Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

4.7.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 4.7.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Habrmanova ul., Česká Třebová
10 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 5,2 km
převýšení 234 m
Celá trať vede po silnici z České Třebové alejí Maxe Švabinského až na Kozlovský kopec.

Ceny pro vítěze

finanční ceny dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK Iscarex
Chorinova 340
Česká Třebová
560 02
tel. 465 530 214
fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2622

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8218
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4817
Kalous Petr7716
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Mannlová Jana8015
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Kalousek Jan4114
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Bielčik Jindřich4012
Červ Miloslav5012
Sedlák Jiří5812
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Matyášová Jana6511
Merta Jaroslav3511
Doleček Josef7911
Wendlig Miroslav5311
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Šrutek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Vítek Miroslav7210
Jirásková Hanka899

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1338Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:0820
2MJ1723Zapalač MartinJeseník8600:20:2919
3MJ2156Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:0718
4MJ2478Siegel JosefAC Choceň8600:21:1917
5MJ2599Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:21:2816
6MJ293Žák TomášAC Pardubice8500:22:0315
7MJ3158Červ JakubAtletika Polička8900:22:1614
8MJ34100Žďárek RomanTJ Spartak OEZ Letohrad8800:22:3913
9MJ3797Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:22:4812
10MJ3857Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:22:5111
11MJ3951Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:22:5410
12MJ4522Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:239
13MJ4898Poláček AntonínTJ Spartak OEZ Letohrad8900:23:328
14MJ7365Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:25:307
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB81Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3720
2MB1019Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:19:5419
3MB1463Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:1218
4MB1683Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:2617
5MB20111Dvořák JiříViking Jilemnice6300:20:5116
6MB3640Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:22:4415
7MB4159Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:22:5714
8MB4468Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:1413
9MB4685Sedlák JiříPřelouč5800:23:2812
10MB5792Neruda MiroslavChrudim5600:24:0411
11MB5843Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:1110
12MB5976Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:24:239
13MB7547Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:458
14MB8193Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:26:087
15MB8490Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:26:196
16MB8835Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:345
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1216Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:20:0620
2MC2614Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:4019
3MC3254Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:1818
4MC4333Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:23:0717
5MC4752Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:3116
6MC5180Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:4515
7MC6029Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:2814
8MC6764Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:0313
9MC6896Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:0512
10MC7241Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:25:2411
11MC7420Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:3210
12MC764Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:25:529
13MC7882Bělka JaroslavČD Vyškov5200:25:578
14MC8531Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:227
15MC10187Novotný JiříKB Letohrad4500:29:306
16MC10226Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:455
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4039Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:5510
2MD5371Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:23:539
3MD6577Haberland JanSokol Brno4200:24:548
4MD8027Bielčik JindřichLichkov4000:26:047
5MD835Jelínek MatějHradec Králové4200:26:166
6MD9355Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:245
7MD9525Linhart MilošAC Náchod4400:27:494
8MD9642Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:013
9MD9779Nypl JaroslavStará Paka4100:28:272
10MD9989Hrubý MilanASK Blansko3800:29:131
11MD10588Kubík JosefSKI Ptačina Adamov3800:31:110
12MD10645Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:31:370
13MD10830Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:4210
14MD110110Kalousek JanSK Žamberk4100:34:560
15MD11149Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:39:079
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4936Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:3410
2ŽJ61106Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:24:349
3ŽJ64103Hlavsová TerezaTJ Spartak Letohrad8600:24:538
4ŽJ6986Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:25:067
5ŽJ7760Skybová LucieARC Brno8700:25:546
6ŽJ90104Formánková DitaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:26:515
7ŽJ912Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:104
8ŽJ92102Málková MarcelaTJ Spartak OEZ Letohrad8700:27:193
9ŽJ94105Veselá MiroslavaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:27:362
10ŽJ9810Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:491
11ŽJ103101Buchtová MichaelaKB OEZ Letohrad8700:30:500
12ŽJ10434Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:30:560
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2246Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:1310
2ZA5218Stillnerová VěraAFK Chrudim8100:23:469
3ZA6232Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:378
4ZA6353Švecová TerezaSokol Potštejn7700:24:447
5ZA668Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:546
6ZA7095Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:25:145
7ZA7984Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:014
8ZA8611Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:263
9ZA8773Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:312
10ZA8928Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:441
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5667Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:24:0410
2ZB71108Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:25:189
3ZB10794Klimešová AlenaBukovice6300:32:098
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10091Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:2010
2ŽC1096Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:309
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:17:5930
2MA215Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:18:2629
3MA321Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:3128
4MA413Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:18:3927
5MA570Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5126
6MA650Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:0625
7MA769Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2624
1MB81Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:3720
8MA966Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:19:4423
2MB1019Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:19:5419
9MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:5822
1MC1216Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:20:0620
1MJ1338Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:0820
3MB1463Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:1218
10MA159Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:1521
4MB1683Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:2617
2MJ1723Zapalač MartinJeseník8600:20:2919
11MA1844Zelinger MichalLanškroun - Česká Třebová6900:20:4520
12MA1974Bogdał PawełULKS Czarna Góra7600:20:45-
5MB20111Dvořák JiříViking Jilemnice6300:20:5116
3MJ2156Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:0718
1ZA2246Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:1310
13MA23109Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:21:1519
4MJ2478Siegel JosefAC Choceň8600:21:1917
5MJ2599Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:21:2816
2MC2614Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:4019
14MA2761Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:4518
15MA2875Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:21:50-
6MJ293Žák TomášAC Pardubice8500:22:0315
16MA3017Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:22:1017
7MJ3158Červ JakubAtletika Polička8900:22:1614
3MC3254Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:1818
17MA3348Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:2116
8MJ34100Žďárek RomanTJ Spartak OEZ Letohrad8800:22:3913
18MA3562Kalous PetrSK Žamberk7700:22:4115
6MB3640Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:22:4415
9MJ3797Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:22:4812
10MJ3857Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:22:5111
11MJ3951Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:22:5410
1MD4039Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:5510
7MB4159Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:22:5714
19MA4224Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:23:0314
4MC4333Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:23:0717
8MB4468Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:1413
12MJ4522Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:239
9MB4685Sedlák JiříPřelouč5800:23:2812
5MC4752Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:3116
13MJ4898Poláček AntonínTJ Spartak OEZ Letohrad8900:23:328
1ŽJ4936Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:3410
20MA5012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:4213
6MC5180Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:4515
2ZA5218Stillnerová VěraAFK Chrudim8100:23:469
2MD5371Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:23:539
21MA5481Řoutil LadislavŠternberské listy8100:23:5812
22MA5537Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:0011
1ZB5667Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:24:0410
10MB5792Neruda MiroslavChrudim5600:24:0411
11MB5843Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:1110
12MB5976Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:24:239
7MC6029Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:2814
2ŽJ61106Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:24:349
3ZA6232Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:378
4ZA6353Švecová TerezaSokol Potštejn7700:24:447
3ŽJ64103Hlavsová TerezaTJ Spartak Letohrad8600:24:538
3MD6577Haberland JanSokol Brno4200:24:548
5ZA668Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:546
8MC6764Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:0313
9MC6896Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:0512
4ŽJ6986Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:25:067
6ZA7095Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:25:145
2ZB71108Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:25:189
10MC7241Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:25:2411
14MJ7365Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:25:307
11MC7420Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:3210
13MB7547Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:458
12MC764Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:25:529
5ŽJ7760Skybová LucieARC Brno8700:25:546
13MC7882Bělka JaroslavČD Vyškov5200:25:578
7ZA7984Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:014
4MD8027Bielčik JindřichLichkov4000:26:047
14MB8193Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:26:087
23MA8272Kadavý MartinVysoké Mýto8400:26:1610
5MD835Jelínek MatějHradec Králové4200:26:166
15MB8490Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:26:196
14MC8531Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:227
8ZA8611Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:263
9ZA8773Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:312
16MB8835Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:345
10ZA8928Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:441
6ŽJ90104Formánková DitaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:26:515
7ŽJ912Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:104
8ŽJ92102Málková MarcelaTJ Spartak OEZ Letohrad8700:27:193
6MD9355Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:245
9ŽJ94105Veselá MiroslavaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:27:362
7MD9525Linhart MilošAC Náchod4400:27:494
8MD9642Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:013
9MD9779Nypl JaroslavStará Paka4100:28:272
10ŽJ9810Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:491
10MD9989Hrubý MilanASK Blansko3800:29:131
1ŽC10091Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:2010
15MC10187Novotný JiříKB Letohrad4500:29:306
16MC10226Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:455
11ŽJ103101Buchtová MichaelaKB OEZ Letohrad8700:30:500
12ŽJ10434Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:30:560
11MD10588Kubík JosefSKI Ptačina Adamov3800:31:110
12MD10645Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:31:370
3ZB10794Klimešová AlenaBukovice6300:32:098
13MD10830Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:4210
2ŽC1096Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:309
14MD110110Kalousek JanSK Žamberk4100:34:560
15MD11149Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:39:079

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

velmi dobré po všech stránkách
belka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód