Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu

19.9.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 19.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lhoťáci

Sociální sítě

Místo konání

Lhota u Machova, konečná zastávka autobusu
10 hodin

Přihlášky

Hostinec U Hubků ve Lhotě u Machova
do 9.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 9 km
převýšení 480 m
Trať vede po silnici, v záveru po schodech. Cíl je na území Polska - NUTNÝ PAS!!!

Ceny pro vítěze

první tři v kategorii
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rücker
Lhota 45
Machov
549 63
tel. 491 547 270
mobil 737 537 832

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1137Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8600:38:4040
2MJ3421Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:47:3338
3MJ4356Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:51:2636
4MJ4819Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:52:4834
Muži A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:35:0260
2MA213Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:35:1958
3MA32Lazarowicz JaroslawWrocław7000:35:30-
4MA412Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:5556
5MA541Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:37:2054
6MA918Váš MatějAC Sparta Praha8300:38:0252
7MA104Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:38:19-
8MA1247Holub MiroslavBukovice6600:39:0250
9MA1430Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:5548
10MA1557Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:41:1746
11MA1625Šrůtek DavidLhota8000:41:4544
12MA1852Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:43:0342
13MA1926Polej JiříHronov7100:43:0740
14MA2115Jirka JanSTAMP Náchod8300:43:4938
15MA2246Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:44:0036
16MA2449Beran JanHKO Police n/M.8300:44:0334
17MA2640Kuře PetrIVT Náchod7500:44:3832
18MA2927Soukup VáclavHronov6700:45:5930
19MA3043Jančařík PetrAAC Brno6800:46:1128
20MA4138Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:2326
21MA4539Tieberghien StéphaneFRA8000:51:30-
22MA5051Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:52:5524
Muži B (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB636Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:2640
2MB75Wieczorek MarekLKS JSKRA JASZKOWA6200:37:49-
3MB810Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:5538
4MB1314Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:1236
5MB2024Klimeš JiříAC Náchod6100:43:3034
6MB2317Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:44:0032
7MB2755Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:0230
8MB3245Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:46:3028
9MB3316Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4026
10MB353Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:47:40-
11MB4420Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:51:2824
12MB491Rücker OldřichLhota5500:52:5122
Muži C (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1711Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2140
2MC3629Winter PavelSOKOL Hronov5000:48:0838
3MC3954Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:49:1136
4MC4050Nejman LiborAC Náchod5300:49:5334
5MC4628Polej JiříSokol Hronov4600:52:0132
6MC4753Jirouš JaroslavRedpoint Teplice nad Metují5100:52:3930
7MC5335Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:57:0228
8MC5622Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:09:2926
Muži D (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD288Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:3120
2MD3123Marek FrantišekČervený Kostelec4100:46:2418
Muži E (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5448Lanta JiříLO Hronov3401:00:4420
2ME5731Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:4318
Juniorky (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ389Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:0720
2ŽJ5232Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:4018
3ŽJ5534Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:01:1616
Ženy A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2544Jančaříková LenkaAAC Brno7000:44:2920
Ženy B (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB377Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:48:4120
2ZB4233Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:2418
3ZB5142Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:55:0116
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:35:0260
2MA213Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:35:1958
3MA32Lazarowicz JaroslawWrocław7000:35:30-
4MA412Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:5556
5MA541Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:37:2054
1MB636Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:2640
2MB75Wieczorek MarekLKS JSKRA JASZKOWA6200:37:49-
3MB810Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:5538
6MA918Váš MatějAC Sparta Praha8300:38:0252
7MA104Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:38:19-
1MJ1137Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8600:38:4040
8MA1247Holub MiroslavBukovice6600:39:0250
4MB1314Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:40:1236
9MA1430Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:5548
10MA1557Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:41:1746
11MA1625Šrůtek DavidLhota8000:41:4544
1MC1711Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2140
12MA1852Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:43:0342
13MA1926Polej JiříHronov7100:43:0740
5MB2024Klimeš JiříAC Náchod6100:43:3034
14MA2115Jirka JanSTAMP Náchod8300:43:4938
15MA2246Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:44:0036
6MB2317Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:44:0032
16MA2449Beran JanHKO Police n/M.8300:44:0334
1ZA2544Jančaříková LenkaAAC Brno7000:44:2920
17MA2640Kuře PetrIVT Náchod7500:44:3832
7MB2755Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:0230
1MD288Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:3120
18MA2927Soukup VáclavHronov6700:45:5930
19MA3043Jančařík PetrAAC Brno6800:46:1128
2MD3123Marek FrantišekČervený Kostelec4100:46:2418
8MB3245Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:46:3028
9MB3316Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4026
2MJ3421Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:47:3338
10MB353Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:47:40-
2MC3629Winter PavelSOKOL Hronov5000:48:0838
1ZB377Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:48:4120
1ŽJ389Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:49:0720
3MC3954Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:49:1136
4MC4050Nejman LiborAC Náchod5300:49:5334
20MA4138Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:2326
2ZB4233Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:2418
3MJ4356Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:51:2636
11MB4420Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:51:2824
21MA4539Tieberghien StéphaneFRA8000:51:30-
5MC4628Polej JiříSokol Hronov4600:52:0132
6MC4753Jirouš JaroslavRedpoint Teplice nad Metují5100:52:3930
4MJ4819Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:52:4834
12MB491Rücker OldřichLhota5500:52:5122
22MA5051Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:52:5524
3ZB5142Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:55:0116
2ŽJ5232Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:4018
7MC5335Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:57:0228
1ME5448Lanta JiříLO Hronov3401:00:4420
3ŽJ5534Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:01:1616
8MC5622Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:09:2926
2ME5731Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:4318

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód