Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

24.6.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 24.6.2018
  • zobrazeno již 363x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2633

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan4920
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8218
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4817
Kalous Petr7716
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Mannlová Jana8015
Kalousek Jan4114
Šafář Jaroslav5114
Hofmanová Veronika7814
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Razým Jan5713
Bielčik Jindřich4012
Červ Miloslav5012
Sedlák Jiří5812
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Matyášová Jana6511
Merta Jaroslav3511
Doleček Josef7911
Wendlig Miroslav5311
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Jelínek Matěj4210
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Stránská Adéla9110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Král Josef4010
Kostřicová Blanka6110
Novotný Jiří4510
Šrůtek Stanislav5810
Šebek Michal849

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7294Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:20:2635
2MJ13265Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:21:5831
3MJ20246Tůma JanSKP Nymburk9900:22:5627
4MJ21227Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:0324
5MJ41279Simon JakubPolička0000:25:3922
6MJ43254Moravec JanJM Team Letohrad0200:25:5120
7MJ49259Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:26:1319
8MJ70201Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:28:5118
9MJ71301Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:29:1217
10MJ79283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4616
11MJ83248Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:31:4915
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:1535
2MA3203Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:19:2731
3MA4262Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:19:4927
4MA5237Herda JanSKP Nymburk8300:20:2024
5MA6281Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:20:2522
6MA11235Chlupáč DominikRun Sport Team9300:21:1020
7MA14277Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0419
8MA24291Schwarzbach Martinneregistrován8200:23:4518
9MA40296Elčkner Martin-8600:25:3317
10MA62298Stránský Tomáš-8400:27:2516
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2273Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2335
2MB10236Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0131
3MB12224Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:2227
4MB17252Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:2924
5MB18302Malátek Antonín-7700:22:4022
6MB19282Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:4020
7MB28297Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:4219
8MB30303Kalousek Jan-7100:24:5018
9MB33289Cibulka JiříHoro Česká Třebová7500:25:0017
10MB38226Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2116
11MB46280Simon PetrPolička7200:26:0215
12MB56268Tesař Roman-7600:27:0814
13MB57270Vebr MichalČeská Třebová7800:27:0813
14MB60231Čáslavský MichalČeská Třebová7000:27:2412
15MB63249Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:2911
16MB64300Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:3610
17MB66286Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:429
18MB68295Stečínský MartinOpatov7500:28:018
19MB76258Filip LukášKorfbal Kolín7500:30:217
20MB77244Šafr JiříVysoké Mýto7700:30:316
21MB84267Kolda JiříOpatov7300:31:545
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9206Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:4535
2MC16207Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2331
3MC25290Hanuš PetrCHT Pardubice6400:23:5727
4MC42299Skalický JosefŽichlínek6200:25:4124
5MC44239Hruban JanČeská Třebová6600:25:5522
6MC59263Milata PavelTrutnov6100:27:2320
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15242Siegel JosefChoceň5800:22:1935
2MD31240Bláha MilanAF Křovice5700:24:5231
3MD36232Tarant JiříPraha 105800:25:1127
4MD37204Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:1724
5MD45255Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:0122
6MD50216Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1920
7MD52205Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:3119
8MD58208Gombita JosefMost5800:27:1318
9MD72223Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:29:1717
10MD73219Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:2016
11MD85229Leszkow JosefMK Hlinsko5100:31:5615
12MD99276Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:0414
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME26218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:3935
2ME55211Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5931
3ME69228Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:3627
4ME74214Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:3024
5ME82238Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:31:4622
6ME92221Vodička JanMK Radslavice4500:32:5220
7ME95304Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:3719
8ME97288Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:4818
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ61264Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:27:2435
2ZJ88293Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:32:3731
3ZJ89284Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:3727
4ZJ90200Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:32:3824
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8202Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK9100:20:3435
2ZA23275Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:4231
3ZA47260Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:26:0527
4ZA51278Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2224
5ZA65250Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:4222
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0835
2ZB29266Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:4631
3ZB32261Kriklová AlenaJaroměřice7900:24:5527
4ZB34292Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:25:0224
5ZB39269Vebrová MonikaČeská Třebová7900:25:2622
6ZB53245Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4520
7ZB54287Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:5819
8ZB67253Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4618
9ZB87243Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:32:2417
10ZB91274Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:4116
11ZB94285Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:5215
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:4035
2ZC35247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:0431
3ZC48222Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:26:0627
4ZC75251Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4524
5ZC80271Řeháková RomanaSBT Team7300:31:1922
6ZC93241Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:1120
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD78272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:3835
2ZD81209Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:3531
3ZD86213Dvořáková EvaProstějov5500:32:0827
4ZD96256Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:3224
5ZD98212Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1422
6ZD100220Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:2320
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:1535
1MB2273Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2335
2MA3203Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:19:2731
3MA4262Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:19:4927
4MA5237Herda JanSKP Nymburk8300:20:2024
5MA6281Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:20:2522
1MJ7294Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:20:2635
1ZA8202Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK9100:20:3435
1MC9206Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:4535
2MB10236Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0131
6MA11235Chlupáč DominikRun Sport Team9300:21:1020
3MB12224Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:2227
2MJ13265Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:21:5831
7MA14277Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0419
1MD15242Siegel JosefChoceň5800:22:1935
2MC16207Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2331
4MB17252Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:2924
5MB18302Malátek Antonín-7700:22:4022
6MB19282Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:4020
3MJ20246Tůma JanSKP Nymburk9900:22:5627
4MJ21227Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:0324
1ZB22234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0835
2ZA23275Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:4231
8MA24291Schwarzbach Martinneregistrován8200:23:4518
3MC25290Hanuš PetrCHT Pardubice6400:23:5727
1ME26218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:3935
1ZC27233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:4035
7MB28297Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:4219
2ZB29266Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:4631
8MB30303Kalousek Jan-7100:24:5018
2MD31240Bláha MilanAF Křovice5700:24:5231
3ZB32261Kriklová AlenaJaroměřice7900:24:5527
9MB33289Cibulka JiříHoro Česká Třebová7500:25:0017
4ZB34292Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:25:0224
2ZC35247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:0431
3MD36232Tarant JiříPraha 105800:25:1127
4MD37204Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:1724
10MB38226Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2116
5ZB39269Vebrová MonikaČeská Třebová7900:25:2622
9MA40296Elčkner Martin-8600:25:3317
5MJ41279Simon JakubPolička0000:25:3922
4MC42299Skalický JosefŽichlínek6200:25:4124
6MJ43254Moravec JanJM Team Letohrad0200:25:5120
5MC44239Hruban JanČeská Třebová6600:25:5522
5MD45255Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:0122
11MB46280Simon PetrPolička7200:26:0215
3ZA47260Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:26:0527
3ZC48222Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:26:0627
7MJ49259Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:26:1319
6MD50216Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1920
4ZA51278Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2224
7MD52205Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:3119
6ZB53245Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4520
7ZB54287Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:5819
2ME55211Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5931
12MB56268Tesař Roman-7600:27:0814
13MB57270Vebr MichalČeská Třebová7800:27:0813
8MD58208Gombita JosefMost5800:27:1318
6MC59263Milata PavelTrutnov6100:27:2320
14MB60231Čáslavský MichalČeská Třebová7000:27:2412
1ZJ61264Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:27:2435
10MA62298Stránský Tomáš-8400:27:2516
15MB63249Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:2911
16MB64300Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:3610
5ZA65250Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:4222
17MB66286Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:429
8ZB67253Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4618
18MB68295Stečínský MartinOpatov7500:28:018
3ME69228Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:3627
8MJ70201Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:28:5118
9MJ71301Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:29:1217
9MD72223Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:29:1717
10MD73219Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:2016
4ME74214Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:3024
4ZC75251Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4524
19MB76258Filip LukášKorfbal Kolín7500:30:217
20MB77244Šafr JiříVysoké Mýto7700:30:316
1ZD78272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:3835
10MJ79283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4616
5ZC80271Řeháková RomanaSBT Team7300:31:1922
2ZD81209Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:3531
5ME82238Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:31:4622
11MJ83248Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:31:4915
21MB84267Kolda JiříOpatov7300:31:545
11MD85229Leszkow JosefMK Hlinsko5100:31:5615
3ZD86213Dvořáková EvaProstějov5500:32:0827
9ZB87243Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:32:2417
2ZJ88293Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:32:3731
3ZJ89284Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:3727
4ZJ90200Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:32:3824
10ZB91274Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:4116
6ME92221Vodička JanMK Radslavice4500:32:5220
6ZC93241Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:1120
11ZB94285Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:5215
7ME95304Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:3719
4ZD96256Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:3224
8ME97288Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:4818
5ZD98212Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1422
12MD99276Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:0414
6ZD100220Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:2320
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:1535
2MB2273Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2331
3MA3203Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:19:2727
4MA4262Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:19:4924
5MA5237Herda JanSKP Nymburk8300:20:2022
6MA6281Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:20:2520
7MJ7294Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:20:2619
8MC9206Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:4518
9MB10236Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0117
10MA11235Chlupáč DominikRun Sport Team9300:21:1016
11MB12224Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:2215
12MJ13265Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:21:5814
13MA14277Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0413
14MD15242Siegel JosefChoceň5800:22:1912
15MC16207Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2311
16MB17252Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:2910
17MB18302Malátek Antonín-7700:22:409
18MB19282Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:408
19MJ20246Tůma JanSKP Nymburk9900:22:567
20MJ21227Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:036
21MA24291Schwarzbach Martinneregistrován8200:23:455
22MC25290Hanuš PetrCHT Pardubice6400:23:574
23ME26218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:393
24MB28297Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:422
25MB30303Kalousek Jan-7100:24:501
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8202Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK9100:20:3435
2ZB22234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0831
3ZA23275Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:4227
4ZC27233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:4024
5ZB29266Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:4622
6ZB32261Kriklová AlenaJaroměřice7900:24:5520
7ZB34292Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:25:0219
8ZC35247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:0418
9ZB39269Vebrová MonikaČeská Třebová7900:25:2617
10ZA47260Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:26:0516
11ZC48222Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:26:0615
12ZA51278Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2214
13ZB53245Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4513
14ZB54287Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:5812
15ZJ61264Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:27:2411
16ZA65250Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:4210
17ZB67253Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:469
18ZC75251Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:458
19ZD78272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:387
20ZC80271Řeháková RomanaSBT Team7300:31:196
21ZD81209Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:355
22ZD86213Dvořáková EvaProstějov5500:32:084
23ZB87243Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:32:243
24ZJ88293Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:32:372
25ZJ89284Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:371

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Jako vždy perfektní závod, Iscarex umí.
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód