Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

8.5.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 8.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Šárovcova Lhota

Sociální sítě

Místo konání

náves v Šárovcově Lhotě
13.30 hodin

Přihlášky

On-line přihláška

Startovné

25,- Kč (v připadě on-line přihlášení zdarma!!)

Popis tratě

délka 13,6 km
převýšení 393 m
terén a silnice

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě 20.000,- Kč
tombola - horské kolo

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Zvoníček
Mezihoří 11
Lázně Bělohrad
507 81
tel. 493 792 828

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz

E-mailová adresa

zvicina_zvonicek@microrisc.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4188

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Hochman Filip7319
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Krejcar Petr4516
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Čeřovský Jan7512
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Brendl Jan7511
Malý Jan7311
Horáčková Jana8511
Kupka Martin8211
Košťál Karel7210
Buchar Jan3310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ652Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:56:4320
2MJ843Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:57:3719
3MJ1437Soukup PetrTJ Nová Paka8701:01:5018
4MJ1617Janata MilanSK Stračov8501:02:0017
5MJ2698Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8601:04:2816
6MJ3611Holas VáclavTJ Holé Vrchy8601:07:4115
7MJ4877Kosina JanLázně Bělohrad8701:13:1214
8MJ5881Stuchlík JaroslavSK Lob Nová Paka8901:15:3413
9MJ6480Dytrych MartinSK Lob Nová Paka8501:18:3312
10MJ6726Fišer VojtěchAtletika Jičín9101:18:3711
11MJ719Pištora Martinneregistrován8801:19:4310
12MJ7728Kyral JanSK Třebechovice p. O.8901:22:069
13MJ8188Leplt AdamSK Miletín9201:23:468
14MJ8293Leplt JiříSokol Nová Paka8501:23:477
15MJ95125Čapek MartinMladá Boleslav9001:31:536
16MJ9747Nešetřil MatějHradec Králové9101:34:225
17MJ11110Makowski LukášEntity Production Brno8301:52:394
Muži A (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:51:4030
2MA2116Brýdl PavelHotárek Hronov8000:52:1329
3MA395Vodička JanSport Centrum Jičín8200:53:0128
4MA415Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:54:0327
5MA7105Davídek DušanVrchlabí8100:57:0326
6MA955Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:57:4825
7MA1172Knížek JiříRambo team8200:59:4024
8MA1245Hochman FilipMercy Praha7301:00:0323
9MA1371Novák JiříRambo team7501:01:2622
10MA2092Bolehovský PavelKER TEAM7101:02:5421
11MA23121Šrůtek DavidBKL Machov8001:03:5320
12MA24117Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:0119
13MA3379Novák ZdeněkSK Lob Nová Paka7701:07:1018
14MA38110Soukup VáclavHronov6701:08:1917
15MA3975Kubíček MichalValdice7301:08:5416
16MA43114Kuřík JanOrel Studenec6601:11:0915
17MA47115Dušek MartinLitomyšl7701:12:5114
18MA5073Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:13:1813
19MA5983Čeřovský JanLázně Bělohrad7501:15:3812
20MA6518Lhota AlešMiletín7801:18:3411
21MA6614Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:18:3510
22MA69120Šorm JaroslavLázně Bělohrad7001:19:319
23MA722Šulc JanTeves Continental Jičín7001:20:138
24MA7424Stregl PetrGrasshoppers7301:20:567
25MA75123Erben Jaroslavza maminku7901:21:076
26MA8399Karel RadimLO Stará Paka7101:24:245
27MA8829Slezák LiborSokol Bílá Třemešná7501:26:204
28MA9263Vasátko MartinMercy Praha7301:30:233
29MA9332Romaniuk MilošSQS Vláknová optika Nová Paka6601:30:252
30MA9621Novák JanOstroměř7001:31:551
31MA984Reisenzein GeraldMicrochip Vídeň - A7901:35:120
32MA10061Pavlík LáďaDvůr Králové6601:39:170
33MA10159Holeček MartinDvůr Králové7401:39:180
33MA10160Skořepa JiříDvůr Králové7501:39:180
35MA105119Vašátko JaroslavHořice7901:42:390
36MA10719Skýba PavelOstrava7401:45:290
37MA1101Eberth MartinFujitsu6701:52:380
38MA1127Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:52:410
39MA11441Antanian RoubenSQS Vláknová optika Nová Paka7001:58:470
-MA-5Lokaj JiříMicrorisc Křížanovice76DNF-
Muži B (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1074Raim LadislavHradec Králové6400:59:2820
2MB14126Plašil MilanMlázovice5901:01:5019
3MB18104Nečas JosefÚpice5801:02:4118
4MB1967Zelený LuděkAC Náchod6101:02:4917
5MB22111Pešek MilanConsis6001:03:1216
6MB2594Dvořák JiříViking Jilemnice6301:04:1015
7MB2789Leplt JiříSK Miletín6101:04:5014
8MB30112Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:05:3613
9MB3291Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6301:06:5412
10MB4066Klimeš JiříAC Náchod6101:10:1511
11MB4544Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:12:1110
12MB4630Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:12:199
13MB5453Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:14:168
14MB6027Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6001:16:267
15MB68122Záveský VojtěchLázně Bělohrad5601:18:436
16MB78107Novotný PetrSK Tučňák6401:22:145
17MB878Fišer PetrContinentál6001:26:184
18MB9031Svatoň JiříHořice8501:29:083
19MB11346Nešetřil PetrHradec Králové6001:56:012
Muži C (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17101Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:02:3820
2MC2176Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:02:5919
3MC2865Černý VladimírHAC Praha5201:05:1918
4MC2968Böhm ZdeněkLiberec5101:05:3317
5MC3486Opitz JaromírHradec Králové5101:07:1816
6MC5136Mach LadislavLužany4701:13:2115
7MC52113Bílek VratislavTJ Butoves4801:14:0014
8MC57102Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:15:1213
9MC61109Polej JiříSokol Hronov4601:16:4512
10MC79108Zídka JiříAVON Automotive Rudník4501:22:5711
11MC8412Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:24:3110
12MC8678Novák KarelSK Lob Nová Paka5001:25:399
13MC8934Horčičko VratislavKonecchlumí4701:29:058
14MC9456Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:31:417
15MC104106Jandura PavelSokol Jičín4601:42:286
16MC10640Quittner WilhelmSQS Vláknová optika Nová Paka5201:43:065
Muži D (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3187Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:06:4210
2MD4197Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:10:279
3MD70100Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:19:328
4MD8564Urbánek MichalPraha4201:24:587
Muži E (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME53103Buchar JanKVG Vrchlabí3301:14:0410
2ME9984Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:37:179
Juniorky (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7670Šmidrkalová MonikaSK Lob Nová Paka9001:21:3910
2ŽJ9158Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:29:249
Ženy A (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA596Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:55:4610
2ZA3513Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:07:239
3ZA4285Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:10:508
4ZA4990Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7201:13:177
5ZA5635Böhmová EvaLiberec8301:14:596
6ZA6257Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:17:155
7ZA10348Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7601:41:134
8ZA10720Dohnalová LenkaŠárovcova Lhota7901:45:293
9ZA1096Reisenzein StefanMicrochip Vídeň - A7601:50:02-
Ženy B (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3769Šmidrkalová VěraSK Lob Nová Paka6601:08:1410
2ZB4482Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:11:189
3ZB55118Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:14:188
4ZB63124Harcubová JanaSki Jilemnice6801:18:227
5ZB7354Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:226
6ZB8050Vergeinerová EvaOsečná6201:23:275
Trať 13,6 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:51:4030
2MA2116Brýdl PavelHotárek Hronov8000:52:1329
3MA395Vodička JanSport Centrum Jičín8200:53:0128
4MA415Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:54:0327
1ZA596Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:55:4610
1MJ652Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:56:4320
5MA7105Davídek DušanVrchlabí8100:57:0326
2MJ843Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:57:3719
6MA955Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:57:4825
1MB1074Raim LadislavHradec Králové6400:59:2820
7MA1172Knížek JiříRambo team8200:59:4024
8MA1245Hochman FilipMercy Praha7301:00:0323
9MA1371Novák JiříRambo team7501:01:2622
2MB14126Plašil MilanMlázovice5901:01:5019
3MJ1437Soukup PetrTJ Nová Paka8701:01:5018
4MJ1617Janata MilanSK Stračov8501:02:0017
1MC17101Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:02:3820
3MB18104Nečas JosefÚpice5801:02:4118
4MB1967Zelený LuděkAC Náchod6101:02:4917
10MA2092Bolehovský PavelKER TEAM7101:02:5421
2MC2176Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:02:5919
5MB22111Pešek MilanConsis6001:03:1216
11MA23121Šrůtek DavidBKL Machov8001:03:5320
12MA24117Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:0119
6MB2594Dvořák JiříViking Jilemnice6301:04:1015
5MJ2698Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8601:04:2816
7MB2789Leplt JiříSK Miletín6101:04:5014
3MC2865Černý VladimírHAC Praha5201:05:1918
4MC2968Böhm ZdeněkLiberec5101:05:3317
8MB30112Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:05:3613
1MD3187Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:06:4210
9MB3291Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6301:06:5412
13MA3379Novák ZdeněkSK Lob Nová Paka7701:07:1018
5MC3486Opitz JaromírHradec Králové5101:07:1816
2ZA3513Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:07:239
6MJ3611Holas VáclavTJ Holé Vrchy8601:07:4115
1ZB3769Šmidrkalová VěraSK Lob Nová Paka6601:08:1410
14MA38110Soukup VáclavHronov6701:08:1917
15MA3975Kubíček MichalValdice7301:08:5416
10MB4066Klimeš JiříAC Náchod6101:10:1511
2MD4197Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:10:279
3ZA4285Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:10:508
16MA43114Kuřík JanOrel Studenec6601:11:0915
2ZB4482Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:11:189
11MB4544Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:12:1110
12MB4630Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:12:199
17MA47115Dušek MartinLitomyšl7701:12:5114
7MJ4877Kosina JanLázně Bělohrad8701:13:1214
4ZA4990Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7201:13:177
18MA5073Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:13:1813
6MC5136Mach LadislavLužany4701:13:2115
7MC52113Bílek VratislavTJ Butoves4801:14:0014
1ME53103Buchar JanKVG Vrchlabí3301:14:0410
13MB5453Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:14:168
3ZB55118Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:14:188
5ZA5635Böhmová EvaLiberec8301:14:596
8MC57102Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:15:1213
8MJ5881Stuchlík JaroslavSK Lob Nová Paka8901:15:3413
19MA5983Čeřovský JanLázně Bělohrad7501:15:3812
14MB6027Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6001:16:267
9MC61109Polej JiříSokol Hronov4601:16:4512
6ZA6257Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:17:155
4ZB63124Harcubová JanaSki Jilemnice6801:18:227
9MJ6480Dytrych MartinSK Lob Nová Paka8501:18:3312
20MA6518Lhota AlešMiletín7801:18:3411
21MA6614Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:18:3510
10MJ6726Fišer VojtěchAtletika Jičín9101:18:3711
15MB68122Záveský VojtěchLázně Bělohrad5601:18:436
22MA69120Šorm JaroslavLázně Bělohrad7001:19:319
3MD70100Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:19:328
11MJ719Pištora Martinneregistrován8801:19:4310
23MA722Šulc JanTeves Continental Jičín7001:20:138
5ZB7354Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:226
24MA7424Stregl PetrGrasshoppers7301:20:567
25MA75123Erben Jaroslavza maminku7901:21:076
1ŽJ7670Šmidrkalová MonikaSK Lob Nová Paka9001:21:3910
12MJ7728Kyral JanSK Třebechovice p. O.8901:22:069
16MB78107Novotný PetrSK Tučňák6401:22:145
10MC79108Zídka JiříAVON Automotive Rudník4501:22:5711
6ZB8050Vergeinerová EvaOsečná6201:23:275
13MJ8188Leplt AdamSK Miletín9201:23:468
14MJ8293Leplt JiříSokol Nová Paka8501:23:477
26MA8399Karel RadimLO Stará Paka7101:24:245
11MC8412Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:24:3110
4MD8564Urbánek MichalPraha4201:24:587
12MC8678Novák KarelSK Lob Nová Paka5001:25:399
17MB878Fišer PetrContinentál6001:26:184
27MA8829Slezák LiborSokol Bílá Třemešná7501:26:204
13MC8934Horčičko VratislavKonecchlumí4701:29:058
18MB9031Svatoň JiříHořice8501:29:083
2ŽJ9158Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:29:249
28MA9263Vasátko MartinMercy Praha7301:30:233
29MA9332Romaniuk MilošSQS Vláknová optika Nová Paka6601:30:252
14MC9456Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:31:417
15MJ95125Čapek MartinMladá Boleslav9001:31:536
30MA9621Novák JanOstroměř7001:31:551
16MJ9747Nešetřil MatějHradec Králové9101:34:225
31MA984Reisenzein GeraldMicrochip Vídeň - A7901:35:120
2ME9984Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:37:179
32MA10061Pavlík LáďaDvůr Králové6601:39:170
33MA10159Holeček MartinDvůr Králové7401:39:180
33MA10160Skořepa JiříDvůr Králové7501:39:180
7ZA10348Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7601:41:134
15MC104106Jandura PavelSokol Jičín4601:42:286
35MA105119Vašátko JaroslavHořice7901:42:390
16MC10640Quittner WilhelmSQS Vláknová optika Nová Paka5201:43:065
8ZA10720Dohnalová LenkaŠárovcova Lhota7901:45:293
36MA10719Skýba PavelOstrava7401:45:290
9ZA1096Reisenzein StefanMicrochip Vídeň - A7601:50:02-
37MA1101Eberth MartinFujitsu6701:52:380
17MJ11110Makowski LukášEntity Production Brno8301:52:394
38MA1127Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:52:410
19MB11346Nešetřil PetrHradec Králové6001:56:012
39MA11441Antanian RoubenSQS Vláknová optika Nová Paka7001:58:470

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Výborný závod jako každý rok!
janatam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód