Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd (nezapočítává se do poháru)

21.8.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd (nezapočítává se do poháru)
  • datum konání: 21.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Viking Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

průmyslová zóna Jih, Liberec
11 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 8,5 km
převýšení 590 m
První 3 km po asfaltu, dále lesní cesty, poslední kilometr je horská silnice. Na trati jsou i dva významnější seběhy v celkové délce 600 m.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 5.000,- Kč
věcné ceny v hodnotě 10.000,- Kč
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
Franklinova 575
Liberec
460 05
mobil 724 307 142

E-mailová adresa

r.koucky@denso.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ83Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:44:03-
2MJ1222Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8700:45:33-
Muži A (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:38:54-
2MA327Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:40:28-
3MA435Frelich MartinSokol Český Krumlov7100:42:19-
4MA552Linhart RadekTJČZU Praha7600:42:53-
5MA1436Frelich PavelSokol České Budějovice7100:45:51-
6MA1857Novotný JiříKateřinky7100:47:02-
7MA2019Bohdal JaroslavMK Kladno7600:48:16-
8MA2444Olejníček PavelFichman Club Břízky7500:51:14-
9MA3168Havlíček IvoLánov6600:53:15-
10MA3416Bernard VladimírMělník7100:54:24-
11MA3517Kubica TomášLiberec7500:54:25-
12MA4460Voloshyn BohdanLiberec7701:00:16-
Muži B (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB237Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:39:26-
2MB630Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:43:36-
3MB740Vaněk PetrRT Praha6100:43:48-
4MB105Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:13-
5MB1126Pospíšil AntonínAC Trial Plzeň6000:45:17-
6MB156Keprt JosefVTŽ Chomutov5700:46:07-
7MB169Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:46:34-
8MB1928Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:47:08-
9MB2232Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:50:44-
10MB2734Knýř JanABK Liberec6000:51:56-
11MB2967Varmuža IvanLiberec6100:52:47-
12MB304Pucholt JiříUnhošť5900:53:05-
13MB3623Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:54:32-
14MB3850Chmel ZdeněkRC PIM Praha6200:55:48-
15MB4012Doležal JaromírPraha 85700:57:00-
16MB462Otta JiříÚVN Praha5601:01:25-
17MB5146Mašek RomanNovis Praha6101:02:23-
Muži C (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC964Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:44:26-
2MC1338Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:50-
3MC1729Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:46:43-
4MC2556Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:39-
5MC3910Švarc VladimírTJ Lhota5400:56:47-
6MC4166Krejsa VáclavBering Praha5200:58:14-
7MC4520Groh StanislavVrchlabí4601:00:59-
8MC5233Čepelka OldřichTima Liberec4801:02:46-
9MC531Bláha EduardSKI klub Jablonec n. Nisou5201:03:02-
10MC5724Vaněk VáclavABK Liberec4701:06:49-
Muži D (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2313Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:50:50-
2MD3758Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:54:55-
3MD4231Vedral BřetislavSmržovka4300:59:04-
4MD4814Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:01:40-
5MD5542Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:04:35-
Muži E (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4962Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:01:48-
2ME5815Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:07:13-
3ME6063Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:09:45-
4ME6161Trakal JaroslavSokol Vrát3301:20:06-
Juniorky (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ597Zoubková KláraSWS Lučany8701:08:49-
Ženy A (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2111Fořtová IvetaJablonec nad Nisou7200:48:41-
2ZA2639Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:51:39-
3ZA2818Kubicová IvanaVSK VŠB - TU Ostrava8100:52:07-
4ZA4765Hesová Zoraneregistrována7401:01:37-
5ZA5048Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:02:08-
Ženy B (trať 8,8 km, 690 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3221Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:53:50-
2ZB3355Hrubá MarcelaABK Liberec6700:54:06-
3ZB4325Vaňková IrenaABK Liberec5900:59:34-
4ZB5454Vergeinerová EvaOsečná6201:03:20-
5ZB5659Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6901:06:36-
Trať 8,8 km, 690 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:38:54-
1MB237Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:39:26-
2MA327Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:40:28-
3MA435Frelich MartinSokol Český Krumlov7100:42:19-
4MA552Linhart RadekTJČZU Praha7600:42:53-
2MB630Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:43:36-
3MB740Vaněk PetrRT Praha6100:43:48-
1MJ83Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:44:03-
1MC964Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:44:26-
4MB105Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:13-
5MB1126Pospíšil AntonínAC Trial Plzeň6000:45:17-
2MJ1222Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8700:45:33-
2MC1338Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:50-
5MA1436Frelich PavelSokol České Budějovice7100:45:51-
6MB156Keprt JosefVTŽ Chomutov5700:46:07-
7MB169Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:46:34-
3MC1729Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5400:46:43-
6MA1857Novotný JiříKateřinky7100:47:02-
8MB1928Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:47:08-
7MA2019Bohdal JaroslavMK Kladno7600:48:16-
1ZA2111Fořtová IvetaJablonec nad Nisou7200:48:41-
9MB2232Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:50:44-
1MD2313Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:50:50-
8MA2444Olejníček PavelFichman Club Břízky7500:51:14-
4MC2556Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:39-
2ZA2639Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:51:39-
10MB2734Knýř JanABK Liberec6000:51:56-
3ZA2818Kubicová IvanaVSK VŠB - TU Ostrava8100:52:07-
11MB2967Varmuža IvanLiberec6100:52:47-
12MB304Pucholt JiříUnhošť5900:53:05-
9MA3168Havlíček IvoLánov6600:53:15-
1ZB3221Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:53:50-
2ZB3355Hrubá MarcelaABK Liberec6700:54:06-
10MA3416Bernard VladimírMělník7100:54:24-
11MA3517Kubica TomášLiberec7500:54:25-
13MB3623Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:54:32-
2MD3758Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:54:55-
14MB3850Chmel ZdeněkRC PIM Praha6200:55:48-
5MC3910Švarc VladimírTJ Lhota5400:56:47-
15MB4012Doležal JaromírPraha 85700:57:00-
6MC4166Krejsa VáclavBering Praha5200:58:14-
3MD4231Vedral BřetislavSmržovka4300:59:04-
3ZB4325Vaňková IrenaABK Liberec5900:59:34-
12MA4460Voloshyn BohdanLiberec7701:00:16-
7MC4520Groh StanislavVrchlabí4601:00:59-
16MB462Otta JiříÚVN Praha5601:01:25-
4ZA4765Hesová Zoraneregistrována7401:01:37-
4MD4814Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:01:40-
1ME4962Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:01:48-
5ZA5048Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:02:08-
17MB5146Mašek RomanNovis Praha6101:02:23-
8MC5233Čepelka OldřichTima Liberec4801:02:46-
9MC531Bláha EduardSKI klub Jablonec n. Nisou5201:03:02-
4ZB5454Vergeinerová EvaOsečná6201:03:20-
5MD5542Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:04:35-
5ZB5659Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6901:06:36-
10MC5724Vaněk VáclavABK Liberec4701:06:49-
2ME5815Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:07:13-
1ŽJ597Zoubková KláraSWS Lučany8701:08:49-
3ME6063Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:09:45-
4ME6161Trakal JaroslavSokol Vrát3301:20:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód