarz JanHavířov8700:55:3351
11MJ10778Šablatura JanBK SMTu Poruba8801:03:5848
12MJ11030Hrabuška RadekOstrava Poruba8901:04:4145
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Polášek JanAO Slavia Havířov8000:36:27105
2MA268Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:0093
3MA319Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:2781
4MA445Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:38:3672
5MA515Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:39:2566
6MA671Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:4360
7MA720Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:39:5057
8MA834Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:39:5754
9MA1050Wurst MilanKrnov8200:40:2851
10MA1356Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:3948
11MA1494Adamec MilanTJ Sokol Vyškov7700:41:5645
12MA1559Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:42:0042
13MA1798Šindelek VladanPržno6700:42:3539
14MA1886Jurčik JánKKM Čadca6800:42:51-
15MA19117Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:5936
16MA2177Szebesta PavelJakl Karviná6800:43:2733
17MA22115Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:43:3430
18MA2560Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:3327
19MA261Flegl VlastimilVrchlabí8600:44:4524
20MA30114Říha PavelPraha7700:45:5721
21MA33105Olejník JaroslavOstrava Poruba6700:46:1618
22MA34112Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:46:3115
23MA35101Rýdl PavelStudénka6700:46:5012
24MA36111Suchánek LukášKHB Radegast7900:46:539
25MA4017Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:47:216
26MA4296Jančařík PetrAAC Brno6800:47:373
27MA4338Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:47:513
28MA45100Kolouch DavidMC NET FM Čapla Team7600:48:273
29MA4754Žuška MarcelHaviřov8300:48:423
30MA4948Hudeček MartinX-AIR Ostrava7200:49:103
31MA5126Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:49:453
32MA5235Krejčí LukášFrýdek Místek7600:49:523
33MA5381Kuczynski MarianNýdek6900:50:023
34MA5553Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:50:093
35MA5680Kováčik AloisBiking Raková8600:50:22-
36MA5749Vítek AntonínX-AIR Ostrava8100:50:383
37MA5967Pěchula PetrTJ Slezan Frýdek Místek7700:51:003
38MA7318Sztymon LiborFC Bužkovec7700:53:443
39MA7499Čapla JiříHorolezci FM7300:53:523
40MA7747Stošek PavelBiatlon Karviná8400:54:273
41MA86113Václavík MichaelOstrava7600:56:183
42MA87120Řoutil LadislavOlomouc8100:56:393
43MA8811Madecký PavelKopřivnice6700:56:483
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Sventek LadislavŠKP Čadca6500:41:35-
2MB1292Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:37105
3MB1691Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:42:2093
4MB2772Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:45:1181
5MB39118Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:47:1172
6MB4490Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:47:5666
7MB4829Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5700:49:0560
8MB6142Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:51:0457
9MB6412Dvorský LadislavOstrava6500:51:3554
10MB658Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:51:4951
11MB6739Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:52:0648
12MB7141Eppert RomanCanis Lupus City5900:53:2745
12MB7173Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:53:27-
14MB8414Matoušek RomanHO SK Žel. Prostějov6200:56:0042
15MB9883Kohut PetrOrlová6100:58:4639
16MB9916Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:58:5236
17MB111104Olejník DaliborOstrava Poruba6501:05:3333
18MB11888Štůsek DušanB. K. Vratimov5701:09:0530
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2075Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:00105
2MC3874Šuška AntonKKM Čadca4900:47:08-
3MC4631Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:48:3693
4MC502Flegl VlastimilBrtev5300:49:3381
5MC6293Kvita JosefMK Kopřivnice5100:51:0572
6MC68109Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:52:3066
7MC75121Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:54:0460
8MC78108Švrček JiříOstrava5300:54:3657
9MC8932Tučný JanMK Pardubice4700:56:5954
10MC943Les JosefKČT Třemošná4700:57:5751
11MC9524Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:1248
12MC102102Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:59:0545
13MC10565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:5242
14MC114116Míka PavelMK Seitl Ostrava5101:08:0439
15MC11587Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:08:4836
16MC12137Krejčí JosefFrýdek Místek4901:18:1633
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5840Podžorný ErvinČeský Těšín4100:50:48105
2MD6366Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:51:2593
3MD7613Vodička JanŠela Sport Přerov4500:54:2481
4MD90110Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:57:0572
5MD9251Balko PeterSK Ostrý Malenovice4400:57:4366
6MD9689Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:58:1560
7MD10052Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:58:5357
8MD10921Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:04:39105
9MD11662Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:5593
10MD11733Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:08:5981
11MD120107Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:10:2754
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6995Vévodová MartinaAK Perná9000:52:43105
2ŽJ7958Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:54:4793
3ŽJ834Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:55:4881
4ŽJ10163Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:58:5672
5ŽJ10884Kohutová VeronikaOrlová8901:04:1566
6ŽJ1196Kublová KateřinaAO Slavia Havířov9001:09:5660
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3776Dostálová MarieAK Olomouc7600:46:54105
2ZA6557Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:51:4993
3ZA8044Fickerová DanaMoravská Slávia Brno8500:55:1981
4ZA8528Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:56:0672
5ZA10327Popovová MartinaSNB Praha7401:00:1866
6ZA104119Mátalová JanaOstrava7301:01:0560
7ZA10655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:02:3657
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5497Jančaříková LenkaAAC Brno7000:50:04105
2ZB6085Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:51:02-
3ZB8146Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:55:2493
4ZB91103Novotná AlexandraTiS Vilhelm Frýdek Místek6700:57:1081
5ZB9336Šokalová LudmilaSlezan F-M5600:57:53105
6ZB9764Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2072
7ZB11225Budinská HanaJihlava6001:05:5466
8ZB113106Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:3593
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Polášek JanAO Slavia Havířov8000:36:27105
2MA268Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:0093
3MA319Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:2781
4MA445Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:38:3672
5MA515Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8600:39:2566
6MA671Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:4360
7MA720Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:39:5057
8MA834Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:39:5754
1MJ922Baďura JanTJ Šumperk8700:40:09105
9MA1050Wurst MilanKrnov8200:40:2851
1MB1143Sventek LadislavŠKP Čadca6500:41:35-
2MB1292Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:37105
10MA1356Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:3948
11MA1494Adamec MilanTJ Sokol Vyškov7700:41:5645
12MA1559Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:42:0042
3MB1691Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:42:2093
13MA1798Šindelek VladanPržno6700:42:3539
14MA1886Jurčik JánKKM Čadca6800:42:51-
15MA19117Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:5936
1MC2075Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:00105
16MA2177Szebesta PavelJakl Karviná6800:43:2733
17MA22115Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:43:3430
2MJ2369Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:43:4593
3MJ2423Tejchman JakubTJ Šumperk8800:44:2481
18MA2560Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:3327
19MA261Flegl VlastimilVrchlabí8600:44:4524
4MB2772Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:45:1181
4MJ2870Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:45:1372
5MJ2979Capek AndrejBiking Raková8700:45:40-
20MA30114Říha PavelPraha7700:45:5721
6MJ3161Kaminski PetrSTART Havířov9200:45:5966
7MJ327Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:46:1160
21MA33105Olejník JaroslavOstrava Poruba6700:46:1618
22MA34112Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:46:3115
23MA35101Rýdl PavelStudénka6700:46:5012
24MA36111Suchánek LukášKHB Radegast7900:46:539
1ZA3776Dostálová MarieAK Olomouc7600:46:54105
2MC3874Šuška AntonKKM Čadca4900:47:08-
5MB39118Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:47:1172
25MA4017Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:47:216
8MJ419Richter OndřejHavířov8700:47:2357
26MA4296Jančařík PetrAAC Brno6800:47:373
27MA4338Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:47:513
6MB4490Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:47:5666
28MA45100Kolouch DavidMC NET FM Čapla Team7600:48:273
3MC4631Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:48:3693
29MA4754Žuška MarcelHaviřov8300:48:423
7MB4829Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5700:49:0560
30MA4948Hudeček MartinX-AIR Ostrava7200:49:103
4MC502Flegl VlastimilBrtev5300:49:3381
31MA5126Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:49:453
32MA5235Krejčí LukášFrýdek Místek7600:49:523
33MA5381Kuczynski MarianNýdek6900:50:023
1ZB5497Jančaříková LenkaAAC Brno7000:50:04105
34MA5553Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:50:093
35MA5680Kováčik AloisBiking Raková8600:50:22-
36MA5749Vítek AntonínX-AIR Ostrava8100:50:383
1MD5840Podžorný ErvinČeský Těšín4100:50:48105
37MA5967Pěchula PetrTJ Slezan Frýdek Místek7700:51:003
2ZB6085Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:51:02-
8MB6142Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:51:0457
5MC6293Kvita JosefMK Kopřivnice5100:51:0572
2MD6366Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:51:2593
9MB6412Dvorský LadislavOstrava6500:51:3554
2ZA6557Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:51:4993
10MB658Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:51:4951
11MB6739Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:52:0648
6MC68109Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:52:3066
1ŽJ6995Vévodová MartinaAK Perná9000:52:43105
9MJ7082Kuczynski MichalNýdek9100:52:5854
12MB7141Eppert RomanCanis Lupus City5900:53:2745
12MB7173Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:53:27-
38MA7318Sztymon LiborFC Bužkovec7700:53:443
39MA7499Čapla JiříHorolezci FM7300:53:523
7MC75121Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:54:0460
3MD7613Vodička JanŠela Sport Přerov4500:54:2481
40MA7747Stošek PavelBiatlon Karviná8400:54:273
8MC78108Švrček JiříOstrava5300:54:3657
2ŽJ7958Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:54:4793
3ZA8044Fickerová DanaMoravská Slávia Brno8500:55:1981
3ZB8146Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:55:2493
10MJ8210Schwarz JanHavířov8700:55:3351
3ŽJ834Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:55:4881
14MB8414Matoušek RomanHO SK Žel. Prostějov6200:56:0042
4ZA8528Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:56:0672
41MA86113Václavík MichaelOstrava7600:56:183
42MA87120Řoutil LadislavOlomouc8100:56:393
43MA8811Madecký PavelKopřivnice6700:56:483
9MC8932Tučný JanMK Pardubice4700:56:5954
4MD90110Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:57:0572
4ZB91103Novotná AlexandraTiS Vilhelm Frýdek Místek6700:57:1081
5MD9251Balko PeterSK Ostrý Malenovice4400:57:4366
5ZB9336Šokalová LudmilaSlezan F-M5600:57:53105
10MC943Les JosefKČT Třemošná4700:57:5751
11MC9524Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:1248
6MD9689Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:58:1560
6ZB9764Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:2072
15MB9883Kohut PetrOrlová6100:58:4639
16MB9916Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:58:5236
7MD10052Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:58:5357
4ŽJ10163Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:58:5672
12MC102102Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:59:0545
5ZA10327Popovová MartinaSNB Praha7401:00:1866
6ZA104119Mátalová JanaOstrava7301:01:0560
13MC10565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:5242
7ZA10655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:02:3657
11MJ10778Šablatura JanBK SMTu Poruba8801:03:5848
5ŽJ10884Kohutová VeronikaOrlová8901:04:1566
8MD10921Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:04:39105
12MJ11030Hrabuška RadekOstrava Poruba8901:04:4145
17MB111104Olejník DaliborOstrava Poruba6501:05:3333
7ZB11225Budinská HanaJihlava6001:05:5466
8ZB113106Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:3593
14MC114116Míka PavelMK Seitl Ostrava5101:08:0439
15MC11587Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:08:4836
9MD11662Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:5593
10MD11733Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:08:5981
18MB11888Štůsek DušanB. K. Vratimov5701:09:0530
6ŽJ1196Kublová KateřinaAO Slavia Havířov9001:09:5660
11MD120107Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:10:2754
16MC12137Krejčí JosefFrýdek Místek4901:18:1633

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Počasí oproti loňsku bylo jak na objednávku.
Petr.Rumpertesz
Trasa byť po asfaltu je dostatečně náročná, teplo bylo jen o něco menší než v minulosti. Cesta zpátky je už dost dlouhá i když to většině nevadí. Výtku bych měl jen vůči studenému nápoji v cíli. Teplý byl byl rozhodně lepší.
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód