Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Prachatice - Libín

20.6.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Prachatice - Libín
  • datum konání: 20.6.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nadační fond Lucie Hanušové

Sociální sítě

Místo konání

stadion TJ Tatran Prachatice
10 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka: 5,5 km
převýšení: 531 m
terén a asfalt

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Plánek
Černohorská 582
Prachatice
383 01
tel. zam 388 332 418
fax 388 332 400
mobil 777 118 239

E-mailová adresa

planek@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1316Holec PavelX-AIR Ostrava8500:31:1320
2MJ3928Pokorný VáclavKokořín9000:38:0619
3MJ4159Muk JanSK Žitná8800:38:3518
4MJ4460Muk PavelSK Žitná8500:39:2317
Muži A (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:26:5230
2MA246Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:27:0029
3MA335Šimurda MartinSKI Šumava7200:27:0628
4MA47Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:28:0227
5MA8105Frelich PavelSokol České Budějovice7100:29:4026
6MA1012Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:30:2125
7MA1226Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:31:0724
8MA1618Šandera PavelCTK Netolice7500:32:1723
9MA1745Fuka MartinTJ Chyšky7800:32:2022
10MA2356Novotný JiříKateřinky7100:34:2921
11MA2515Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:34:4620
12MA2648Plánek KarelTJ Libín 1096 PT7600:35:0619
13MA35101Plánek JanNadační fond Lucie Hanušové7200:37:4618
14MA3650Kalíšek BořivojSTS Chvojkovice Brod7600:37:4917
15MA3849Doubek MartinRosomák 27000:38:0116
16MA4258Raška JaroslavImreg České Budějovice7300:38:4515
17MA5644Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:44:1114
18MA6014Kebrle RadimX-AIR Ostrava7600:45:5613
Muži B (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB52Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:5720
2MB617Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:29:2119
3MB743Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:3118
4MB1110Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:31:0217
5MB15103Grabmueller IvoSKI Vimperk6200:31:4816
6MB1927Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:32:4915
7MB2732Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:35:4614
8MB5129Mašek RomanNovis Praha6100:42:2613
Muži C (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC96Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:0620
2MC1453Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:3219
3MC1836Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:32:2518
4MC2125Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:5817
5MC224Černý VladimírHAC Praha5200:34:1716
6MC3155Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:36:5215
7MC328Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:37:0914
8MC3323Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:37:1013
9MC4633Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:40:0412
10MC4737Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:40:0811
11MC5222Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:4110
12MC6147Molhanc KarelKČT Nýrsko5000:46:289
13MC6352Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:268
Muži D (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3019Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:36:4110
2MD343Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:37:249
3MD3754Petrouš FrantišekSK Včelná4000:37:598
4MD5011Linhart MilošAC Náchod4400:42:197
5MD5441Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:426
6MD62102Kresl LadislavAC Český Krumlov3900:47:105
7MD6557Kalousek JanSK Žamberk4100:52:274
Muži E (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4520Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:39:3410
2ME6440Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:599
Juniorky (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4824Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:1510
2ŽJ5642Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:119
Ženy A (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2931Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:36:3410
2ZA4038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:239
3ZA4339Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:018
4ZA5530Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:43:577
5ZA5821Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:44:446
6ZA595Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:45:145
Ženy B (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20104Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:33:0610
2ZB281Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:35:599
3ZB4951Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:358
Ženy C (trať 5,5 km, 531 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC249Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:34:4410
2ŽC5334Novotná EvaLetohrad4800:42:519
Trať 5,5 km, 531 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:26:5230
2MA246Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:27:0029
3MA335Šimurda MartinSKI Šumava7200:27:0628
4MA47Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:28:0227
1MB52Kolínek FrantišekAK Perná5600:28:5720
2MB617Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:29:2119
3MB743Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:3118
5MA8105Frelich PavelSokol České Budějovice7100:29:4026
1MC96Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:0620
6MA1012Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:30:2125
4MB1110Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:31:0217
7MA1226Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:31:0724
1MJ1316Holec PavelX-AIR Ostrava8500:31:1320
2MC1453Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:3219
5MB15103Grabmueller IvoSKI Vimperk6200:31:4816
8MA1618Šandera PavelCTK Netolice7500:32:1723
9MA1745Fuka MartinTJ Chyšky7800:32:2022
3MC1836Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:32:2518
6MB1927Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:32:4915
1ZB20104Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:33:0610
4MC2125Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:5817
5MC224Černý VladimírHAC Praha5200:34:1716
10MA2356Novotný JiříKateřinky7100:34:2921
1ŽC249Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:34:4410
11MA2515Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:34:4620
12MA2648Plánek KarelTJ Libín 1096 PT7600:35:0619
7MB2732Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:35:4614
2ZB281Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:35:599
1ZA2931Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:36:3410
1MD3019Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:36:4110
6MC3155Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:36:5215
7MC328Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:37:0914
8MC3323Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:37:1013
2MD343Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:37:249
13MA35101Plánek JanNadační fond Lucie Hanušové7200:37:4618
14MA3650Kalíšek BořivojSTS Chvojkovice Brod7600:37:4917
3MD3754Petrouš FrantišekSK Včelná4000:37:598
15MA3849Doubek MartinRosomák 27000:38:0116
2MJ3928Pokorný VáclavKokořín9000:38:0619
2ZA4038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:239
3MJ4159Muk JanSK Žitná8800:38:3518
16MA4258Raška JaroslavImreg České Budějovice7300:38:4515
3ZA4339Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:018
4MJ4460Muk PavelSK Žitná8500:39:2317
1ME4520Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:39:3410
9MC4633Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:40:0412
10MC4737Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:40:0811
1ŽJ4824Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:1510
3ZB4951Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:358
4MD5011Linhart MilošAC Náchod4400:42:197
8MB5129Mašek RomanNovis Praha6100:42:2613
11MC5222Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:4110
2ŽC5334Novotná EvaLetohrad4800:42:519
5MD5441Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:426
4ZA5530Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:43:577
2ŽJ5642Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:44:119
17MA5644Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:44:1114
5ZA5821Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:44:446
6ZA595Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:45:145
18MA6014Kebrle RadimX-AIR Ostrava7600:45:5613
12MC6147Molhanc KarelKČT Nýrsko5000:46:289
6MD62102Kresl LadislavAC Český Krumlov3900:47:105
13MC6352Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:268
2ME6440Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:47:599
7MD6557Kalousek JanSK Žamberk4100:52:274

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Závodu jsem se zůčastnil poprvé a ,až na špatné počasí a s tím související můj výkon, se mě velmi líbil.
marekskapa

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód