Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

21.10.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 21.10.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

délka: 15,5 km
převýšení: 700 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
mobil 737 536 297
tel. 499 523 114

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 992

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Groh Stanislav4613
Paulů Blanka5413
Javůrek Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Votava Vladimír6311
Šimůnek Jaromír5511
Šrůtek Stanislav5811
Šír Václav4810
Havlíček Ivo6610
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Kubrová Dagmar637
Šteinc Ludvík417
Berka Radim827
Pechková Jana857
Jelínek Karel517
Klimeš Bedřich566
Šmída Oldřich486
Vanta Josef626
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Hájková Renata756
Holý Václav416
Tomíček Josef595
Valenta Michal625
Žák Jiří715
Cupák Martin715
Malý Jan735
Vejnar Josef575
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Vávra David575
Turek Martin805
Svoboda Petr685
Groh Radoslav895
Flegl Vlastimil864
Herda Jan834
Král Jindřich734
Fejfar Ondřej894
Novák Lukáš824

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ137Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8901:13:36105
2MJ3875Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8701:23:3093
3MJ4667Votava MichalVrchlabí9001:28:1381
Muži A (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:06:17105
2MA268Ondráček TomášBrno7701:06:3293
3MA323Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8601:09:0481
4MA556Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:10:3172
5MA749Cupák MartinVrchlabí7101:12:0466
6MA818Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:12:1560
7MA955Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:12:4657
8MA1036Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:13:0554
9MA1133Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:13:0851
10MA1237Černý JaroslavHorní Staré Město8601:13:1548
11MA1661Balatka MiroslavSKP Jablonex8201:15:0045
12MA1831Šmíd JanNový Bor8201:16:2542
13MA1938Flegl VlastimilVrchlabí8601:16:5239
14MA2272Kadlas TomášLiberec8001:19:0036
15MA2345Mach MartinPraha8201:19:2233
16MA2434Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:19:5630
17MA2547Jindra PetrKER-TEAM Praha7101:20:0127
18MA2651Erlebach DavidKunčice7101:20:0524
19MA2874Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7101:20:2521
20MA3162Holubec RadekVrchlabí8101:21:0618
21MA328Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8101:21:3515
22MA3373Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:21:4212
23MA4417Akhsas JanisLiberec8601:27:499
24MA4839Komárek TomášTJ Záblatí7501:30:336
25MA5142Saidl FilipTJ Záblatí7301:31:543
Muži B (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB435Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6401:09:05105
2MB659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:11:2093
3MB1424Holub PetrPeTe Adr team6601:14:1781
4MB2053Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:17:0872
5MB2150Čipera RadekSKI Radvanice6401:18:3566
6MB2721Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:20:1660
7MB3020Sádovský LubošJablonec nad Nisou6501:20:4957
8MB3470Tichý PavelAC Náchod6301:22:1254
9MB373Zoubek JiříSCWS Lučany6501:22:5051
10MB3916Mrva PavelPopovice6001:23:3548
11MB4046Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:24:0145
12MB4213Koubek LiborSklepovští Sršáni5701:25:2742
13MB4571Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:28:1139
14MB5266Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:33:0936
15MB5348Havlíček IvoLánov6601:34:1533
16MB549Vávra DavidSklepovští Sršáni5701:35:0330
17MB5514Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:38:3627
Muži C (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1532Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:14:35105
2MC1727Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:4693
3MC3525Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:22:1681
4MC4340Krupka MilanTJ Rumburk5601:26:2272
5MC4969Kučera ZdeněkAC Náchod5501:30:3466
6MC6029Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:44:5260
7MC6265Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:47:5557
Muži D (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD505Groh StanislavAC Vrchlabí4601:31:12105
2MD6552Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:56:1293
3MD6811Rossi OttoMK Seitl Ostrava4302:07:3681
Muži E (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5926Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:42:28105
2ME6712Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:57:4493
3ME6954Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:25:5381
Juniorky (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ158Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:47:05105
2ŽJ264Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:51:0393
3ŽJ34Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:53:3581
Ženy A (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2930Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:20:31105
2ZA3641Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:22:2093
3ZA4763Jiřičková SimonaSKI Jilemnice8401:29:1181
4ZA5643Víchová JanaHSK Benecko7201:38:5272
5ZA5857Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:42:1566
6ZA6622Popovová MartinaSNB Praha7401:56:5760
Ženy B (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy C (trať 15,5 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4144Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:24:22105
2ŽC576Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:40:1993
3ŽC6110Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:45:1481
4ŽC6360Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:51:1772
5ŽC6415Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:52:0166
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ158Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:47:05105
2ŽJ264Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:51:0393
3ŽJ34Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:53:3581
Trať 15,5 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:06:17105
2MA268Ondráček TomášBrno7701:06:3293
3MA323Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8601:09:0481
1MB435Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6401:09:05105
4MA556Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:10:3172
2MB659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:11:2093
5MA749Cupák MartinVrchlabí7101:12:0466
6MA818Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:12:1560
7MA955Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:12:4657
8MA1036Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:13:0554
9MA1133Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:13:0851
10MA1237Černý JaroslavHorní Staré Město8601:13:1548
1MJ137Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8901:13:36105
3MB1424Holub PetrPeTe Adr team6601:14:1781
1MC1532Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:14:35105
11MA1661Balatka MiroslavSKP Jablonex8201:15:0045
2MC1727Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:4693
12MA1831Šmíd JanNový Bor8201:16:2542
13MA1938Flegl VlastimilVrchlabí8601:16:5239
4MB2053Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:17:0872
5MB2150Čipera RadekSKI Radvanice6401:18:3566
14MA2272Kadlas TomášLiberec8001:19:0036
15MA2345Mach MartinPraha8201:19:2233
16MA2434Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:19:5630
17MA2547Jindra PetrKER-TEAM Praha7101:20:0127
18MA2651Erlebach DavidKunčice7101:20:0524
6MB2721Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:20:1660
19MA2874Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7101:20:2521
1ZA2930Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:20:31105
7MB3020Sádovský LubošJablonec nad Nisou6501:20:4957
20MA3162Holubec RadekVrchlabí8101:21:0618
21MA328Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8101:21:3515
22MA3373Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:21:4212
8MB3470Tichý PavelAC Náchod6301:22:1254
3MC3525Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:22:1681
2ZA3641Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:22:2093
9MB373Zoubek JiříSCWS Lučany6501:22:5051
2MJ3875Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8701:23:3093
10MB3916Mrva PavelPopovice6001:23:3548
11MB4046Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:24:0145
1ŽC4144Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:24:22105
12MB4213Koubek LiborSklepovští Sršáni5701:25:2742
4MC4340Krupka MilanTJ Rumburk5601:26:2272
23MA4417Akhsas JanisLiberec8601:27:499
13MB4571Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:28:1139
3MJ4667Votava MichalVrchlabí9001:28:1381
3ZA4763Jiřičková SimonaSKI Jilemnice8401:29:1181
24MA4839Komárek TomášTJ Záblatí7501:30:336
5MC4969Kučera ZdeněkAC Náchod5501:30:3466
1MD505Groh StanislavAC Vrchlabí4601:31:12105
25MA5142Saidl FilipTJ Záblatí7301:31:543
14MB5266Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:33:0936
15MB5348Havlíček IvoLánov6601:34:1533
16MB549Vávra DavidSklepovští Sršáni5701:35:0330
17MB5514Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:38:3627
4ZA5643Víchová JanaHSK Benecko7201:38:5272
2ŽC576Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:40:1993
5ZA5857Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:42:1566
1ME5926Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:42:28105
6MC6029Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:44:5260
3ŽC6110Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:45:1481
7MC6265Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:47:5557
4ŽC6360Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:51:1772
5ŽC6415Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:52:0166
2MD6552Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:56:1293
6ZA6622Popovová MartinaSNB Praha7401:56:5760
2ME6712Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:57:4493
3MD6811Rossi OttoMK Seitl Ostrava4302:07:3681
3ME6954Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:25:5381

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 88%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Píšu co se týče několika chyb ve výsledcích. Já (Fejfar Ondřej) jsem doběhl celkově 13. a ne 15. Jaromír Šimůnek nemohl být rozhodně vteřinu přede mnou, ale tipoval bych tak minutu za mnou.... Tak se na to mrknětě. Jinak závod naprosto super po pěkné (těžké) trase. Ondra
ondras.f
Pěkný závod po náročné trase. Zvlášť chválím označení z listí vyčuhujících kamenů v cestě okřídováním. Závod se mi po všech stránkách líbil.
vrastilovam
Moc se omlouvám za chybu ve výsledcích. Pořadatel Malé ceny Ivo Brunclík
lev.bill
Ještě jedna chybka.. žena mezi muži A - 24.místo. Jinak pěkný závod a dobře značená trasa
v.flegl
Opraveno, diky za upozorneni.
kebrle
Ahoj, hezký závod, krásné prostředí, dobré počasí. Závod jsem běžel poprvé, prvních asi 5 km mi trvalo než jsem se rozeběhl a naopak v závěru jsem měl dostatek sil běžet klidně dál, můžete mi poradit, co pro lepší začátek udělat u takovýto náročných bězích? Více se rozcvičit a rozběhat? Díky Honza
smitla
nejlepší "kanadský žertík" se ivovi - řediteli povedl s prospektem skiareálu - dva týdny jsem známým tvrdil, že se ve Špindlu bude zlevňovat - to beru, gratuluji !!
ing_karlik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód