Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora, MČR

8.8.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora, MČR
  • datum konání: 8.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

kolonáda, Janské Lázně
12-13 hodin

Startovné

80,- Kč

Popis tratě

délka 8,6 km
převýšení 650 m
Trať celého závodu vede po asfaltové silnici.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 20.000,- Kč
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
Úpice
543 32
mobil 602 152 296

Internetové stránky

http://www.volny.cz/maratonstav

E-mailová adresa

maratonstav@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora, MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5423

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Šír Václav4819
Šrutek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Melišík Milan4712
Libra Jiří3712
Biemann Götz4312

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ52Urbanovský MartinAK Baník Prievidza8500:36:52-
2MJ133Hamr JanAK Bílina8600:38:1760
3MJ144Frei MartinAC Domažlice8600:38:2157
4MJ165Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník8500:38:2354
5MJ176Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:38:3451
6MJ297Gondka MichalAK SSK Vítkovice8500:40:0948
7MJ328Brynda PetrPSK Olymp Praha8500:40:3845
8MJ389Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:41:1042
9MJ3910Voják JiříAC Domažlice8800:41:1539
10MJ4211Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:41:3436
11MJ4312Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:41:3833
12MJ4713Pavlišta VítAFK Chrudim8500:42:0430
13MJ5014Zapalač MartinFenix OKU Jeseník8600:42:1527
14MJ6215Tejchman JakubFenix Jeseník8800:43:0524
15MJ6716Herda OndřejSokol České Budějovice8800:43:3621
16MJ7717Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:44:1418
17MJ10418Kobr LukášJilemnice - biatlon8700:45:3815
18MJ10919Siegel JosefAC Choceň8600:46:2412
19MJ11420Žák TomášAC Pardubice8500:46:369
20MJ12822Jasso LadislavJilemnice - biatlon8700:47:436
20MJ12821Rychtr MilanJilemnice - biatlon8700:47:436
22MJ14223Lampa PetrJilemnice - biatlon8700:48:390
23MJ15924Máček DavidJilemnice - biatlon8800:49:520
24MJ16625Lajer PetrSokol České Budějovice8700:50:380
25MJ16826Strejček JanAC Pardubice8600:50:580
26MJ17427Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:51:360
27MJ18228Hejla ZdeněkTJ Maratonstav Úpice8500:52:050
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:35:2390
2MA237Bláha JanSokol České Budějovice7100:35:4887
3MA338Gerych DavidSSK Vítkovice7700:35:5984
4MA439Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:36:4881
5MA640Fekl DanielDukla Praha7800:37:0478
6MA741Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:37:1075
7MA942Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:3172
8MA1043Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:37:3369
9MA1144Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:37:5266
10MA1245Málek MichalAC Čáslav8400:38:0463
11MA1746Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:3460
12MA1947Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:4657
13MA2148Valoušek ZbyněkTJ Dukla Liberec8400:39:0954
14MA2249Šlechta DanDukla Liberec7600:39:1051
15MA2450Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:39:1948
16MA2651Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:39:3645
17MA2752Čivrný JiříSemily8000:39:5742
18MA3053Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:40:2039
19MA3154Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:40:3236
20MA3355Kožíšek DušanDukla Liberec8300:40:3933
21MA3556Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:4030
22MA3757Pozler TomášOMT Pardubice7600:41:0727
23MA4058Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:41:2124
24MA4159Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:2821
25MA4460Vaš MatějSparta Praha8300:41:4218
26MA4561Jakubička TomášDukla Liberec8400:41:4615
27MA4862Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:42:0712
28MA5563Slavata TomášDukla Praha8000:42:339
29MA5664Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:42:346
30MA5965Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:42:583
31MA6066Dušek LubošSKP Atletik Nymburk7500:43:040
31MA6067Částek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:040
33MA6668Němec MichalABS Radio King Janské Lázně8000:43:260
34MA6969Grečnar VladimírAK Žilina7800:43:45-
35MA7070Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:43:510
36MA7271Švetr RadekDukla Liberec8200:43:560
37MA7372Minařík PetrAK Zlín7600:43:570
38MA7473Suchý JiříFEL Praha7600:44:010
39MA7574Beran MarcelAK Škoda Plzeň7700:44:080
40MA7675Bolohovský PavelLoko Trutnov7100:44:110
41MA77270Malý JanSOKOL Nová Paka7300:44:140
42MA8076Pomikálek JosefMK Kladno7500:44:180
43MA8277Česenek ZbyněkHudy Sport6800:44:320
44MA8578Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:400
45MA8679Brada OndřejFEL Praha7300:44:410
46MA9380Jančařík PetrAAC Brno6800:45:060
46MA9381Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:45:060
48MA9782Mikulka Jindřich3 SPEED Praha7000:45:140
49MA9883Wolf DavidKořenov7200:45:150
50MA10184Vondera PavelAK LVK Radio King Janské Lázně8400:45:190
51MA10385Bizik PeterMartin6700:45:36-
52MA10586Pavel TomášRock Machine7600:45:460
53MA10887Kašpar JanFEL Praha7100:46:230
54MA11088Novotný JiříKateřinky7100:46:290
55MA11189Katsiedl MichalAC Praha8200:46:310
56MA11290Peregrin ŠtefanSlavia Humenné6800:46:34-
57MA11891Vašíček MartinSKI Radvanice7100:46:480
58MA13192Melčák TomášMK Kopřivnice7500:47:460
59MA13293Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:47:500
60MA13394Tůma PavelHronov6800:48:000
61MA13595Herda JanDobřichov8300:48:080
62MA14396Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:48:420
63MA15097Havlíček IvoLánov6600:49:270
64MA15298Hák MichalSokol Studenec7500:49:340
65MA15399Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:49:350
66MA155100Jirka JanSTAMP Náchod8300:49:400
66MA155101Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:49:400
68MA158102Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:49:490
69MA159103Petr JiříHronov7400:49:520
70MA165104Polej JiříHronov7100:50:340
71MA169105Dobiáš OldřichSokol Vestec7700:51:080
72MA186106Kuřík JanOrel Studenec6600:52:280
73MA193107Beneš StanislavÁdr Klub6500:53:140
74MA194108Klimas MartinOÚ Daňová8300:53:26-
75MA196109Skalský MilošHronov6700:53:390
76MA208110Soukup VáclavHronov6700:54:510
77MA212111Mařádek JiříJanské Lázně7300:55:290
78MA223112Pohlodek JanHradec Králové8000:56:360
79MA231113Blažek MartinSK Janské Lázně7100:58:160
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8114Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:37:1460
2MB20115Blaško MilanŠport Rysy Poprad6100:39:05-
3MB23116Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:39:1257
4MB25117Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:2954
5MB33118Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:3951
6MB46119Macháček MartinTJ Doksy6400:42:0048
7MB48120Martiš VladimírJogging klub Dubnica n./V.6200:42:07-
8MB52121Siegel JosefAC Choceň5800:42:2145
9MB53122Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:42:30-
10MB57271Šubert PetrSKP Nymburk6200:42:3542
11MB63123Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:43:0639
12MB65124Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:43:1536
13MB71125Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:43:5233
14MB77126Dietrich PetrCyklo B+B Litvínov6200:44:1430
15MB84127Sobek MiroslavMatador Púchov5600:44:39-
16MB86128Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:44:4127
17MB88129Dvorský JaroslavŠSK Gymnázium Trutnov6400:44:4524
18MB90130Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:44:5021
19MB93131Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:45:0618
20MB116132Rowbotham IanLeeds5800:46:4115
21MB121133Ždych JaroslavCyklo Suchý Veselí nad Lužnicí6200:47:0212
22MB124134Zelený LuděkAC Náchod6100:47:129
23MB127135Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:416
24MB140136Trnka MilanTrutnov5600:48:283
25MB141137Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:48:290
26MB144138Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:48:500
27MB145139Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:49:000
28MB146140Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:49:070
29MB148141Sedlák JiříPřelouč5800:49:220
30MB172142Průcha JosefJiskra Tanvald6000:51:140
31MB176143Klampfl PavelVrchlabí6400:51:420
32MB180144Kučera ZdeněkAC Náchod5500:51:540
33MB189145Musil LadislavSK - atletika Slavičín5600:52:460
34MB190146Ďurdík PavolOCÚ Folkušová5500:52:51-
35MB199147Šíma ZdeněkPraha 56100:53:570
36MB200148Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:030
37MB201149Korenyev VolodymyrLikar stavitelství s.r.o.5900:54:06-
38MB203150Škoda MiroslavKŠ Náchod5700:54:170
39MB210151Bednár LadislavZáturčie6300:55:10-
40MB213152Eppert RomanCanis Lupus City5900:55:320
41MB214153Tománek JiříAtletika Polička6200:55:370
42MB219154Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:080
43MB232155Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:210
44MB248156Pokorný BřetislavVitana Byšice6201:03:110
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14157Smrčka MilošBK Říčany5400:38:2160
2MC27158Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:5757
3MC51159Černý JiříSlovan Liberec5300:42:1654
4MC58160Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:4751
5MC68161Sviták StanislavAK Žilina5000:43:41-
6MC83162Vácha PetrAntikhaus Jablonec nad Nisou5400:44:3548
7MC91163Líška ĽubomírAK Žilina5300:44:55-
8MC92210Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:0445
9MC96211Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:1142
10MC99212Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:45:1639
11MC102213Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:2936
12MC106214Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:4733
13MC113215Černý VladimírHAC Praha5200:46:3530
14MC115216Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:46:3727
15MC122217Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:47:0324
16MC126218Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:47:1821
17MC139219Vrana DušanJogging Klub Dubnica n./V.4500:48:22-
18MC149220Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:49:2418
19MC159221Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:49:5215
20MC163222Nejman BedřichAC Náchod5000:50:0212
21MC170223Flegl VlastimilBrtev5300:51:099
22MC171224Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:51:116
23MC175225Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:413
24MC177226Nejman LiborAC Náchod5300:51:440
25MC179227Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:490
26MC205228Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:370
26MC205229Les JosefKČT Třemošná4700:54:370
28MC207230Polej JiříSokol Hronov4600:54:450
29MC216231Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:55:500
30MC217232Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:55:59-
31MC220233Horyna MiroslavZahradní Město5400:56:100
32MC221234Říha MiroslavSokol Sadská4500:56:170
33MC225235Tučný JanMK Pardubice4700:57:020
34MC228236Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:58:060
35MC239237Zidka JiříAvon Autom. Rudník4501:01:090
36MC240238Schling JaromírOK Jihlava4601:01:150
37MC243239Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:080
38MC244240Leszkow JosefMK Hlinsko5101:02:140
39MC245241Lelek VítSokol Olešnice5001:02:220
40MC250242Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:05:310
41MC251243Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:06:020
42MC253244Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:06:290
43MC255245Němec JiříSKP Praha4801:06:320
44MC262246Sládek JaroslavBBS Bratislava5001:09:50-
Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD117247Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:4630
2MD130248Řezáč IvoTJ Červený Kostelec4100:47:4527
3MD135249Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:48:0824
4MD138250Marek FrantišekČervený Kostelec4100:48:1921
5MD164251Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:50:3118
6MD173252Babka JozefBiatlon Jasenie4100:51:22-
7MD192253Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:53:0115
8MD197254Kánský VladimírSokol Praha Podolí4000:53:4612
9MD202255Kašpar JosefAVC Praha3800:54:099
10MD215256Číž FrantišekSlovenský orol Prievidza3500:55:45-
11MD222257Paško DanielTatrakon Poprad3500:56:31-
12MD224258Linhart MilošAC Náchod4400:56:546
13MD227259Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:353
14MD230260Kousal OldřichSK Přerov3800:58:110
15MD234261Jelínek MatějHradec Králové4200:59:170
16MD237262Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:00:160
17MD238263Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:00:220
18MD241264Hajro AntonBS Prievidza3501:01:40-
19MD252265Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:06:280
20MD267267Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:19:570
21MD268268Kočí JosefTJ Jezbiny3901:20:160
22MD269269Podhradský JánOÚ Daňová3701:25:47-
Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME187165Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:52:3230
2ME236166Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:00:0227
3ME256167Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:06:5024
4ME257168Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:06:5721
5ME258266Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:1318
6ME260169Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:07:5915
7ME265170Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:16:3712
8ME266171Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:18:029
9ME270164Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:28:036
Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12029Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:47:0030
2ŽJ13430Pecková KvětoslavaLovochemie Lovosice8500:48:0427
3ŽJ16231Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:5924
4ŽJ18132Šatrová DanaSokol České Budějovice8600:52:0021
5ŽJ19833Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou8600:53:5018
6ŽJ20934Čančíková TerezieAC Česká Lípa8500:54:5415
7ŽJ24735Doškářová SofieAC Česká Lípa8801:03:0712
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35172Havlová PavlaStruna Liberec5700:40:4030
2ZA64173Mostecká JanaOlymp Praha8200:43:0927
3ZA81174Jančaříková LenkaAAC Brno7000:44:2224
4ZA89175Holišová ZdeňkaPSK Olymp Praha7900:44:4821
5ZA99176Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:1618
6ZA107177Havlová PetraOlymp Praha7600:46:1015
7ZA125178Čermáková MartinaTJ Sokol Nová Paka8000:47:1612
8ZA137179Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:48:139
9ZA147180Kubicová IvanaVSK VŠB TU Ostrava8100:49:176
10ZA151181Fousková PetraAC Čáslav8100:49:303
11ZA154182Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:49:370
12ZA167183Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:50:530
13ZA178184Švecová TerezaSokol Potštejn7700:51:460
14ZA184185Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:52:160
15ZA185186Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:180
16ZA190187Pavlíková VendulaAC Čáslav8400:52:510
17ZA195188Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:310
18ZA229189Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:58:080
19ZA254190Chudobová JitkaOlymp Praha7301:06:300
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB53191Šádková IrenaAC Pardubice6900:42:3030
2ZB119192Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5327
3ZB157194Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:49:4224
4ZB183195Klampflová EvaVrchlabí6400:52:0821
5ZB204197Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:54:2018
6ZB211198Podhradská JanaOÚ Daňová6300:55:22-
7ZB218199Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:56:0015
8ZB233201Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:3712
9ZB235202Cígrová AnnaBS Tatran Turany6000:59:30-
10ZB242203Jeníková KarolínaSpartak Praha 46801:02:029
11ZB249204Tománková PavlaAtletika Polička6801:04:436
12ZB261206Klimešová AlenaBukovice6301:08:363
13ZB263207Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:12:070
14ZB264208Vejdělková RadkaTJ Dvůr Králové nad Labem6801:15:500
Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC123193Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:47:0730
2ŽC188196Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:52:4027
3ŽC226200Novotná EvaLetohrad4800:57:2324
4ŽC246209Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:2321
5ŽC259205Kleinová MáriaTuristika Prievidza3801:07:58-
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:35:2390
2MA237Bláha JanSokol České Budějovice7100:35:4887
3MA338Gerych DavidSSK Vítkovice7700:35:5984
4MA439Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:36:4881
1MJ52Urbanovský MartinAK Baník Prievidza8500:36:52-
5MA640Fekl DanielDukla Praha7800:37:0478
6MA741Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:37:1075
1MB8114Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:37:1460
7MA942Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:3172
8MA1043Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:37:3369
9MA1144Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:37:5266
10MA1245Málek MichalAC Čáslav8400:38:0463
2MJ133Hamr JanAK Bílina8600:38:1760
1MC14157Smrčka MilošBK Říčany5400:38:2160
3MJ144Frei MartinAC Domažlice8600:38:2157
4MJ165Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník8500:38:2354
11MA1746Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:38:3460
5MJ176Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:38:3451
12MA1947Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:4657
2MB20115Blaško MilanŠport Rysy Poprad6100:39:05-
13MA2148Valoušek ZbyněkTJ Dukla Liberec8400:39:0954
14MA2249Šlechta DanDukla Liberec7600:39:1051
3MB23116Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:39:1257
15MA2450Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:39:1948
4MB25117Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:2954
16MA2651Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:39:3645
2MC27158Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:5757
17MA2752Čivrný JiříSemily8000:39:5742
6MJ297Gondka MichalAK SSK Vítkovice8500:40:0948
18MA3053Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:40:2039
19MA3154Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:40:3236
7MJ328Brynda PetrPSK Olymp Praha8500:40:3845
20MA3355Kožíšek DušanDukla Liberec8300:40:3933
5MB33118Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:3951
21MA3556Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:4030
1ZA35172Havlová PavlaStruna Liberec5700:40:4030
22MA3757Pozler TomášOMT Pardubice7600:41:0727
8MJ389Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:41:1042
9MJ3910Voják JiříAC Domažlice8800:41:1539
23MA4058Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:41:2124
24MA4159Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:2821
10MJ4211Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:41:3436
11MJ4312Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:41:3833
25MA4460Vaš MatějSparta Praha8300:41:4218
26MA4561Jakubička TomášDukla Liberec8400:41:4615
6MB46119Macháček MartinTJ Doksy6400:42:0048
12MJ4713Pavlišta VítAFK Chrudim8500:42:0430
27MA4862Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:42:0712
7MB48120Martiš VladimírJogging klub Dubnica n./V.6200:42:07-
13MJ5014Zapalač MartinFenix OKU Jeseník8600:42:1527
3MC51159Černý JiříSlovan Liberec5300:42:1654
8MB52121Siegel JosefAC Choceň5800:42:2145
9MB53122Vlasatý VladimírJogging Klub Dubnica n./V.6200:42:30-
1ZB53191Šádková IrenaAC Pardubice6900:42:3030
28MA5563Slavata TomášDukla Praha8000:42:339
29MA5664Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:42:346
10MB57271Šubert PetrSKP Nymburk6200:42:3542
4MC58160Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:4751
30MA5965Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:42:583
31MA6066Dušek LubošSKP Atletik Nymburk7500:43:040
31MA6067Částek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:040
14MJ6215Tejchman JakubFenix Jeseník8800:43:0524
11MB63123Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:43:0639
2ZA64173Mostecká JanaOlymp Praha8200:43:0927
12MB65124Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:43:1536
33MA6668Němec MichalABS Radio King Janské Lázně8000:43:260
15MJ6716Herda OndřejSokol České Budějovice8800:43:3621
5MC68161Sviták StanislavAK Žilina5000:43:41-
34MA6969Grečnar VladimírAK Žilina7800:43:45-
35MA7070Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:43:510
13MB71125Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:43:5233
36MA7271Švetr RadekDukla Liberec8200:43:560
37MA7372Minařík PetrAK Zlín7600:43:570
38MA7473Suchý JiříFEL Praha7600:44:010
39MA7574Beran MarcelAK Škoda Plzeň7700:44:080
40MA7675Bolohovský PavelLoko Trutnov7100:44:110
41MA77270Malý JanSOKOL Nová Paka7300:44:140
16MJ7717Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:44:1418
14MB77126Dietrich PetrCyklo B+B Litvínov6200:44:1430
42MA8076Pomikálek JosefMK Kladno7500:44:180
3ZA81174Jančaříková LenkaAAC Brno7000:44:2224
43MA8277Česenek ZbyněkHudy Sport6800:44:320
6MC83162Vácha PetrAntikhaus Jablonec nad Nisou5400:44:3548
15MB84127Sobek MiroslavMatador Púchov5600:44:39-
44MA8578Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:400
45MA8679Brada OndřejFEL Praha7300:44:410
16MB86128Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:44:4127
17MB88129Dvorský JaroslavŠSK Gymnázium Trutnov6400:44:4524
4ZA89175Holišová ZdeňkaPSK Olymp Praha7900:44:4821
18MB90130Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:44:5021
7MC91163Líška ĽubomírAK Žilina5300:44:55-
8MC92210Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:45:0445
19MB93131Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:45:0618
46MA9380Jančařík PetrAAC Brno6800:45:060
46MA9381Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:45:060
9MC96211Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:1142
48MA9782Mikulka Jindřich3 SPEED Praha7000:45:140
49MA9883Wolf DavidKořenov7200:45:150
5ZA99176Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:1618
10MC99212Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:45:1639
50MA10184Vondera PavelAK LVK Radio King Janské Lázně8400:45:190
11MC102213Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:2936
51MA10385Bizik PeterMartin6700:45:36-
17MJ10418Kobr LukášJilemnice - biatlon8700:45:3815
52MA10586Pavel TomášRock Machine7600:45:460
12MC106214Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:4733
6ZA107177Havlová PetraOlymp Praha7600:46:1015
53MA10887Kašpar JanFEL Praha7100:46:230
18MJ10919Siegel JosefAC Choceň8600:46:2412
54MA11088Novotný JiříKateřinky7100:46:290
55MA11189Katsiedl MichalAC Praha8200:46:310
56MA11290Peregrin ŠtefanSlavia Humenné6800:46:34-
13MC113215Černý VladimírHAC Praha5200:46:3530
19MJ11420Žák TomášAC Pardubice8500:46:369
14MC115216Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:46:3727
20MB116132Rowbotham IanLeeds5800:46:4115
1MD117247Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:4630
57MA11891Vašíček MartinSKI Radvanice7100:46:480
2ZB119192Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5327
1ŽJ12029Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:47:0030
21MB121133Ždych JaroslavCyklo Suchý Veselí nad Lužnicí6200:47:0212
15MC122217Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:47:0324
1ŽC123193Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:47:0730
22MB124134Zelený LuděkAC Náchod6100:47:129
7ZA125178Čermáková MartinaTJ Sokol Nová Paka8000:47:1612
16MC126218Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:47:1821
23MB127135Tomšů PetrMlýn Janderov6400:47:416
20MJ12821Rychtr MilanJilemnice - biatlon8700:47:436
20MJ12822Jasso LadislavJilemnice - biatlon8700:47:436
2MD130248Řezáč IvoTJ Červený Kostelec4100:47:4527
58MA13192Melčák TomášMK Kopřivnice7500:47:460
59MA13293Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:47:500
60MA13394Tůma PavelHronov6800:48:000
2ŽJ13430Pecková KvětoslavaLovochemie Lovosice8500:48:0427
61MA13595Herda JanDobřichov8300:48:080
3MD135249Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:48:0824
8ZA137179Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:48:139
4MD138250Marek FrantišekČervený Kostelec4100:48:1921
17MC139219Vrana DušanJogging Klub Dubnica n./V.4500:48:22-
24MB140136Trnka MilanTrutnov5600:48:283
25MB141137Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:48:290
22MJ14223Lampa PetrJilemnice - biatlon8700:48:390
62MA14396Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:48:420
26MB144138Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:48:500
27MB145139Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:49:000
28MB146140Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:49:070
9ZA147180Kubicová IvanaVSK VŠB TU Ostrava8100:49:176
29MB148141Sedlák JiříPřelouč5800:49:220
18MC149220Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:49:2418
63MA15097Havlíček IvoLánov6600:49:270
10ZA151181Fousková PetraAC Čáslav8100:49:303
64MA15298Hák MichalSokol Studenec7500:49:340
65MA15399Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:49:350
11ZA154182Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:49:370
66MA155101Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:49:400
66MA155100Jirka JanSTAMP Náchod8300:49:400
3ZB157194Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:49:4224
68MA158102Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:49:490
19MC159221Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:49:5215
23MJ15924Máček DavidJilemnice - biatlon8800:49:520
69MA159103Petr JiříHronov7400:49:520
3ŽJ16231Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:5924
20MC163222Nejman BedřichAC Náchod5000:50:0212
5MD164251Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:50:3118
70MA165104Polej JiříHronov7100:50:340
24MJ16625Lajer PetrSokol České Budějovice8700:50:380
12ZA167183Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:50:530
25MJ16826Strejček JanAC Pardubice8600:50:580
71MA169105Dobiáš OldřichSokol Vestec7700:51:080
21MC170223Flegl VlastimilBrtev5300:51:099
22MC171224Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:51:116
30MB172142Průcha JosefJiskra Tanvald6000:51:140
6MD173252Babka JozefBiatlon Jasenie4100:51:22-
26MJ17427Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:51:360
23MC175225Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:413
31MB176143Klampfl PavelVrchlabí6400:51:420
24MC177226Nejman LiborAC Náchod5300:51:440
13ZA178184Švecová TerezaSokol Potštejn7700:51:460
25MC179227Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:490
32MB180144Kučera ZdeněkAC Náchod5500:51:540
4ŽJ18132Šatrová DanaSokol České Budějovice8600:52:0021
27MJ18228Hejla ZdeněkTJ Maratonstav Úpice8500:52:050
4ZB183195Klampflová EvaVrchlabí6400:52:0821
14ZA184185Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:52:160
15ZA185186Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:180
72MA186106Kuřík JanOrel Studenec6600:52:280
1ME187165Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:52:3230
2ŽC188196Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:52:4027
33MB189145Musil LadislavSK - atletika Slavičín5600:52:460
34MB190146Ďurdík PavolOCÚ Folkušová5500:52:51-
16ZA190187Pavlíková VendulaAC Čáslav8400:52:510
7MD192253Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:53:0115
73MA193107Beneš StanislavÁdr Klub6500:53:140
74MA194108Klimas MartinOÚ Daňová8300:53:26-
17ZA195188Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:310
75MA196109Skalský MilošHronov6700:53:390
8MD197254Kánský VladimírSokol Praha Podolí4000:53:4612
5ŽJ19833Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou8600:53:5018
35MB199147Šíma ZdeněkPraha 56100:53:570
36MB200148Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:030
37MB201149Korenyev VolodymyrLikar stavitelství s.r.o.5900:54:06-
9MD202255Kašpar JosefAVC Praha3800:54:099
38MB203150Škoda MiroslavKŠ Náchod5700:54:170
5ZB204197Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:54:2018
26MC205228Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:370
26MC205229Les JosefKČT Třemošná4700:54:370
28MC207230Polej JiříSokol Hronov4600:54:450
76MA208110Soukup VáclavHronov6700:54:510
6ŽJ20934Čančíková TerezieAC Česká Lípa8500:54:5415
39MB210151Bednár LadislavZáturčie6300:55:10-
6ZB211198Podhradská JanaOÚ Daňová6300:55:22-
77MA212111Mařádek JiříJanské Lázně7300:55:290
40MB213152Eppert RomanCanis Lupus City5900:55:320
41MB214153Tománek JiříAtletika Polička6200:55:370
10MD215256Číž FrantišekSlovenský orol Prievidza3500:55:45-
29MC216231Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:55:500
30MC217232Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:55:59-
7ZB218199Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:56:0015
42MB219154Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:080
31MC220233Horyna MiroslavZahradní Město5400:56:100
32MC221234Říha MiroslavSokol Sadská4500:56:170
11MD222257Paško DanielTatrakon Poprad3500:56:31-
78MA223112Pohlodek JanHradec Králové8000:56:360
12MD224258Linhart MilošAC Náchod4400:56:546
33MC225235Tučný JanMK Pardubice4700:57:020
3ŽC226200Novotná EvaLetohrad4800:57:2324
13MD227259Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:353
34MC228236Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:58:060
18ZA229189Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:58:080
14MD230260Kousal OldřichSK Přerov3800:58:110
79MA231113Blažek MartinSK Janské Lázně7100:58:160
43MB232155Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:210
8ZB233201Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:3712
15MD234261Jelínek MatějHradec Králové4200:59:170
9ZB235202Cígrová AnnaBS Tatran Turany6000:59:30-
2ME236166Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:00:0227
16MD237262Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:00:160
17MD238263Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:00:220
35MC239237Zidka JiříAvon Autom. Rudník4501:01:090
36MC240238Schling JaromírOK Jihlava4601:01:150
18MD241264Hajro AntonBS Prievidza3501:01:40-
10ZB242203Jeníková KarolínaSpartak Praha 46801:02:029
37MC243239Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:080
38MC244240Leszkow JosefMK Hlinsko5101:02:140
39MC245241Lelek VítSokol Olešnice5001:02:220
4ŽC246209Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:2321
7ŽJ24735Doškářová SofieAC Česká Lípa8801:03:0712
44MB248156Pokorný BřetislavVitana Byšice6201:03:110
11ZB249204Tománková PavlaAtletika Polička6801:04:436
40MC250242Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:05:310
41MC251243Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:06:020
19MD252265Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:06:280
42MC253244Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:06:290
19ZA254190Chudobová JitkaOlymp Praha7301:06:300
43MC255245Němec JiříSKP Praha4801:06:320
3ME256167Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:06:5024
4ME257168Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:06:5721
5ME258266Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:1318
5ŽC259205Kleinová MáriaTuristika Prievidza3801:07:58-
6ME260169Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:07:5915
12ZB261206Klimešová AlenaBukovice6301:08:363
44MC262246Sládek JaroslavBBS Bratislava5001:09:50-
13ZB263207Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:12:070
14ZB264208Vejdělková RadkaTJ Dvůr Králové nad Labem6801:15:500
7ME265170Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:16:3712
8ME266171Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:18:029
20MD267267Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:19:570
21MD268268Kočí JosefTJ Jezbiny3901:20:160
22MD269269Podhradský JánOÚ Daňová3701:25:47-
9ME270164Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:28:036

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

No nekecej, Breto, zes to cely skakal pres svihadlo... ty ses blazen :)
kebrle
Díky za kropící vůz, ale lůžkový by také nebyl špatný.
lev.bill

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód