Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné nad Orlicí - Jamné nad Orlicí

10.9.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné nad Orlicí - Jamné nad Orlicí
  • datum konání: 10.9.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10.30 hodin

Přihlášky

8.30 - 10.00 hodin v jídelně ZŠ

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 340 m
Silniční běh do vrchu s dvěma okruhy ve městě.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
Jablonné nad Orlicí
tel. zam.: 465 642 621
mobil: 605 310 007

E-mailová adresa

vojmir.dobsicek@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Jablonné nad Orlicí - Jamné nad Orlicí

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ436Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:28:3635
2MJ1813Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:32:3131
3MJ2435Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:34:0127
Muži A (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:27:0235
2MA218Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:27:2931
3MA316Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:28:1527
4MA57Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:5524
5MA715Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:29:1622
6MA1021Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:5720
7MA1150Strnad VladimírATC Letohrad7700:30:0319
8MA1341Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:30:3618
9MA1651Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí8100:32:1617
10MA2147Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:1816
11MA221Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:33:4315
12MA2520Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:0914
13MA4149Moravec JanATC INOB8100:41:1113
Muži B (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB628Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:0335
2MB829Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:3431
3MB1253Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:30:2727
4MB1745Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:2124
5MB2619Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:2222
6MB274Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:34:33-
7MB2843Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:4320
Muži C (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1444Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:31:2135
2MC1523Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:31:4531
3MC2024Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:33:0127
4MC2339Černý VladimírHAC Praha5200:33:5224
5MC3140Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:36:0122
6MC3242Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:3820
7MC3414Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:2719
8MC4533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:1618
9MC4611Velechovský JiříSAZS Králíky5500:44:4417
10MC4822Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:45:3616
Muži D (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3525Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:3835
2MD3646Vodička JanŠela Sport Přerov4500:39:0931
3MD378Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:39:4827
4MD3830Bielčik JindřichLichkov4000:40:2024
5MD4052Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:41:0822
6MD5110Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:5820
Muži E (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME432Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:42:0935
2ME5332Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:1831
Juniorky (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4927Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:4735
Ženy A (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA931Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:29:5635
2ZA1937Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:32:5431
3ZA3017Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:35:1527
4ZA3326Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:37:1024
5ZA425Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:2622
6ZA443Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:4020
7ZA476Popovová MartinaSNB Praha7400:44:5619
8ZA5048Sklenářová Evaneregistrována8100:45:5618
Ženy B (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2938Jančaříková LenkaAAC Brno7000:34:4835
2ZB3934Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:0331
Ženy C (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC529Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:50:2735
Trať 7,5 km, 340 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:27:0235
2MA218Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:27:2931
3MA316Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:28:1527
1MJ436Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:28:3635
4MA57Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:5524
1MB628Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:0335
5MA715Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:29:1622
2MB829Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:3431
1ZA931Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:29:5635
6MA1021Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:5720
7MA1150Strnad VladimírATC Letohrad7700:30:0319
3MB1253Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:30:2727
8MA1341Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:30:3618
1MC1444Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:31:2135
2MC1523Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:31:4531
9MA1651Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí8100:32:1617
4MB1745Čechal JaroslavTS Letohrad6100:32:2124
2MJ1813Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:32:3131
2ZA1937Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:32:5431
3MC2024Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:33:0127
10MA2147Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:1816
11MA221Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:33:4315
4MC2339Černý VladimírHAC Praha5200:33:5224
3MJ2435Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:34:0127
12MA2520Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:0914
5MB2619Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:2222
6MB274Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:34:33-
7MB2843Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:4320
1ZB2938Jančaříková LenkaAAC Brno7000:34:4835
3ZA3017Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:35:1527
5MC3140Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:36:0122
6MC3242Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:3820
4ZA3326Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:37:1024
7MC3414Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:2719
1MD3525Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:3835
2MD3646Vodička JanŠela Sport Přerov4500:39:0931
3MD378Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:39:4827
4MD3830Bielčik JindřichLichkov4000:40:2024
2ZB3934Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:0331
5MD4052Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:41:0822
13MA4149Moravec JanATC INOB8100:41:1113
5ZA425Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:2622
1ME432Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:42:0935
6ZA443Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:4020
8MC4533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:1618
9MC4611Velechovský JiříSAZS Králíky5500:44:4417
7ZA476Popovová MartinaSNB Praha7400:44:5619
10MC4822Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:45:3616
1ŽJ4927Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:4735
8ZA5048Sklenářová Evaneregistrována8100:45:5618
6MD5110Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:5820
1ŽC529Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:50:2735
2ME5332Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:1831

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 20%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
73%

Názory na závod

díky krásnému počasí a krásné atmosféře Orlických hor hodně pěkný závod. Za nedostatky bych vytkl neznačení km, což dost znevýhodňuje lidi, kteří běží poprvé a cíl bych taky udělal o trošičku dál na Suchém vrchu. Když jsem se vracel zpět, viděl jsem u odstavného parkoviště u odbočky na suchý vrch opravdu spoustu aut. V takovémto počasí by mohla být v cíli, kdyby byl nahoře hodně pěkná atmosféra.
Petr.Rumpertesz

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód