hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kohout

9.6.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout
  • datum konání: 9.6.2018
  • zobrazeno již 472x
  • pořadatel: Lenka Kožíšková

Sociální sítě

Místo konání

koupaliště Besednice, okr. Český Krumlov
11:30 hodin

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 350 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Rodina Kožíškova
tel. 602 840 067

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 13.06.2018, 08:50
  • zobrazeno již 276x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2175Ardamica DavidARDY Team0100:48:5070,00

Muži A (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA224Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí8600:37:3570,00
2MA583Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0362,00
3MA66Klimeš PetrJKM Č. Budějovice8000:40:2054,00
4MA942Kysela TomášČ. Budějovice8700:41:2048,00
5MA1050Jackwerth DanielPK Vytrvalci RB8800:41:4144,00
6MA223Bělohlav PetrHC Knights9700:49:0040,00
7MA2536Tanač PavelKaplice8400:50:2438,00
8MA2637Formánek JanHC Knights9300:50:3736,00
9MA3259Vlas Vlastimil-8600:53:3934,00
10MA3366Dvořák MatějHC Knights9700:54:4932,00
11MA3419Horák LiborBK 1/28300:55:3430,00
12MA3741Zrzavý MartinKaplice9100:56:2128,00
13MA4511Kubeš MichalBratři8601:01:0526,00
14MA5031Dušek LukášHC Knights9001:06:0124,00
15MA5614Vlašák JanBratři9701:16:2822,00
16MA5717Vrkoč MichalBratři8301:16:2920,00

Muži B (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:36:0370,00
2MB318Bláha JanAK Kroměříž7100:38:1262,00
3MB498Bauer VáclavKleť7800:38:3954,00
4MB733Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:3548,00
5MB1148Záruba JanSix Monkeys7700:42:0444,00
6MB1254Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:2540,00
7MB1481Ardamica DavidARDY team7600:46:2438,00
8MB1561Šima JanCyklo Netolice7000:46:4136,00
9MB1971Peša MartinBakakonová Paka7800:47:5234,00
10MB2013Haňur RomanBBK6900:48:3232,00
11MB2815Sýkora TomášRC Partizan Beograd7700:51:5830,00
12MB3157Brothánek AntonínTC Dvořák Č.B.7200:53:1028,00
13MB3839Krejčí MartaTrhové Sviny7700:57:0626,00
13MB3843Průka JaroslavTrhové Sviny7400:57:0626,00
15MB4249Bělohlav PetrHC Knights7401:00:0122,00
16MB439Dvořák KarelČistý sport6901:00:4520,00
17MB5520Vašák JanBratři7501:16:0218,00

Muži C (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC832Buřil FrantišekVidochov6600:41:0270,00
2MC1360Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:5862,00
3MC175Maršík MilošTC Dvořák Č.B.6600:47:1054,00
4MC2956Hegedus JosefBBK6600:52:1048,00
5MC3527Kroupa EvženBBK6700:55:4144,00
6MC3635Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:55:5740,00
7MC5116Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:07:0238,00

Muži D (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1662Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:5170,00
2MD2429Gombita JosefMost5800:50:1262,00
3MD2740Šolc LadislavGen Kaplice5400:50:4954,00
4MD3055Smetana JiříČKO Český Krumlov5300:52:1348,00

Muži E (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2315Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:0370,00
2ME4146Les JosefMaratonstav Úpice4700:59:1262,00
3ME5228Mikšovský ZdeněkVčelná4501:10:0054,00

Juniorky (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4853Bělohlavová MichaelaHC Knights0101:04:0470,00

Ženy A (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4738Černochová SimonaMini - gym Kaplice9601:04:0170,00
2ZA587Vindušková JiřinaJH Team Letohrad9801:17:0062,00
3ZA5921Jandová PetraSRTG ČB9101:20:0554,00

Ženy B (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1847Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:47:4070,00
2ZB4651Selinger JanaTrirun Linz7501:04:00-
3ZB494Adamicová RadkaARDY Team8101:05:0362,00

Ženy C (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4058Brothánková LenkaTC Dvořák ČB7300:57:1570,00
2ZC4423Matoušková JitkaLongrun ČB7301:00:4562,00
3ZC5422Bumbová MartinaČB6901:13:0054,00

Ženy D (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5325Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:0270,00

Trať 10 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:36:0370,00
1MA224Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí8600:37:3570,00
2MB318Bláha JanAK Kroměříž7100:38:1262,00
3MB498Bauer VáclavKleť7800:38:3954,00
2MA583Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0362,00
3MA66Klimeš PetrJKM Č. Budějovice8000:40:2054,00
4MB733Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:3548,00
1MC832Buřil FrantišekVidochov6600:41:0270,00
4MA942Kysela TomášČ. Budějovice8700:41:2048,00
5MA1050Jackwerth DanielPK Vytrvalci RB8800:41:4144,00
5MB1148Záruba JanSix Monkeys7700:42:0444,00
6MB1254Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:2540,00
2MC1360Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:5862,00
7MB1481Ardamica DavidARDY team7600:46:2438,00
8MB1561Šima JanCyklo Netolice7000:46:4136,00
1MD1662Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:5170,00
3MC175Maršík MilošTC Dvořák Č.B.6600:47:1054,00
1ZB1847Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:47:4070,00
9MB1971Peša MartinBakakonová Paka7800:47:5234,00
10MB2013Haňur RomanBBK6900:48:3232,00
1MJ2175Ardamica DavidARDY Team0100:48:5070,00
6MA223Bělohlav PetrHC Knights9700:49:0040,00
1ME2315Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:0370,00
2MD2429Gombita JosefMost5800:50:1262,00
7MA2536Tanač PavelKaplice8400:50:2438,00
8MA2637Formánek JanHC Knights9300:50:3736,00
3MD2740Šolc LadislavGen Kaplice5400:50:4954,00
11MB2815Sýkora TomášRC Partizan Beograd7700:51:5830,00
4MC2956Hegedus JosefBBK6600:52:1048,00
4MD3055Smetana JiříČKO Český Krumlov5300:52:1348,00
12MB3157Brothánek AntonínTC Dvořák Č.B.7200:53:1028,00
9MA3259Vlas Vlastimil-8600:53:3934,00
10MA3366Dvořák MatějHC Knights9700:54:4932,00
11MA3419Horák LiborBK 1/28300:55:3430,00
5MC3527Kroupa EvženBBK6700:55:4144,00
6MC3635Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:55:5740,00
12MA3741Zrzavý MartinKaplice9100:56:2128,00
13MB3843Průka JaroslavTrhové Sviny7400:57:0626,00
13MB3839Krejčí MartaTrhové Sviny7700:57:0626,00
1ZC4058Brothánková LenkaTC Dvořák ČB7300:57:1570,00
2ME4146Les JosefMaratonstav Úpice4700:59:1262,00
15MB4249Bělohlav PetrHC Knights7401:00:0122,00
16MB439Dvořák KarelČistý sport6901:00:4520,00
2ZC4423Matoušková JitkaLongrun ČB7301:00:4562,00
13MA4511Kubeš MichalBratři8601:01:0526,00
2ZB4651Selinger JanaTrirun Linz7501:04:00-
1ZA4738Černochová SimonaMini - gym Kaplice9601:04:0170,00
1ZJ4853Bělohlavová MichaelaHC Knights0101:04:0470,00
3ZB494Adamicová RadkaARDY Team8101:05:0362,00
14MA5031Dušek LukášHC Knights9001:06:0124,00
7MC5116Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:07:0238,00
3ME5228Mikšovský ZdeněkVčelná4501:10:0054,00
1ZD5325Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:0270,00
3ZC5422Bumbová MartinaČB6901:13:0054,00
17MB5520Vašák JanBratři7501:16:0218,00
15MA5614Vlašák JanBratři9701:16:2822,00
16MA5717Vrkoč MichalBratři8301:16:2920,00
2ZA587Vindušková JiřinaJH Team Letohrad9801:17:0062,00
3ZA5921Jandová PetraSRTG ČB9101:20:0554,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:36:0370,00
2MA224Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí8600:37:3562,00
3MB318Bláha JanAK Kroměříž7100:38:1254,00
4MB498Bauer VáclavKleť7800:38:3948,00
5MA583Moravec JiříJM Team Letohrad9600:40:0344,00
6MA66Klimeš PetrJKM Č. Budějovice8000:40:2040,00
7MB733Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:40:3538,00
8MC832Buřil FrantišekVidochov6600:41:0236,00
9MA942Kysela TomášČ. Budějovice8700:41:2034,00
10MA1050Jackwerth DanielPK Vytrvalci RB8800:41:4132,00
11MB1148Záruba JanSix Monkeys7700:42:0430,00
12MB1254Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:2528,00
13MC1360Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:5826,00
14MB1481Ardamica DavidARDY team7600:46:2424,00
15MB1561Šima JanCyklo Netolice7000:46:4122,00
16MD1662Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:5120,00
17MC175Maršík MilošTC Dvořák Č.B.6600:47:1018,00
18MB1971Peša MartinBakakonová Paka7800:47:5216,00
19MB2013Haňur RomanBBK6900:48:3214,00
20MJ2175Ardamica DavidARDY Team0100:48:5012,00
21MA223Bělohlav PetrHC Knights9700:49:0010,00
22ME2315Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:038,00
23MD2429Gombita JosefMost5800:50:126,00
24MA2536Tanač PavelKaplice8400:50:244,00
25MA2637Formánek JanHC Knights9300:50:372,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1847Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:47:4070,00
2ZC4058Brothánková LenkaTC Dvořák ČB7300:57:1562,00
3ZC4423Matoušková JitkaLongrun ČB7301:00:4554,00
4ZA4738Černochová SimonaMini - gym Kaplice9601:04:0148,00
5ZJ4853Bělohlavová MichaelaHC Knights0101:04:0444,00
6ZB494Adamicová RadkaARDY Team8101:05:0340,00
7ZD5325Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:0238,00
8ZC5422Bumbová MartinaČB6901:13:0036,00
9ZA587Vindušková JiřinaJH Team Letohrad9801:17:0034,00
10ZA5921Jandová PetraSRTG ČB9101:20:0532,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód