Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

26.8.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 26.8.2018
  • zobrazeno již 472x

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
11:00 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 10:45 hodin v budově ZŠ Výprachtice

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7 km
Převýšení: 373 m
lesní a horské cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
tel. 774 114 421

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1758

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan8212
Zdeněk Bílý5912
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Šalplachta Jindřich4711
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Sadílek Václav5010
Žák Jiří7110
Tempír František4910
Mannlová Jana8010
Špacír Ladislav5510
Fajfr František7210
Kalousek Jan4110
Dušková Lenka8010
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Vodička Jan459
Pechek František539
Šrůtek Stanislav589
Mertová Michaela768
Šmída Oldřich488
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Stránská Adéla918
Biemann Götz437
Vytlačilová Lenka847
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Krejčí Stanislav637
Ehrig Rudolf487
Hrdina Pavel887

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2013 a mladší (trať 0,13 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1243Ehl FrantišekSKI Skuhrov nad Bělou1400:00:53-
2C1441Kubín AlexLanškroun1400:01:07-
3C1552Grosskopf Jan-1400:01:11-
4C1716Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:27-
5C1854Skalický Jakub-1500:01:37-
6C1918Vaníček VláďaZajčín1500:01:49-
Předškolačky r. 2013 a mladší (trať 0,13 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1127Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:50-
2D1255Motlová Mia-1300:00:53-
3D1529Brzobohatá JohannaZábřeh1400:01:11-
-D1-13Hegerová Markéta-14DNF-
Chlapci r. 2011-2012 (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:58-
2C2234Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:59-
3C2332Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:00-
4C2450Dresler LukášHorní Heřmanice1100:01:03-
5C2659Fajfr Šimon-1200:01:04-
6C2758Fajfr Jakub-1200:01:06-
7C2812Heger JakubVýprachtice1100:01:07-
8C21151Grosskopf Robin-1200:01:23-
9C21236Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:25-
Děvčata r. 2011-2012 (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2445Skalická NelaLanškroun1100:01:03-
2D2946Krejčová AnetaLetohrad1100:01:11-
3D21025Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:12-
Nejmladší žáci r. 2009-2010 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:42-
2M1310Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:49-
3M1557Fajfr Matěj-0900:01:55-
4M1842Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:00-
5M1920Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:02:01-
6M11028Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:10-
7M11261Hála MikulášLanškroun0900:02:40-
8M11363Štěpánek LukášVýprachtice0900:03:30-
Nejmladší žákyně I r. 2009-2010 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z121Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:47-
2Z1437Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:52-
3Z167Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:57-
4Z1740Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:59-
5Z11138Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:21-
Nejmladší žáci II r. 2007-2008 (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2426Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:25-
2M2519Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:26-
3M2711Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:29-
4M21230Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:37-
5M21349Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:03:40-
6M21535Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:46-
7M2203Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:55-
Nejmladší žákyně II r. 2007-2008 (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2539Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:26-
2Z2108Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:32-
3Z2116Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:03:35-
4Z21447Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:41-
5Z21733Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:49-
6Z21822Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:51-
7Z21931Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:52-
8Z22144Skalická NikolActivity Lanškroun0700:04:00-
9Z22315Schönová AdélaVýprachtice0800:04:20-
10Z22462Štěpánková LucieVýprachtice0700:07:20-
Mladší žáci r. 2005-2006 (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:04-
2M3253Seidl LukášAtletika Dobruška0500:03:15-
3M3960Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:30-
Mladší žákyně r. 2005-2006 (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3348Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:20-
2Z374Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:29-
3Z31521Chaloupková Petra-0500:03:46-
4Z32223Chaloupková Anna-0500:04:02-
Starší žáci r. 2003-2004 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4117Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:06:02-
2M429Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:11-
3M4456Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:53-
Starší žákyně r. 2003-2004 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4324Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:06:31-
Junioři 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2460Simon JakubPolička0000:38:0835
2MJ3243Moravec JanJM Team Letohrad0200:39:3031
Juniorky 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3938Bímanová EliškaOlfin Car Ski team Trutnov0500:40:2035
2ZJ4653Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:42:2431
3ZJ6049Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:52:5327
4ZJ649Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:56:5924
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA267Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0235
2MA446Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:5631
3MA531Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:3627
4MA845Moravec JiříJM Team Letohrad9600:33:5624
5MA1241Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:34:4722
6MA143Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:35:4520
7MA3734Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:40:1119
8MA3816Hála FilipPodkováři EU8500:40:1518
9MA5415Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:2917
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:0835
2MB347Hejl RadekLetohrad7200:31:3831
3MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5027
4MB721Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:3124
5MB1036Záruba JanSix Monkeys7700:34:2422
6MB1164Janů LiborŠumperk7800:34:4620
7MB1611Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1319
8MB1719Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:1418
9MB1814Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:3817
10MB2222Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:37:4616
11MB3550Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:5915
12MB4259Simon PetrPolička7200:41:3014
12MB4233Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:41:3014
14MB558Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:5512
15MB6310Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:4211
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC935Buřil FrantišekVidochov6600:34:1335
2MC1940Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:5531
3MC2129Mück ArnoštHranice5900:37:1127
4MC2923Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:0124
5MC3163Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:39:2922
6MC3337Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6600:39:3120
7MC4056Hruban JanČeská Třebová6600:41:2319
8MC487Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:4418
9MC4927Valenta MichalPrales Tužín6200:44:2017
10MC5128Tomečka LiborHranice6200:45:1816
11MC5266Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:2615
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1552Siegel JosefChoceň5800:36:1135
2MD2354Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:37:4731
3MD2732Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:38:4827
4MD3430Flegl VlastimilBrtev5300:39:3924
5MD362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:0122
6MD4112Gombita JosefMost5800:41:2820
7MD5948Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:2019
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME264Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:3435
2ME536Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0731
3ME5839Šponar JosefSokol Žamberk4700:50:2127
4ME6224Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:2724
5ME6518Tučný JanMK Pardubice4701:00:4322
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4451Prachařová RenátaDolní Čermná9000:41:4235
2ZA6744Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:04:0831
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1265Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:34:4735
2ZB2025Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0431
3ZB2855Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:5927
4ZB4713Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:3224
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2542Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:3335
2ZC4558Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:0831
3ZC5017Strnádková JanaDolní Kalná7100:44:5627
4ZC5661Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:48:0724
5ZC5762Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:1722
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3026Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2135
2ZD615Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:53:2631
3ZD6657Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:3627
4ZD681Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:0624
Trať 0,13 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1127Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:50-
1C1243Ehl FrantišekSKI Skuhrov nad Bělou1400:00:53-
2D1255Motlová Mia-1300:00:53-
2C1441Kubín AlexLanškroun1400:01:07-
3D1529Brzobohatá JohannaZábřeh1400:01:11-
3C1552Grosskopf Jan-1400:01:11-
4C1716Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:27-
5C1854Skalický Jakub-1500:01:37-
6C1918Vaníček VláďaZajčín1500:01:49-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:58-
2C2234Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:59-
3C2332Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:00-
4C2450Dresler LukášHorní Heřmanice1100:01:03-
1D2445Skalická NelaLanškroun1100:01:03-
5C2659Fajfr Šimon-1200:01:04-
6C2758Fajfr Jakub-1200:01:06-
7C2812Heger JakubVýprachtice1100:01:07-
2D2946Krejčová AnetaLetohrad1100:01:11-
3D21025Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:12-
8C21151Grosskopf Robin-1200:01:23-
9C21236Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:25-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4117Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:06:02-
2M429Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:11-
1Z4324Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:06:31-
3M4456Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:53-
Trať 7 km, 373 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:0835
1MA267Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0235
2MB347Hejl RadekLetohrad7200:31:3831
2MA446Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:5631
3MA531Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:3627
3MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5027
4MB721Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:3124
4MA845Moravec JiříJM Team Letohrad9600:33:5624
1MC935Buřil FrantišekVidochov6600:34:1335
5MB1036Záruba JanSix Monkeys7700:34:2422
6MB1164Janů LiborŠumperk7800:34:4620
5MA1241Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:34:4722
1ZB1265Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:34:4735
6MA143Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:35:4520
1MD1552Siegel JosefChoceň5800:36:1135
7MB1611Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1319
8MB1719Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:1418
9MB1814Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:3817
2MC1940Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:5531
2ZB2025Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0431
3MC2129Mück ArnoštHranice5900:37:1127
10MB2222Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:37:4616
2MD2354Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:37:4731
1MJ2460Simon JakubPolička0000:38:0835
1ZC2542Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:3335
1ME264Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:3435
3MD2732Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:38:4827
3ZB2855Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:5927
4MC2923Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:0124
1ZD3026Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:2135
5MC3163Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:39:2922
2MJ3243Moravec JanJM Team Letohrad0200:39:3031
6MC3337Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6600:39:3120
4MD3430Flegl VlastimilBrtev5300:39:3924
11MB3550Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:5915
5MD362Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:0122
7MA3734Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:40:1119
8MA3816Hála FilipPodkováři EU8500:40:1518
1ZJ3938Bímanová EliškaOlfin Car Ski team Trutnov0500:40:2035
7MC4056Hruban JanČeská Třebová6600:41:2319
6MD4112Gombita JosefMost5800:41:2820
12MB4233Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:41:3014
12MB4259Simon PetrPolička7200:41:3014
1ZA4451Prachařová RenátaDolní Čermná9000:41:4235
2ZC4558Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:0831
2ZJ4653Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:42:2431
4ZB4713Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:42:3224
8MC487Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:4418
9MC4927Valenta MichalPrales Tužín6200:44:2017
3ZC5017Strnádková JanaDolní Kalná7100:44:5627
10MC5128Tomečka LiborHranice6200:45:1816
11MC5266Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:2615
2ME536Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0731
9MA5415Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:2917
14MB558Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:5512
4ZC5661Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:48:0724
5ZC5762Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:1722
3ME5839Šponar JosefSokol Žamberk4700:50:2127
7MD5948Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:2019
3ZJ6049Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:52:5327
2ZD615Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:53:2631
4ME6224Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:2724
15MB6310Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:4211
4ZJ649Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:56:5924
5ME6518Tučný JanMK Pardubice4701:00:4322
3ZD6657Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:3627
2ZA6744Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:04:0831
4ZD681Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:0624
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:30:0835
2MA267Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0231
3MB347Hejl RadekLetohrad7200:31:3827
4MA446Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:5624
5MA531Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:3622
6MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5020
7MB721Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:3119
8MA845Moravec JiříJM Team Letohrad9600:33:5618
9MC935Buřil FrantišekVidochov6600:34:1317
10MB1036Záruba JanSix Monkeys7700:34:2416
11MB1164Janů LiborŠumperk7800:34:4615
12MA1241Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:34:4714
13MA143Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:35:4513
14MD1552Siegel JosefChoceň5800:36:1112
15MB1611Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1311
16MB1719Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:1410
17MB1814Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:36:389
18MC1940Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:558
19MC2129Mück ArnoštHranice5900:37:117
20MB2222Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:37:466
21MD2354Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:37:475
22MJ2460Simon JakubPolička0000:38:084
23ME264Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:343
24MD2732Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:38:482
25MC2923Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:011

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód