Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

13.5.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť
  • datum konání: 13.5.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Camping Rožnov pod Radhoštěm
11 hodin

Přihlášky

na místě 12. 5. od 18 do 20 hodin a 13. 5. od 8 do 10 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

délka 6,5 km
převýšení 734 m

Ceny pro vítěze

finanční v kategorii Absolutní muži: 1.500,- 1.000,- 800,- 500,- 300,-
v kategorii Absolutní ženy: 1.500,- 1.000,- 800,- 500,- 300,-
ostatní kategorie: 300,- 200,- 100,-
každý desátý závodník v celkovém pořadí obdrží pravý valašský frgál!!!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Suchánek
Poličná 323
Valašské Meziříčí 757 01
tel.:+420 604 585 329

Ubytování

Autokempink Rožnov pod Radhoštěm
tel. 571 648 001, 571 620 513, 602 530 918
www.camproznov.cz

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2816

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Šnevajs Radomír6315
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Tučný Jan4715
Volný Petr7914
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Vojkůvka Zdeněk6113
Malatín Štefan5512
Zeman Zdeněk6812
Šimůnek Jan4912
Šír Václav4812
Škapa Marek7111
Horák Ondřej7511
Ambros Jakub8711
Vlček Tomáš8011
Vévoda Ivan6011
Šimůnek Jan8211
Sadílek Ota4611
Šádková Irena6911
Maceček Vlado7511
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Pop Tomáš7110
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Zátopek Jiří6010
Dobeš Vlastimil7010
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Tvrdá Zdeňka569
Vodička Jan459
Marek Dalimil609
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Oswald Pavel739
Vrága Filip889
Karban Jiří539
Stránský Aleš609
Strakoš Jiří508
Křenek Miroslav508
Bednarz Libor808
Pechková Jana858
Krejsa Václav528
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738
Velička Aleš738
Tománek Pavel558

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2090Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:38:22105
2MJ21157Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:38:3393
3MJ2344Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:38:5881
4MJ32158Kaminski PetrSTART Havířov9200:41:3572
5MJ33159Jarina Jaroslavmaraton Klub Rajec9000:42:0166
6MJ5124Orság JiříŠSK Rožnov p. R.9000:44:0960
7MJ5388Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8900:44:1957
8MJ6547Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:45:3754
9MJ6969Ambros JakubMK Kopřivnice8700:46:0551
10MJ71161Solanský RobertHokoR Rožnov9100:46:1348
11MJ80162Švehlík JanValach Energy Team8900:47:2845
12MJ8311Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:47:4942
13MJ122160Kuczynski MichalNýdek9100:53:0839
14MJ14823Vondral PavelŠSK Rožnov p. R.9101:00:4433
15MJ15128Šnýdr PetrAK Šternberk9201:02:0230
16MJ16321Groš JakubFrenštát p. R.9501:09:5727
Muži A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1155Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:32:22105
2MA2100Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:3093
3MA352Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:34:0981
4MA4150Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:34:4272
5MA546Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:35:0466
6MA66Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:35:1360
7MA7125Wisniewski Jakubneregistrován7700:35:37-
8MA977Hamr JanAK Bílina8600:36:2557
9MA10142Pop TomášAtex TUFO Zlín7100:36:3654
10MA12133Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:4851
11MA1389Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:37:2748
12MA14132Holiš MartinValašské Meziříčí7400:37:3745
13MA1574Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:37:4642
14MA1631Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:37:5739
15MA1796Keller MartinMK Kopřivnice7800:38:0236
16MA18108Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:38:0333
17MA25129Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:39:2230
18MA261Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:39:2327
19MA2740Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:39:5124
20MA30149Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:40:5021
21MA3183Wurst MilanKrnov8200:41:0418
22MA34157Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:42:0315
23MA3519Žuška MarcelHO Baník 1. Máj Karviná8300:42:1012
24MA3641Vítek AntonínX-AIR Ostrava8100:42:179
25MA38137Frýdl TomášValach Energy Team8300:42:286
26MA3997Keller MichalMK Kopřivnice7500:42:353
27MA4067Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:493
28MA43147Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:43:173
29MA4486Němeček JaroslavBiatlon Karviná8400:43:183
30MA45145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:243
31MA4642Velička AlešX-AIR Ostrava7300:43:323
32MA4799Jurák TomášMK Kopřivnice7500:43:343
33MA49160Repáň PavelX-AIR Ostrava7300:43:523
34MA5280Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:44:153
35MA5543Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:223
36MA56151Jančařík PetrAAC Brno6800:44:233
37MA57130Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:44:243
38MA597Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:45:013
39MA63139Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:45:293
40MA64128Letko MichalManín P. Bystrica7900:45:353
41MA6665Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:45:413
42MA6748Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:45:473
43MA6835Bekeš DanielVSK VŠB - TU Ostrava8400:46:023
44MA7082Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:46:083
45MA7350Blažek MiloslavTj Gumárny Zubří8600:46:243
46MA7678Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:393
47MA7759Skřičil VlastimilHrabůvka6700:46:453
48MA7836Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:47:083
49MA82159Kuczynski MarianNýdek6900:47:443
50MA8927Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:48:353
51MA94135Fiala Petrneregistrován8200:50:083
52MA9625Glier MichalNeregistrován8200:50:203
53MA100164Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:51:063
54MA101156Černín ZbyněkUSK Praha6900:51:143
55MA10514Vašut DanielRožnov pod Radhoštěm7200:51:273
56MA106165Vaněk PetrOlomouc7000:51:313
57MA10862Krejčí LukášFrýdek Místek7600:51:463
58MA113127Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8100:52:223
59MA11587Zeman ZdeněkVšechovice6800:52:343
60MA11666Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:52:363
61MA120143Pracuch JaromírOSRMAUR6900:52:523
62MA12122Burík LadislavPSK Olymp Praha7500:52:543
63MA123118Novák JanFALCON Team8200:53:093
64MA12976Závada DavidBriggs & Stratton7500:54:083
65MA134161Oswald PetrProstřední Bečva7300:55:283
66MA137162Rašner TomášRELAX Olomouc6900:56:173
67MA15416Daněk IvoUherské Hradiště6701:03:513
68MA162120Skýpala KarelBT Frenštát6901:06:583
Muži B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19115Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:38:04105
2MB2261Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:4893
3MB24140Hubáček JosefKVS Pozlovice6100:39:1181
4MB4212Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:43:0972
5MB48141Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:43:3666
6MB582Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:44:3960
7MB6098Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:45:0557
8MB62109Tichý PavelAC Náchod6300:45:1254
9MB7594Klimeš JiříAC Náchod6100:46:3551
10MB8420Groš ŠtefanPJR Frenštát6100:47:5148
11MB8681Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:48:17-
12MB88126Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:48:2845
13MB93107Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:49:4242
14MB1033Němec Zdeněkneregistrován6300:51:1939
15MB104144Sýkora VladimírOstrava6500:51:2336
16MB1094Dobiáš JaroslavPHJ Frenštát p. R.6300:51:5033
17MB12655Solanský ZdenekHOKOR Rožnov6200:53:5230
18MB12810Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:54:0327
19MB13372Rosenberg PetrJeseník6400:55:0624
20MB15230Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:02:0321
21MB15995Mašek RomanSNB Praha6101:06:2118
22MB16458Přívětivý JiříBranky6101:14:5015
Muži C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC851Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:06105
2MC28101Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:5593
3MC3717Krupka MilanTJ Rumburk5600:42:2281
4MC5060Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:44:0472
5MC615Černý VladimírHAC Praha5200:45:0966
6MC74112Malatín ŠtefanAAC Brno5500:46:3060
7MC79103Kučera ZdeněkAC Náchod5500:47:1557
8MC92163Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:49:3554
9MC95113Švrček JiříOstrava5300:50:1851
10MC97102Nejman BedřichAC Náchod5000:50:2248
11MC99131Mareš BohumilLEAR Brno5100:50:5645
12MC10268Martínek JiříKHB Radegast4900:51:1742
13MC111134Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:52:0839
14MC11232Leszkow JosefMK Hlinsko5100:52:1136
15MC12413Tučný JanMK Pardubice4700:53:1233
16MC138166Bardoň JanMK Seitl Ostrava5200:57:5230
17MC139116Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:0927
18MC142105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:4624
Muži D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5434Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:21105
2MD87153Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:2293
3MD118124Vodička JanŠELA SPORT Přerov4500:52:4781
4MD13118Pytelka VáclavPlzeň4500:54:4972
5MD13264Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:54:5766
6MD13639Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:55:4060
Muži E (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14473Merta JaroslavFenix Jeseník3500:59:29105
2ME16079Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:3093
Juniorky (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ81148Vévodová MartinaAK Perná9000:47:41105
2ŽJ10715Weissová ZuzanaValašské Meziříčí8700:51:3393
3ŽJ11793Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:52:4081
4ŽJ13592Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:55:3372
5ŽJ141123Matejková AndreaSSK Vítkovice8900:58:3936
6ŽJ143114Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:2166
7ŽJ15538Orbanová JanaŠSK Videčská9101:04:0060
8ŽJ157106Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:4457
Ženy A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA119Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:36:41105
2ZA41138Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:5093
3ZA728Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:46:2181
4ZA8529Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:48:0172
5ZA91122Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:49:2066
6ZA98111Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:4460
7ZA110121Bobotová KateřinaAK Zlín8300:51:5857
8ZA11456Pešlová AlenaAAC Brno8300:52:3254
9ZA130110Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:3251
10ZA14557Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:59:3048
11ZA14785Macáková AndreaBiatlon Karviná8600:59:5845
12ZA150158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:1142
13ZA15663Popovová MartinaSNB Praha7401:04:1339
Ženy B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB2949Šádková IrenaAC Pardubice6900:40:31105
2ŽB90152Jančaříková LenkaAAC Brno7000:49:0093
3ŽB11984Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:52:4981
4ŽB125104Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:2972
5ŽB127154Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:53:5666
6ŽB153117Budinská Hananeregistrována6001:03:4160
7ŽB16570Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:20:0657
-ŽB-26Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice63DNF-
Ženy C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC140167Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:58:27105
2ŽC146119Janečková AnežkaAK Zlín4700:59:5193
3ŽC14953Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5601:01:0081
4ŽC15833Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:04:5472
5ŽC16137Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:06:4166
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1155Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:32:22105
2MA2100Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:3093
3MA352Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:34:0981
4MA4150Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:34:4272
5MA546Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:35:0466
6MA66Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:35:1360
7MA7125Wisniewski Jakubneregistrován7700:35:37-
1MC851Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:06105
8MA977Hamr JanAK Bílina8600:36:2557
9MA10142Pop TomášAtex TUFO Zlín7100:36:3654
1ZA119Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:36:41105
10MA12133Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:4851
11MA1389Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:37:2748
12MA14132Holiš MartinValašské Meziříčí7400:37:3745
13MA1574Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:37:4642
14MA1631Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:37:5739
15MA1796Keller MartinMK Kopřivnice7800:38:0236
16MA18108Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:38:0333
1MB19115Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:38:04105
1MJ2090Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:38:22105
2MJ21157Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:38:3393
2MB2261Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:4893
3MJ2344Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:38:5881
3MB24140Hubáček JosefKVS Pozlovice6100:39:1181
17MA25129Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:39:2230
18MA261Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:39:2327
19MA2740Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:39:5124
2MC28101Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:5593
1ŽB2949Šádková IrenaAC Pardubice6900:40:31105
20MA30149Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:40:5021
21MA3183Wurst MilanKrnov8200:41:0418
4MJ32158Kaminski PetrSTART Havířov9200:41:3572
5MJ33159Jarina Jaroslavmaraton Klub Rajec9000:42:0166
22MA34157Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:42:0315
23MA3519Žuška MarcelHO Baník 1. Máj Karviná8300:42:1012
24MA3641Vítek AntonínX-AIR Ostrava8100:42:179
3MC3717Krupka MilanTJ Rumburk5600:42:2281
25MA38137Frýdl TomášValach Energy Team8300:42:286
26MA3997Keller MichalMK Kopřivnice7500:42:353
27MA4067Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:493
2ZA41138Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:5093
4MB4212Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:43:0972
28MA43147Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:43:173
29MA4486Němeček JaroslavBiatlon Karviná8400:43:183
30MA45145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:243
31MA4642Velička AlešX-AIR Ostrava7300:43:323
32MA4799Jurák TomášMK Kopřivnice7500:43:343
5MB48141Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:43:3666
33MA49160Repáň PavelX-AIR Ostrava7300:43:523
4MC5060Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:44:0472
6MJ5124Orság JiříŠSK Rožnov p. R.9000:44:0960
34MA5280Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:44:153
7MJ5388Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8900:44:1957
1MD5434Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:21105
35MA5543Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:223
36MA56151Jančařík PetrAAC Brno6800:44:233
37MA57130Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:44:243
6MB582Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:44:3960
38MA597Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:45:013
7MB6098Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:45:0557
5MC615Černý VladimírHAC Praha5200:45:0966
8MB62109Tichý PavelAC Náchod6300:45:1254
39MA63139Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:45:293
40MA64128Letko MichalManín P. Bystrica7900:45:353
8MJ6547Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:45:3754
41MA6665Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:45:413
42MA6748Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:45:473
43MA6835Bekeš DanielVSK VŠB - TU Ostrava8400:46:023
9MJ6969Ambros JakubMK Kopřivnice8700:46:0551
44MA7082Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:46:083
10MJ71161Solanský RobertHokoR Rožnov9100:46:1348
3ZA728Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:46:2181
45MA7350Blažek MiloslavTj Gumárny Zubří8600:46:243
6MC74112Malatín ŠtefanAAC Brno5500:46:3060
9MB7594Klimeš JiříAC Náchod6100:46:3551
46MA7678Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:393
47MA7759Skřičil VlastimilHrabůvka6700:46:453
48MA7836Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:47:083
7MC79103Kučera ZdeněkAC Náchod5500:47:1557
11MJ80162Švehlík JanValach Energy Team8900:47:2845
1ŽJ81148Vévodová MartinaAK Perná9000:47:41105
49MA82159Kuczynski MarianNýdek6900:47:443
12MJ8311Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:47:4942
10MB8420Groš ŠtefanPJR Frenštát6100:47:5148
4ZA8529Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:48:0172
11MB8681Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:48:17-
2MD87153Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:2293
12MB88126Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:48:2845
50MA8927Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:48:353
2ŽB90152Jančaříková LenkaAAC Brno7000:49:0093
5ZA91122Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:49:2066
8MC92163Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:49:3554
13MB93107Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:49:4242
51MA94135Fiala Petrneregistrován8200:50:083
9MC95113Švrček JiříOstrava5300:50:1851
52MA9625Glier MichalNeregistrován8200:50:203
10MC97102Nejman BedřichAC Náchod5000:50:2248
6ZA98111Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:4460
11MC99131Mareš BohumilLEAR Brno5100:50:5645
53MA100164Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:51:063
54MA101156Černín ZbyněkUSK Praha6900:51:143
12MC10268Martínek JiříKHB Radegast4900:51:1742
14MB1033Němec Zdeněkneregistrován6300:51:1939
15MB104144Sýkora VladimírOstrava6500:51:2336
55MA10514Vašut DanielRožnov pod Radhoštěm7200:51:273
56MA106165Vaněk PetrOlomouc7000:51:313
2ŽJ10715Weissová ZuzanaValašské Meziříčí8700:51:3393
57MA10862Krejčí LukášFrýdek Místek7600:51:463
16MB1094Dobiáš JaroslavPHJ Frenštát p. R.6300:51:5033
7ZA110121Bobotová KateřinaAK Zlín8300:51:5857
13MC111134Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:52:0839
14MC11232Leszkow JosefMK Hlinsko5100:52:1136
58MA113127Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8100:52:223
8ZA11456Pešlová AlenaAAC Brno8300:52:3254
59MA11587Zeman ZdeněkVšechovice6800:52:343
60MA11666Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:52:363
3ŽJ11793Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:52:4081
3MD118124Vodička JanŠELA SPORT Přerov4500:52:4781
3ŽB11984Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:52:4981
61MA120143Pracuch JaromírOSRMAUR6900:52:523
62MA12122Burík LadislavPSK Olymp Praha7500:52:543
13MJ122160Kuczynski MichalNýdek9100:53:0839
63MA123118Novák JanFALCON Team8200:53:093
15MC12413Tučný JanMK Pardubice4700:53:1233
4ŽB125104Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:2972
17MB12655Solanský ZdenekHOKOR Rožnov6200:53:5230
5ŽB127154Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:53:5666
18MB12810Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:54:0327
64MA12976Závada DavidBriggs & Stratton7500:54:083
9ZA130110Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:3251
4MD13118Pytelka VáclavPlzeň4500:54:4972
5MD13264Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:54:5766
19MB13372Rosenberg PetrJeseník6400:55:0624
65MA134161Oswald PetrProstřední Bečva7300:55:283
4ŽJ13592Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:55:3372
6MD13639Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:55:4060
66MA137162Rašner TomášRELAX Olomouc6900:56:173
16MC138166Bardoň JanMK Seitl Ostrava5200:57:5230
17MC139116Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:0927
1ŽC140167Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:58:27105
5ŽJ141123Matejková AndreaSSK Vítkovice8900:58:3936
18MC142105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:4624
6ŽJ143114Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:2166
1ME14473Merta JaroslavFenix Jeseník3500:59:29105
10ZA14557Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:59:3048
2ŽC146119Janečková AnežkaAK Zlín4700:59:5193
11ZA14785Macáková AndreaBiatlon Karviná8600:59:5845
14MJ14823Vondral PavelŠSK Rožnov p. R.9101:00:4433
3ŽC14953Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5601:01:0081
12ZA150158Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:1142
15MJ15128Šnýdr PetrAK Šternberk9201:02:0230
20MB15230Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:02:0321
6ŽB153117Budinská Hananeregistrována6001:03:4160
67MA15416Daněk IvoUherské Hradiště6701:03:513
7ŽJ15538Orbanová JanaŠSK Videčská9101:04:0060
13ZA15663Popovová MartinaSNB Praha7401:04:1339
8ŽJ157106Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:4457
4ŽC15833Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:04:5472
21MB15995Mašek RomanSNB Praha6101:06:2118
2ME16079Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:3093
5ŽC16137Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:06:4166
68MA162120Skýpala KarelBT Frenštát6901:06:583
16MJ16321Groš JakubFrenštát p. R.9501:09:5727
22MB16458Přívětivý JiříBranky6101:14:5015
7ŽB16570Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:20:0657

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 78%
Zvolená trasa závodu: 81%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 27 návštěvníků.
Celkové hodnocení
78%

Názory na závod

No jsem zkalamn že jsem měl horší čas o 4minuty neš loni!
kuca11.michal
Oničem zavod!
tomas.m
Měl jsem horší čas!
m.krajicek
Muj čas byl horší o 3,5 minuty!
kotr.mt
jo hosi musite vice trenovat!!!me se závod líbil dekuji poradatelum
honza
Taky jsem měl horší čas,než loni. Ale to určitě nebylo organizací závodu, ale tím, že jsem málo trénoval :-) Myslím, že tento závod, jak trasa, tak i organizace byla dobrá, sluníčko svítilo... Takže se není na co vymlouvat!!!
j.privetivy
Běžel jsem to poprvé a dojem mi pokazil jen odložený start. Jinak pěkné. Luboš
lubos.sadovsky
Luky a spol. jako vždy super. Koblížky mňam. Sjezdovka fuj ;-) Škoda, že byl dole tak zamarasený ten bazén, ale to je spíše připomíka provozovatelům kepmu. No a slabý čas na Vás asi taky nemůžu hodit, že? :-)))
ales.velicka
nevím čím pořadatelé tak popudili "hodnotile" závodu, ale mám takový dojem, že jsem snad byl na jiném závodě..., protože takové hodnocení je výsměchem pořadatelů a soudný člověk se musí jenom pousmát.....Ondra
asics
Bežel jsem po jedenácté, děkuji pořadatelům za odvahu, se kterou pořádají tak nádherné závody pro tolik "nespokojených" účastníků. Laďa
ladislav.spacir
Za chybu poradatelu-odlozeni startu -nebyla provedena predchozi rekognoskace terenu mezi Pustevnami a Radegastem a tim doslo k nehodhaleni tamniho snehoveho pole a nevybaveni vozidla poradatelu zimnimi doplnky se -"nas ustav mymi usty vsem hluboce omlouva, k takovemu nedopatreni dochazi maximalne 1x(2x,3x.....?????)za 30 let". Ale vlivem globalniho oteplovani muze byt hur....Libor P.
nakopec
Kucí pořadatelští, myslím, že závod byl opět velice dobře zorganizovaný. Těm, co jenom kritizují - zorganizujte nějaký závod - rád se přijedu podívat... Libor z X-AIRu
sport
super atmosfera, lidi do pohodky, pekne pocasi...proste ok
zanaweiss
Píši zda by bylo možno opravit jméno mého syna ve výsledkové listině běžel kategorii junioru byl na 4 místě. Jeho jméno je ale Kaminski Petr a ne Kaminoky Petr. Je mu líto, že se mu tento závod nepočíta do poháru kvůli tomuto překlepu. Děkuji za opravu.
libor.kaminski
Diky za upozornění, už je to opraveno.
kebrle
Pisu sice pozde, ale prece. Ve vysledcich u junioru mate chybku ve jmene - na druhe miste dobehl Jiří Horčička. Vy máte napsáno "Horčičko"... tak jen pro pořádek, aby se mu to započítalo do celkových výsledků v poháru. Díky
runner
Děkujeme za upozornění, chyba už je napravena.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód