Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

4.9.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 4.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LO Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

hřiště u ZŠ Výprachtice
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 7 km
převýšení 370 m
Běh vede z větší části po lesních cestách či pěšínách.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 16.000,- Kč
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ze 3.9. na 4.9. 2004 je možnost přespat v tělocvičně ZŠ ve vlasním spacím pytli. Písemné přihlášky nejpozději do 2.9. 2004 na níže uvedenou adresu.

Kontakt:

Miroslav Křenek
Výprachtice 94
561 34
tel. byt 465 391 222
tel. zam. 465 321 010
mobil 608 938 432

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 2016

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Jirásková Eva6415
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Mannlová Jana8011
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrutek Stanislav5810
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Marek Dalimil608
Heger Vojtěch747
Krejčí Stanislav637
Biemann Götz437
Hrdina Pavel887
Vytlačilová Lenka847
Zajíc Jan537

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1016Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:1620
2MJ1458Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:32:3719
3MJ1625Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:33:0518
4MJ3149Bartoň EduardSK Štíty8500:35:4517
5MJ3550Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:36:1116
Muži A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:27:3630
2MA22Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:27:5929
3MA326Michl PetrDukla Liberec7000:28:3228
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:3027
5MA534Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:29:3626
6MA714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:0325
7MA845Ondráček TomášVzácný kytky7700:30:4324
8MA1163Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:32:1123
9MA1320Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:3522
10MA1556Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:32:4221
11MA1744Krajča RudolfVzácný kytky6500:33:0820
12MA1824Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:33:1219
13MA1930Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:33:4318
14MA2357Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1117
15MA2419Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:1316
16MA2954Jančařík PetrAAC Brno6800:35:3615
17MA323Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4914
18MA3432Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:36:0913
19MA3729Kalous PetrSK Žamberk7700:36:4812
20MA4728Přichystal Lukᚎidlochovice8100:40:0311
Muži B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB617Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:4020
2MB922Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:30:5419
3MB1260Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:32:2918
4MB2742Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:34:4517
5MB3833Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:3116
6MB3964Novotný LuděkSK Žamberk6200:37:4515
7MB4462Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:5914
8MB4531Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1713
Muži C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2035Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5820
2MC2227Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:0919
3MC2621Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:34:3518
4MC2812Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:35:2717
5MC3613Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:36:2516
6MC408Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:38:1315
7MC4139Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:2414
8MC4261Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:4113
9MC5236Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:4412
10MC5741Leszkow JosefMK Hlinsko5100:45:1911
11MC5943Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:3110
Muži D (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3340Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:5010
2MD5037Bielčik JindřichLichkov4000:42:059
3MD5347Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:43:068
4MD5615Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:427
5MD605Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:50:5310
Juniorky (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ559Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:44:2810
2ŽJ6318Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:58:409
Ženy A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2155Jančaříková LenkaAAC Brno7000:34:0210
2ZA2548Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:34:309
3ZA3053Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:398
4ZA4338Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:38:447
5ZA466Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:346
6ZA497Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:415
Ženy B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4811Jorová LudmilaLanškroun6200:41:2510
2ZB5110Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:229
3ZB5846Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:45:438
4ZB6123Felklová JarmilaSalón Zdena6000:54:437
Ženy C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5465Novotná EvaLetohrad4800:44:0510
2ZC6251Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:57:559
3ZC6459Bartoňová MarieŠtíty5300:58:418
4ZC6552Leszkowová JaroslavaMK Hlinsko5101:08:067
Trať 7 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:27:3630
2MA22Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:27:5929
3MA326Michl PetrDukla Liberec7000:28:3228
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:3027
5MA534Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:29:3626
1MB617Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:4020
6MA714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:0325
7MA845Ondráček TomášVzácný kytky7700:30:4324
2MB922Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:30:5419
1MJ1016Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:1620
8MA1163Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:32:1123
3MB1260Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:32:2918
9MA1320Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:3522
2MJ1458Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:32:3719
10MA1556Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:32:4221
3MJ1625Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:33:0518
11MA1744Krajča RudolfVzácný kytky6500:33:0820
12MA1824Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:33:1219
13MA1930Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:33:4318
1MC2035Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:5820
1ZA2155Jančaříková LenkaAAC Brno7000:34:0210
2MC2227Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:0919
14MA2357Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1117
15MA2419Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:1316
2ZA2548Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:34:309
3MC2621Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:34:3518
4MB2742Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:34:4517
4MC2812Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:35:2717
16MA2954Jančařík PetrAAC Brno6800:35:3615
3ZA3053Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:398
4MJ3149Bartoň EduardSK Štíty8500:35:4517
17MA323Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4914
1MD3340Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:5010
18MA3432Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:36:0913
5MJ3550Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:36:1116
5MC3613Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:36:2516
19MA3729Kalous PetrSK Žamberk7700:36:4812
5MB3833Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:3116
6MB3964Novotný LuděkSK Žamberk6200:37:4515
6MC408Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:38:1315
7MC4139Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:2414
8MC4261Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:4113
4ZA4338Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:38:447
7MB4462Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:5914
8MB4531Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1713
5ZA466Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:346
20MA4728Přichystal Lukᚎidlochovice8100:40:0311
1ZB4811Jorová LudmilaLanškroun6200:41:2510
6ZA497Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:415
2MD5037Bielčik JindřichLichkov4000:42:059
2ZB5110Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:229
9MC5236Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:4412
3MD5347Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:43:068
1ZC5465Novotná EvaLetohrad4800:44:0510
1ŽJ559Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:44:2810
4MD5615Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:427
10MC5741Leszkow JosefMK Hlinsko5100:45:1911
3ZB5846Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:45:438
11MC5943Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:3110
5MD605Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:50:5310
4ZB6123Felklová JarmilaSalón Zdena6000:54:437
2ZC6251Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:57:559
2ŽJ6318Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:58:409
3ZC6459Bartoňová MarieŠtíty5300:58:418
4ZC6552Leszkowová JaroslavaMK Hlinsko5101:08:067

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód