Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník

16.5.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník
  • datum konání: 16.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PJR Frenštát pod Radhoštěm

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský areál na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm
10 hodin

Startovné

25-50,- Kč

Popis tratě

délka 7,1 km
převýšení 520 m
Trať vede po asfaltu, mezi 1. a 2. kilometrem je horská silnice s travnatým povrchem.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař
Střelniční 1065
Frenštát pod Radhoštěm
744 11
tel. 556 831 423
mobil 603 352 025

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64
21.8.1988Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník83

Statistika závodu Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2309

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4719
Groš Štefan6118
Přívětivý Miroslav5316
Zátopek Jiří6016
Szebesta Pavel6813
Melčák Tomáš7513
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Vodička Jan4513
Šnevajs Radomír6312
Tománek Pavel5512
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Volný Jaromír3511
Baláž Roman6511
Balko Peter4411
Šokalová Ludmila5611
Šimůnek Jan4911
Šír Václav4811
Škapa Marek7111
Pechek František5310
Vraštilová Miloslava5610
Žák Jiří7110
Tončík Petr7110
Jirásková Eva6410
Bitala Václav7710
Černý Vladimír5210
Piskoř Karel389
Wálek Bronislav579
Vlček Tomáš809
Suchánek Lukáš799
Gaman Jaroslav359
Šimůnek Jan829
Stránský Aleš609
Keprtová Miloslava489
Krejčí Lukáš768
Bednařík Jiří458
Krejsa Václav528
Velička Zdeněk628
Kubíček František468
Leszkow Petr448
Dobiáš Jaroslav637
Filipec Petr847
Marek Dalimil607
Fejgl Zdeněk427
Svatoš Otakar347
Zeman Vladimír567
Pečenka Libor617
Horáček Michal757

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 13 let a mladší (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM10179Lavičková BarboraTJ Frenštát p. R.9200:48:4216
2ŽM10434Hlaváčková MarkétaTJ Frenštát p. R.9100:50:0512
3ŽM10935Pavlicová RomanaTJ Frenštát p. R.9100:52:438
4ŽM12099Lichnovská NikolaTJ Frenštát p. R.9400:56:276
5ŽM12281Marková AdélaTJ Frenštát p. R.9300:57:084
6ŽM12380Marková MartinaTJ Frenštát p. R.9200:58:342
7ŽM124100Mikesková TerezaTJ Frenštát p. R.9400:59:220
8ŽM126127Pauliková RenataAL TJ Rožnov9100:59:570
9ŽM12728Veselková KláraTJ Frenštát p. R.9200:59:580
10ŽM128131Bordovská MarieTJ Frenštát p. R.9201:01:210
Žáci 13 let a mladší (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM6927Hudáček AlešTJ Frenštát p. R.9200:41:2118
2MM7826Schindler TomášTJ Frenštát p. R.9200:42:4114
3MM10543Bryknar RadekTJ Frenštát p. R.9500:50:2412
Dorostenci 14-17 let (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1292Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek8800:32:2640
2MD157Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:32:5738
3MD3257Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:35:2830
4MD4986Fojtů PetrBIOMEDICA Říčany8700:38:2424
5MD7277Rašovský MatějLK Veřovice8800:41:5116
Dorostenky 14-17 let (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD8176Zátopková AndreaAK Zlín8700:43:2620
2ŽD9260Brožová DominikaLK Veřovice8900:46:2918
3ŽD10232Střálková EliškaTJ Frenštát p. R.8900:48:5814
4ŽD10878Vašinová RenataTJ Frenštát p. R.9000:52:4110
Junioři (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ181Zapalač MartinFenix Jeseník8600:33:1236
2MJ2037Chocholáč JanKHB Radegast8500:33:4234
3MJ2696Holec PavelX-AIR Ostrava8500:34:1932
4MJ33116Sosna JakubYOGI Racing Ostrava8500:35:3828
5MJ3836Blažek MiloslavKHB Radegast8600:36:1026
6MJ5074Petr JanTJ Frenštát oddíl plavání8600:38:2622
7MJ5224Sázel PavelPřerov8500:38:3220
Muži A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:28:5060
2MA240Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:1458
3MA315Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:29:5356
4MA456Brýdl PavelVSK VŠB - TU Ostrava8000:30:0254
5MA521Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:30:2452
6MA6121Bruck IvanGRAFOBAL Skalica7600:30:4650
7MA752Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:30:5948
8MA9119Ondráček TomášVzácný kytky7700:31:2546
9MA1412Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:4744
10MA1648Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:32:5942
11MA178Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:0240
12MA19120Krajča RudolfVzácný kytky6500:33:2138
13MA225Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:33:5936
14MA2450Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:34:1134
15MA2772Vlček TomášGumárny Zubří8000:34:2232
16MA3051Velička AlešX-AIR Ostrava7300:34:5430
17MA31130Filipec PetrTJ Frenštát8400:35:0728
18MA3558Novotný JiříKateřinky7100:35:5326
19MA3938Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:36:2324
20MA4016Klakurka VáclavTTS Osek nad Bečvou8300:36:3322
21MA413Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3520
22MA42124Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:36:3718
23MA44107Wala PetrMC Wallo Havířov7100:37:0416
24MA51123Polách ZdeněkBT Frenštát6800:38:2914
25MA53101Melčák TomášPJR Frenštát p. R.7500:38:3312
26MA564Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:38:4310
27MA58115Krhut MartinYOGI Racing Ostrava8000:38:568
28MA6654Krejčí LukášFrýdek Místek7600:40:526
29MA6871Zeman ZdeněkVšechovice6800:40:594
30MA70118Kycik AntonínKycik Alarm6500:41:302
31MA7417Vrba IvoTTS Osek nad Bečvou8000:42:090
32MA76128Goršanov DanielKopřivnice7700:42:370
33MA77117Franek AlanDětmarovice7100:42:400
34MA80125Kučera PavelNadějov6500:43:230
35MA9549Kebrle RadimX-AIR Ostrava7600:47:260
36MA11967Suchánek LukášKHB Radegast7900:56:070
Muži B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1031Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:0840
2MB1165Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:32:2138
3MB13108Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:32:3936
4MB2121Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:4834
5MB2373Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:0932
6MB2597Keller AntonínAK ASICS Kroměříž6300:34:1530
7MB3466Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:35:4228
8MB3698Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:35:5526
9MB37126Tománek RomanSlavičín6000:36:0524
10MB43111Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:36:4322
11MB4688Groš ŠtefanFoto Morava6100:37:4220
12MB4829Šnevajs RadomírVsetín6300:38:1418
13MB5464Tureček JiříAK Kyjov5600:38:3416
14MB7562Pečenka LiborKHB Radegast6100:42:1414
15MB9739Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:48:0412
16MB11063Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:52:4410
17MB11383Přívětivý JiříBranky6100:54:028
Muži C (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC825Smrčka MilošBK Říčany5400:31:0240
2MC29104Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:34:4438
3MC4542Černý VladimírHAC Praha5200:37:1136
4MC4795Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:38:0334
5MC5570Smola JosefMKS Ostrava5100:38:4232
6MC5990Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:39:0630
7MC6023Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:39:1128
8MC6294Bednařík JiříMniší4500:39:2226
9MC65106Adamec ZdeněkMISS Studénka5200:40:3324
10MC8247Tučný JanMK Pardubice4700:43:4922
11MC83110Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:43:5920
12MC85113Krejsa VáclavBering Praha5200:44:4818
13MC8787Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:45:1616
14MC90102Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:45:5914
15MC98105Hyvnar JosefKopřivnice4900:48:1312
16MC10319Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:0910
17MC106109Zaorál PavelKopřivnice4900:50:318
18MC1112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:026
19MC12582Krejčí JosefFrýdek Místek4900:59:404
Muži D (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6122Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:1720
2MD6469Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:40:0118
3MD6761Podžorný ErvinČeský Těšín4100:40:5516
4MD71103Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:41:3314
5MD7991Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:42:5812
6MD8489Piskoř KarelTichá3800:44:2610
7MD8918Linhart MilošAC Náchod4400:45:558
8MD9413Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:47:256
9MD9655Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4200:47:484
10MD11745Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:55:412
Muži E (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME114112Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:54:0720
2ME1159Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:1818
3ME12946Bezecný MilanKB Ostrava3201:03:4416
4ME13033Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:08:4814
Juniorky (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2853Holišová ZdeňkaPSK Olymp Praha7900:34:2820
2ZA636Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:5218
3ZA7310Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:42:0116
4ZA8893Likusová DagmarŠámalovci7000:45:4514
5ZA9311Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:4412
6ZA99129Matalová JanaNová Osada7300:48:2010
7ZA10075Piteráková MonikaPálenice Veřovice7400:48:398
8ZA11241Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:53:066
Ženy B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5720Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:38:4620
2ZB8685Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5600:44:5918
3ZB9114Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:2716
4ZB10730Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:51:5114
5ZB11884Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:56:0412
6ZB12159Procházková IrenaPraha5700:56:3610
Ženy C (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC11644Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5400:55:1220
Trať 7,100 km, 520,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:28:5060
2MA240Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:1458
3MA315Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:29:5356
4MA456Brýdl PavelVSK VŠB - TU Ostrava8000:30:0254
5MA521Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:30:2452
6MA6121Bruck IvanGRAFOBAL Skalica7600:30:4650
7MA752Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:30:5948
1MC825Smrčka MilošBK Říčany5400:31:0240
8MA9119Ondráček TomášVzácný kytky7700:31:2546
1MB1031Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:0840
2MB1165Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:32:2138
1MD1292Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek8800:32:2640
3MB13108Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:32:3936
9MA1412Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:4744
2MD157Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:32:5738
10MA1648Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:32:5942
11MA178Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:0240
1MJ181Zapalač MartinFenix Jeseník8600:33:1236
12MA19120Krajča RudolfVzácný kytky6500:33:2138
2MJ2037Chocholáč JanKHB Radegast8500:33:4234
4MB2121Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:4834
13MA225Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:33:5936
5MB2373Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:0932
14MA2450Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:34:1134
6MB2597Keller AntonínAK ASICS Kroměříž6300:34:1530
3MJ2696Holec PavelX-AIR Ostrava8500:34:1932
15MA2772Vlček TomášGumárny Zubří8000:34:2232
1ZA2853Holišová ZdeňkaPSK Olymp Praha7900:34:2820
2MC29104Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:34:4438
16MA3051Velička AlešX-AIR Ostrava7300:34:5430
17MA31130Filipec PetrTJ Frenštát8400:35:0728
3MD3257Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:35:2830
4MJ33116Sosna JakubYOGI Racing Ostrava8500:35:3828
7MB3466Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:35:4228
18MA3558Novotný JiříKateřinky7100:35:5326
8MB3698Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:35:5526
9MB37126Tománek RomanSlavičín6000:36:0524
5MJ3836Blažek MiloslavKHB Radegast8600:36:1026
19MA3938Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:36:2324
20MA4016Klakurka VáclavTTS Osek nad Bečvou8300:36:3322
21MA413Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3520
22MA42124Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:36:3718
10MB43111Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:36:4322
23MA44107Wala PetrMC Wallo Havířov7100:37:0416
3MC4542Černý VladimírHAC Praha5200:37:1136
11MB4688Groš ŠtefanFoto Morava6100:37:4220
4MC4795Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:38:0334
12MB4829Šnevajs RadomírVsetín6300:38:1418
4MD4986Fojtů PetrBIOMEDICA Říčany8700:38:2424
6MJ5074Petr JanTJ Frenštát oddíl plavání8600:38:2622
24MA51123Polách ZdeněkBT Frenštát6800:38:2914
7MJ5224Sázel PavelPřerov8500:38:3220
25MA53101Melčák TomášPJR Frenštát p. R.7500:38:3312
13MB5464Tureček JiříAK Kyjov5600:38:3416
5MC5570Smola JosefMKS Ostrava5100:38:4232
26MA564Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:38:4310
1ZB5720Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:38:4620
27MA58115Krhut MartinYOGI Racing Ostrava8000:38:568
6MC5990Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:39:0630
7MC6023Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:39:1128
1MD6122Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:39:1720
8MC6294Bednařík JiříMniší4500:39:2226
2ZA636Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:5218
2MD6469Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:40:0118
9MC65106Adamec ZdeněkMISS Studénka5200:40:3324
28MA6654Krejčí LukášFrýdek Místek7600:40:526
3MD6761Podžorný ErvinČeský Těšín4100:40:5516
29MA6871Zeman ZdeněkVšechovice6800:40:594
1MM6927Hudáček AlešTJ Frenštát p. R.9200:41:2118
30MA70118Kycik AntonínKycik Alarm6500:41:302
4MD71103Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:41:3314
5MD7277Rašovský MatějLK Veřovice8800:41:5116
3ZA7310Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:42:0116
31MA7417Vrba IvoTTS Osek nad Bečvou8000:42:090
14MB7562Pečenka LiborKHB Radegast6100:42:1414
32MA76128Goršanov DanielKopřivnice7700:42:370
33MA77117Franek AlanDětmarovice7100:42:400
2MM7826Schindler TomášTJ Frenštát p. R.9200:42:4114
5MD7991Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:42:5812
34MA80125Kučera PavelNadějov6500:43:230
1ŽD8176Zátopková AndreaAK Zlín8700:43:2620
10MC8247Tučný JanMK Pardubice4700:43:4922
11MC83110Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:43:5920
6MD8489Piskoř KarelTichá3800:44:2610
12MC85113Krejsa VáclavBering Praha5200:44:4818
2ZB8685Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5600:44:5918
13MC8787Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:45:1616
4ZA8893Likusová DagmarŠámalovci7000:45:4514
7MD8918Linhart MilošAC Náchod4400:45:558
14MC90102Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:45:5914
3ZB9114Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:2716
2ŽD9260Brožová DominikaLK Veřovice8900:46:2918
5ZA9311Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:4412
8MD9413Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:47:256
35MA9549Kebrle RadimX-AIR Ostrava7600:47:260
9MD9655Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4200:47:484
15MB9739Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:48:0412
15MC98105Hyvnar JosefKopřivnice4900:48:1312
6ZA99129Matalová JanaNová Osada7300:48:2010
7ZA10075Piteráková MonikaPálenice Veřovice7400:48:398
1ŽM10179Lavičková BarboraTJ Frenštát p. R.9200:48:4216
3ŽD10232Střálková EliškaTJ Frenštát p. R.8900:48:5814
16MC10319Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:0910
2ŽM10434Hlaváčková MarkétaTJ Frenštát p. R.9100:50:0512
3MM10543Bryknar RadekTJ Frenštát p. R.9500:50:2412
17MC106109Zaorál PavelKopřivnice4900:50:318
4ZB10730Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:51:5114
4ŽD10878Vašinová RenataTJ Frenštát p. R.9000:52:4110
3ŽM10935Pavlicová RomanaTJ Frenštát p. R.9100:52:438
16MB11063Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:52:4410
18MC1112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:026
8ZA11241Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:53:066
17MB11383Přívětivý JiříBranky6100:54:028
1ME114112Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:54:0720
2ME1159Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:1818
1ŽC11644Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5400:55:1220
10MD11745Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:55:412
5ZB11884Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:56:0412
36MA11967Suchánek LukášKHB Radegast7900:56:070
4ŽM12099Lichnovská NikolaTJ Frenštát p. R.9400:56:276
6ZB12159Procházková IrenaPraha5700:56:3610
5ŽM12281Marková AdélaTJ Frenštát p. R.9300:57:084
6ŽM12380Marková MartinaTJ Frenštát p. R.9200:58:342
7ŽM124100Mikesková TerezaTJ Frenštát p. R.9400:59:220
19MC12582Krejčí JosefFrýdek Místek4900:59:404
8ŽM126127Pauliková RenataAL TJ Rožnov9100:59:570
9ŽM12728Veselková KláraTJ Frenštát p. R.9200:59:580
10ŽM128131Bordovská MarieTJ Frenštát p. R.9201:01:210
3ME12946Bezecný MilanKB Ostrava3201:03:4416
4ME13033Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:08:4814

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 58%
Zvolená trasa závodu: 78%
Značení závodu: 84%
Vyhlášení výsledků: 38%
Zpracování výsledků: 46%
Ceny vítězům: 43%
Celkový dojem ze závodu: 56%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
58%

Názory na závod

Byl jsem velice zaskočen startovným 100 Kč na místě. V propozicích na internetu, které jsem četl bylo 25-50 Kč. Nevím, jestli vybrané startovné bylo použito na závod nebo pro potřeby oddílu nebo pořadatelů. Při stejném počtu startujících by mi startovné téměř pokrylo náklady na závod i s finančními odměnami.
denticulus1
Také mě překvapila výše startovného, hlavně 100% rozdíl meti základním a zvýšeným. To se nedělá, normální rozdíl je tak do 20 %. Jinak se mi závod líbil, i přes poněkud nevlídné počasí.
msmrcka
Přeorganizováno a závodník???až na konci...
zelvak.b
Poměrně hezký závod-až na to čekání nahoře na Javorníku a taky to počasí.
88-run-88

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód