hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Čerchov

27.5.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 27.5.2018
  • zobrazeno již 305x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 06.06.2018, 11:22
  • zobrazeno již 298x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1361Kočandrle MartinSport Club Plzeň0200:51:4770,00
2MJ1858Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:4062,00
3MJ2569Sýkora PetrKdyně0000:56:5654,00
4MJ3059Vlček MartinSport Club Plzeň0100:57:3848,00
5MJ3160Zuna OndřejSport Club Plzeň0200:57:4944,00

Muži A (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Voják JiříMílaři Domažlice8800:41:3970,00
2MA418Teska OndřejLesy ČR Domažlice8600:47:1662,00
3MA856Burt PavelSport Club Plzeň9700:49:1954,00
4MA955Razým VladislavSport Club Plzeň8800:49:3548,00
5MA1716Killermann FelixGermany9200:54:26-
6MA1917Kumschier ChristophGermany9300:54:55-
7MA2074Betz AndreasTiefenbach9200:55:24-
8MA2628Klufa JosefGeresheimer7900:57:01-
9MA3248Sokol MartinAXON Sport Team7900:57:5944,00
10MA3522Peteřík TomášAC Diam8000:58:2840,00
11MA4452Kadlec JiříHasiči Kout na Šumavě9001:02:0238,00
12MA4668Havlík MarekSV Stříbro9401:03:5736,00
13MA4975Kalous RomanDomažlice7901:05:5634,00

Muži B (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:45:1070,00
2MB311Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava Vimper7200:46:2262,00
3MB56Sedláček JanTJ Sušice7800:48:4954,00
4MB738Záruba JanSix Monkeys7700:49:1048,00
5MB1013Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:49:5344,00
6MB128Veselý PetrSquashclub Plzeň7300:51:4240,00
7MB159Majer PavelDomažlice7600:52:1538,00
8MB1663Černý JosefKdyně7800:53:1936,00
9MB2749Bandžuch MartinSK Kdyně7500:57:0834,00
10MB2940Weidner ErnstTV Waldmünchen7300:57:28-
11MB3342Hammerle PetrHSC Capartice7200:58:0632,00
12MB375Pešta MartinBAKAKO Nová Paka7800:58:5930,00
13MB4536Rabada FrantišekSV Stříbro7101:02:4528,00
14MB5129Kolář PetrGerresheimer7201:06:5626,00
15MB557Štefek JosefWolfs Domažlice7101:08:3224,00
16MB6321Dvorský PetrHolýšov7801:14:1122,00
16MB6372Levička ZbyněkDomažlice6901:14:1122,00

Muži C (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC614Buřil FrantišekVidochov6600:49:0970,00
2MC1467David IvanStříbro6400:52:0862,00
3MC2150Kuželka PetrKondor Bike Postřekov6400:55:3454,00
4MC2271May StefanRubers Point Regensburg6400:55:37-
5MC2444Beroušek PavelSokol Postřekov6200:56:5148,00
6MC5220Ehrl ErnstLT Katzbach-Michelsdorf5901:07:11-
7MC5425Žákovec PavelSokol Kolinec6601:08:2444,00
8MC6123Kalista JiříSV Stříbro6501:10:1940,00

Muži D (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3432Gombita JosefMost5800:58:0970,00
2MD3631Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:4362,00
3MD4127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:1054,00
4MD4247Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:01:4648,00
5MD4834Fait KarelAGP Domažlice5001:04:4344,00
6MD5057Hojda PetrKlenčí5701:06:1240,00
7MD5337Vlasák JaroslavAVL5801:08:0938,00
8MD5645Girg UdoLT Katzbach-Michelsdorf5201:08:37-
9MD6270Královec JiříMílaři Domažlice5101:11:2036,00
10MD6510Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:16:3134,00
11MD7046Göttlinger HansLT Katzbach - MIchelsdorf5701:23:16-
12MD7512Sýkora VladimírSV Stříbro5601:38:2332,00

Muži E (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2330Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:2570,00
2ME6735Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:18:0462,00
3ME7115Šůcha VáclavSV Stříbro4601:28:0654,00
4ME7333März FrantišekSokol Kout4301:32:4548,00

Juniorky (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4053Beroušková BarboraLK Tatran Chodov0001:00:5970,00
2ZJ4373De Sousa AlexandraTřebnice9901:02:0062,00

Ženy A (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1154Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:0370,00
2ZA2864Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:57:2362,00
3ZA3939Mikešová JanaBakako running team9101:00:3454,00
4ZA4762Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:04:2848,00
5ZA7265Jáňová VeronikaStříbro9801:28:1344,00

Ženy B (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5726Pinkrová KristýnaMuzeum Chodska8101:08:4170,00
2ZB5841Řezníčková MiroslavaKlenčí7501:09:0362,00
3ZB6066Divišová VladimíraStříbro7701:10:1454,00
4ZB681Jurásková Markéta-7601:18:2748,00
5ZB6943Hammerlová PetraHSC Capartice7601:21:4444,00

Ženy C (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC384Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:59:4370,00
2ZC5924Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:10:0962,00
3ZC6651Dufková HelenaZŠ Mrákov6601:17:1654,00

Ženy D (trať 9,8 km, 634 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD742Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:33:0670,00

Trať 9,8 km, 634 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Voják JiříMílaři Domažlice8800:41:3970,00
1MB23Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:45:1070,00
2MB311Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava Vimper7200:46:2262,00
2MA418Teska OndřejLesy ČR Domažlice8600:47:1662,00
3MB56Sedláček JanTJ Sušice7800:48:4954,00
1MC614Buřil FrantišekVidochov6600:49:0970,00
4MB738Záruba JanSix Monkeys7700:49:1048,00
3MA856Burt PavelSport Club Plzeň9700:49:1954,00
4MA955Razým VladislavSport Club Plzeň8800:49:3548,00
5MB1013Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:49:5344,00
1ZA1154Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:0370,00
6MB128Veselý PetrSquashclub Plzeň7300:51:4240,00
1MJ1361Kočandrle MartinSport Club Plzeň0200:51:4770,00
2MC1467David IvanStříbro6400:52:0862,00
7MB159Majer PavelDomažlice7600:52:1538,00
8MB1663Černý JosefKdyně7800:53:1936,00
5MA1716Killermann FelixGermany9200:54:26-
2MJ1858Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:4062,00
6MA1917Kumschier ChristophGermany9300:54:55-
7MA2074Betz AndreasTiefenbach9200:55:24-
3MC2150Kuželka PetrKondor Bike Postřekov6400:55:3454,00
4MC2271May StefanRubers Point Regensburg6400:55:37-
1ME2330Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:2570,00
5MC2444Beroušek PavelSokol Postřekov6200:56:5148,00
3MJ2569Sýkora PetrKdyně0000:56:5654,00
8MA2628Klufa JosefGeresheimer7900:57:01-
9MB2749Bandžuch MartinSK Kdyně7500:57:0834,00
2ZA2864Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:57:2362,00
10MB2940Weidner ErnstTV Waldmünchen7300:57:28-
4MJ3059Vlček MartinSport Club Plzeň0100:57:3848,00
5MJ3160Zuna OndřejSport Club Plzeň0200:57:4944,00
9MA3248Sokol MartinAXON Sport Team7900:57:5944,00
11MB3342Hammerle PetrHSC Capartice7200:58:0632,00
1MD3432Gombita JosefMost5800:58:0970,00
10MA3522Peteřík TomášAC Diam8000:58:2840,00
2MD3631Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:4362,00
12MB375Pešta MartinBAKAKO Nová Paka7800:58:5930,00
1ZC384Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:59:4370,00
3ZA3939Mikešová JanaBakako running team9101:00:3454,00
1ZJ4053Beroušková BarboraLK Tatran Chodov0001:00:5970,00
3MD4127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:01:1054,00
4MD4247Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:01:4648,00
2ZJ4373De Sousa AlexandraTřebnice9901:02:0062,00
11MA4452Kadlec JiříHasiči Kout na Šumavě9001:02:0238,00
13MB4536Rabada FrantišekSV Stříbro7101:02:4528,00
12MA4668Havlík MarekSV Stříbro9401:03:5736,00
4ZA4762Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:04:2848,00
5MD4834Fait KarelAGP Domažlice5001:04:4344,00
13MA4975Kalous RomanDomažlice7901:05:5634,00
6MD5057Hojda PetrKlenčí5701:06:1240,00
14MB5129Kolář PetrGerresheimer7201:06:5626,00
6MC5220Ehrl ErnstLT Katzbach-Michelsdorf5901:07:11-
7MD5337Vlasák JaroslavAVL5801:08:0938,00
7MC5425Žákovec PavelSokol Kolinec6601:08:2444,00
15MB557Štefek JosefWolfs Domažlice7101:08:3224,00
8MD5645Girg UdoLT Katzbach-Michelsdorf5201:08:37-
1ZB5726Pinkrová KristýnaMuzeum Chodska8101:08:4170,00
2ZB5841Řezníčková MiroslavaKlenčí7501:09:0362,00
2ZC5924Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:10:0962,00
3ZB6066Divišová VladimíraStříbro7701:10:1454,00
8MC6123Kalista JiříSV Stříbro6501:10:1940,00
9MD6270Královec JiříMílaři Domažlice5101:11:2036,00
16MB6321Dvorský PetrHolýšov7801:14:1122,00
16MB6372Levička ZbyněkDomažlice6901:14:1122,00
10MD6510Novák ZdeněkLomikar Domažlice5201:16:3134,00
3ZC6651Dufková HelenaZŠ Mrákov6601:17:1654,00
2ME6735Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:18:0462,00
4ZB681Jurásková Markéta-7601:18:2748,00
5ZB6943Hammerlová PetraHSC Capartice7601:21:4444,00
11MD7046Göttlinger HansLT Katzbach - MIchelsdorf5701:23:16-
3ME7115Šůcha VáclavSV Stříbro4601:28:0654,00
5ZA7265Jáňová VeronikaStříbro9801:28:1344,00
4ME7333März FrantišekSokol Kout4301:32:4548,00
1ZD742Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:33:0670,00
12MD7512Sýkora VladimírSV Stříbro5601:38:2332,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Voják JiříMílaři Domažlice8800:41:3970,00
2MB23Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:45:1062,00
3MB311Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava Vimper7200:46:2254,00
4MA418Teska OndřejLesy ČR Domažlice8600:47:1648,00
5MB56Sedláček JanTJ Sušice7800:48:4944,00
6MC614Buřil FrantišekVidochov6600:49:0940,00
7MB738Záruba JanSix Monkeys7700:49:1038,00
8MA856Burt PavelSport Club Plzeň9700:49:1936,00
9MA955Razým VladislavSport Club Plzeň8800:49:3534,00
10MB1013Švarc NorbertMílaři Domažlice7200:49:5332,00
11MB128Veselý PetrSquashclub Plzeň7300:51:4230,00
12MJ1361Kočandrle MartinSport Club Plzeň0200:51:4728,00
13MC1467David IvanStříbro6400:52:0826,00
14MB159Majer PavelDomažlice7600:52:1524,00
15MB1663Černý JosefKdyně7800:53:1922,00
16MJ1858Horník AdamSport Club Plzeň0100:54:4020,00
17MC2150Kuželka PetrKondor Bike Postřekov6400:55:3418,00
18ME2330Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:2516,00
19MC2444Beroušek PavelSokol Postřekov6200:56:5114,00
20MJ2569Sýkora PetrKdyně0000:56:5612,00
21MB2749Bandžuch MartinSK Kdyně7500:57:0810,00
22MJ3059Vlček MartinSport Club Plzeň0100:57:388,00
23MJ3160Zuna OndřejSport Club Plzeň0200:57:496,00
24MA3248Sokol MartinAXON Sport Team7900:57:594,00
25MB3342Hammerle PetrHSC Capartice7200:58:062,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1154Beroušková KateřinaLK Tatran Chodov9100:51:0370,00
2ZA2864Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice9400:57:2362,00
3ZC384Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:59:4354,00
4ZA3939Mikešová JanaBakako running team9101:00:3448,00
5ZJ4053Beroušková BarboraLK Tatran Chodov0001:00:5944,00
6ZJ4373De Sousa AlexandraTřebnice9901:02:0040,00
7ZA4762Ruská AlexandraMiláno Holýšov8401:04:2838,00
8ZB5726Pinkrová KristýnaMuzeum Chodska8101:08:4136,00
9ZB5841Řezníčková MiroslavaKlenčí7501:09:0334,00
10ZC5924Poláková VeronikaSokol Postřekov6601:10:0932,00
11ZB6066Divišová VladimíraStříbro7701:10:1430,00
12ZC6651Dufková HelenaZŠ Mrákov6601:17:1628,00
13ZB681Jurásková Markéta-7601:18:2726,00
14ZB6943Hammerlová PetraHSC Capartice7601:21:4424,00
15ZA7265Jáňová VeronikaStříbro9801:28:1322,00
16ZD742Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:33:0620,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód