Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šachty - Štěpánka

22.7.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 22.7.2018
  • zobrazeno již 505x
  • pořadatel: TJ Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

dolní stanice lyžařského vleku Šachty Vysoké nad Jizerou
10:00 hodin

Přihlášky

Restaurace ,,Šachty u horní stanice vleku od 8:30 - 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 450 m
Povrch trasy: asfalt v délce 2,5 km, ostatní dobré polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Šalda
tel. 605 970 785

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1014

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4812
Trejbal Karel5111
Brunclík Ivo5811
Vraštilová Miloslava5610
Berka Radim8210
Vacarda Vladimír5910
Paulů Blanka549
Zátopek Jiří609
Šrůtek Stanislav589
Nečas Josef588
Bém František278
Vodička Jan458
Dvořák Ladislav488
Jančík Bořek648
Vejnar Josef577
Berka Martin857
Machačka Martin757
Tučný Jan477
Vavruška Jiří787
Gombita Josef587
Šmída Oldřich487
Žák Jiří716
Ožana Václav646
Groh Stanislav466
Šír Václav486
Čech Jan936
Palas Jaroslav536
Kubíček Zdeněk726
Pechek František536
Erlebach David716
Veselý Pavel665
Marek František415
Baláž Roman655
Kožíšek Dušan835
Flegl Vlastimil535
Herda Jan835
Šimůnek Jan825
Šimůnková Pavla775
Nesvadba Petr865
Kavalír Josef825
Kožnarová Kristýna945
Metelková Táňa725
Ševčík Štěpán965
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Vanta Josef625
Poborská Helena784
Linhart Radek764
Blažková Lenka884
Šáfr Vladimír814

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ543Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:1035
2MJ941Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:0131
3MJ1436Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0727
4MJ2039Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:1824
5MJ2735Voňka MartinČSK SKI Jilemnice0200:36:3922
6MJ3381Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:2620
7MJ4634Pavlíček MarekTJ Spartak Vrchlabí0200:40:1119
8MJ6360Čivrný MatyášSKI Vysoké n. J.0400:44:0918
Muži A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Berka MartinKozákov8500:29:3935
2MA238Čech JanSilvini Madshus9300:30:0331
3MA352Berka RadimKozákov8200:30:0327
4MA440Platil LukášČKS SKI Jilemnice9600:30:2724
5MA614Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:0022
6MA888Matras TomášSK Chrast8000:32:5320
7MA1764Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8400:34:3419
8MA2345Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:35:4718
9MA3442Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:37:3517
10MA4083Louda JanLoudové8000:38:5416
11MA5572Šáfr VladimírTJ Sokol Maxičky8100:41:2015
12MA6085Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:43:1514
Muži B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB765Linhart RadekKerda Liberec7600:32:3935
2MB1044Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:33:1231
3MB1353Klvaň NorbertSokol Kolín7200:33:5827
4MB1566Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:1124
5MB1821Záruba JanSix Monkeys7700:34:3822
6MB2147Vymazal PetrOlomouc7500:35:2520
7MB3118Čermák JiříStaněk Sport Turnov7400:37:2019
8MB3519Kubíček ZděněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:3818
9MB3846Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:38:3417
10MB3950Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:38:4816
11MB5023Pešta MartinBakako Nová Paka7800:40:4115
12MB5259Zoubek ZdeněkSKI Klub W. Samesche Lučany6900:41:0314
13MB7055Veselý PetrPaseky7800:47:1613
Muži C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC126Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:3835
2MC1675Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2931
3MC1922Buřil FrantišekVidochov6600:35:0127
4MC264Holický MilanPardubice6500:36:2524
5MC2980Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:37:0722
6MC3231Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:37:2320
7MC4415Vanta JosefTriclub Dobruška6200:39:2219
8MC4969Bednář PavelŠNECI na MAX6800:40:3518
9MC5871Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5117
10MC7190Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:48:3416
Muži D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2430Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:36:1535
2MD4189Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:38:5731
3MD482Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2827
4MD519Gombita JosefMost5800:40:4124
5MD5357Jakubička TomášSokol Železný Brod5800:41:1022
6MD5412Flegl VlastimilBrtev5300:41:1620
7MD561Nečas JosefÚpice5800:41:2919
8MD6256Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:0118
9MD6591Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:5817
10MD6876Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:45:5816
11MD7667Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:4015
Muži E (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4513Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:0935
2ME5925Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1531
3ME6461Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2327
4ME7326Metelka JosefSpartak Police4400:50:0424
5ME7724Vodička JanMK Radslavice4500:53:1122
6ME798Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:54:4120
7ME8229Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:58:3919
8ME8386Čepelka OldřichLoudové4801:00:4118
9ME843Tučný JanMK Pardubice4701:02:3717
10ME8511Miles JiříPraha4201:03:1816
Juniorky (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ375Pekařová JanaTJ Turnov0200:38:0235
2ZJ6633Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:45:0431
3ZJ7432Jakouběová KateřinaČKS SKI Jilemnice0300:50:1227
Ženy A (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2279Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:35:3135
2ZA2877Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:36:4731
3ZA6737Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:45:2027
4ZA697Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:46:0524
5ZA8084Čepelková ZuzanaLoudové Liberec8600:56:3222
Ženy B (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2587Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:36:2135
2ZB3616Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7500:37:4531
3ZB4373Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:2027
4ZB4710Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:40:2024
5ZB6154Kroužilová IvaSokol Kolín7700:43:2022
6ZB7574Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:50:4320
Ženy C (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1182Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:1735
2ZC3068Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:37:0831
3ZC5770Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:42:2027
4ZC7220Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:0424
5ZC8178Lenčová JanaMilovice6900:57:5722
Ženy D (trať 6,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4258Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:1335
2ZD7828Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:54:4131
3ZD8627Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:2727
Trať 6,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Berka MartinKozákov8500:29:3935
2MA238Čech JanSilvini Madshus9300:30:0331
3MA352Berka RadimKozákov8200:30:0327
4MA440Platil LukášČKS SKI Jilemnice9600:30:2724
1MJ543Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:1035
5MA614Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:0022
1MB765Linhart RadekKerda Liberec7600:32:3935
6MA888Matras TomášSK Chrast8000:32:5320
2MJ941Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:0131
2MB1044Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:33:1231
1ZC1182Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:1735
1MC126Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:3835
3MB1353Klvaň NorbertSokol Kolín7200:33:5827
3MJ1436Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0727
4MB1566Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:1124
2MC1675Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2931
7MA1764Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8400:34:3419
5MB1821Záruba JanSix Monkeys7700:34:3822
3MC1922Buřil FrantišekVidochov6600:35:0127
4MJ2039Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:1824
6MB2147Vymazal PetrOlomouc7500:35:2520
1ZA2279Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:35:3135
8MA2345Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:35:4718
1MD2430Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:36:1535
1ZB2587Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:36:2135
4MC264Holický MilanPardubice6500:36:2524
5MJ2735Voňka MartinČSK SKI Jilemnice0200:36:3922
2ZA2877Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:36:4731
5MC2980Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:37:0722
2ZC3068Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:37:0831
7MB3118Čermák JiříStaněk Sport Turnov7400:37:2019
6MC3231Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:37:2320
6MJ3381Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:2620
9MA3442Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:37:3517
8MB3519Kubíček ZděněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:3818
2ZB3616Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7500:37:4531
1ZJ375Pekařová JanaTJ Turnov0200:38:0235
9MB3846Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:38:3417
10MB3950Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:38:4816
10MA4083Louda JanLoudové8000:38:5416
2MD4189Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:38:5731
1ZD4258Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:1335
3ZB4373Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:2027
7MC4415Vanta JosefTriclub Dobruška6200:39:2219
1ME4513Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:0935
7MJ4634Pavlíček MarekTJ Spartak Vrchlabí0200:40:1119
4ZB4710Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:40:2024
3MD482Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2827
8MC4969Bednář PavelŠNECI na MAX6800:40:3518
11MB5023Pešta MartinBakako Nová Paka7800:40:4115
4MD519Gombita JosefMost5800:40:4124
12MB5259Zoubek ZdeněkSKI Klub W. Samesche Lučany6900:41:0314
5MD5357Jakubička TomášSokol Železný Brod5800:41:1022
6MD5412Flegl VlastimilBrtev5300:41:1620
11MA5572Šáfr VladimírTJ Sokol Maxičky8100:41:2015
7MD561Nečas JosefÚpice5800:41:2919
3ZC5770Hampejsová MartinaŠNECInaMAX7200:42:2027
9MC5871Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:5117
2ME5925Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1531
12MA6085Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:43:1514
5ZB6154Kroužilová IvaSokol Kolín7700:43:2022
8MD6256Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:0118
8MJ6360Čivrný MatyášSKI Vysoké n. J.0400:44:0918
3ME6461Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:2327
9MD6591Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:5817
2ZJ6633Rysulová MarieČKS SKI Jilemnice0200:45:0431
3ZA6737Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:45:2027
10MD6876Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:45:5816
4ZA697Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:46:0524
13MB7055Veselý PetrPaseky7800:47:1613
10MC7190Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:48:3416
4ZC7220Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:0424
4ME7326Metelka JosefSpartak Police4400:50:0424
3ZJ7432Jakouběová KateřinaČKS SKI Jilemnice0300:50:1227
6ZB7574Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:50:4320
11MD7667Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:4015
5ME7724Vodička JanMK Radslavice4500:53:1122
2ZD7828Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:54:4131
6ME798Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:54:4120
5ZA8084Čepelková ZuzanaLoudové Liberec8600:56:3222
5ZC8178Lenčová JanaMilovice6900:57:5722
7ME8229Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:58:3919
8ME8386Čepelka OldřichLoudové4801:00:4118
9ME843Tučný JanMK Pardubice4701:02:3717
10ME8511Miles JiříPraha4201:03:1816
3ZD8627Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:2727
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Berka MartinKozákov8500:29:3935
2MA238Čech JanSilvini Madshus9300:30:0331
3MA352Berka RadimKozákov8200:30:0327
4MA440Platil LukášČKS SKI Jilemnice9600:30:2724
5MJ543Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:31:1022
6MA614Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:32:0020
7MB765Linhart RadekKerda Liberec7600:32:3919
8MA888Matras TomášSK Chrast8000:32:5318
9MJ941Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:33:0117
10MB1044Randák KarelČKS SKI Jilemnice7100:33:1216
11MC126Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:3815
12MB1353Klvaň NorbertSokol Kolín7200:33:5814
13MJ1436Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí9900:34:0713
14MB1566Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:1112
15MC1675Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2911
16MA1764Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8400:34:3410
17MB1821Záruba JanSix Monkeys7700:34:389
18MC1922Buřil FrantišekVidochov6600:35:018
19MJ2039Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:187
20MB2147Vymazal PetrOlomouc7500:35:256
21MA2345Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:35:475
22MD2430Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:36:154
23MC264Holický MilanPardubice6500:36:253
24MJ2735Voňka MartinČSK SKI Jilemnice0200:36:392
25MC2980Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:37:071

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód