Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

31.7.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 31.7.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná-Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15 hodin

Přihlášky

restaurace Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje od 12.30 do 14.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 8,4 km
převýšení 704 m
Závod bude opět mistrovstvím moravy a Slezska v běhu do vrchu. Celá trať vede po lesní asfaltové silnici.

Ceny pro vítěze

první 3 závodníci v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu a diplom, pořadatel zajistí předání medailí a diplomů závodníků na prvních 3 místech hodnocených do Mistrovství Moravy a Slezska, každý účastník obdrží účastnický list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

vyhlášení výsledků v 18 hodin u restaurace Zlatník

Jaroslav Chalupa
V. Klicpary 4/288
Havířov Šumbark
736 01
tel. byt 596 883 926

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3055

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Podžorný Ervin4116
Zikeš František2815
Groš Štefan6115
Fejgl Zdeněk4215
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Kvassay Ladislav5412
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Šokalová Ludmila5612
Jirásková Eva6412
Marek František4111
Les Josef4711
Wálek Bronislav5711
Pechek František5311
Sztymon Pavel7311
Svatoš Otakar3411
Najdek Bohumír5511
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Šír Václav4810
Šrůtek Stanislav5810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Vymazal Petr759
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Rinka Erich549
Nanke Werner389
Macura Jindřich439
Kravčík Miroslav539
Blaha Tomáš769
Wala Petr719
Szebesta Pavel689
Polášek Jan809
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ57Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník8500:39:4860
2MJ7115Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:40:3657
3MJ919Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek8800:40:4854
4MJ136Zapalač MartinFenix OKU Jeseník8600:41:5051
5MJ15110Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:0548
6MJ1757Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:42:3945
7MJ2158Janata MilanTJ Stračov8500:43:3642
8MJ394Czyž PavelAC Havířov8600:46:3839
9MJ46124Fojcik TadeuszSG Vrbno pod Pradědem8600:47:4336
10MJ745Fukala VítAC Havířov8700:52:3933
11MJ7951Rašovský MatějLK Veřovice8800:53:2830
12MJ11341Pokorný VáclavKokořín9001:04:3827
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Magál JiříDukla Liberec7700:36:0290
2MA281Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:37:4587
3MA33Polášek JanAC Havířov8000:38:0184
4MA480Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:5781
5MA8105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:3778
6MA1015Matuszewski MariuKB Mosir Jastrzebie7900:41:01-
7MA1261Jurčik JánKKM Čadca6800:41:42-
8MA1465Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:5275
9MA1682Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:42:3272
10MA1895Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:5569
11MA19120Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:43:3266
12MA2088Szebesta PavelTJ Jakl6800:43:3363
13MA25117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:44:0760
14MA27126Baláž RomanMK SEITL Ostrava6500:44:2357
15MA2864Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:3654
16MA2924Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:44:5651
17MA3226Karkoška PetrBC Orlová7300:45:1348
18MA3343Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:45:2645
19MA3525Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:45:4542
20MA4269Zeman VáclavVřesina6700:47:0039
21MA43123Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:47:2336
22MA4578Šindelek VladanPržno6700:47:3233
23MA539Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:49:0330
24MA5475Fiala BohumilVŠOP Karviná7000:49:1627
25MA5528Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:49:2624
26MA57112Glowinkowski JaroslawUstron7100:49:42-
27MA5831Kolouch DavidMC NET FM7600:49:4721
28MA5910Stošek PavelBiatlon Karviná8400:50:0018
29MA6068Palách ZdeněkFrenštát p.R.6800:50:2115
30MA6633Václavek PavelFrýdek Místek8100:51:2412
31MA6840Moštěk JanKokořín8200:51:359
32MA7037Koukal JanX-AIR Ostrava7400:51:416
33MA7149Krátký IvoOtaslavice6800:51:573
34MA8030Krejčí LukášFrýdek Místek7600:53:530
35MA8296Franek AlanBEKAERT Bohumín7100:54:120
36MA84118Kycik AntonínKycik Alarm6500:55:070
37MA8842Belej DavidFK Václovny FM8100:56:140
38MA93107Kočara JiříHO Vítkovice7000:56:560
39MA1008Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:58:550
39MA100129Wala PetrMC Wallo Havířov7100:58:550
41MA10285Daněk IvoUherské Hradiště6700:58:570
42MA10676Kaštánek LumírOstrava6900:59:590
43MA10799Siwek EvženKycik Alarm6701:00:320
44MA12145Glogar JaroslavKopřivnice7701:07:200
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6103Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0860
2MB1191Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:1557
3MB2262Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:43:3854
4MB2412Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:43:5951
5MB2656Jaroš JanKKM Čadca6100:44:11-
6MB31127Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:0448
7MB3771Rys JaromírSKP Holešov6400:46:3245
8MB4022Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:46:4142
9MB4438Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:47:2439
10MB4773Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:47:4636
11MB4853Tichý PavelAC Náchod6300:47:5333
12MB5183Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:5130
13MB6286Najdek BohumírRacing Olešná5500:50:5527
14MB63108Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:51:0024
15MB8544Korenyev VolodymyrLikar PHA5900:55:10-
16MB9032Pečenka LiborKHB Valašské Meziříčí6100:56:2721
17MB94125Fojcík VavřinecSokol Hnojník5900:57:1118
18MB9987Hájek VladimírBaška Frýdek Místek5500:58:5115
19MB10892Musil LadislavSK - atletika Slavičín5601:00:4512
20MB11874Dzik StanislavOstrava6101:06:119
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2347Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:4660
2MC3011Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:0057
3MC34100Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:3954
4MC3650Šuška AntonKKM Čadca4900:45:51-
5MC382Koštoval JiříAK Jeseník5100:46:3451
6MC491Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:48:0148
7MC5014Černý VladimírHAC Praha5200:48:1045
8MC5667Bednařík JiříMniší4500:49:4042
9MC6190Kvita JosefMK Kopřivnice5100:50:3439
10MC6454Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:51:0836
11MC6593Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:51:1933
12MC73116Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:52:2430
13MC7659Švrček JiříPoruba5300:53:0127
14MC8129Smola JosefMKS Ostrava5100:54:0924
15MC8379Rinka ErichMKS Ostrava5400:54:5821
16MC8921Tučný JanMK Pardubice4700:56:2518
17MC91128Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:56:3015
18MC9577Bělka JaroslavČD Vyškov5200:57:2112
19MC9898Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:58:129
20MC109102Rechtenberg KarelFrýdlant Nad Oslavou4701:01:136
21MC117122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:033
-MC-84Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice53DNF-
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5218Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:5330
2MD6734Podžorný ErvinČeský Těšín4100:51:2727
3MD7552Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:5024
4MD7717Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:53:0921
5MD9223Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:56:3618
6MD10397Bielčik JindřichLichkov4000:59:1115
7MD105114Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:4512
8MD11094Macura JindřichHavířov4301:02:249
9MD11136Horzinka JosefOstrava4101:02:426
10MD11339Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4201:04:383
11MD11627Cenek JaroslavSPPPS Vratimov4101:05:450
12MD12366Stuchlík KarelBK Kravaře3701:07:470
13MD12560Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:08:390
Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12035Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:07:0930
2ME124113Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:5527
3ME12613Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:11:5124
4ME129130Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:21:1521
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6916Suwaj AnetaKB Mosir Jastrzebie8600:51:40-
2ŽJ112111Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:03:2430
3ŽJ11546Macáková AndreaISŠ Karviná8601:05:0827
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4163Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:46:4330
2ZA72109Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:1627
3ZA78101Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:2624
4ZA8620Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:55:3421
5ZA87104Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:55:5118
6ZA96106Kočarová Pechková KláraHO Vítkovice7200:57:3415
7ZA12855Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7601:19:0212
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB97121Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:4430
2ŽB10448Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5600:59:1827
3ŽB12289Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6901:07:3824
4ŽB12772Vašinová IvanaSK Ostravice6501:12:2521
Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC119119Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:5930
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Magál JiříDukla Liberec7700:36:0290
2MA281Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:37:4587
3MA33Polášek JanAC Havířov8000:38:0184
4MA480Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:5781
1MJ57Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník8500:39:4860
1MB6103Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0860
2MJ7115Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:40:3657
5MA8105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:3778
3MJ919Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek8800:40:4854
6MA1015Matuszewski MariuKB Mosir Jastrzebie7900:41:01-
2MB1191Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:1557
7MA1261Jurčik JánKKM Čadca6800:41:42-
4MJ136Zapalač MartinFenix OKU Jeseník8600:41:5051
8MA1465Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:5275
5MJ15110Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:0548
9MA1682Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:42:3272
6MJ1757Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:42:3945
10MA1895Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:5569
11MA19120Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:43:3266
12MA2088Szebesta PavelTJ Jakl6800:43:3363
7MJ2158Janata MilanTJ Stračov8500:43:3642
3MB2262Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:43:3854
1MC2347Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:4660
4MB2412Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:43:5951
13MA25117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:44:0760
5MB2656Jaroš JanKKM Čadca6100:44:11-
14MA27126Baláž RomanMK SEITL Ostrava6500:44:2357
15MA2864Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:3654
16MA2924Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:44:5651
2MC3011Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:0057
6MB31127Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:0448
17MA3226Karkoška PetrBC Orlová7300:45:1348
18MA3343Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:45:2645
3MC34100Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:45:3954
19MA3525Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:45:4542
4MC3650Šuška AntonKKM Čadca4900:45:51-
7MB3771Rys JaromírSKP Holešov6400:46:3245
5MC382Koštoval JiříAK Jeseník5100:46:3451
8MJ394Czyž PavelAC Havířov8600:46:3839
8MB4022Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:46:4142
1ZA4163Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:46:4330
20MA4269Zeman VáclavVřesina6700:47:0039
21MA43123Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:47:2336
9MB4438Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:47:2439
22MA4578Šindelek VladanPržno6700:47:3233
9MJ46124Fojcik TadeuszSG Vrbno pod Pradědem8600:47:4336
10MB4773Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:47:4636
11MB4853Tichý PavelAC Náchod6300:47:5333
6MC491Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:48:0148
7MC5014Černý VladimírHAC Praha5200:48:1045
12MB5183Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:5130
1MD5218Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:5330
23MA539Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:49:0330
24MA5475Fiala BohumilVŠOP Karviná7000:49:1627
25MA5528Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:49:2624
8MC5667Bednařík JiříMniší4500:49:4042
26MA57112Glowinkowski JaroslawUstron7100:49:42-
27MA5831Kolouch DavidMC NET FM7600:49:4721
28MA5910Stošek PavelBiatlon Karviná8400:50:0018
29MA6068Palách ZdeněkFrenštát p.R.6800:50:2115
9MC6190Kvita JosefMK Kopřivnice5100:50:3439
13MB6286Najdek BohumírRacing Olešná5500:50:5527
14MB63108Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:51:0024
10MC6454Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:51:0836
11MC6593Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:51:1933
30MA6633Václavek PavelFrýdek Místek8100:51:2412
2MD6734Podžorný ErvinČeský Těšín4100:51:2727
31MA6840Moštěk JanKokořín8200:51:359
1ŽJ6916Suwaj AnetaKB Mosir Jastrzebie8600:51:40-
32MA7037Koukal JanX-AIR Ostrava7400:51:416
33MA7149Krátký IvoOtaslavice6800:51:573
2ZA72109Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:1627
12MC73116Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:52:2430
10MJ745Fukala VítAC Havířov8700:52:3933
3MD7552Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:5024
13MC7659Švrček JiříPoruba5300:53:0127
4MD7717Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:53:0921
3ZA78101Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:2624
11MJ7951Rašovský MatějLK Veřovice8800:53:2830
34MA8030Krejčí LukášFrýdek Místek7600:53:530
14MC8129Smola JosefMKS Ostrava5100:54:0924
35MA8296Franek AlanBEKAERT Bohumín7100:54:120
15MC8379Rinka ErichMKS Ostrava5400:54:5821
36MA84118Kycik AntonínKycik Alarm6500:55:070
15MB8544Korenyev VolodymyrLikar PHA5900:55:10-
4ZA8620Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:55:3421
5ZA87104Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:55:5118
37MA8842Belej DavidFK Václovny FM8100:56:140
16MC8921Tučný JanMK Pardubice4700:56:2518
16MB9032Pečenka LiborKHB Valašské Meziříčí6100:56:2721
17MC91128Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:56:3015
5MD9223Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:56:3618
38MA93107Kočara JiříHO Vítkovice7000:56:560
17MB94125Fojcík VavřinecSokol Hnojník5900:57:1118
18MC9577Bělka JaroslavČD Vyškov5200:57:2112
6ZA96106Kočarová Pechková KláraHO Vítkovice7200:57:3415
1ŽB97121Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:4430
19MC9898Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:58:129
18MB9987Hájek VladimírBaška Frýdek Místek5500:58:5115
39MA1008Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:58:550
39MA100129Wala PetrMC Wallo Havířov7100:58:550
41MA10285Daněk IvoUherské Hradiště6700:58:570
6MD10397Bielčik JindřichLichkov4000:59:1115
2ŽB10448Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5600:59:1827
7MD105114Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:59:4512
42MA10676Kaštánek LumírOstrava6900:59:590
43MA10799Siwek EvženKycik Alarm6701:00:320
19MB10892Musil LadislavSK - atletika Slavičín5601:00:4512
20MC109102Rechtenberg KarelFrýdlant Nad Oslavou4701:01:136
8MD11094Macura JindřichHavířov4301:02:249
9MD11136Horzinka JosefOstrava4101:02:426
2ŽJ112111Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:03:2430
12MJ11341Pokorný VáclavKokořín9001:04:3827
10MD11339Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4201:04:383
3ŽJ11546Macáková AndreaISŠ Karviná8601:05:0827
11MD11627Cenek JaroslavSPPPS Vratimov4101:05:450
21MC117122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:033
20MB11874Dzik StanislavOstrava6101:06:119
1ŽC119119Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:5930
1ME12035Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:07:0930
44MA12145Glogar JaroslavKopřivnice7701:07:200
3ŽB12289Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6901:07:3824
12MD12366Stuchlík KarelBK Kravaře3701:07:470
2ME124113Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:5527
13MD12560Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:08:390
3ME12613Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:11:5124
4ŽB12772Vašinová IvanaSK Ostravice6501:12:2521
7ZA12855Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7601:19:0212
4ME129130Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:21:1521

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 55%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 75%
Vyhlášení výsledků: 45%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 45%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
61%

Názory na závod

za 50 kč startovného v cíli jen ledový ionták,to je dost bída.jinak je to závod v pěkném prostředí,ale pořadatelé by se svého ukolu mohli zhostit lépe.
stembirek
Na Lysé je to s občestvením tradičně hodně špatné. Ani letos tomu (bohužel) nebylo jinak.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód