Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

11.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 11.8.2018
  • zobrazeno již 585x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně - Kolonáda
13:00 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Janských Lázních od 9:30 do 12:00 hodin

Startovné

130 Kč

Popis tratě

Délka: 8,6 km
Převýšení: 650 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
tel. 602 152 296

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5595

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Friebelová Eva6218
Bolehovský Pavel7118
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Pechek Petr8316
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Keprtová Miloslava4813
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Kozel Karel5212
Špacír Ladislav5512
Trnka Milan5612

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ77Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:41:36105
2MJ1212Votoček MatyášČSK SKI Jilemnice0300:43:0893
3MJ1919Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:45:1081
4MJ2525Bolehovský MichalKer Team0200:46:3272
5MJ3131Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:48:2766
6MJ4343Moravec JakubJM Team Letohrad9900:50:4360
7MJ5251Holman TomášČKS SKI Jilemnice0100:53:0057
8MJ5959Kulda JiříHOCK0200:54:5954
9MJ6161Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0200:55:1251
10MJ6262Moravec JanJM Team Letohrad0200:55:2448
11MJ6969Pavlíček MarekSKI Jilemnice0200:58:3645
Muži A (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:38:08105
2MA22Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:5593
3MA33Berka RadimKozákov8200:39:5381
4MA44Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:0072
5MA55Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:40:5666
6MA88Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:41:5760
7MA99Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:42:1457
8MA1010Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:42:2054
9MA1414Kochel PawelKowary PL8100:43:38-
10MA2323Ježek MartinStará Paka8300:45:5351
11MA2727Hach Lukᚊtefko Running Team8400:47:1348
12MA2828Moravec JiříJM Team Letohrad9600:47:3245
13MA3333Clemenz SilvioPSV Zittau7900:48:55-
14MA4654Kovařík RadovanHumbuk team8500:51:1442
15MA5049Dvorský MatyášKasper Swix Team9700:52:1839
16MA5150Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8000:52:4736
17MA5352Černý MichalPSK Olymp Praha9400:53:3933
18MA6666Haas JanKasper Swix Team8400:57:2030
19MA6868Uhlíř MartinPardubice8900:57:4927
20MA9393Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:17:4724
Muži B (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1313Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:43:13105
2MB1515Bolehovský PavelKER TEAM7100:43:5593
3MB1717Záruba JanSix Monkeys7700:44:3881
4MB2121Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:45:4772
5MB2222Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:45:4866
6MB3434Ředina MilanMK Prostějov7100:49:1360
7MB4141Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:50:2357
8MB5757Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:3654
9MB7474Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:59:5951
10MB7575Kulda JanTJ Sokol Olešnice7301:00:3548
11MB7777Lhota AlešPivovar Miletín7801:01:0945
Muži C (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1111Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:27105
2MC1818Buřil FrantišekVidochov6600:45:0493
3MC2626Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:5281
4MC4040Vanta JosefTriclub Dobruška6200:50:1572
5MC5453Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:53:4366
6MC5656Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:2660
7MC6565Štoček MichalSKI Jilemnice6000:56:4757
8MC7373Matějovský PavelAVC/MaratonKladno6500:59:3454
9MC7878Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:01:3651
10MC8080Clemenz HeimoPSV Zittau5901:02:25-
11MC8888Voda JanNela Saběnice5901:09:4348
12MC9090Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:13:4945
Muži D (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD66Smrčka MilošBK Říčany5400:41:03105
2MD2929Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:47:3893
3MD3838Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:0681
4MD4242Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:50:2672
5MD4847Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:5766
6MD5555Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:1560
7MD6464Gombita JosefMost5800:55:4657
8MD7171Kobliha MilanLRS Vyškov5700:59:1554
9MD8181Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:0151
10MD8989Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:11:1748
11MD9696Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:25:5245
Muži E (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3232Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:44105
2ME6060Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:55:0993
3ME6767Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:3181
4ME7676Nový BřetislavSABZO Praha4701:00:5272
5ME8686Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4866
6ME9494Tučný JanMK Pardubice4701:17:5160
7ME9595Pšenička JiříPardubice4601:25:2157
Juniorky (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3939Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:50:08105
2ZJ4545Tůmová KateřinaČKS SKI Jilemnice0100:51:0893
3ZJ6363Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:55:4081
4ZJ7272Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:59:3372
5ZJ8787Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou0301:09:0766
Ženy A (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2020Lane MegSKI Jilemnice9500:45:30105
2ZA3030Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:47:4993
3ZA3636Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:4981
4ZA9797Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:32:2472
Ženy B (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2424Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:46:11105
2ZB3535Lelut JanaOlymp Praha8200:49:3493
3ZB3737Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:50:0481
4ZB4444Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:4772
5ZB4948Hrabovská LenkaAK Drnovice8300:52:0666
6ZB7979Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:02:1360
Ženy C (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1616Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:44:22105
2ZC5858Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:4493
3ZC7070Strnádková JanaDolní Kalná7100:58:4381
4ZC8383Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7301:04:3372
5ZC8484Šlechtová MartinaLiberec6601:05:2866
6ZC8585Likusová DagmarBojov7001:06:2960
7ZC9292Gololobovová BlankaAVC Praha7301:14:5157
8ZC9898Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:39:4854
Ženy D (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4746Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:41105
2ZD8282Dvořáková EvaProstějov5501:03:5193
3ZD9191Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:3481
Trať 8,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:38:08105
2MA22Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:5593
3MA33Berka RadimKozákov8200:39:5381
4MA44Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:0072
5MA55Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:40:5666
1MD66Smrčka MilošBK Říčany5400:41:03105
1MJ77Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:41:36105
6MA88Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:41:5760
7MA99Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:42:1457
8MA1010Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:42:2054
1MC1111Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:27105
2MJ1212Votoček MatyášČSK SKI Jilemnice0300:43:0893
1MB1313Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:43:13105
9MA1414Kochel PawelKowary PL8100:43:38-
2MB1515Bolehovský PavelKER TEAM7100:43:5593
1ZC1616Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:44:22105
3MB1717Záruba JanSix Monkeys7700:44:3881
2MC1818Buřil FrantišekVidochov6600:45:0493
3MJ1919Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:45:1081
1ZA2020Lane MegSKI Jilemnice9500:45:30105
4MB2121Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:45:4772
5MB2222Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:45:4866
10MA2323Ježek MartinStará Paka8300:45:5351
1ZB2424Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:46:11105
4MJ2525Bolehovský MichalKer Team0200:46:3272
3MC2626Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:5281
11MA2727Hach Lukᚊtefko Running Team8400:47:1348
12MA2828Moravec JiříJM Team Letohrad9600:47:3245
2MD2929Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:47:3893
2ZA3030Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:47:4993
5MJ3131Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:48:2766
1ME3232Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:44105
13MA3333Clemenz SilvioPSV Zittau7900:48:55-
6MB3434Ředina MilanMK Prostějov7100:49:1360
2ZB3535Lelut JanaOlymp Praha8200:49:3493
3ZA3636Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:4981
3ZB3737Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:50:0481
3MD3838Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:0681
1ZJ3939Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:50:08105
4MC4040Vanta JosefTriclub Dobruška6200:50:1572
7MB4141Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:50:2357
4MD4242Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:50:2672
6MJ4343Moravec JakubJM Team Letohrad9900:50:4360
4ZB4444Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:4772
2ZJ4545Tůmová KateřinaČKS SKI Jilemnice0100:51:0893
14MA4654Kovařík RadovanHumbuk team8500:51:1442
1ZD4746Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:41105
5MD4847Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:5766
5ZB4948Hrabovská LenkaAK Drnovice8300:52:0666
15MA5049Dvorský MatyášKasper Swix Team9700:52:1839
16MA5150Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8000:52:4736
7MJ5251Holman TomášČKS SKI Jilemnice0100:53:0057
17MA5352Černý MichalPSK Olymp Praha9400:53:3933
5MC5453Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:53:4366
6MD5555Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:1560
6MC5656Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:2660
8MB5757Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:3654
2ZC5858Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:4493
8MJ5959Kulda JiříHOCK0200:54:5954
2ME6060Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:55:0993
9MJ6161Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0200:55:1251
10MJ6262Moravec JanJM Team Letohrad0200:55:2448
3ZJ6363Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:55:4081
7MD6464Gombita JosefMost5800:55:4657
7MC6565Štoček MichalSKI Jilemnice6000:56:4757
18MA6666Haas JanKasper Swix Team8400:57:2030
3ME6767Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:3181
19MA6868Uhlíř MartinPardubice8900:57:4927
11MJ6969Pavlíček MarekSKI Jilemnice0200:58:3645
3ZC7070Strnádková JanaDolní Kalná7100:58:4381
8MD7171Kobliha MilanLRS Vyškov5700:59:1554
4ZJ7272Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:59:3372
8MC7373Matějovský PavelAVC/MaratonKladno6500:59:3454
9MB7474Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:59:5951
10MB7575Kulda JanTJ Sokol Olešnice7301:00:3548
4ME7676Nový BřetislavSABZO Praha4701:00:5272
11MB7777Lhota AlešPivovar Miletín7801:01:0945
9MC7878Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:01:3651
6ZB7979Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:02:1360
10MC8080Clemenz HeimoPSV Zittau5901:02:25-
9MD8181Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:0151
2ZD8282Dvořáková EvaProstějov5501:03:5193
4ZC8383Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7301:04:3372
5ZC8484Šlechtová MartinaLiberec6601:05:2866
6ZC8585Likusová DagmarBojov7001:06:2960
5ME8686Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4866
5ZJ8787Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou0301:09:0766
11MC8888Voda JanNela Saběnice5901:09:4348
10MD8989Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:11:1748
12MC9090Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:13:4945
3ZD9191Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:3481
7ZC9292Gololobovová BlankaAVC Praha7301:14:5157
20MA9393Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:17:4724
6ME9494Tučný JanMK Pardubice4701:17:5160
7ME9595Pšenička JiříPardubice4601:25:2157
11MD9696Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:25:5245
4ZA9797Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:32:2472
8ZC9898Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6601:39:4854
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:38:08105
2MA22Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:5593
3MA33Berka RadimKozákov8200:39:5381
4MA44Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:0072
5MA55Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:40:5666
6MD66Smrčka MilošBK Říčany5400:41:0360
7MJ77Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice0000:41:3657
8MA88Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:41:5754
9MA99Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov8900:42:1451
10MA1010Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:42:2048
11MC1111Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:2745
12MJ1212Votoček MatyášČSK SKI Jilemnice0300:43:0842
13MB1313Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:43:1339
14MB1515Bolehovský PavelKER TEAM7100:43:5536
15MB1717Záruba JanSix Monkeys7700:44:3833
16MC1818Buřil FrantišekVidochov6600:45:0430
17MJ1919Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:45:1027
18MB2121Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:45:4724
19MB2222Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:45:4821
20MA2323Ježek MartinStará Paka8300:45:5318
21MJ2525Bolehovský MichalKer Team0200:46:3215
22MC2626Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:5212
23MA2727Hach Lukᚊtefko Running Team8400:47:139
24MA2828Moravec JiříJM Team Letohrad9600:47:326
25MD2929Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:47:383
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1616Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:44:22105
2ZA2020Lane MegSKI Jilemnice9500:45:3093
3ZB2424Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:46:1181
4ZA3030Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:47:4972
5ZB3535Lelut JanaOlymp Praha8200:49:3466
6ZA3636Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:4960
7ZB3737Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:50:0457
8ZJ3939Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:50:0854
9ZB4444Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:50:4751
10ZJ4545Tůmová KateřinaČKS SKI Jilemnice0100:51:0848
11ZD4746Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:4145
12ZB4948Hrabovská LenkaAK Drnovice8300:52:0642
13ZC5858Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:4439
14ZJ6363Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:55:4036
15ZC7070Strnádková JanaDolní Kalná7100:58:4333
16ZJ7272Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:59:3330
17ZB7979Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:02:1327
18ZD8282Dvořáková EvaProstějov5501:03:5124
19ZC8383Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7301:04:3321
20ZC8484Šlechtová MartinaLiberec6601:05:2818
21ZC8585Likusová DagmarBojov7001:06:2915
22ZJ8787Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou0301:09:0712
23ZD9191Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:349
24ZC9292Gololobovová BlankaAVC Praha7301:14:516
25ZA9797Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:32:243

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód