Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

28.8.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 28.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ PORKERT Skuhrov n. B.

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou, 0,5 km od ZŠ směr Deštné v O. h.
10 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin, ZŠ Skuhrov nad Bělou

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 13 km
převýšení 750 m
Trať vede střídavě terénem a po asfaltu ze Skuhrova nad Bělou na nejvyšší vrchol Orlických hor - Velkou Deštnou (1115 m n. m.).

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 10.000,- Kč
Po vyhlášení výsledků tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Odvoz osobních věcí na Luisino Údolí na cca 11 km trati a odvoz zpět zajištěn.

Ubytování:
Informační centrum Deštné v Orlických horách
tel. 494 663 289, mobil 603 547 777

Kontakt:
David Pross
Lipovka 39
Rychnov nad Kněžnou
516 01
tel. 494 533 617
mobil 724 087 771

E-mailová adresa

d.pross@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1015

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Sedláček František408
Šrutek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Ožana Václav647
Paulů Blanka547
Flegl Vlastimil537
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Kučera Zdeněk556
Stránský Aleš606
Balcar Pavel566
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Hrdina Vilém566
Metelka Josef446
Knápek Ladislav616
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Kapl Libor656
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Mertová Michaela765
Svatoš Otakar345
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Šesták Karel715
Kubr Václav555

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ826Witek LukaszPL MKS Duszniki Zdroj8501:02:15-
2MJ927Witek SebastiánPL MKS Duszniki Zdroj8601:02:51-
3MJ1023Kobus MiroslawPL MKS Duszniki Zdroj8501:03:38-
4MJ2119Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8501:06:3640
5MJ4224Szulc MateuszPL MKS Duszniki Zdroj8701:13:49-
6MJ6815Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:30:4538
7MJ7314Dostálek JanRychnov nad Kněžnou8901:35:4936
Muži A (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:56:4460
2MA443Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:1458
3MA54Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:59:51-
4MA745Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:01:5256
5MA1239Bielčik PetrLichkov7101:04:1454
6MA1464Hudcovic TomášNové Město nad Metují6501:04:3752
7MA1567Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:05:0950
8MA1744Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:05:4248
9MA1828Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:05:5546
10MA1968Novotný JiříKateřinky7101:06:2344
11MA2061Bolehovský PavelKER TEAM7101:06:3342
12MA2448Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:07:4040
13MA2677Pozler TomášOMT Pardubice7601:08:3038
14MA2747Valter DaliborPraha 46901:08:3136
15MA3262Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:10:2034
16MA496Walczykiewicz MariuszLKS JSKRA JASZKOWA PL8201:16:16-
17MA5454Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:17:3032
18MA6121Janas PiotrPL MKS Duszniki Zdroj8401:23:58-
Muži B (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB231Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:57:2240
2MB35Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:58:27-
3MB68Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:01:4338
4MB1130Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:04:0036
5MB2573Tichý PavelAC Náchod6301:08:0534
6MB2812Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:08:4932
7MB2957Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:09:3430
8MB3563Tomšů PetrMlýn Janderov6401:10:3428
9MB3766Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6101:11:1226
10MB4576Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:14:2624
11MB472Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:15:26-
12MB539Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:17:2422
13MB587Pečenka LiborKHB Radegast6101:22:0220
14MB6572Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:26:4318
Muži C (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1352Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:04:2340
2MC1633Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:05:2238
3MC3032Švec MiroslavSokol Potštejn5201:10:0536
4MC3146Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:10:1834
5MC3665Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:11:0332
6MC4074Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:13:0730
7MC4316Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:5028
8MC4469Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4701:14:0126
9MC4640Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:14:4124
10MC5075Koblížek JindřichSokol Žamberk4801:16:3922
11MC5258Nejman LiborAC Náchod5301:17:0020
12MC5529Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5101:18:3018
13MC6471Krejčí MilanPardubice5301:26:0416
14MC6653Krejsa VáclavBering Praha5201:26:5214
15MC6710Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:27:2412
16MC6955Krajč ZdeněkTrutnov5401:31:0910
17MC7235Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:35:178
18MC7459Čepelka OldřichTima Liberec4801:36:286
19MC7654Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:50:424
Muži D (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3349Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:10:2120
2MD3456Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:2518
3MD3951Marek FrantišekČervený Kostelec4101:12:5416
4MD4836Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:15:4614
5MD6038Bielčik JindřichLichkov4001:22:4812
6MD6213Linhart MilošAC Náchod4401:24:3410
Muži E (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME703Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:32:48-
2ME7550Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:46:2720
3ME771Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:57:4818
Juniorky (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5720Nowaowska WeronikaPL MKS Duszniki Zdroj8601:21:43-
Ženy A (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2270Jančaříková LenkaAAC Brno7001:07:0220
2ZA2337Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:07:1918
3ZA3818Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7201:12:4616
4ZA5142Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:16:4514
5ZA5625Szrubianec AngelikaPL MKS Duszniki Zdroj8401:20:37-
6ZA6341Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:25:4912
7ZA7122Kobus KamilaPL MKS Duszniki Zdroj8401:33:26-
Ženy B (trať 13 km, 775 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4111Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:13:1520
2ZB5960Novotná EvaLetohrad4801:22:0820
Trať 13 km, 775 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:56:4460
1MB231Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:57:2240
2MB35Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:58:27-
2MA443Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:1458
3MA54Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:59:51-
3MB68Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:01:4338
4MA745Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:01:5256
1MJ826Witek LukaszPL MKS Duszniki Zdroj8501:02:15-
2MJ927Witek SebastiánPL MKS Duszniki Zdroj8601:02:51-
3MJ1023Kobus MiroslawPL MKS Duszniki Zdroj8501:03:38-
4MB1130Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:04:0036
5MA1239Bielčik PetrLichkov7101:04:1454
1MC1352Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:04:2340
6MA1464Hudcovic TomášNové Město nad Metují6501:04:3752
7MA1567Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:05:0950
2MC1633Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:05:2238
8MA1744Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:05:4248
9MA1828Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:05:5546
10MA1968Novotný JiříKateřinky7101:06:2344
11MA2061Bolehovský PavelKER TEAM7101:06:3342
4MJ2119Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8501:06:3640
1ZA2270Jančaříková LenkaAAC Brno7001:07:0220
2ZA2337Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:07:1918
12MA2448Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:07:4040
5MB2573Tichý PavelAC Náchod6301:08:0534
13MA2677Pozler TomášOMT Pardubice7601:08:3038
14MA2747Valter DaliborPraha 46901:08:3136
6MB2812Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:08:4932
7MB2957Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:09:3430
3MC3032Švec MiroslavSokol Potštejn5201:10:0536
4MC3146Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:10:1834
15MA3262Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:10:2034
1MD3349Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:10:2120
2MD3456Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:2518
8MB3563Tomšů PetrMlýn Janderov6401:10:3428
5MC3665Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:11:0332
9MB3766Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6101:11:1226
3ZA3818Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7201:12:4616
3MD3951Marek FrantišekČervený Kostelec4101:12:5416
6MC4074Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:13:0730
1ZB4111Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:13:1520
5MJ4224Szulc MateuszPL MKS Duszniki Zdroj8701:13:49-
7MC4316Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:5028
8MC4469Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4701:14:0126
10MB4576Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:14:2624
9MC4640Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:14:4124
11MB472Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:15:26-
4MD4836Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:15:4614
16MA496Walczykiewicz MariuszLKS JSKRA JASZKOWA PL8201:16:16-
10MC5075Koblížek JindřichSokol Žamberk4801:16:3922
4ZA5142Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:16:4514
11MC5258Nejman LiborAC Náchod5301:17:0020
12MB539Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:17:2422
17MA5454Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:17:3032
12MC5529Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5101:18:3018
5ZA5625Szrubianec AngelikaPL MKS Duszniki Zdroj8401:20:37-
1ŽJ5720Nowaowska WeronikaPL MKS Duszniki Zdroj8601:21:43-
13MB587Pečenka LiborKHB Radegast6101:22:0220
2ZB5960Novotná EvaLetohrad4801:22:0820
5MD6038Bielčik JindřichLichkov4001:22:4812
18MA6121Janas PiotrPL MKS Duszniki Zdroj8401:23:58-
6MD6213Linhart MilošAC Náchod4401:24:3410
6ZA6341Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:25:4912
13MC6471Krejčí MilanPardubice5301:26:0416
14MB6572Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:26:4318
14MC6653Krejsa VáclavBering Praha5201:26:5214
15MC6710Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:27:2412
6MJ6815Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:30:4538
16MC6955Krajč ZdeněkTrutnov5401:31:0910
1ME703Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:32:48-
7ZA7122Kobus KamilaPL MKS Duszniki Zdroj8401:33:26-
17MC7235Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:35:178
7MJ7314Dostálek JanRychnov nad Kněžnou8901:35:4936
18MC7459Čepelka OldřichTima Liberec4801:36:286
2ME7550Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:46:2720
19MC7654Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:50:424
3ME771Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:57:4818

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Pěkná a velmi náročná trať v úvodu a jako vžd v závěru.Dali
dalimil.m

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód