Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

18.4.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 18.4.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Obalex Jílové u Děčína

Sociální sítě

Místo konání

zámek v Jílovém u Děčína
10 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

délka 7 km
převýšení 420 m
Trať pozvolna stoupá od startu až do obce Sněžník, následuje kilometrový rovinatý úsek a v závěru je prudší stoupání.

Ceny pro vítěze

finanční ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Tomeš
Lipová 51
Jílové u Děčína
407 01
tel. 412 551 268
mobil 602 657 986

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 716

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Novák Ladislav559
Javůrek Jiří489
Zoubek Zdeněk699
Krupka Milan568
Jirásková Eva647
Mannlová Jana807
Šimůnek Jan827
Žáček Stanislav567
Kebrle Milan757
Stránský Aleš607
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Varchola Milan516
Kindl Jiří446
Horáček Michal756
Šimůnek Jan496
Kozlík Miroslav736
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Mocker Milan644
Myška Jiří734
Vaněk Petr614
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Vacek Martin694
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Merta Jaroslav354
Král Jindřich734
Šmíd Petr694
Straka Josef394
Jirásková Hanka894
Balcarová Petra814
Tučný Jan474
Zoubek Jiří654
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Sova Jaroslav604
Stránská Adéla914
Jirásková Bára914
Kašparec Petr624
Dušková Lenka804
Rys Jaromír643

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:31:3820
2MJ102Lokšan JiříUSK VŠEM Ústí nad Labem8800:33:0819
3MJ183Bartoň EduardSK Štíty8500:35:0818
4MJ364Pokorný VáclavKokořín9000:43:2917
Muži A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:0930
2MA28Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:29:4129
3MA39Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:5928
4MA410Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:31:2327
5MA511Martínek RomanDěčín7500:31:2726
6MA812Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:2725
7MA1213Šmíd PetrBaník Osek6900:33:4824
8MA1414Novotný JiříKateřinky7100:34:2523
9MA1615Chleborád TomášBrandov7200:34:4722
10MA2016Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:2621
11MA2317Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:38:3320
12MA2518Sýkora VladimírOstrava6500:38:5419
13MA2819Slabihoud PavelURSA7700:39:1718
Muži B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB720Holcr MilanAK Bílina6200:31:4220
2MB1121Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:2219
3MB1522Dietrich PetrCyklo B+B Litvínov6200:34:3218
4MB1923Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:35:4517
5MB2724Ernest MiroslavBĚKODO Teplice6200:39:0216
6MB2925Sova JaroslavUSK VŠEM Ústí nad Labem6000:39:3715
7MB3426Sekan JosefLitvínov5500:42:3414
Muži C (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC927Vácha PetrAntikhaus Jablonec nad Nisou5400:32:4220
2MC1328Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:1719
3MC1729Varchola MilanCuprum Povrly5100:35:0118
4MC2230Flegl VlastimilBrtev5300:37:5517
5MC3031Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:1116
6MC3332Tučný JanMK Pardubice4700:42:1515
7MC4133Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:47:0314
8MC4734Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:1113
9MC4835Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:54:3912
Muži D (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2636Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:0010
2MD3737Linhart MilošAC Náchod4400:44:009
3MD3938Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:45:288
4MD4039Loužecký MilošOlymp Praha4000:45:507
Muži E (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4440Málek DanielJílové3400:50:2610
2ME4541Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:51:259
3ME4942Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:59:118
Juniorky (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ315Lacwik AnnaJeleniej Gora 00:41:30-
2ŽJ426Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:48:1810
Ženy A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2443Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4910
2ZA3144Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:309
3ZA3545Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:288
4ZA4346Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:49:167
5ZA4647Kobrlová GabrielaKRB Koberovy7600:52:416
Ženy B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2148Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:36:4410
2ZB3849Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:549
Trať 7,000 km, 420,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:0930
2MA28Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:29:4129
3MA39Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:5928
4MA410Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:31:2327
5MA511Martínek RomanDěčín7500:31:2726
1MJ61Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:31:3820
1MB720Holcr MilanAK Bílina6200:31:4220
6MA812Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:2725
1MC927Vácha PetrAntikhaus Jablonec nad Nisou5400:32:4220
2MJ102Lokšan JiříUSK VŠEM Ústí nad Labem8800:33:0819
2MB1121Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:2219
7MA1213Šmíd PetrBaník Osek6900:33:4824
2MC1328Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:1719
8MA1414Novotný JiříKateřinky7100:34:2523
3MB1522Dietrich PetrCyklo B+B Litvínov6200:34:3218
9MA1615Chleborád TomášBrandov7200:34:4722
3MC1729Varchola MilanCuprum Povrly5100:35:0118
3MJ183Bartoň EduardSK Štíty8500:35:0818
4MB1923Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:35:4517
10MA2016Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:2621
1ZB2148Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:36:4410
4MC2230Flegl VlastimilBrtev5300:37:5517
11MA2317Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:38:3320
1ZA2443Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4910
12MA2518Sýkora VladimírOstrava6500:38:5419
1MD2636Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:0010
5MB2724Ernest MiroslavBĚKODO Teplice6200:39:0216
13MA2819Slabihoud PavelURSA7700:39:1718
6MB2925Sova JaroslavUSK VŠEM Ústí nad Labem6000:39:3715
5MC3031Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:1116
1ŽJ315Lacwik AnnaJeleniej Gora 00:41:30-
2ZA3144Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:309
6MC3332Tučný JanMK Pardubice4700:42:1515
7MB3426Sekan JosefLitvínov5500:42:3414
3ZA3545Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:43:288
4MJ364Pokorný VáclavKokořín9000:43:2917
2MD3737Linhart MilošAC Náchod4400:44:009
2ZB3849Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:549
3MD3938Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:45:288
4MD4039Loužecký MilošOlymp Praha4000:45:507
7MC4133Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:47:0314
2ŽJ426Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:48:1810
4ZA4346Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:49:167
1ME4440Málek DanielJílové3400:50:2610
2ME4541Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:51:259
5ZA4647Kobrlová GabrielaKRB Koberovy7600:52:416
8MC4734Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:1113
9MC4835Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:54:3912
3ME4942Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:59:118

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 84%
Zvolená trasa závodu: 86%
Značení závodu: 78%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 87%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

letos bez Špidly, neměl sem s kým závodit...
bahen
Nebyl by to špatný závod, trasa kvalitní, ale předjíždějící auta mi vadí.
estilo
Výborná akce na začátek sezóny. Škoda jen, že nahoře vždy tak fičí, že si nelze užít výhledů více.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód