hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Píďův běh Vrchlabí - Strážné

13.5.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Píďův běh Vrchlabí - Strážné
  • datum konání: 13.5.2018
  • zobrazeno již 548x
  • pořadatel: Vrchaři Vrchlabí

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní dům Střelnice Vrchlabí
10:00 hodin

Přihlášky

Na níže uvedený email – uzávěrka 12. 5. ve 20:00 hodin nebo v den závodu na místě od 8:00 do 9:40 hodin.

Startovné

předem přihlášení 80 Kč
registrace na místě 100 Kč

Popis tratě

Délka: 6,8 km
Převýšení: +432/-113 m
Povrch tratě: 90% zpevněné lesní a polní cesty, 10% asfalt

Ceny pro vítěze

První tři v jednotlivých kategoriích budou odměněni medailí a věcnou cenou.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hana Klampflová
tel. 607 201 388

Propozice závodu ve formátu PDF.

Trasa závodu

E-mailová adresa

hanaklampflova@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.05.2018, 13:48
  • zobrazeno již 358x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ865Volák Ondřej0000:34:2170,00
2MJ2313Čermák JiříAC Turnov0200:38:0362,00

Muži A (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA261Berka RadimKozákov Vrchlabí8200:31:4670,00
2MA35Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:4962,00
3MA447Štantejský MichalRAIDLIGHT Team8400:31:5654,00
4MA723Hruška JanKasper Swix Team8900:34:1348,00
5MA1210Turek Martinzakisova-skolabehu.cz8000:35:1344,00
6MA1380Wachtl VojtěchSUNSKI Academy Šp. Ml.8600:35:1440,00
7MA1746Kalkus JanROYAL BAY tým9000:36:3938,00
8MA2071Sedlák RóbertKILPI RACING team8500:37:0536,00
9MA2677Holas MartinUndead Groowy team8500:39:4534,00
10MA383Bánský JaroslavVrchaři Vrchlabí8000:41:5832,00
11MA3921Kábrt LukášVrchaři Vrchlabí8500:42:2530,00
12MA4334Novotný JiříK.R.N.A.P.8500:42:4528,00
13MA4457Jaroš Josef8200:42:5226,00
14MA5132Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí9000:45:0624,00
15MA527Šidlík TomášTJ Slovan Šp. Mlýn9300:45:4322,00
16MA5456Svatoň JiříSK CECHOVKA Hořice8500:46:0620,00
17MA5555Gabriel Jakub9300:46:2518,00
18MA5735Novák DavidK.R.N.A.P.8800:47:0316,00
19MA5836Dušek LiborSklípek Vrchlabí8300:47:0414,00
20MA6033Kolisko JanK.R.N.A.P.9000:47:3212,00
21MA6574Kulhánek JanSC Alemannia Fuchsberg8000:48:3510,00
22MA7230Klampfl MilanVrchaři Vrchlabí9100:54:058,00
23MA731Kejklíček PetrVrchaři Vrchlabí8100:54:396,00
24MA7442Votoček Josef8700:55:154,00

Muži B (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:31:3670,00
2MB551Horák OndřejFORTEX Mor. Beroun7500:32:0962,00
3MB649Cupák MartinLO Spartak Vrchlabí7100:33:2154,00
4MB939Žák Jiřízakisova-skolabehu.cz7100:34:2748,00
5MB1170Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:5844,00
6MB1926Záruba JanSix Monkeys7700:36:5940,00
7MB2128Hak TomášVítězná7800:37:2238,00
8MB2219Wallenfels JiříSokol Královské Vino7200:37:3436,00
9MB2514Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:39:2334,00
10MB2843Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:0932,00
11MB2917Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:40:1130,00
12MB3072Kubasa JiříTJ MARATONSTAV Úpice7700:40:3428,00
13MB3652Šesták KarelKasper Swix Team TU7100:41:4526,00
14MB638Jüptner PetrAC Alemania Fuchsberg7800:48:1724,00
15MB6663Blažek MartinRýchory7100:48:4422,00
16MB6967Klingr Miloš7600:51:4020,00
17MB7554Kosina Stanislav7700:55:2718,00

Muži C (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1544Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:35:4070,00
2MC1620Buřil FrantišekVidochov6600:36:3962,00
3MC3129Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:4354,00
4MC3453Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:41:2448,00
5MC3558Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:41:3544,00
6MC3718Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:41:5440,00
7MC4978Tichý PavelAC Náchod6300:44:5038,00
8MC6479Farský IvoH2O Hrádeček6400:48:2436,00

Muži D (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1025Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3970,00
2MD2450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n. N.5500:39:1862,00
3MD4076Vejnar JosefČeský SKI Vysoké n. J.5700:42:2854,00
4MD412Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3248,00
5MD4512Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:43:0744,00
6MD4762Antoš JiříSokol Roprachtice5700:43:3140,00
7MD4837Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5800:44:0938,00
8MD566Brunclík IvoTJ Slovan Šp. Mlýn5800:46:3736,00
9MD6145Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:47:5134,00
10MD704Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0032,00

Muži E (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3338Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4800:40:5570,00
2ME5068Kadavý JanJablonec n. N.4700:45:0662,00
3ME5340Javůrek JiříTJ MARATONSTAV Úpice4800:45:5154,00
4ME5922Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:47:3248,00
5ME7860Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:4044,00

Juniorky (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7173Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:52:2070,00

Ženy A (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4211Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:42:3770,00

Ženy B (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1427Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:35:2870,00
2ZB2766Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:39:5662,00
3ZB4615Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:43:2454,00
4ZB6769Dohnalová MonikaPecka7400:48:5748,00

Ženy C (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1816Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:36:3970,00
2ZC6268Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:0362,00
3ZC6875Háková MichaelaSokol Valteřice7100:49:4954,00
4ZC7631Hauschková DagmarSpartak Police n. M.6500:56:3948,00

Ženy D (trať 6,8 km, 432 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3241Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice5400:40:5370,00
2ZD779Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:04:4662,00

Trať 6,8 km, 432 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:31:3670,00
1MA261Berka RadimKozákov Vrchlabí8200:31:4670,00
2MA35Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:4962,00
3MA447Štantejský MichalRAIDLIGHT Team8400:31:5654,00
2MB551Horák OndřejFORTEX Mor. Beroun7500:32:0962,00
3MB649Cupák MartinLO Spartak Vrchlabí7100:33:2154,00
4MA723Hruška JanKasper Swix Team8900:34:1348,00
1MJ865Volák Ondřej0000:34:2170,00
4MB939Žák Jiřízakisova-skolabehu.cz7100:34:2748,00
1MD1025Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3970,00
5MB1170Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:5844,00
5MA1210Turek Martinzakisova-skolabehu.cz8000:35:1344,00
6MA1380Wachtl VojtěchSUNSKI Academy Šp. Ml.8600:35:1440,00
1ZB1427Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:35:2870,00
1MC1544Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:35:4070,00
2MC1620Buřil FrantišekVidochov6600:36:3962,00
7MA1746Kalkus JanROYAL BAY tým9000:36:3938,00
1ZC1816Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:36:3970,00
6MB1926Záruba JanSix Monkeys7700:36:5940,00
8MA2071Sedlák RóbertKILPI RACING team8500:37:0536,00
7MB2128Hak TomášVítězná7800:37:2238,00
8MB2219Wallenfels JiříSokol Královské Vino7200:37:3436,00
2MJ2313Čermák JiříAC Turnov0200:38:0362,00
2MD2450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n. N.5500:39:1862,00
9MB2514Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:39:2334,00
9MA2677Holas MartinUndead Groowy team8500:39:4534,00
2ZB2766Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:39:5662,00
10MB2843Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:0932,00
11MB2917Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:40:1130,00
12MB3072Kubasa JiříTJ MARATONSTAV Úpice7700:40:3428,00
3MC3129Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:4354,00
1ZD3241Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice5400:40:5370,00
1ME3338Šmída OldřichTJ MARATONSTAV Úpice4800:40:5570,00
4MC3453Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:41:2448,00
5MC3558Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:41:3544,00
13MB3652Šesták KarelKasper Swix Team TU7100:41:4526,00
6MC3718Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:41:5440,00
10MA383Bánský JaroslavVrchaři Vrchlabí8000:41:5832,00
11MA3921Kábrt LukášVrchaři Vrchlabí8500:42:2530,00
3MD4076Vejnar JosefČeský SKI Vysoké n. J.5700:42:2854,00
4MD412Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3248,00
1ZA4211Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:42:3770,00
12MA4334Novotný JiříK.R.N.A.P.8500:42:4528,00
13MA4457Jaroš Josef8200:42:5226,00
5MD4512Pechek FrantišekTJ MARATONSTAV Úpice5300:43:0744,00
3ZB4615Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:43:2454,00
6MD4762Antoš JiříSokol Roprachtice5700:43:3140,00
7MD4837Šrůtek StanislavTJ MARATONSTAV Úpice5800:44:0938,00
7MC4978Tichý PavelAC Náchod6300:44:5038,00
2ME5068Kadavý JanJablonec n. N.4700:45:0662,00
14MA5132Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí9000:45:0624,00
15MA527Šidlík TomášTJ Slovan Šp. Mlýn9300:45:4322,00
3ME5340Javůrek JiříTJ MARATONSTAV Úpice4800:45:5154,00
16MA5456Svatoň JiříSK CECHOVKA Hořice8500:46:0620,00
17MA5555Gabriel Jakub9300:46:2518,00
8MD566Brunclík IvoTJ Slovan Šp. Mlýn5800:46:3736,00
18MA5735Novák DavidK.R.N.A.P.8800:47:0316,00
19MA5836Dušek LiborSklípek Vrchlabí8300:47:0414,00
4ME5922Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:47:3248,00
20MA6033Kolisko JanK.R.N.A.P.9000:47:3212,00
9MD6145Jelínek KarelPSK OLYMP Praha5100:47:5134,00
2ZC6268Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:0362,00
14MB638Jüptner PetrAC Alemania Fuchsberg7800:48:1724,00
8MC6479Farský IvoH2O Hrádeček6400:48:2436,00
21MA6574Kulhánek JanSC Alemannia Fuchsberg8000:48:3510,00
15MB6663Blažek MartinRýchory7100:48:4422,00
4ZB6769Dohnalová MonikaPecka7400:48:5748,00
3ZC6875Háková MichaelaSokol Valteřice7100:49:4954,00
16MB6967Klingr Miloš7600:51:4020,00
10MD704Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0032,00
1ZJ7173Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:52:2070,00
22MA7230Klampfl MilanVrchaři Vrchlabí9100:54:058,00
23MA731Kejklíček PetrVrchaři Vrchlabí8100:54:396,00
24MA7442Votoček Josef8700:55:154,00
17MB7554Kosina Stanislav7700:55:2718,00
4ZC7631Hauschková DagmarSpartak Police n. M.6500:56:3948,00
2ZD779Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:04:4662,00
5ME7860Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:4044,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:31:3670,00
2MA261Berka RadimKozákov Vrchlabí8200:31:4662,00
3MA35Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:4954,00
4MA447Štantejský MichalRAIDLIGHT Team8400:31:5648,00
5MB551Horák OndřejFORTEX Mor. Beroun7500:32:0944,00
6MB649Cupák MartinLO Spartak Vrchlabí7100:33:2140,00
7MA723Hruška JanKasper Swix Team8900:34:1338,00
8MJ865Volák Ondřej0000:34:2136,00
9MB939Žák Jiřízakisova-skolabehu.cz7100:34:2734,00
10MD1025Smrčka MilošBK Říčany5400:34:3932,00
11MB1170Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:5830,00
12MA1210Turek Martinzakisova-skolabehu.cz8000:35:1328,00
13MA1380Wachtl VojtěchSUNSKI Academy Šp. Ml.8600:35:1426,00
14MC1544Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5900:35:4024,00
15MC1620Buřil FrantišekVidochov6600:36:3922,00
16MA1746Kalkus JanROYAL BAY tým9000:36:3920,00
17MB1926Záruba JanSix Monkeys7700:36:5918,00
18MA2071Sedlák RóbertKILPI RACING team8500:37:0516,00
19MB2128Hak TomášVítězná7800:37:2214,00
20MB2219Wallenfels JiříSokol Královské Vino7200:37:3412,00
21MJ2313Čermák JiříAC Turnov0200:38:0310,00
22MD2450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n. N.5500:39:188,00
23MB2514Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:39:236,00
24MA2677Holas MartinUndead Groowy team8500:39:454,00
25MB2843Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:092,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1427Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:35:2870,00
2ZC1816Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:36:3962,00
3ZB2766Hájková RenataTJ MARATONSTAV Úpice7500:39:5654,00
4ZD3241Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice5400:40:5348,00
5ZA4211Solánská JanaTJ MARATONSTAV Úpice8500:42:3744,00
6ZB4615Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:43:2440,00
7ZC6268Strnádková JanaDolní Kalná7100:48:0338,00
8ZB6769Dohnalová MonikaPecka7400:48:5736,00
9ZC6875Háková MichaelaSokol Valteřice7100:49:4934,00
10ZJ7173Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:52:2032,00
11ZC7631Hauschková DagmarSpartak Police n. M.6500:56:3930,00
12ZD779Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:04:4628,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Skvěle připravený závod, velký dík organizátorům!
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód