hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Chřibská - Studenec

15.4.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Chřibská - Studenec
  • datum konání: 15.4.2018
  • zobrazeno již 458x

Sociální sítě

Místo konání

Z důvodu lesní kalamity, která postihla naše lesy v okolí Studence, jsme nuceni uspořádat závod na náhradní trati. Start závodu bude na náměstí ve Chřibské, dále se poběží pod vrch Spravedlnost, Doubice. Z Doubic přiběhnete do Rybniště a zpět do Chřibské na náměstí, kde bude i cíl.
Start v 10:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 8,3 km
Celkové stoupání závodu 366 metrů - klesání 403 metrů.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny obdrží první tři ve všech kategoriích.
Závodník s nejlepším časem závodu na Jedlové a ve Chřibské získá prémii v hodnotě 1000 Kč (v mužské i ženské kategorii).
V celkovém pořadí muži a ženy:
1-5 dle finančních možností pořadatele.
Běžecká tombola:
Prvních 50 přihlášených závodníků obdrží tradiční domácí koláč.
Občerstvení v cíli závodu!

Tento závod je součástí těchto pohárů

E-mailová adresa

Jiri0207@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 17.04.2018, 07:58
  • zobrazeno již 304x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:31:5170,00
2MJ1616Provazník JosefČKS-SKI Jilemnice9900:36:5162,00
3MJ2020Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:38:2954,00
4MJ4242Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:51:1548,00

Muži A (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:3370,00
2MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0362,00
3MA88Moravec JiříJM Team9600:34:0754,00
4MA1010Česal MartinLitvínov8800:34:2348,00
5MA1414Stezka MartinTáta Dvojčat8400:36:0544,00
6MA1818Clemenz SilvioPSV Zittau7900:37:03-
7MA2626Petranyi RadoslavBonbon Praha8600:41:5040,00

Muži B (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2370,00
2MB55Petrášek MiloslavSlovan Liberec7800:33:0462,00
3MB1212Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:4954,00
4MB1313Záruba JanSix monkeys Praha7700:35:2848,00

Muži C (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3370,00
2MC99Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2162,00
3MC1111Buřil FrantišekVidochov6600:34:3754,00
4MC1919Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:2648,00
5MC2121Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:0344,00
6MC2929Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:4540,00
7MC3131Clemenz HeimoPSV Zittau5900:44:27-
8MC3535Slamiak StanislavBonbon Praha6200:45:3038,00

Muži D (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD77Smrčka MilošBK Říčany5400:33:4770,00
2MD1717Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:5962,00
3MD2424Gombita JosefMost5800:40:1354,00
4MD2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:5748,00
5MD2727Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:5044,00
6MD3030Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:1740,00

Muži E (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2222Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:1770,00
2ME3232Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1562,00
3ME3939Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:4554,00
4ME4646Groh StanislavAC Vrchlabí4601:05:3048,00

Juniorky (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4545Vindušková JiřinaJM Team9801:01:5870,00

Ženy B (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2323Fanturová LenkaVSK FTVS7800:39:4170,00
2ZB3838Kollertová EvaMT Kliky8300:47:2762,00
3ZB4040Bařtipánová IvanaBonbon Praha7400:49:2554,00
4ZB4343Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:57:0348,00

Ženy C (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1515Klimešová JanaUSK Praha7000:36:2070,00
2ZC2828Háková MichaelaSokol Valteřice7100:43:2662,00
3ZC3333Brettschneiderová KateřinaAtletika Litvínov7300:45:1754,00
4ZC3636Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:46:5748,00
5ZC4141Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:50:5544,00

Ženy D (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3434Vlachynská LibušeBar Který Neexistuje6200:45:2870,00
2ZD3737Pštrossová MarieSNB Praha5900:47:2262,00
3ZD4444Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:0954,00
4ZD4747Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:4948,00

Trať 8,3 km, 365 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2370,00
1MA22Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:3370,00
1MJ33Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:31:5170,00
2MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0362,00
2MB55Petrášek MiloslavSlovan Liberec7800:33:0462,00
1MC66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3370,00
1MD77Smrčka MilošBK Říčany5400:33:4770,00
3MA88Moravec JiříJM Team9600:34:0754,00
2MC99Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2162,00
4MA1010Česal MartinLitvínov8800:34:2348,00
3MC1111Buřil FrantišekVidochov6600:34:3754,00
3MB1212Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:4954,00
4MB1313Záruba JanSix monkeys Praha7700:35:2848,00
5MA1414Stezka MartinTáta Dvojčat8400:36:0544,00
1ZC1515Klimešová JanaUSK Praha7000:36:2070,00
2MJ1616Provazník JosefČKS-SKI Jilemnice9900:36:5162,00
2MD1717Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:5962,00
6MA1818Clemenz SilvioPSV Zittau7900:37:03-
4MC1919Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:2648,00
3MJ2020Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:38:2954,00
5MC2121Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:0344,00
1ME2222Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:1770,00
1ZB2323Fanturová LenkaVSK FTVS7800:39:4170,00
3MD2424Gombita JosefMost5800:40:1354,00
4MD2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:5748,00
7MA2626Petranyi RadoslavBonbon Praha8600:41:5040,00
5MD2727Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:5044,00
2ZC2828Háková MichaelaSokol Valteřice7100:43:2662,00
6MC2929Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:4540,00
6MD3030Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:1740,00
7MC3131Clemenz HeimoPSV Zittau5900:44:27-
2ME3232Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1562,00
3ZC3333Brettschneiderová KateřinaAtletika Litvínov7300:45:1754,00
1ZD3434Vlachynská LibušeBar Který Neexistuje6200:45:2870,00
8MC3535Slamiak StanislavBonbon Praha6200:45:3038,00
4ZC3636Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:46:5748,00
2ZD3737Pštrossová MarieSNB Praha5900:47:2262,00
2ZB3838Kollertová EvaMT Kliky8300:47:2762,00
3ME3939Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:4554,00
3ZB4040Bařtipánová IvanaBonbon Praha7400:49:2554,00
5ZC4141Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:50:5544,00
4MJ4242Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:51:1548,00
4ZB4343Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:57:0348,00
3ZD4444Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:0954,00
1ZA4545Vindušková JiřinaJM Team9801:01:5870,00
4ME4646Groh StanislavAC Vrchlabí4601:05:3048,00
4ZD4747Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:4948,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2370,00
2MA22Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:3362,00
3MJ33Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:31:5154,00
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0348,00
5MB55Petrášek MiloslavSlovan Liberec7800:33:0444,00
6MC66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3340,00
7MD77Smrčka MilošBK Říčany5400:33:4738,00
8MA88Moravec JiříJM Team9600:34:0736,00
9MC99Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2134,00
10MA1010Česal MartinLitvínov8800:34:2332,00
11MC1111Buřil FrantišekVidochov6600:34:3730,00
12MB1212Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:4928,00
13MB1313Záruba JanSix monkeys Praha7700:35:2826,00
14MA1414Stezka MartinTáta Dvojčat8400:36:0524,00
15MJ1616Provazník JosefČKS-SKI Jilemnice9900:36:5122,00
16MD1717Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:5920,00
17MC1919Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:2618,00
18MJ2020Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:38:2916,00
19MC2121Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:0314,00
20ME2222Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:1712,00
21MD2424Gombita JosefMost5800:40:1310,00
22MD2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:578,00
23MA2626Petranyi RadoslavBonbon Praha8600:41:506,00
24MD2727Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:504,00
25MC2929Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:452,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1515Klimešová JanaUSK Praha7000:36:2070,00
2ZB2323Fanturová LenkaVSK FTVS7800:39:4162,00
3ZC2828Háková MichaelaSokol Valteřice7100:43:2654,00
4ZC3333Brettschneiderová KateřinaAtletika Litvínov7300:45:1748,00
5ZD3434Vlachynská LibušeBar Který Neexistuje6200:45:2844,00
6ZC3636Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:46:5740,00
7ZD3737Pštrossová MarieSNB Praha5900:47:2238,00
8ZB3838Kollertová EvaMT Kliky8300:47:2736,00
9ZB4040Bařtipánová IvanaBonbon Praha7400:49:2534,00
10ZC4141Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:50:5532,00
11ZB4343Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:57:0330,00
12ZD4444Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:0928,00
13ZA4545Vindušková JiřinaJM Team9801:01:5826,00
14ZD4747Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:4924,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód