Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2018 - 33. ročník

Od ročníku 2019 již nebudou oficiální výsledky Českého poháru v běhu do vrchu zveřejňovány na našich stránkách, nově je naleznete na stránkách pořadatele vrchy.maratonstav.cz.

Celkové pořadí poháru

Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořák PavelBiatlon Prostějov8283815S:5/423, A:5/274, B:5/141
2Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8665912S:4/285, A:4/272, B:4/102
3Moravec JiříJM Team Letohrad9659917S:6/279, A:5/210, B:6/110
4Turek Martin-8054415S:5/249, A:6/202, B:4/93
5Berka RadimKozákov825128S:4/318, A:2/140, B:2/54
6Janů JanHvězda Pardubice933344S:3/303, A:0/0, B:1/31
7Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov893145S:3/204, A:2/110, B:0/0
8Lichý TomášTJ TŽ Třinec942954S:3/225, A:1/70, B:0/0
9Pavlišta VítSilvini Madshus Team852874S:3/252, A:0/0, B:1/35
10Štantejský MichalRaidlight Team842634S:1/93, A:3/170, B:0/0
11Tlapák JaroslavČeská Třebová872478S:2/90, A:3/96, B:3/61
12Berka MartinKozákov852364S:2/177, A:0/0, B:2/59
13Dryml MojmírHvězda Pardubice862336S:2/111, A:1/62, B:3/60
14Buchtík AlešABND Racing Team822296S:4/165, A:1/48, B:1/16
15Ambros JakubAKEZ Kopřivnice872283S:2/174, A:1/54, B:0/0
16Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice832233S:2/153, A:1/70, B:0/0
17Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí891913S:2/156, A:0/0, B:1/35
18Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl871863S:2/132, A:1/54, B:0/0
19Chrascina MarekTJ TŽ Třinec971712S:2/171, A:0/0, B:0/0
20Jirka JanAC Náchod831624S:2/108, A:2/54, B:0/0
21Kovář JáchymCZE961532S:2/153, A:0/0, B:0/0
22Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují951512S:1/81, A:1/70, B:0/0
22Kaleta DanielHrádek ve Slezsku821514S:2/99, A:2/52, B:0/0
24Ježek PřemyslAC Slovan Liberec821402S:1/105, A:0/0, B:1/35
24Krunka KamilSK Nové Město nad Metují861402S:1/105, A:0/0, B:1/35
26Šplíchal JanSokol831344S:3/90, A:1/44, B:0/0
27Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav821295S:3/81, A:1/34, B:1/14
28Dobiáš OndřejAK Emila Zátopka Kopřivnice971252S:1/81, A:1/44, B:0/0
29Čech JanSilvini Madshus931242S:1/93, A:0/0, B:1/31
30Škoda KristiánCK Continental Frenštát901232S:2/123, A:0/0, B:0/0
31Kubina MatějHSK Benecko921202S:1/66, A:1/54, B:0/0
31Šolc VítězslavRedpoint911202S:1/72, A:1/48, B:0/0
31Otevřel VítColumbia Montrail881203S:1/39, A:1/54, B:1/27
34Záveský FilipAC Moravská Slavia Brno, spolek931162S:1/54, A:1/62, B:0/0
35Janata MilanSALMING/RUN4FUN851152S:1/93, A:0/0, B:1/22
36Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí791143S:1/72, A:2/42, B:0/0
37Filipec PetrPro Dřeň841052S:2/105, A:0/0, B:0/0
38Šimůnek MatějTJ Sparta Rokytnice nad Jizerou87992S:2/99, A:0/0, B:0/0
39Hečko MartinValachbajk team87972S:0/0, A:1/62, B:1/35
40Škuca Zbyněk-87962S:1/72, A:1/24, B:0/0
41Holas MartinUndead Team Liščák85953S:1/45, A:1/34, B:1/16
42Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87943S:1/48, A:1/32, B:1/14
43Nožka RadekSK Veská90931S:1/93, A:0/0, B:0/0
43Plný DavidEnervit93931S:1/93, A:0/0, B:0/0
43Třešňák RadimLiberec84931S:1/93, A:0/0, B:0/0
43Fousek JanMK Seitl Ostrava91931S:1/93, A:0/0, B:0/0
47Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82925S:2/42, A:0/0, B:3/50
47Jaroš JosefSport Club Vrchlabí82922S:1/66, A:1/26, B:0/0
49Rücker JakubBonbon Machov88912S:1/57, A:1/34, B:0/0
50Štolfa ŠtěpánSKI Police98882S:1/60, A:1/28, B:0/0
50Honzíček MichalKRB Chrudim88882S:0/0, A:2/88, B:0/0
52Nechvíl PetrAC Choceň91862S:0/0, A:1/62, B:1/24
53Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek96832S:1/45, A:1/38, B:0/0
54Nápravník JanRtyně v Podkrkonoší87811S:1/81, A:0/0, B:0/0
54Kubát PavelTým Apalucha91811S:1/81, A:0/0, B:0/0
54Zvonek MilanZvonek Sport Val. Klobouk84812S:1/54, A:0/0, B:1/27
54Oppitz TomášLiberec83811S:1/81, A:0/0, B:0/0
58Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz79793S:1/36, A:1/24, B:1/19
59Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84762S:1/60, A:0/0, B:1/16
60Matras TomášSK Chrast80742S:1/54, A:0/0, B:1/20
61Závodní LukášTýniště nad Orlicí79732S:1/45, A:1/28, B:0/0
62Prášil VitězslavMK Seitl Ostrava81721S:1/72, A:0/0, B:0/0
62Padycha JakubMountain Griffons85721S:1/72, A:0/0, B:0/0
62Hradec PavelTým Apalucha88721S:1/72, A:0/0, B:0/0
62Smolík JanTJ Sokol Přísnotice91721S:1/72, A:0/0, B:0/0
66Voják JiříMílaři Domažlice88701S:0/0, A:1/70, B:0/0
67Ježek MartinSK Stará Paka83692S:1/51, A:0/0, B:1/18
68Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice96682S:1/51, A:0/0, B:1/17
68Haas JanKasper Swix Team Trutnov84682S:1/30, A:1/38, B:0/0
70Němec JanTým Apalucha86661S:1/66, A:0/0, B:0/0
70Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice94661S:1/66, A:0/0, B:0/0
70Blažek JaroslavFortex Ski Moravský Beroun88663S:2/51, A:0/0, B:1/15
73Vetchý JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s85642S:1/33, A:0/0, B:1/31
73Lorenc MarekMěnín87642S:0/0, A:1/40, B:1/24
73Lukáš JakubBez93642S:1/42, A:1/22, B:0/0
76Teska OndřejLesy ČR Domažlice86621S:0/0, A:1/62, B:0/0
77Flaša DavidVEGAN RUNNER 100%89601S:1/60, A:0/0, B:0/0
77Munzar ZbyněkH - H Smíchov82601S:1/60, A:0/0, B:0/0
77Záleský StanislavAO Slavia Havířov87601S:1/60, A:0/0, B:0/0
77Kučera MartinVSK Univerzita Brno80601S:1/60, A:0/0, B:0/0
77Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav82601S:1/60, A:0/0, B:0/0
77Benák JanŠerlich 8.3082601S:1/60, A:0/0, B:0/0
83Adamec LukášHoro Česká Třebová87592S:0/0, A:1/40, B:1/19
84Hochman ZdeněkOrel Blučina / SK ICA85582S:0/0, A:1/40, B:1/18
85Grosman Tomáš-91571S:1/57, A:0/0, B:0/0
85Kučera LukášVSK Univerzita Brno81571S:1/57, A:0/0, B:0/0
85Herbs FilipČKS SKI Jilemnice92571S:1/57, A:0/0, B:0/0
85Hladík PavelHvězda Pardubice, z.s.96571S:1/57, A:0/0, B:0/0
85Hubner JanŠpindlerův Mlýn85571S:1/57, A:0/0, B:0/0
90Hanousek JakubPolice nad Metují91563S:1/36, A:2/20, B:0/0
91Hofman MilanRBZ Praha96541S:0/0, A:1/54, B:0/0
91Machytka MilošŠpindlerův Mlýn81541S:1/54, A:0/0, B:0/0
91Šacl JiříHvězda Pardubice94541S:1/54, A:0/0, B:0/0
91Vokrouhlík Michal-83541S:0/0, A:1/54, B:0/0
91Burt PavelSport Club Plzeň97541S:0/0, A:1/54, B:0/0
91Klimeš PetrJKM Č. Budějovice80541S:0/0, A:1/54, B:0/0
91Labuda TomášMladé Buky96541S:1/54, A:0/0, B:0/0
98Zocián PavelSKP Maják90511S:1/51, A:0/0, B:0/0
98Kocian PavelSKP Maják90511S:1/51, A:0/0, B:0/0
100Kokošek OldřichLight Bike Running Team88492S:1/27, A:0/0, B:1/22
100Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí84492S:0/0, A:1/30, B:1/19
102Königsmark KarelVrchaři Vrchlabí90482S:1/24, A:1/24, B:0/0
102Kostecký JanTJ Šumperk, z.s.91481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Procházka JiříAtletika Klatovy96481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Razým VladislavSport Club Plzeň88481S:0/0, A:1/48, B:0/0
102Laušman JakubRadkův team98481S:0/0, A:1/48, B:0/0
102Černý MartinAC Trial Plzeň91481S:0/0, A:1/48, B:0/0
102Česal MartinLitvínov88481S:0/0, A:1/48, B:0/0
102Řemínek MatějAC Choceň86482S:2/48, A:0/0, B:0/0
102Velička Ondřejwww.ultramaratonec.cz83481S:0/0, A:1/48, B:0/0
102Čech DanielNáchod93481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Kraus JakubMrklov92481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Vacovský JakubLAUBA91481S:0/0, A:1/48, B:0/0
102Hach Lukᚊtefko Running Team84481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Palla RadovanBystřice pod Hostýnem80482S:2/48, A:0/0, B:0/0
102Sýkora MartinSedmikráska79481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Kysela TomášČ. Budějovice87481S:0/0, A:1/48, B:0/0
118Hejl DušanSKI Police84472S:1/33, A:1/14, B:0/0
119Hornych MiroslavSKI Police80451S:1/45, A:0/0, B:0/0
119Lysák Vlastimilfklidu sport team86451S:1/45, A:0/0, B:0/0
119Bouček Tomáš-97451S:1/45, A:0/0, B:0/0
122Beran JanSKI Police nad Metují83441S:0/0, A:1/44, B:0/0
122Sokol MartinAXON Sport Team79441S:0/0, A:1/44, B:0/0
122Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY82441S:0/0, A:1/44, B:0/0
122Jackwerth DanielPK Vytrvalci RB88441S:0/0, A:1/44, B:0/0
122Malinský PetrHZS KHK Dvůr Králové nad Labem95441S:0/0, A:1/44, B:0/0
122Stezka MartinTáta Dvojčat84441S:0/0, A:1/44, B:0/0
122Hradecký JanTriatlon team Příbram83441S:0/0, A:1/44, B:0/0
129Petrányi RadoslavBonbon Praha86433S:1/24, A:1/2, B:1/17
130Barot JosefTJ Slavkov pod Hostýnem82422S:0/0, A:1/20, B:1/22
130Šebek JiříTady je Fejfarovo80421S:1/42, A:0/0, B:0/0
130Jašek RadovanPartyja80421S:1/42, A:0/0, B:0/0
130Hakl MartinSK Babice87421S:1/42, A:0/0, B:0/0
130Navrátil TomášAK Kroměříž88421S:1/42, A:0/0, B:0/0
130Chaloupka JanMladkov - Široký důl90423S:0/0, A:2/24, B:1/18
130Kovařík RadovanHumbuk team85421S:1/42, A:0/0, B:0/0
137Wachtl VojtěchSUNSKI Academy Šp. Ml.86401S:0/0, A:1/40, B:0/0
137Urbánek JiříHO Slavie Liberec87401S:0/0, A:1/40, B:0/0
137Szymanik AdamChotěbuz96401S:0/0, A:1/40, B:0/0
137Šrůtek DavidBKL Machov80402S:1/30, A:1/10, B:0/0
137Peteřík TomášAC Diam80401S:0/0, A:1/40, B:0/0
137Petranyi RadoslavBonbon Praha86401S:0/0, A:1/40, B:0/0
137Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou81402S:0/0, A:0/0, B:2/40
137Šťastný TomášKerteam79401S:0/0, A:1/40, B:0/0
137Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad83401S:0/0, A:1/40, B:0/0
137Bělohlav PetrHC Knights97401S:0/0, A:1/40, B:0/0
147Dvorský MatyášKasper Swix Team97391S:1/39, A:0/0, B:0/0
147Scholz VladimírPila Machov79391S:1/39, A:0/0, B:0/0
147Šlégl JiříTJ Sokol Podlázky-Dalovice92391S:1/39, A:0/0, B:0/0
147Svoboda JanJablonné85391S:1/39, A:0/0, B:0/0
147Šajer VítNový Jičín88391S:1/39, A:0/0, B:0/0
147Kolisko JanK.R.N.A.P.90392S:1/27, A:1/12, B:0/0
147Pokluda JiříŠtramberk79391S:1/39, A:0/0, B:0/0
154Škeřík RobertKerteam79381S:0/0, A:1/38, B:0/0
154Kalkus JanROYAL BAY tým90381S:0/0, A:1/38, B:0/0
154Kalousek Jiří-95381S:0/0, A:1/38, B:0/0
154Knotek David-82381S:0/0, A:1/38, B:0/0
154Kadlec JiříHasiči Kout na Šumavě90381S:0/0, A:1/38, B:0/0
154Krupka LukášCyklo Point Jičín83381S:0/0, A:1/38, B:0/0
154Tanač PavelKaplice84381S:0/0, A:1/38, B:0/0
161Eremka LiborTJ Jiskra Humpolec88361S:1/36, A:0/0, B:0/0
161Sedlák RóbertKILPI RACING team85361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Formánek JanHC Knights93361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Havlík MarekSV Stříbro94361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Šubrt JanSokol Horní Sytová97361S:1/36, A:0/0, B:0/0
161Zahraj KrystianMattoni FreeRun Frýdek- Místek88361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Polášek JanAO Slavia Havířov80361S:1/36, A:0/0, B:0/0
161Juránek StanislavOrel Židenice87361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Voják MartinSK HZS Domažlice93361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Jelen PavelHvězda Pardubice z.s.91361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Brotánek JandoJižníAmeriky.cz80361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Stříbrný MartinBrno87361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Kasal ArnoštJeššovice bajks89361S:0/0, A:1/36, B:0/0
161Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně80361S:1/36, A:0/0, B:0/0
161Bernard AdamFrenštát p. R.84361S:1/36, A:0/0, B:0/0
176Kalous RomanDomažlice79341S:0/0, A:1/34, B:0/0
176Holub VáclavVelosport Valenta83341S:0/0, A:1/34, B:0/0
176Minařík TomášValachbajk team81341S:0/0, A:1/34, B:0/0
176Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85341S:0/0, A:1/34, B:0/0
176Vlas Vlastimil-86341S:0/0, A:1/34, B:0/0
176Fikar MartinBAKAKO Nová Paka83341S:0/0, A:1/34, B:0/0
182Bordovský TomášFrenštát87331S:1/33, A:0/0, B:0/0
182Koryťák RadekJeseničtí orli88332S:1/15, A:0/0, B:1/18
182Veselý LukášTady je Fejfarovo80331S:1/33, A:0/0, B:0/0
182Černý MichalPSK Olymp Praha94331S:1/33, A:0/0, B:0/0
182Mandelíček JanPraha86331S:1/33, A:0/0, B:0/0
182Havlásek PetrBrno81331S:1/33, A:0/0, B:0/0
182Kůtek JiříTJ SKP Valdice90333S:1/24, A:1/2, B:1/7
189Ďoubal JanCCK86321S:0/0, A:1/32, B:0/0
189Suszko TomášBurik Team Element91321S:0/0, A:1/32, B:0/0
189Bánský JaroslavVrchaři Vrchlabí80321S:0/0, A:1/32, B:0/0
189Dvořák MatějHC Knights97321S:0/0, A:1/32, B:0/0
189Bonk RomanTriklub Příbram93321S:0/0, A:1/32, B:0/0
189Pešl JosefTT Loko Beroun85321S:0/0, A:1/32, B:0/0
189Koudelka LukášAK Drnovice/Orel Vyškov83321S:0/0, A:1/32, B:0/0
196Jor MartinRunsport team87311S:0/0, A:0/0, B:1/31
196Planička JiříLitovel88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
196Havlíček JanASK Slavia Praha79311S:0/0, A:0/0, B:1/31
196Soural LukášOrel Židenice82311S:0/0, A:0/0, B:1/31
196Buryška TomášRUN SPORT TEAM88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
196Višněvský AndrejSCMT91311S:0/0, A:0/0, B:1/31
196Přikryl RomanFklidu88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
203Badač MartinTOBI sport Frenštát p. R.90301S:1/30, A:0/0, B:0/0
203Janda Jakub-91301S:0/0, A:1/30, B:0/0
203Derka RadimPřerov91301S:1/30, A:0/0, B:0/0
203Horák LiborBK 1/283301S:0/0, A:1/30, B:0/0
203Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým79301S:1/30, A:0/0, B:0/0
203Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec93301S:0/0, A:1/30, B:0/0
203Kaluža LubošNVPP Team82301S:0/0, A:1/30, B:0/0
203Souček JiříTTT93301S:0/0, A:1/30, B:0/0
203Čermák Miloslav-82301S:1/30, A:0/0, B:0/0
203Kábrt LukášVrchaři Vrchlabí85301S:0/0, A:1/30, B:0/0
203Keckstein JiříSK Tlustice89301S:0/0, A:1/30, B:0/0
214Novotný JiříK.R.N.A.P.85281S:0/0, A:1/28, B:0/0
214Zajíček TomášMlázovice92281S:0/0, A:1/28, B:0/0
214Zrzavý MartinKaplice91281S:0/0, A:1/28, B:0/0
217Špringl ŠtěpánPraha 584271S:1/27, A:0/0, B:0/0
217Novotný AlešPro Dřeň85271S:1/27, A:0/0, B:0/0
217Brož OndraOndego kennel84271S:1/27, A:0/0, B:0/0
217Petřík Tomᚎidlochovice87271S:0/0, A:0/0, B:1/27
217Uhlíř MartinPardubice89271S:1/27, A:0/0, B:0/0
217Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice87271S:1/27, A:0/0, B:0/0
217Havran JanISCAREX Česká Třebová93271S:0/0, A:0/0, B:1/27
224Franěk OndřejRybářské potřeby Burian90261S:0/0, A:1/26, B:0/0
224Dufka VladislavČervený Kostelec91261S:0/0, A:1/26, B:0/0
224Jureček MichalISCAREX Česká Třebová96261S:0/0, A:1/26, B:0/0
224Kubeš MichalBratři86261S:0/0, A:1/26, B:0/0
224Gogela JakubBrumov-Bylnice89261S:0/0, A:1/26, B:0/0
229Holaj JiříTady je Fejfarovo82252S:1/15, A:0/0, B:1/10
230Zemánek Miroslav, Ing., Ph.D.Bořitov79241S:1/24, A:0/0, B:0/0
230Kohut RadekMP Praha84241S:1/24, A:0/0, B:0/0
230Vlk PavelAuthor Sedláček Příbram91241S:0/0, A:1/24, B:0/0
230Platil LukášČKS SKI Jilemnice96241S:0/0, A:0/0, B:1/24
230Ondrášek LukášHoral Rýmařov93241S:0/0, A:0/0, B:1/24
230Sedláček Jan-87241S:0/0, A:0/0, B:1/24
230Šilar ZdeněkRunsport team81241S:0/0, A:0/0, B:1/24
230Kahánek RadekAK Bažantnice Bělohrad90241S:0/0, A:1/24, B:0/0
230Herda JanSKP Nymburk83241S:0/0, A:0/0, B:1/24
230Dušek LukášHC Knights90241S:0/0, A:1/24, B:0/0
230Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník97241S:0/0, A:0/0, B:1/24
230Moravec JakubUniverzitní sportovní klub Praha97241S:1/24, A:0/0, B:0/0
242Šťovíček PavelHořické gymnázium90221S:0/0, A:1/22, B:0/0
242Kulík DavidSK Zahořany89221S:0/0, A:1/22, B:0/0
242Dočkálek Michal-92221S:0/0, A:0/0, B:1/22
242Svatoň JiříSK CECHOVKA Hořice85222S:0/0, A:2/22, B:0/0
242Vlašák JanBratři97221S:0/0, A:1/22, B:0/0
242Kábrt DanielSokol Studnice98221S:0/0, A:1/22, B:0/0
242Šidlík TomášTJ Slovan Šp. Mlýn93221S:0/0, A:1/22, B:0/0
242Čejka MichalStřelice85221S:0/0, A:0/0, B:1/22
242Adámek Pavel-90221S:0/0, A:1/22, B:0/0
251Krecbach JakubAdr Rock91211S:1/21, A:0/0, B:0/0
251Hloušek AdamASK Slavia Praha85211S:1/21, A:0/0, B:0/0
251Florys JakubMorski Koń83211S:1/21, A:0/0, B:0/0
251Štaffa OndřejMetylovice88211S:1/21, A:0/0, B:0/0
251Šimůnek ŠimonK.R.N.A.P.89211S:1/21, A:0/0, B:0/0
251Vejstrk DanielTým Apalucha91211S:1/21, A:0/0, B:0/0
257Jíra VojtěchMorčata na útěku fanklub93201S:0/0, A:1/20, B:0/0
257Vrkoč MichalBratři83201S:0/0, A:1/20, B:0/0
257Matoušek OndřejŽižkovský tygři88201S:0/0, A:0/0, B:1/20
257Zaoral MarekOlomouc89201S:0/0, A:0/0, B:1/20
257Čermák VratislavNusle81201S:0/0, A:1/20, B:0/0
257Bielesz DavidTJ TŽ Třinec97201S:0/0, A:1/20, B:0/0
257Bráblík MichalFenix Ski Team Jeseník98201S:0/0, A:0/0, B:1/20
257Nývlt JiříTrutnov89201S:0/0, A:1/20, B:0/0
257Chlupáč DominikRun Sport Team93201S:0/0, A:0/0, B:1/20
257Schulhof JanKSM Hrádek89201S:0/0, A:0/0, B:1/20
257Matula DominikMattoni Freerun Zlín94201S:0/0, A:0/0, B:1/20
268Cibulka RadekRakvice91191S:0/0, A:0/0, B:1/19
268Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM84191S:0/0, A:0/0, B:1/19
268Hriadel JaroslavŠneci Chřibská97191S:0/0, A:0/0, B:1/19
268Vaculík MichalŠtítná nad Vláří82191S:0/0, A:0/0, B:1/19
268Doležal VítSK Slavia Jičín98191S:0/0, A:0/0, B:1/19
268Langer TomášBys3caMAN89191S:0/0, A:0/0, B:1/19
274Bartas JanSK Babice83181S:1/18, A:0/0, B:0/0
274Brtva PavelFrenštát94181S:1/18, A:0/0, B:0/0
274Lebloch JanOlfin car Ski team Trutnov79181S:1/18, A:0/0, B:0/0
274Hála FilipPodkováři EU85181S:0/0, A:0/0, B:1/18
274Matouš AdamČKS SKI Jilemnice98181S:0/0, A:0/0, B:1/18
274Gabriel Jakub93181S:0/0, A:1/18, B:0/0
274Schwarzbach Martinneregistrován82181S:0/0, A:0/0, B:1/18
274Kalousek JiříZvonek Sport81181S:0/0, A:0/0, B:1/18
274Špryňar Pavel-80181S:1/18, A:0/0, B:0/0
274Matal JakubHrušovany u Brna92181S:0/0, A:0/0, B:1/18
274Novák JaroslavActive Tour Cycling Team Jiřetín79181S:0/0, A:0/0, B:1/18
274Švihálek JiříLázně Chvalčov84181S:0/0, A:1/18, B:0/0
274Jurek RadimTrojanovice85181S:1/18, A:0/0, B:0/0
274Skála VáclavBěžecký klub České spořitelny83181S:0/0, A:1/18, B:0/0
274Řepa VojtěchBohumín95181S:0/0, A:1/18, B:0/0
274Kawulok MartinHrádek ve Slezsku84182S:0/0, A:2/18, B:0/0
274Letko ZbyněkHZS PS Jičín88181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Elčkner Martin-86171S:0/0, A:0/0, B:1/17
291Horák JaromírTeplákovky92171S:0/0, A:0/0, B:1/17
291Nekoranec MatějTitan Trilife97171S:0/0, A:0/0, B:1/17
291Jedlička DaliborSSK Vítkovice91171S:0/0, A:0/0, B:1/17
291Benčík RobertRun Magazine Team82171S:0/0, A:0/0, B:1/17
291Brunner OndřejSK Slavia Jičín97171S:0/0, A:0/0, B:1/17
291Kouba TomášSokol Česká Třebová80171S:0/0, A:0/0, B:1/17
298Stránský Tomáš-84161S:0/0, A:0/0, B:1/16
298Engliš AntonínEnglišovi80161S:0/0, A:0/0, B:1/16
298Kvapulínský MartinTeam LightBIKE83161S:0/0, A:1/16, B:0/0
298Schlechter VojtěchŽižkovský tygři82161S:0/0, A:0/0, B:1/16
298Krejčí TomášTJ Liga Olomouc86161S:0/0, A:0/0, B:1/16
298Vosmek LukášVyběhej se / Halex83161S:0/0, A:1/16, B:0/0
298Louda JanLoudové80161S:0/0, A:0/0, B:1/16
298Novák DavidK.R.N.A.P.88161S:0/0, A:1/16, B:0/0
298Tomanec FilipKHS Zlín87161S:0/0, A:0/0, B:1/16
298Patrman MartinSki klub Jablonec nad Nisou92161S:0/0, A:1/16, B:0/0
298Minář MartinActivity Lanškroun84161S:0/0, A:0/0, B:1/16
298Tláskal Jan---83161S:0/0, A:0/0, B:1/16
310Grec StanislavKateřinice93151S:1/15, A:0/0, B:0/0
310Foltman RadimDENSO Liberec79151S:0/0, A:0/0, B:1/15
310Wawreczka DavidTJ Jakl Karviná81151S:1/15, A:0/0, B:0/0
310Misař TomášM.T.D.E.85152S:0/0, A:1/4, B:1/11
310Vejvoda MichalT.J. Sokol Jičín82151S:0/0, A:0/0, B:1/15
310Šáfr VladimírTJ Sokol Maxičky81151S:0/0, A:0/0, B:1/15
310Závodník PetrBlučina97151S:0/0, A:0/0, B:1/15
310Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí86151S:0/0, A:0/0, B:1/15
310Jandáček TomášBěh za mír a lásku93151S:1/15, A:0/0, B:0/0
310Joachymstál VítekZajko Team81151S:1/15, A:0/0, B:0/0
320Dušek LiborSklípek Vrchlabí83141S:0/0, A:1/14, B:0/0
320Pieter Kamil-82141S:0/0, A:1/14, B:0/0
320Barvíř JiříRIP Brno82141S:0/0, A:0/0, B:1/14
320Kapavík RadimŽidlochovice85141S:0/0, A:0/0, B:1/14
320Hrabák PetrAF Team Plzeň89141S:0/0, A:1/14, B:0/0
320Žaloudík Jiří-86141S:0/0, A:1/14, B:0/0
320Tomeš JakubTJ Sokol Bradlecká Lhota92141S:0/0, A:0/0, B:1/14
320Medlík Jan.91141S:0/0, A:1/14, B:0/0
320Dubčák PavelZlín86141S:0/0, A:0/0, B:1/14
320Chvojka JiříKNT - TUL Liberec81141S:0/0, A:0/0, B:1/14
330Holešísnký MiroslavKatastrofa Břeclav81131S:0/0, A:0/0, B:1/13
330Umlauf Jiří---94131S:0/0, A:0/0, B:1/13
330Kmecík TomášSRT Mikulášovice80131S:0/0, A:0/0, B:1/13
330Ježek JindřichSK Stará Paka86131S:0/0, A:0/0, B:1/13
334Švach ŠtěpánBS Slopné95121S:0/0, A:0/0, B:1/12
334Škrlant MartinŽebrák79121S:0/0, A:1/12, B:0/0
334Krejdl MichalLouny85121S:0/0, A:1/12, B:0/0
334Ščotka DavidZlín80121S:0/0, A:1/12, B:0/0
334Crha ZdeněkMaraton club Kladno79121S:1/12, A:0/0, B:0/0
334Čtvrtečka RomanNový Jičín84121S:1/12, A:0/0, B:0/0
334Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou90121S:1/12, A:0/0, B:0/0
334Homolka KarelKrásná Lípa81121S:0/0, A:0/0, B:1/12
334Smolicha TomášNový Malín95121S:1/12, A:0/0, B:0/0
334Broža VojtěchTábor85121S:1/12, A:0/0, B:0/0
334Martinů PavelBěžci ráje81121S:0/0, A:0/0, B:1/12
334Čapek HonzaAstratex82121S:0/0, A:1/12, B:0/0
334Bílek AlešCzech Tallboys79121S:0/0, A:1/12, B:0/0
347Souček TomášTP Consulting Liberec83111S:0/0, A:0/0, B:1/11
347Horáček StanislavStudenec82111S:0/0, A:0/0, B:1/11
349Maruška MiroslavTP Consulting Liberec84101S:0/0, A:0/0, B:1/10
349Zbranek VáclavValach Bajk Team81101S:0/0, A:0/0, B:1/10
349Kubáň CtiborHavřice79101S:0/0, A:1/10, B:0/0
349Brych JiříBlaník Strunkovice88101S:0/0, A:1/10, B:0/0
349Kučera MarcelDolní Brusnice85101S:0/0, A:1/10, B:0/0
349Kulhánek JanSC Alemannia Fuchsberg80101S:0/0, A:1/10, B:0/0
349Březina MartinBK Kubánkov88101S:0/0, A:1/10, B:0/0
356Veselý JanTady je Fejfarovo7991S:1/9, A:0/0, B:0/0
356Zvonek JanZvonek Sport9291S:0/0, A:0/0, B:1/9
356Makový RomanTrojanovice8491S:1/9, A:0/0, B:0/0
356Rejha Jan-8091S:0/0, A:0/0, B:1/9
356Karas IvanMK Seitl Ostrava8891S:1/9, A:0/0, B:0/0
356Sýkora LukášAK Olomouc9093S:1/6, A:1/2, B:1/1
362Bečica Petr-9081S:0/0, A:0/0, B:1/8
362Harwot RomanSEBE8181S:0/0, A:1/8, B:0/0
362Červenka JaroslavDobřenice7982S:1/6, A:1/2, B:0/0
362Puc VítězslavClean - air s.r.o.8481S:0/0, A:1/8, B:0/0
362Jozífek MiroslavMikulčice8181S:0/0, A:0/0, B:1/8
362Horák JanHKO Police nad Metují8781S:0/0, A:1/8, B:0/0
362Juránek ŠtěpánOrel školy Brno 19081S:0/0, A:1/8, B:0/0
362Flachs MichalZličín8781S:0/0, A:1/8, B:0/0
362Klampfl MilanVrchaři Vrchlabí9181S:0/0, A:1/8, B:0/0
371Nádhera JiříHradec Králové9372S:1/3, A:1/4, B:0/0
371Kráčalík FrantišekSK Újezd9871S:0/0, A:0/0, B:1/7
371Sporek JakubHolešov8272S:0/0, A:1/2, B:1/5
374Roško VilémWikov Hronov8161S:0/0, A:1/6, B:0/0
374Machnik VojtěchValašské Meziříčí8361S:0/0, A:1/6, B:0/0
374Henych TomášKoKa Team7961S:0/0, A:1/6, B:0/0
374Fagan NeilZtracená team7961S:1/6, A:0/0, B:0/0
374Holčák MichalZVONEK Sport Valašské Klo8961S:0/0, A:0/0, B:1/6
374Vladyka Jan-9261S:0/0, A:1/6, B:0/0
374Kejklíček PetrVrchaři Vrchlabí8161S:0/0, A:1/6, B:0/0
374Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8461S:1/6, A:0/0, B:0/0
374Ocásek MichalSchodaři Krnov8861S:0/0, A:1/6, B:0/0
374Pompe PatrikLK Javaanes8961S:1/6, A:0/0, B:0/0
384Hofman VítNové Strašecí9241S:0/0, A:1/4, B:0/0
384Szymanik FilipChotěbuz9441S:0/0, A:1/4, B:0/0
384Makovec Roman.8141S:0/0, A:1/4, B:0/0
384Kopp MilanSykora running8541S:0/0, A:0/0, B:1/4
384Votoček Josef8741S:0/0, A:1/4, B:0/0
389Suchánek LukášKHB Radegast7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Janku Roman---8631S:0/0, A:0/0, B:1/3
389Moravčik Petr, Ing.Rožnov p. R.8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Lukeš TomášPřátelé Zeleného údolí9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
389ŘezníčekWild Runners9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Fiala LukášUničov8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Komárek PavelVilémov8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Knotek OndřejeSeNBáci Jeseník9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Chum MichalTucet Team8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Lýsek IgorMosty u Jablunkova8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Prus RomanNo name club9531S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Ondrušík KateřinaAK Šternberk8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Hořejš OndřejJeseník8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
389Bombera JiříMěstečko Trnávka8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
403Jurzykowski MichalČSHP8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Jadrníček MichalViktoria Squash Brno8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Bauer MichalOstrava8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Malý OndřejBC Bruiser Kroměříž8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kuchař MichalDobratice8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kryštof MatějOstrava - Poruba9321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Pivoňka DenisVarroc Runners8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Duda LadislavŘíkovice8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Lipus MarianNávsí8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kolář JakubOstrava8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Dobeš David-8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Cieńciała JerzyNVPP Team8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kovář Pavel-8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Pavlíček Radek---8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Ševčík Adam1.LF9421S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Salvet MilanFrýdek-Místek8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Ďurec Márioklub9321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Drahoš VojtěchBrno8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Polách AntonínHorní Bečva9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Pospíšil PetrOtice7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kawulok MarekBystřice8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Tkadlec MichalBrno8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kajaba RenéVsetínské šelmy9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Siuda RadimOstrava8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kaňovský OndřejOstrava8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Rinka TomášModel Run Team Opava7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Janošec PatrikBučávka9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Karban MilošPlzeň7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Hronek JaroslavOrel Obřany9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Králík Ml. Marián-9821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Gawlas TomášČeský Těšín8421S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kumžák Jakub---9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Hošťálek JanLipová9821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Sobotka JanCvrčci Pohled9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Gerla Jaromír---9321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Lysek JanTJ Dolní Lomná8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Jandura MichalTJ Sokol Jičín8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kraus JanStřítež nad Bečvou9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Vašátko JaroslavHzs Královéhradeckého kraje7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Mareš Filip---8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Pálka PetrBystřice pod Hostýnem9821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Siupik TadeášBSvČT , MBMM9321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Stebel LukášČeský Těšín8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Abel RomanTC Batalion8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Seidl MartinTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Gotvald TomášHZS Královéhradeckého kraje8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Čeřovský MatějLázně Bělohrad8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Čepelka PetrLázně Bělohrad8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Polický TomášVelké Poříčí8421S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kulhánek MartinŠneček team8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Delina Daniel1.běžecký Jablunkov8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Podzimek Petr.8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Pálka RomanBystřice pod Hostýnem9321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Havel LukášHradec Králové8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Pecina JanSKPV Brandýs nad Labem8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Podermanski David1.běžecký Jablunkov9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Borski RomanHo Pod parou8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Rozum JanJablotron9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Fikar OndřejHobby runners8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Šana Radek-9621S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Švach ŠimonBS Slopné9821S:0/0, A:0/0, B:1/2
403Veselý TomášNové Strašecí9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Lotter JanTřinec8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Machnik TomášDolní Lomná9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Krahulec MarekABK Lochovice8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Hůla AlešSK Jince8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Rudolf JiříMorčata na útěku - FANKLUB9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Nedas JiříZa Jonáše8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Šindelář JiříJABLOTRON ALARMS a.s.8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Miczek PetrČeský Těšín8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Šimek Jiřícnc.tombolu8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Lačík LukášČeský Těšín8421S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Zlámal Roman-9821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Jelínek MilanOrel Bystřice pod Hostýnem7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Müller Ondřej#hostynky8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Mazač Jan---8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Zmrhal VladimírUherské Hradiště8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Zogata JakubBukovec9521S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Krupa LubošLubíci9821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Bartoň Martin---8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Haken MiroslavRadkův team9721S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Džanda ZdeněkSvářeči8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Kohút TomášMP Jičín9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Przechowski KryštofHohohořice9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Gembara JanBohumín8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Bělohlávek KarelPodluhy8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Blecha JiříBubákovští kocouři9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Suchopár VojtěchDobříš9821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Verlík JanTřinec9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Hůla RadekSK Jince8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Sladký LukášVorvani8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Škaryd MartinRs fitness8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Hartman MarekZŠ Nové Strašecí9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Elsnic JanNové STrašecí8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Sirůček KamilPřibram7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Krnanec Jan-8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Černý AlešJeřičky7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Lipták RadimPepa Team F-M7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Šmol Tomáš09021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Landsberger FilipPepa Team F-M7921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Cienciala BogdanNVPP8421S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Jun TomášZŠ a MŠ Nové Strašecí8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Konopásek RadekKrušovice8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Hejl LiborHostomice8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Štekl RadomírZebry Nové Strašecí8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Pěsničák RostislavVsetínské šelmy9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Novotný DavidRsáci8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Čunek JiříValašské Meziříčí8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Vácha Štěpán-9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Šulc JanMICRORISC9621S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Rylko VojtěchPeakMachine.cz8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Křepelka KarelPro radost8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Otáhal Lucian-8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Hejník Jan---8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Rys RudolfSuperhuman9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
403Krajcar IvoKOB Směr Kroměříž9521S:0/0, A:1/2, B:0/0
519Knotek MartinSlawex runners8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Nevělík CyrilOtrokovice8411S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Šíma Milan-8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Smíšek Vítězslav-7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Růžička RadimPoupátka7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Duchoň Jakub-9811S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Khain PavelSK Sokolská Street7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Čech Martin-7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Halberštádt Karel-9411S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Švihel RadomírBS Slopné8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Macek MartinEasy fitness Zlín8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
519Homola Stanislav-9311S:0/0, A:0/0, B:1/1
Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2018Chřibská - Studenec47
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2018Píďův běh Vrchlabí - Strážné78
19.5.2018Běh na Děvín52
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2018Běh na Čerchov75
2.6.2018Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd48
9.6.2018Běh na Kohout59
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
30.6.2018Okolo Výhonu80
1.7.2018ME v běhu do vrchu 2018, Skopje, Makedonie240
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
14.7.2018Běh na Hvězdu157
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
28.7.2018Běh na Lysou horu87
29.7.2018Běh na Kozubovou256
4.8.2018HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS117
5.8.2018Běh na Sokolí vrch77
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
18.8.2018Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů247
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch89
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
2.9.2018Sázava - Lázek65
8.9.2018Běh k mohyle Hanče a Vrbaty63
16.9.2018Slopenská desítka129
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
29.9.20182Hrady88
30.9.2018Běh na Hejšovinu80
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
10.11.2018Běh Dlouhými záhony0

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2020 - 35. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2019 - 34. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník