Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Maršov - Pomezní Boudy

24.4.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 24.4.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Jiskra Horní Maršov
10 hodin

Startovné

60,- Kč

Popis tratě

délka 15 km
převýšení 470 m
Trať po silnici plynule stoupá k cíli na Pomezních boudách.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 6.000,- Kč
věcné ceny v hodnotě 4.000,- Kč
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Javůrek
Horská 212
Svoboda nad Úpou
542 24
tel. zam. 499 874 171
tel. byt 499 771 207

E-mailová adresa

dvu@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2126

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Vaněk Petr618
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648
Šimůnek Jan828

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1070Hanyš ZbyněkAC Turnov8501:00:2840
2MJ1371Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8701:02:2338
3MJ1572Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8601:02:5036
4MJ3973Janata MilanStračov8501:08:4934
5MJ4074Holec PavelX-AIR Ostrava8501:09:1832
6MJ4475Doležal TomášSKI Radvanice8501:10:0230
7MJ5576Bartoň EduardSK Štíty8501:13:3628
8MJ9277Šimůnek AdamJiskra Horní Maršov8801:44:3926
Muži A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:56:3360
2MA22Beran OndřejLoko Trutnov7500:58:0358
3MA43Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:58:5456
4MA54Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:1354
5MA65Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:59:4752
6MA76Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:0750
7MA87Davídek DušanVrchlabí8101:00:1048
8MA118Holub PetrPETE Adrteam6601:01:4946
9MA129Malý JanSOKOL Nová Paka7301:02:1344
10MA1410Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:02:2642
11MA1611Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:03:3140
12MA1812Štangler DavidLoko Trutnov7401:04:1638
13MA2013Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7401:04:3336
14MA2514Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:05:1234
15MA2915Vašíček MartinSKI Radvanice7101:07:2532
16MA3016Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8001:07:2630
17MA3417Meisner ZbyněkTrutnov6901:08:0628
18MA3518Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:2226
19MA3719Bolehovský PavelKER TEAM7101:08:3924
20MA3820Suchánek LukášKHB Radegast7901:08:4022
21MA4221Káňa PavelTriatlon Team Trutnov7401:09:5320
22MA4522Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7801:10:0818
23MA4923Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:10:4816
24MA5124Havlíček IvoLánov6601:10:5914
25MA5225Martin TomášValteřice8001:11:3612
26MA6526Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:16:2810
27MA6927Soukup VáclavMěÚ Hronov6701:18:478
28MA7028Beneš StanislavAdrklub6501:19:136
29MA7429Blažek MartinSK Janské Lázně7101:22:074
Muži B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB930Kolínek FrantišekAK Perná5601:00:2140
2MB1731Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:03:5238
3MB2132Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5601:04:3536
4MB2233Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:04:5234
5MB2434Čipera RadekSKI Radvanice6401:05:0932
6MB2635Pešek MilanCONSYS6001:05:5930
7MB3136Tichý PavelAC Náchod6301:07:4328
8MB3337Nečas JosefÚpice5801:07:5526
9MB3638Slabý JosefSedlec - Prčice6101:08:2724
10MB4139Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:09:3422
11MB4840Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6301:10:3120
12MB5341Trnka MilanTrutnov5601:11:5218
13MB5742Klampfl MilanSpartak Vrchlabí6401:14:1016
14MB6243Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:16:1014
15MB7644Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:23:0012
16MB7745Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5901:23:17-
17MB8346Rücker OldřichLhota5501:25:4710
18MB8847Mašek RomanNovis Praha6101:30:058
Muži C (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC348Smrčka MilošBK Říčany5400:58:1640
2MC2349Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:04:5538
3MC2750Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:06:3036
4MC2851Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5301:06:4334
5MC3252Černý VladimírHAC Praha5201:07:5232
6MC5053Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:10:5130
7MC5954Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:15:0428
8MC6055Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:15:0926
9MC7356Polej JiříHronov4601:21:4824
10MC7557Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:22:2022
11MC8058Tučný JanMK Pardubice4701:23:5120
12MC8559Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:27:2418
13MC8760Zidka JiříAvon Autom. Rudník4501:29:1116
14MC8961Čepelka OldřichTima Liberec4801:30:1714
15MC9062Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:37:4412
Muži D (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4363Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:09:5620
2MD5864Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:14:1118
3MD6465Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:16:2116
4MD7866Linhart MilošAC Náchod4401:23:2214
5MD8167Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:24:4012
Muži E (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7968Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:23:3420
2ME9369Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2502:03:1018
Juniorky (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8678Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:29:1020
Ženy A (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1979Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:04:2920
2ZA4780Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:10:1918
3ZA5681Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:13:3716
4ZA6382Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:16:1314
5ZA6683Fišerová DagmarLS Vrchlabí7501:16:3912
6ZA6884Stillnerová VěraJR Running Sport Nasavrky8101:17:4510
7ZA7185Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:19:238
8ZA8286Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:25:306
Ženy B (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5487Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:12:0020
2ZB6788Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:16:5318
3ZB7289Martinová EvaSokol Valteřice5801:21:2216
4ZB8490Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:25:5314
5ZB9191Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:38:2912
Ženy C (trať 15,000 km, 470,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4592Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:10:0820
2ŽC6193Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:15:3718
Trať 15,000 km, 470,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:56:3360
2MA22Beran OndřejLoko Trutnov7500:58:0358
1MC348Smrčka MilošBK Říčany5400:58:1640
3MA43Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:58:5456
4MA54Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:1354
5MA65Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:59:4752
6MA76Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:0750
7MA87Davídek DušanVrchlabí8101:00:1048
1MB930Kolínek FrantišekAK Perná5601:00:2140
1MJ1070Hanyš ZbyněkAC Turnov8501:00:2840
8MA118Holub PetrPETE Adrteam6601:01:4946
9MA129Malý JanSOKOL Nová Paka7301:02:1344
2MJ1371Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8701:02:2338
10MA1410Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:02:2642
3MJ1572Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8601:02:5036
11MA1611Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:03:3140
2MB1731Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:03:5238
12MA1812Štangler DavidLoko Trutnov7401:04:1638
1ZA1979Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:04:2920
13MA2013Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7401:04:3336
3MB2132Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5601:04:3536
4MB2233Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:04:5234
2MC2349Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:04:5538
5MB2434Čipera RadekSKI Radvanice6401:05:0932
14MA2514Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:05:1234
6MB2635Pešek MilanCONSYS6001:05:5930
3MC2750Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:06:3036
4MC2851Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5301:06:4334
15MA2915Vašíček MartinSKI Radvanice7101:07:2532
16MA3016Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8001:07:2630
7MB3136Tichý PavelAC Náchod6301:07:4328
5MC3252Černý VladimírHAC Praha5201:07:5232
8MB3337Nečas JosefÚpice5801:07:5526
17MA3417Meisner ZbyněkTrutnov6901:08:0628
18MA3518Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:2226
9MB3638Slabý JosefSedlec - Prčice6101:08:2724
19MA3719Bolehovský PavelKER TEAM7101:08:3924
20MA3820Suchánek LukášKHB Radegast7901:08:4022
4MJ3973Janata MilanStračov8501:08:4934
5MJ4074Holec PavelX-AIR Ostrava8501:09:1832
10MB4139Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:09:3422
21MA4221Káňa PavelTriatlon Team Trutnov7401:09:5320
1MD4363Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:09:5620
6MJ4475Doležal TomášSKI Radvanice8501:10:0230
22MA4522Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7801:10:0818
1ŽC4592Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:10:0820
2ZA4780Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:10:1918
11MB4840Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6301:10:3120
23MA4923Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:10:4816
6MC5053Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:10:5130
24MA5124Havlíček IvoLánov6601:10:5914
25MA5225Martin TomášValteřice8001:11:3612
12MB5341Trnka MilanTrutnov5601:11:5218
1ZB5487Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:12:0020
7MJ5576Bartoň EduardSK Štíty8501:13:3628
3ZA5681Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:13:3716
13MB5742Klampfl MilanSpartak Vrchlabí6401:14:1016
2MD5864Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:14:1118
7MC5954Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:15:0428
8MC6055Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:15:0926
2ŽC6193Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:15:3718
14MB6243Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:16:1014
4ZA6382Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:16:1314
3MD6465Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:16:2116
26MA6526Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:16:2810
5ZA6683Fišerová DagmarLS Vrchlabí7501:16:3912
2ZB6788Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:16:5318
6ZA6884Stillnerová VěraJR Running Sport Nasavrky8101:17:4510
27MA6927Soukup VáclavMěÚ Hronov6701:18:478
28MA7028Beneš StanislavAdrklub6501:19:136
7ZA7185Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:19:238
3ZB7289Martinová EvaSokol Valteřice5801:21:2216
9MC7356Polej JiříHronov4601:21:4824
29MA7429Blažek MartinSK Janské Lázně7101:22:074
10MC7557Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:22:2022
15MB7644Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:23:0012
16MB7745Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5901:23:17-
4MD7866Linhart MilošAC Náchod4401:23:2214
1ME7968Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:23:3420
11MC8058Tučný JanMK Pardubice4701:23:5120
5MD8167Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:24:4012
8ZA8286Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:25:306
17MB8346Rücker OldřichLhota5501:25:4710
4ZB8490Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:25:5314
12MC8559Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:27:2418
1ŽJ8678Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:29:1020
13MC8760Zidka JiříAvon Autom. Rudník4501:29:1116
18MB8847Mašek RomanNovis Praha6101:30:058
14MC8961Čepelka OldřichTima Liberec4801:30:1714
15MC9062Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:37:4412
5ZB9191Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:38:2912
8MJ9277Šimůnek AdamJiskra Horní Maršov8801:44:3926
2ME9369Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2502:03:1018

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 55%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Až na to počasí se mi líbilo všechno.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód