Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

25.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 25.8.2018
  • zobrazeno již 545x
  • místo konání: Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště
  • GPS: 50.0273381N, 16.6090556E
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
převážně lesní a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.9.2020Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch-
8.9.2019Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch64

Statistika závodu Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 64

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sedláček Roman642
Dryml Mojmír862
Hejl Radek722
Malátek Antonín772
Kubasová Leona042
Jarešová Radmila762
Tlapák Jaroslav872
Kubasa Jiří772
Gombita Josef582
Vodička Jan452
Grätz Luděk582
Šmída Oldřich482
Borek Petr702
Šír Václav482
Šrůtek Stanislav582
Vondráček Jakub032
Tučný Jan472
Jirásková Eva642
Buřil František662
Hanuš Petr642
Černohous Pavel792
Matyášová Jana652
Dvořák Pavel822
Záruba Jan772
Pecháček Miroslav482
Kubíček Jan872
Sejkorová Lenka632
Bílý Zdeněk592
Mikyska Michal742
Filip Jiří722

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 25.08.2018, 15:14
  • zobrazeno 1198x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:26105
2MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5293
3MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3781
4MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1172
5MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1466
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:29105
2ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:3693
3ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1681
4ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5672
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41105
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4693
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0781
4MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0372
5MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2366
6MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4160
7MA1053Turek Martin-8000:45:2157
8MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3954
9MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0351
10MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0248
11MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2045
12MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2142
13MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2639
14MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1936
15MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5933
16MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5830
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:08105
2MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3993
3MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4481
4MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0672
5MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2266
6MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0960
7MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5457
8MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1154
9MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5651
10MB4774Simon PetrPolička7400:57:1848
11MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3745
12MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2242
13MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4639
14MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:1036
15MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:5733
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:01105
2MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:1593
3MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0181
4MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4572
5MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3166
6MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1560
7MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3757
8MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3454
9MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4351
10MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:5548
11MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:4345
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:06105
2MD413Gombita JosefMost5800:55:5093
3MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2181
4MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5572
5MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2466
6MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4460
7MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:2457
8MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:5154
9MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:1051
10MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:3848
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:38105
2ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1393
3ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3181
4ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:0972
5ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:2966
6ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1060
7ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:3957
8ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:3454
9ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:5951
10ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:3148
11ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:4845
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:00105
2ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3593
3ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2481
4ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1072
5ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:4766
6ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:2760
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2088Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:48:03105
2ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4593
3ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5681
4ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4872
5ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:2466
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:14105
2ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3093
3ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3181
4ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1972
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:45105
2ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0393
Trať 10,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41105
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4693
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0781
1MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:08105
1MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:26105
4MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0372
5MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2366
2MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3993
6MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4160
7MA1053Turek Martin-8000:45:2157
3MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4481
4MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0672
8MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3954
1MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:01105
9MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0351
2MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:1593
5MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2266
3MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0181
10MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0248
1ZB2088Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:48:03105
11MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2045
12MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2142
4MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4572
6MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0960
2MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5293
1ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:00105
13MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2639
3MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3781
4MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1172
2ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4593
1ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:14105
5MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3166
2ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3593
1ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:38105
6MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1560
7MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3757
1MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:06105
14MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1936
7MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5457
8MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3454
2MD413Gombita JosefMost5800:55:5093
8MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1154
5MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1466
3MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2181
3ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2481
9MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5651
10MB4774Simon PetrPolička7400:57:1848
2ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3093
11MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3745
4MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5572
15MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5933
2ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1393
12MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2242
1ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:29105
2ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:3693
9MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4351
5MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2466
3ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3181
13MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4639
16MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5830
6MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4460
7MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:2457
3ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3181
3ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5681
4ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:0972
3ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1681
1ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:45105
14MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:1036
10MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:5548
4ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1972
11MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:4345
4ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4872
8MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:5154
4ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1072
5ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:2966
6ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1060
7ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:3957
4ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5672
15MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:5733
2ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0393
5ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:4766
9MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:1051
10MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:3848
5ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:2466
8ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:3454
9ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:5951
10ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:3148
11ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:4845
6ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:2760
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41105
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4693
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0781
4MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:0872
5MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:2666
6MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0360
7MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2357
8MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3954
9MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4151
10MA1053Turek Martin-8000:45:2148
11MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4445
12MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0642
13MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3939
14MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:0136
15MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0333
16MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:1530
17MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2227
18MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0124
19MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0221
20MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2018
21MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2115
22MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4512
23MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:099
24MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:526
25MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:263

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

super!
stepanek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód