Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

12.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 12.5.2018
  • zobrazeno již 679x
  • pořadatel: PJR Frenštát

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál Jiřího Rašky, Frenštát pod Radhoštěm

Přihlášky

na místě od 7:00 do 9:45 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč, žáci a dorost 50 Kč

Popis tratě

Délka: 10,2 km
Převýšení: 564 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šrubař
tel. 556 831 423

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2373

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Vodička Jan4514
Szebesta Pavel6814
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Tománek Pavel5511
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Vraštilová Miloslava5611
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Žák Jiří7110
Černý Vladimír5210
Keprtová Miloslava4810
Wálek Bronislav579
Piskoř Karel389
Pechek František539
Suchánek Lukáš799
Krejčí Lukáš769
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Filipec Petr848
Marek Dalimil608
Bednařík Jiří458
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Svatoš Otakar347
Dobiáš Jaroslav637
Fejgl Zdeněk427
Krejsa Václav527
Zeman Vladimír567

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ92Špaček DavidFrenštát p. R0100:47:05105
2MJ1686Šrobák PetrAO SVČ Rožnov0100:49:3393
3MJ2123Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:52:0081
4MJ2341Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:53:0372
5MJ2846Pavlica VojtěchŠSK Rožnov0600:53:5066
6MJ4265Kváš JanBH Ski Team z.s. Frýdlant n. O.0000:56:0960
7MJ6774Tarana Jan AdamMattoni Freerun Frýdek – Místek9901:03:5457
8MJ6945Matušík MatyᚊSK Rožnov0601:03:5854
9MJ8917Jarolím JáchymTT Klíč Morávka0401:14:0451
10MJ9118Jarolím MatoušTT Klíč Morávka0601:14:3848
11MJ9498Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:17:1445
Muži A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA292Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:50105
2MA455Ambros Jakub, Ing.AK EZ Kopřivnice8700:45:1493
3MA559Dobiáš OndřejKopřivnice9700:45:5181
4MA61Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:46:0772
5MA733Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R.9000:46:2466
6MA819Flaša DavidVEGAN RUNNER 100%8900:46:4760
7MA1240Moravec JiříJM Team9600:48:2157
8MA1360Filipec Petrpro dřeň na dřeň8400:48:3754
9MA1524Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0251
10MA2082Blažek JaroslavFortex SKI Moravský Beroun8800:51:2848
11MA2411Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:53:0545
12MA2576Jašek RadovanPartyja8000:53:1942
13MA2643Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:3139
14MA339Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:2636
15MA3453Bordovský TomášFrenštát8700:54:4033
16MA3771Badač MartinTOBI sport Frenštát p. R.9000:55:0730
17MA4193Brož OndraOndego kennel8400:55:5627
18MA477Zemánek Miroslav, Ing., Ph.D.Bořitov7900:57:1624
19MA5535Florys JakubMorski Koń8301:00:0921
20MA5773Brtva PavelFrenštát9401:00:1918
21MA6391Grec StanislavKateřinice9301:03:0015
22MA6462Čtvrtečka RomanNový Jičín8401:03:1812
23MA6527Makový Roman, DiS.Trojanovice8401:03:209
24MA7356Fagan NeilZtracená team7901:05:186
25MA7475Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:05:253
26MA7690Moravčik Petr, Ing.Rožnov p. R.8101:06:403
27MA8288Suchánek LukášKHB Radegast7901:12:003
Muži B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB116Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:16105
2MB383Kovář RomanLiga 100 Olomouc7700:43:4193
3MB108Žák Jiří, Ing.www.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1081
4MB1421Záruba JanPraha 27700:48:4772
5MB2963Chrudina Robert, Mgr.Ostrava7300:53:5266
6MB4336Mičkal JiříValašská Bystřice7800:56:2260
7MB4484Rada MartinJeštěd SkyRace7400:56:3357
8MB4820Schwarz OndřejPJR Frenštát7700:57:5654
9MB496Čížek Petr, Ing.OB TJ Spartak Adamov7100:58:0751
10MB5330Jašek RomanAO - Kobeřice7300:59:3948
11MB5431Maliňák Tomáš, Ing.Rožnovská kavárna7100:59:5845
12MB5922Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3942
13MB6151Vomlela JanKulhající angličtináři7501:02:2139
14MB6681Kubenka LukášBěhající varhaníci7501:03:2336
15MB6866Slíva PavelPomalé šípy Kopřivnice7101:03:5733
16MB7067Rybář AndrejL. A. Ryby7201:04:1730
17MB8470Žídek RomanPustá Polom7701:12:2627
18MB8558Kika JiříZtracená team7801:13:0624
Muži C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1115Buřil FrantišekVidochov6600:47:58105
2MC1780Rýdl Pavel, Ing.Studénka6700:49:4693
3MC1854Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:50:2481
4MC1950Baláž RomanBaláž EXTRÉME – TEAM Ostrava6500:50:5472
5MC3194Lipina TomášMK Seitl Ostrava6600:54:1766
6MC3272Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:54:1960
7MC3549Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:54:4657
8MC3647Vinklárek Jiří, Ing.TJ Rožnov p. R.6100:54:5454
9MC3942Harabiš ZbyněkTitan Trilife Frenštát6500:55:2751
10MC45102Collen MalcolmTeam GB, Ostrava6000:56:5448
11MC6079Krupa LubomírLubíci6101:02:1545
12MC6226Šelepa RudolfFrenštát p. R.6401:02:4542
13MC7289Sýkora JosefValašská Polanka6301:04:4639
14MC8638Cimprich MarcelŠenov6601:13:2036
15MC9297Pecha VladanPepa Team Frýdek – Místek6501:15:4533
Muži D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3099Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:13105
2MD4028Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:55:4793
3MD463Gombita JosefMost5800:57:0881
4MD5613Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:1372
5MD7752Kvita JosefPJR Frenštát p. R.5101:07:0566
6MD8348Neradil JiříFrenštát p. R.4901:12:1460
7MD9034Doležal Jiří, Ing.Rožnov p. R5401:14:2857
Muži E (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2714Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:33105
2ME9725Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:27:3393
Juniorky (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5029Marszalková Tereza1. běžecký Jablunkov0100:59:12105
Ženy A (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5169Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.8500:59:14105
2ZA7178Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:2793
3ZA8010Trojáčková LenkaFrenštát p. R.8501:08:1481
4ZA9561Filipecová EvaPro dřeň na dřeň8701:17:4972
5ZA9839Vindušková JiřinaJM Team9801:28:0766
6ZA1004Brtvová Nikola, Mgr.Báječné ženy v běhu9101:33:0160
7ZA1015Suková PetraBáječné ženy v běhu8801:33:0257
Ženy B (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2295Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun7600:52:18105
2ZB58100Kolínková HanaAK Perná7401:00:2993
3ZB8164Mazáčová Martina, Ing.Příbor7701:09:4981
4ZB8837Cimprichová JanaŠenov7401:13:5572
5ZB9357Fagan PavlínaZtracená team7901:16:1466
Ženy C (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3844Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:55:20105
2ZC7577Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:5393
3ZC7968Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:08:0881
Ženy D (trať 10,2 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD52101Mališová Karla, Ing.USK Praha6000:59:33105
2ZD7896Šokalová LudmilaStaříč5601:07:3593
3ZD8787Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava6201:13:4781
4ZD9632Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:21:4872
5ZD9912Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:29:1566
Trať 10,2 km, 564 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB116Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:16105
1MA292Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:50105
2MB383Kovář RomanLiga 100 Olomouc7700:43:4193
2MA455Ambros Jakub, Ing.AK EZ Kopřivnice8700:45:1493
3MA559Dobiáš OndřejKopřivnice9700:45:5181
4MA61Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:46:0772
5MA733Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R.9000:46:2466
6MA819Flaša DavidVEGAN RUNNER 100%8900:46:4760
1MJ92Špaček DavidFrenštát p. R0100:47:05105
3MB108Žák Jiří, Ing.www.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1081
1MC1115Buřil FrantišekVidochov6600:47:58105
7MA1240Moravec JiříJM Team9600:48:2157
8MA1360Filipec Petrpro dřeň na dřeň8400:48:3754
4MB1421Záruba JanPraha 27700:48:4772
9MA1524Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0251
2MJ1686Šrobák PetrAO SVČ Rožnov0100:49:3393
2MC1780Rýdl Pavel, Ing.Studénka6700:49:4693
3MC1854Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:50:2481
4MC1950Baláž RomanBaláž EXTRÉME – TEAM Ostrava6500:50:5472
10MA2082Blažek JaroslavFortex SKI Moravský Beroun8800:51:2848
3MJ2123Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:52:0081
1ZB2295Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun7600:52:18105
4MJ2341Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:53:0372
11MA2411Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:53:0545
12MA2576Jašek RadovanPartyja8000:53:1942
13MA2643Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:3139
1ME2714Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:33105
5MJ2846Pavlica VojtěchŠSK Rožnov0600:53:5066
5MB2963Chrudina Robert, Mgr.Ostrava7300:53:5266
1MD3099Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:13105
5MC3194Lipina TomášMK Seitl Ostrava6600:54:1766
6MC3272Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:54:1960
14MA339Bernard AdamFrenštát p. R.8400:54:2636
15MA3453Bordovský TomášFrenštát8700:54:4033
7MC3549Zátopek JiříAK EZ Kopřívnice6000:54:4657
8MC3647Vinklárek Jiří, Ing.TJ Rožnov p. R.6100:54:5454
16MA3771Badač MartinTOBI sport Frenštát p. R.9000:55:0730
1ZC3844Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:55:20105
9MC3942Harabiš ZbyněkTitan Trilife Frenštát6500:55:2751
2MD4028Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:55:4793
17MA4193Brož OndraOndego kennel8400:55:5627
6MJ4265Kváš JanBH Ski Team z.s. Frýdlant n. O.0000:56:0960
6MB4336Mičkal JiříValašská Bystřice7800:56:2260
7MB4484Rada MartinJeštěd SkyRace7400:56:3357
10MC45102Collen MalcolmTeam GB, Ostrava6000:56:5448
3MD463Gombita JosefMost5800:57:0881
18MA477Zemánek Miroslav, Ing., Ph.D.Bořitov7900:57:1624
8MB4820Schwarz OndřejPJR Frenštát7700:57:5654
9MB496Čížek Petr, Ing.OB TJ Spartak Adamov7100:58:0751
1ZJ5029Marszalková Tereza1. běžecký Jablunkov0100:59:12105
1ZA5169Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.8500:59:14105
1ZD52101Mališová Karla, Ing.USK Praha6000:59:33105
10MB5330Jašek RomanAO - Kobeřice7300:59:3948
11MB5431Maliňák Tomáš, Ing.Rožnovská kavárna7100:59:5845
19MA5535Florys JakubMorski Koń8301:00:0921
4MD5613Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:1372
20MA5773Brtva PavelFrenštát9401:00:1918
2ZB58100Kolínková HanaAK Perná7401:00:2993
12MB5922Pešta MartinBakako Nová Paka7801:00:3942
11MC6079Krupa LubomírLubíci6101:02:1545
13MB6151Vomlela JanKulhající angličtináři7501:02:2139
12MC6226Šelepa RudolfFrenštát p. R.6401:02:4542
21MA6391Grec StanislavKateřinice9301:03:0015
22MA6462Čtvrtečka RomanNový Jičín8401:03:1812
23MA6527Makový Roman, DiS.Trojanovice8401:03:209
14MB6681Kubenka LukášBěhající varhaníci7501:03:2336
7MJ6774Tarana Jan AdamMattoni Freerun Frýdek – Místek9901:03:5457
15MB6866Slíva PavelPomalé šípy Kopřivnice7101:03:5733
8MJ6945Matušík MatyᚊSK Rožnov0601:03:5854
16MB7067Rybář AndrejL. A. Ryby7201:04:1730
2ZA7178Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:2793
13MC7289Sýkora JosefValašská Polanka6301:04:4639
24MA7356Fagan NeilZtracená team7901:05:186
25MA7475Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:05:253
2ZC7577Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:5393
26MA7690Moravčik Petr, Ing.Rožnov p. R.8101:06:403
5MD7752Kvita JosefPJR Frenštát p. R.5101:07:0566
2ZD7896Šokalová LudmilaStaříč5601:07:3593
3ZC7968Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:08:0881
3ZA8010Trojáčková LenkaFrenštát p. R.8501:08:1481
3ZB8164Mazáčová Martina, Ing.Příbor7701:09:4981
27MA8288Suchánek LukášKHB Radegast7901:12:003
6MD8348Neradil JiříFrenštát p. R.4901:12:1460
17MB8470Žídek RomanPustá Polom7701:12:2627
18MB8558Kika JiříZtracená team7801:13:0624
14MC8638Cimprich MarcelŠenov6601:13:2036
3ZD8787Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava6201:13:4781
4ZB8837Cimprichová JanaŠenov7401:13:5572
9MJ8917Jarolím JáchymTT Klíč Morávka0401:14:0451
7MD9034Doležal Jiří, Ing.Rožnov p. R5401:14:2857
10MJ9118Jarolím MatoušTT Klíč Morávka0601:14:3848
15MC9297Pecha VladanPepa Team Frýdek – Místek6501:15:4533
5ZB9357Fagan PavlínaZtracená team7901:16:1466
11MJ9498Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:17:1445
4ZA9561Filipecová EvaPro dřeň na dřeň8701:17:4972
4ZD9632Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:21:4872
2ME9725Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:27:3393
5ZA9839Vindušková JiřinaJM Team9801:28:0766
5ZD9912Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:29:1566
6ZA1004Brtvová Nikola, Mgr.Báječné ženy v běhu9101:33:0160
7ZA1015Suková PetraBáječné ženy v běhu8801:33:0257
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB116Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:42:16105
2MA292Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:5093
3MB383Kovář RomanLiga 100 Olomouc7700:43:4181
4MA455Ambros Jakub, Ing.AK EZ Kopřivnice8700:45:1472
5MA559Dobiáš OndřejKopřivnice9700:45:5166
6MA61Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:46:0760
7MA733Škoda KristiánCK Continental Frenštát p. R.9000:46:2457
8MA819Flaša DavidVEGAN RUNNER 100%8900:46:4754
9MJ92Špaček DavidFrenštát p. R0100:47:0551
10MB108Žák Jiří, Ing.www.zakisova-skolabehu.cz7100:47:1048
11MC1115Buřil FrantišekVidochov6600:47:5845
12MA1240Moravec JiříJM Team9600:48:2142
13MA1360Filipec Petrpro dřeň na dřeň8400:48:3739
14MB1421Záruba JanPraha 27700:48:4736
15MA1524Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:49:0233
16MJ1686Šrobák PetrAO SVČ Rožnov0100:49:3330
17MC1780Rýdl Pavel, Ing.Studénka6700:49:4627
18MC1854Szebesta PavelBurik RunningTeam6800:50:2424
19MC1950Baláž RomanBaláž EXTRÉME – TEAM Ostrava6500:50:5421
20MA2082Blažek JaroslavFortex SKI Moravský Beroun8800:51:2818
21MJ2123Bříza MatějLIAZ Jablonec0100:52:0015
22MJ2341Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:53:0312
23MA2411Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:53:059
24MA2576Jašek RadovanPartyja8000:53:196
25MA2643Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát p. R.7900:53:313
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2295Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun7600:52:18105
2ZC3844Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:55:2093
3ZJ5029Marszalková Tereza1. běžecký Jablunkov0100:59:1281
4ZA5169Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.8500:59:1472
5ZD52101Mališová Karla, Ing.USK Praha6000:59:3366
6ZB58100Kolínková HanaAK Perná7401:00:2960
7ZA7178Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:2757
8ZC7577Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:5354
9ZD7896Šokalová LudmilaStaříč5601:07:3551
10ZC7968Rybářová LudmilaL. A. Ryby7201:08:0848
11ZA8010Trojáčková LenkaFrenštát p. R.8501:08:1445
12ZB8164Mazáčová Martina, Ing.Příbor7701:09:4942
13ZD8787Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava6201:13:4739
14ZB8837Cimprichová JanaŠenov7401:13:5536
15ZB9357Fagan PavlínaZtracená team7901:16:1433
16ZA9561Filipecová EvaPro dřeň na dřeň8701:17:4930
17ZD9632Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:21:4827
18ZA9839Vindušková JiřinaJM Team9801:28:0724
19ZD9912Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:29:1521
20ZA1004Brtvová Nikola, Mgr.Báječné ženy v běhu9101:33:0118
21ZA1015Suková PetraBáječné ženy v běhu8801:33:0215

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód