Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

26.8.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 26.8.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

start hlavního závodu u Obecního úřadu Dolní Morava, juniorky a lidový běh na 8. kilometru tratě hlavního závodu poblíž Tvarožních děr
11.00 hodin

Přihlášky

Přihláška předem na www.kralicak.cz.
Přihlášky a prezentace v pátek 25. 8. 2006 v prostoru Sportovního areálu v Dolní Moravě od 19 do 21 hodin. V sobotu 26. srpna 2006 v prostoru Sportovního areálu v Dolní Moravě od 8.30 do 10.30 hodin a pro juniorky a lidový běh od 8.30 do 10.00 hodin!

Startovné

100,- Kč (hlavní závod a závod juniorek při přihlášení a zaplacení do 21. 8. 2006 na internetu nebo v kanceláři firmy ISCAREX, s.r.o.)
150,- Kč (hlavní závod a závod juniorek po 21. 8. 2006)
100,- Kč (účastníci lidového běhu)
20,- Kč (lidový běh bez nároku na občerstvení a účast v běžecké tombole)

Popis tratě

Délka: hlavní závod 13 km, jniorky a lidový běh 5 km
Převýšení: hlavní závod 963 m, juniorky a lidový běh 520 m
Trať vede převážně po lesních cestách.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v jednotlivých kategoriích v celkové hodnotě 80.000,- Kč. Tombola v hodnotě 30.000,- Kč. Prémie za překonání traťového rekordu 1.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Iscarex, s.r.o.
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3881

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Stránská Adéla9112
Keprtová Miloslava4812
Leszkow Petr4412
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Hrdina Pavel8812
Marek František4112
Šimůnková Zdena5811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Blaha Tomáš7611
Klášterecký Tomáš8111
Pečenka Libor6111
Šír Václav4811
Pilgr Luděk7611
Král Jindřich7310
Pucholt Jiří5910
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Žák Jiří719
Vraštilová Miloslava569
Hofmanová Veronika789
Pucholt Tomáš949
Šalplachta Jindřich479
Vévodová Martina909
Krupka Milan569
Horáček Michal759
Šrutek Stanislav589
Jančařík Petr689
Ožana Václav649
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799
Vacarda Vladimír599
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Šafář Jaroslav519

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1298Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8801:03:07105
2MJ1353Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8901:03:2793
3MJ23188Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:05:4281
4MJ25147Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:06:2172
5MJ27109Večeře TomášAtletika Polička9001:06:5266
6MJ31165Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8901:07:3460
7MJ4071Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:10:2957
8MJ437Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8701:10:5654
9MJ46110Červ JakubAtletika Polička8901:11:4451
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:33105
2MA24Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:58:5393
3MA35Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:5581
4MA4136Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:00:4172
5MA56Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:1066
6MA6166Novotný ViktorFENIX Jeseník8201:01:2360
7MA788Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7101:01:2657
8MA9130Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8601:01:5454
9MA14102Razým LukášISCAREX Česká Třebová7901:03:4951
10MA16101Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:03:5948
11MA17184Adamec MilanOrel Vyškov7701:04:1045
12MA22155Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8601:05:3342
13MA2489Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:05:4839
14MA26156Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7301:06:2936
15MA2878Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:0333
16MA29100Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:07:1230
17MA3499Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8401:09:2327
18MA3682Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:09:4324
19MA38180Kolek PetrOB Česká Třebová7501:10:0321
20MA39141Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:1118
21MA42138Minařík MartinTTC Olomouc6701:10:3915
22MA44132Sedláček TomášSKOB Beta Třinec8601:11:1812
23MA4551Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:11:339
24MA47142Tempir TomášTJ Sokol Štíty7701:12:076
25MA48191Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7501:12:163
26MA49121Šplíchal JanTJ Starkoč8301:12:413
27MA51135Schejbal PetrLiberec7101:13:183
28MA52134Valter DaliborJablonec nad Nisou6901:13:253
29MA54140Repáň PavelX-AIR Ostrava7301:13:483
30MA5760Suchánek LukášKHB Radegast7901:14:043
31MA5810Žák TomášAC Pardubice8501:14:083
32MA5970Novotný JiříKateřinky7101:14:203
33MA60183Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7601:14:233
34MA6476Kováčik Jozef-8301:15:243
35MA66182Kristek JiříRetia Pardubice6701:15:403
36MA673Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:16:293
37MA6925Rabiňák MartinNiedzwiedz7901:16:553
38MA7434Jančařík PetrAAC Brno6801:17:583
39MA7890Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:18:573
40MA83172Kalous PetrSK Žamberk7701:20:143
41MA8636Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:20:403
42MA8715Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:20:473
43MA88115Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:003
44MA89118Závodnik MartinISCARTOP Brno7901:21:023
45MA9157Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:213
46MA10069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:22:483
47MA101146Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:22:533
48MA102111Beneš MichalAtletika Polička7801:23:073
49MA104128Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:23:573
50MA108173Řoutil LadislavŠternberské listy8101:24:403
51MA110139Kalianko ŠtěpánTTC Olomouc7501:25:043
52MA11268Floriš PetrSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7201:25:503
53MA11446Heger JiříSmart Team6901:26:223
54MA120171Vaněk PetrOlomouc7001:27:343
55MA133124Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8401:30:513
56MA135125Debicki WojciechFila team7901:31:18-
57MA136126Zgagacz PawelNamyslow7001:31:38-
58MA154174Rašner TomášRELAX Olomouc6901:37:343
59MA162192Rikan VáclavVelké Opatovice7301:42:443
60MA16995Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7601:57:153
-MA-84Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice83DNF-
-MA-103Vodák JiříSmart Team Olomouc71DNF-
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8119Čotov IvanLubná6601:01:43-
2MB1033Poduška JosefAC TEPO Kladno6201:01:58105
3MB1197Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6401:02:3293
4MB1532Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:5581
5MB2024Holub PetrPeTe Adr team6601:04:5772
6MB21157Holub MiroslavBukovice6601:05:1766
7MB32169Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:07:3460
8MB35189Ševčík PavelZombie Ostrava6101:09:3057
9MB41176Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:10:3354
10MB53160Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6301:13:3351
11MB5562Mrva PavelPopovice6001:13:4948
12MB62104Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:14:4645
13MB6374Jindra DavidACOH Praha6001:15:2042
14MB72162Tichý PavelAC Náchod6301:17:4239
15MB79177Tomšů PetrMlýn Janderov6401:19:1336
16MB84123Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:20:1833
17MB95149Dvorský LadislavOstrava6501:22:1130
18MB10377Vokřál Vladimírneregistrován6501:23:1027
19MB11155Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6001:25:1224
20MB115129Sedlák JiříPřelouč5801:27:0221
21MB11728Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:27:1518
22MB11981Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:27:27-
23MB13196Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:29:5215
24MB13727Pucholt JiříSokol Unhošť5901:32:1712
25MB14056Pečenka LiborKHB Radegast6101:32:539
26MB161175Hrabec JosefEkolux Mikulov6101:41:066
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC199Smrčka MilošBK Říčany5401:04:30105
2MC3317Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:07:5593
3MC3783Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:5581
4MC5018Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:12:4572
5MC5679Tempír FrantišekSokol Štíty4901:13:5166
6MC6192Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:14:3260
7MC6894Krupka MilanTJ Rumburk5601:16:4857
8MC7391Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:17:5154
9MC77107Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:18:4351
10MC93179Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:21:5948
11MC9454Růžička KarelČeská Ves5601:22:0445
12MC96108Ondruš JanSK Týniště nad Orlicí5501:22:1742
13MC105161Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:5839
14MC10719Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4701:24:1336
15MC113143Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:25:5933
16MC12149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:27:5030
17MC122167Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:28:1127
18MC12563Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:29:1024
19MC126122Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:29:1021
20MC13067Krejsa VáclavBering Praha5201:29:4318
21MC13866Tučný JanMK Pardubice4701:32:3315
22MC14126Bumbálek LubošHO Kamzík Sedlčany5501:32:5312
23MC143116Jiráska JanKrálíky5601:33:309
24MC145151Švrček JiříOstrava5301:34:276
25MC14748Volf BřetislavLanškroun5201:34:543
26MC1511Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:37:043
27MC156186Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:39:243
28MC159112Veselý MilanSokol Kolín4801:40:273
29MC16723Michler PetrLiga 100 Praha5501:49:243
30MC172145Rücker OldřichLhota5502:01:123
-MC-137Šebek JindřichFort SMS Ústí nad Orlicí56DNF-
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD70159Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:17:13105
2MD75114Fus JanWKB PIAST, Polsko4101:18:11-
3MD80152Leszkow PetrMK Hlinsko4401:19:1493
4MD90148Biemann GötzJiskra Harrachov4301:21:0981
5MD97164Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4601:22:1872
6MD9814Groh StanislavAC Vrchlabí4601:22:2166
7MD9912Marek FrantišekČervený Kostelec4101:22:3060
8MD10639Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:24:0857
9MD124144Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:28:5054
10MD12764Vodička JanŠela Sport Přerov4501:29:1951
11MD13993Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:32:3848
12MD14447Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:33:4745
13MD148187Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:35:1242
14MD15013Linhart MilošAC Náchod4401:36:4939
15MD15280Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:37:1236
16MD16622Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:49:1633
17MD17059Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:59:1330
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12920Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:29:37105
2ME146190Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:34:3193
3ME16465Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:43:5081
4ME168178Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:51:3172
5ME17150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:00:1166
6ME173163Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2802:03:2360
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ430Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:36:21105
2ŽJ5105Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:37:1493
3ŽJ845Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5781
4ŽJ1158Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:0272
5ŽJ15131Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:42:3666
6ŽJ2131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:1260
7ŽJ24158Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:46:3357
8ŽJ48150Kohutová VeronikaOrlová8901:38:1554
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18120Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7301:04:11105
2ZA30117Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:07:2593
3ZA65127Mostecká JanaPSK Olymp Praha8201:15:3681
4ZA7685Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:3872
5ZA81113Twardochleb BarbaraPolska8001:19:27-
6ZA9242Bečková LucieAtletika Albrechtice8101:21:2366
7ZA10941Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:24:4860
8ZA11611Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:27:0657
9ZA12829Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:29:2254
10ZA132133Zatloukalová LenkaSk Prostějov8501:30:0251
11ZA15338Popovová MartinaSNB Praha7401:37:1848
12ZA158168Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:39:5745
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8235Jančaříková LenkaAAC Brno7001:19:54105
2ZB8572Mališová KarlaUSK Praha6001:20:2393
3ZB11840Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:27:1681
4ZB12386Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:28:2572
5ZB1498Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:35:2666
6ZB157185Klimešová AlenaBukovice6301:39:3360
7ZB163153Rubínová KateřinaASPV Mokrá - Horákov6701:43:0557
8ZB165181Minaříková JanaLiga 100 Olomouc6601:46:2254
9ZB174154Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:06:0551
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7187Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:17105
2ŽC134106Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:30:5493
3ŽC142170Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:33:0681
4ŽC15521Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:38:4872
5ŽC16016Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:41:0166
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1303Pigula SebastianULKS MlodzikPolska8800:33:37-
2LB2301Pankowski LukaszULKS MlodzikPolska9000:34:02-
3LB3302Roskosz BartoszULKS MlodzikPolska8900:34:47-
4LB6304Vévoda IvanSokol Švábenice6000:37:45-
5LB7280Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:38:09-
6LB9271Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:40:12-
7LB10268Jindra AdamTJ Sokol Stodůlky9000:40:57-
8LB12272Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:41:25-
9LB13279Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:53-
10LB14298Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí5900:42:32-
11LB16299Večeřová MichaelaSmart Team8100:43:29-
12LB17269Martínek TomášSmart team Olomouc9100:44:21-
13LB18262Moravec Milan-8400:44:23-
14LB19300Říha PetrSmart Team6800:45:06-
15LB20263Medková Eva-8000:45:45-
16LB22270Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:46:14-
17LB23266Leszkow MartinMK Hlinsko7200:46:26-
18LB25297Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:19-
19LB26278Krabec DušanKrálíky6400:48:37-
20LB27264Pucholt TomášSokol Unhošť9400:49:22-
21LB28275Jeníčková HanaNový Věk TT Trusnov5900:49:48-
22LB29294Lacná JindřiškaOstrava5200:50:50-
23LB30284Miles Jiříneregistrován4200:51:46-
24LB31274Velechovský JiříSAZS Králíky5500:54:27-
25LB32288Zatloukalová Lucie-9200:56:31-
26LB33265Pucholtová LenkaUnhošť9200:58:30-
27LB34290Zatloukal Ladislav-7000:59:01-
28LB35289Zatloukal Jakub 9500:59:22-
29LB36283Závodníková HelenaMoravec Benešov5701:00:41-
30LB37282Závodník ViktorMoravec Benešov, cykl. odd. krále Boleslava 15401:00:43-
31LB38277Čumpelík VladimírKRB Chrudim3901:01:26-
32LB39276Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:01:28-
33LB40273Šlégrová EvaSK Autotest5501:05:09-
34LB41281Portyšová Jitka-7001:11:29-
35LB42296Maláková MiroslavaISCAREX Česká Třebová5601:15:19-
36LB43295Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:43-
37LB44267Vodičková Milada-4701:20:15-
38LB45293Michlerová Vlasta-5401:26:57-
39LB46285Gryčová Margita 7101:31:38-
40LB47286Gryč Jan 7101:31:39-
-LB-291Slušný Tomáš-73DNF-
-LB-292Šafařík LadislavT lab s.r.o.46DNF-
-LB-287Jersan LeošT lab s.r.o.48DNF-
-LB-305Matůš Adam Sk Hanušovice60DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1303Pigula SebastianULKS MlodzikPolska8800:33:37-
2LB2301Pankowski LukaszULKS MlodzikPolska9000:34:02-
3LB3302Roskosz BartoszULKS MlodzikPolska8900:34:47-
1ŽJ430Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:36:21105
2ŽJ5105Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:37:1493
4LB6304Vévoda IvanSokol Švábenice6000:37:45-
5LB7280Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:38:09-
3ŽJ845Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5781
6LB9271Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:40:12-
7LB10268Jindra AdamTJ Sokol Stodůlky9000:40:57-
4ŽJ1158Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:0272
8LB12272Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:41:25-
9LB13279Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:53-
10LB14298Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí5900:42:32-
5ŽJ15131Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:42:3666
11LB16299Večeřová MichaelaSmart Team8100:43:29-
12LB17269Martínek TomášSmart team Olomouc9100:44:21-
13LB18262Moravec Milan-8400:44:23-
14LB19300Říha PetrSmart Team6800:45:06-
15LB20263Medková Eva-8000:45:45-
6ŽJ2131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:1260
16LB22270Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:46:14-
17LB23266Leszkow MartinMK Hlinsko7200:46:26-
7ŽJ24158Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:46:3357
18LB25297Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:19-
19LB26278Krabec DušanKrálíky6400:48:37-
20LB27264Pucholt TomášSokol Unhošť9400:49:22-
21LB28275Jeníčková HanaNový Věk TT Trusnov5900:49:48-
22LB29294Lacná JindřiškaOstrava5200:50:50-
23LB30284Miles Jiříneregistrován4200:51:46-
24LB31274Velechovský JiříSAZS Králíky5500:54:27-
25LB32288Zatloukalová Lucie-9200:56:31-
26LB33265Pucholtová LenkaUnhošť9200:58:30-
27LB34290Zatloukal Ladislav-7000:59:01-
28LB35289Zatloukal Jakub 9500:59:22-
29LB36283Závodníková HelenaMoravec Benešov5701:00:41-
30LB37282Závodník ViktorMoravec Benešov, cykl. odd. krále Boleslava 15401:00:43-
31LB38277Čumpelík VladimírKRB Chrudim3901:01:26-
32LB39276Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:01:28-
33LB40273Šlégrová EvaSK Autotest5501:05:09-
34LB41281Portyšová Jitka-7001:11:29-
35LB42296Maláková MiroslavaISCAREX Česká Třebová5601:15:19-
36LB43295Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:43-
37LB44267Vodičková Milada-4701:20:15-
38LB45293Michlerová Vlasta-5401:26:57-
39LB46285Gryčová Margita 7101:31:38-
40LB47286Gryč Jan 7101:31:39-
8ŽJ48150Kohutová VeronikaOrlová8901:38:1554
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:33105
2MA24Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:58:5393
3MA35Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:5581
4MA4136Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:00:4172
5MA56Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:1066
6MA6166Novotný ViktorFENIX Jeseník8201:01:2360
7MA788Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7101:01:2657
1MB8119Čotov IvanLubná6601:01:43-
8MA9130Rosenberg DavidFenix Ski Team Jeseník8601:01:5454
2MB1033Poduška JosefAC TEPO Kladno6201:01:58105
3MB1197Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6401:02:3293
1MJ1298Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8801:03:07105
2MJ1353Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8901:03:2793
9MA14102Razým LukášISCAREX Česká Třebová7901:03:4951
4MB1532Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:5581
10MA16101Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:03:5948
11MA17184Adamec MilanOrel Vyškov7701:04:1045
1ZA18120Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7301:04:11105
1MC199Smrčka MilošBK Říčany5401:04:30105
5MB2024Holub PetrPeTe Adr team6601:04:5772
6MB21157Holub MiroslavBukovice6601:05:1766
12MA22155Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8601:05:3342
3MJ23188Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:05:4281
13MA2489Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:05:4839
4MJ25147Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:06:2172
14MA26156Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7301:06:2936
5MJ27109Večeře TomášAtletika Polička9001:06:5266
15MA2878Oberländer JanSokol Senohraby7501:07:0333
16MA29100Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:07:1230
2ZA30117Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:07:2593
6MJ31165Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8901:07:3460
7MB32169Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:07:3460
2MC3317Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:07:5593
17MA3499Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8401:09:2327
8MB35189Ševčík PavelZombie Ostrava6101:09:3057
18MA3682Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:09:4324
3MC3783Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:09:5581
19MA38180Kolek PetrOB Česká Třebová7501:10:0321
20MA39141Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:1118
7MJ4071Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:10:2957
9MB41176Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:10:3354
21MA42138Minařík MartinTTC Olomouc6701:10:3915
8MJ437Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8701:10:5654
22MA44132Sedláček TomášSKOB Beta Třinec8601:11:1812
23MA4551Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:11:339
9MJ46110Červ JakubAtletika Polička8901:11:4451
24MA47142Tempir TomášTJ Sokol Štíty7701:12:076
25MA48191Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7501:12:163
26MA49121Šplíchal JanTJ Starkoč8301:12:413
4MC5018Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:12:4572
27MA51135Schejbal PetrLiberec7101:13:183
28MA52134Valter DaliborJablonec nad Nisou6901:13:253
10MB53160Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6301:13:3351
29MA54140Repáň PavelX-AIR Ostrava7301:13:483
11MB5562Mrva PavelPopovice6001:13:4948
5MC5679Tempír FrantišekSokol Štíty4901:13:5166
30MA5760Suchánek LukášKHB Radegast7901:14:043
31MA5810Žák TomášAC Pardubice8501:14:083
32MA5970Novotný JiříKateřinky7101:14:203
33MA60183Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7601:14:233
6MC6192Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:14:3260
12MB62104Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:14:4645
13MB6374Jindra DavidACOH Praha6001:15:2042
34MA6476Kováčik Jozef-8301:15:243
3ZA65127Mostecká JanaPSK Olymp Praha8201:15:3681
35MA66182Kristek JiříRetia Pardubice6701:15:403
36MA673Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:16:293
7MC6894Krupka MilanTJ Rumburk5601:16:4857
37MA6925Rabiňák MartinNiedzwiedz7901:16:553
1MD70159Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:17:13105
1ŽC7187Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:17:17105
14MB72162Tichý PavelAC Náchod6301:17:4239
8MC7391Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:17:5154
38MA7434Jančařík PetrAAC Brno6801:17:583
2MD75114Fus JanWKB PIAST, Polsko4101:18:11-
4ZA7685Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:3872
9MC77107Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:18:4351
39MA7890Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:18:573
15MB79177Tomšů PetrMlýn Janderov6401:19:1336
3MD80152Leszkow PetrMK Hlinsko4401:19:1493
5ZA81113Twardochleb BarbaraPolska8001:19:27-
1ZB8235Jančaříková LenkaAAC Brno7001:19:54105
40MA83172Kalous PetrSK Žamberk7701:20:143
16MB84123Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:20:1833
2ZB8572Mališová KarlaUSK Praha6001:20:2393
41MA8636Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:20:403
42MA8715Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:20:473
43MA88115Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:003
44MA89118Závodnik MartinISCARTOP Brno7901:21:023
4MD90148Biemann GötzJiskra Harrachov4301:21:0981
45MA9157Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:21:213
6ZA9242Bečková LucieAtletika Albrechtice8101:21:2366
10MC93179Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:21:5948
11MC9454Růžička KarelČeská Ves5601:22:0445
17MB95149Dvorský LadislavOstrava6501:22:1130
12MC96108Ondruš JanSK Týniště nad Orlicí5501:22:1742
5MD97164Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4601:22:1872
6MD9814Groh StanislavAC Vrchlabí4601:22:2166
7MD9912Marek FrantišekČervený Kostelec4101:22:3060
46MA10069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:22:483
47MA101146Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:22:533
48MA102111Beneš MichalAtletika Polička7801:23:073
18MB10377Vokřál Vladimírneregistrován6501:23:1027
49MA104128Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:23:573
13MC105161Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:5839
8MD10639Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:24:0857
14MC10719Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4701:24:1336
50MA108173Řoutil LadislavŠternberské listy8101:24:403
7ZA10941Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:24:4860
51MA110139Kalianko ŠtěpánTTC Olomouc7501:25:043
19MB11155Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6001:25:1224
52MA11268Floriš PetrSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7201:25:503
15MC113143Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:25:5933
53MA11446Heger JiříSmart Team6901:26:223
20MB115129Sedlák JiříPřelouč5801:27:0221
8ZA11611Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:27:0657
21MB11728Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:27:1518
3ZB11840Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:27:1681
22MB11981Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:27:27-
54MA120171Vaněk PetrOlomouc7001:27:343
16MC12149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:27:5030
17MC122167Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:28:1127
4ZB12386Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:28:2572
9MD124144Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:28:5054
18MC12563Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:29:1024
19MC126122Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:29:1021
10MD12764Vodička JanŠela Sport Přerov4501:29:1951
9ZA12829Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:29:2254
1ME12920Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:29:37105
20MC13067Krejsa VáclavBering Praha5201:29:4318
23MB13196Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:29:5215
10ZA132133Zatloukalová LenkaSk Prostějov8501:30:0251
55MA133124Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8401:30:513
2ŽC134106Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:30:5493
56MA135125Debicki WojciechFila team7901:31:18-
57MA136126Zgagacz PawelNamyslow7001:31:38-
24MB13727Pucholt JiříSokol Unhošť5901:32:1712
21MC13866Tučný JanMK Pardubice4701:32:3315
11MD13993Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:32:3848
25MB14056Pečenka LiborKHB Radegast6101:32:539
22MC14126Bumbálek LubošHO Kamzík Sedlčany5501:32:5312
3ŽC142170Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:33:0681
23MC143116Jiráska JanKrálíky5601:33:309
12MD14447Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:33:4745
24MC145151Švrček JiříOstrava5301:34:276
2ME146190Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:34:3193
25MC14748Volf BřetislavLanškroun5201:34:543
13MD148187Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:35:1242
5ZB1498Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:35:2666
14MD15013Linhart MilošAC Náchod4401:36:4939
26MC1511Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:37:043
15MD15280Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:37:1236
11ZA15338Popovová MartinaSNB Praha7401:37:1848
58MA154174Rašner TomášRELAX Olomouc6901:37:343
4ŽC15521Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:38:4872
27MC156186Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:39:243
6ZB157185Klimešová AlenaBukovice6301:39:3360
12ZA158168Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:39:5745
28MC159112Veselý MilanSokol Kolín4801:40:273
5ŽC16016Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:41:0166
26MB161175Hrabec JosefEkolux Mikulov6101:41:066
59MA162192Rikan VáclavVelké Opatovice7301:42:443
7ZB163153Rubínová KateřinaASPV Mokrá - Horákov6701:43:0557
3ME16465Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:43:5081
8ZB165181Minaříková JanaLiga 100 Olomouc6601:46:2254
16MD16622Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:49:1633
29MC16723Michler PetrLiga 100 Praha5501:49:243
4ME168178Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:51:3172
60MA16995Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7601:57:153
17MD17059Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:59:1330
5ME17150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:00:1166
30MC172145Rücker OldřichLhota5502:01:123
6ME173163Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2802:03:2360
9ZB174154Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:06:0551

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Není co vytknout, opět výborná organizace!
sport
Jsem navýsost spokojený, takhle by to mělo vypadat (mám se ještě dost co učit). Zbývá jen dodat: DÍKY!
jmaja
Byli jsme letos podruhé a opět super. Jen jedna malá poznámka - osobní věci blíž k cíli. Díky Petr, SMART team
periha
Perfektně připravený závod
dvorsky.ladislav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód