Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Sokolí vrch

5.8.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 5.8.2018
  • zobrazeno již 520x
  • místo konání: Autocamping Bobrovník, Lipová - lázně
  • GPS: 50.2246456N, 17.1742511E
  • pořadatel: Fenix SKI team Jeseník

Sociální sítě

Místo konání

Autocamping Bobrovník, Lipová-lázně
11:00 hodin

Přihlášky

online ZDE
nebo na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

120 Kč - na místě
100 Kč - předem přihlášení (do 1. 8. 2018)

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 450 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz/beh-na-sokoli-vrch/

E-mailová adresa

tomastejchman@gmail.com

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.5.2017Běh na Sokolí vrch52
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
14.6.2015Běh na Sokolí vrch50
10.8.2014Běh na Sokolí vrch71
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
31.5.2009Běh na Sokolí vrch100
25.5.2008Běh na Sokolí vrch65
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70

Statistika závodu Běh na Sokolí vrch

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 780

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Špacír Ladislav5511
Merta Jaroslav3511
Vraštilová Miloslava569
Jirásková Eva648
Pechek František538
Žák Jiří718
Dvořák Pavel828
Horák Ondřej758
Kovář Daniel807
Milesová Iva777
Zátopek Jiří607
Dvořáková Eva557
Fellner Adam936
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Kobliha Milan576
Horáček Michal756
Delingerová Marie766
Tučný Jan476
Weissová Gabriela916
Stránský Aleš605
Les Josef475
Fritscher Adam755
Zapalač Dušan905
Vacarda Vladimír595
Stránská Adéla915
Šimůnek Jan495
Dušková Lenka805
Vymazal Petr755
Tejchman Jakub885
Sporek Miroslav544
Tomečka Libor624
Ožana Václav644
Gaman Jaroslav354
Strouhalová Anna014
Novotný Viktor824
Keprtová Miloslava484
Krejčí Josef494
Šmerda Tomáš914
Blaha Tomáš764
Portyšová Lucie904
Poulíková Karolína004
Vacek Martin694
Karlík Michal644
Růžička Karel564
Horčička Jiří904
Pechoušek Jan974
Šimůnková Pavla774
Šmída Oldřich484
Matyášová Jana653

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ450Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník9900:31:3635
2MJ1039Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:3931
3MJ2147Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:38:0127
4MJ2248Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:38:0224
5MJ2773Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:39:0522
6MJ2833Kopecký MartinFenix Ski Team Jeseník0300:39:0520
7MJ2931Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:39:0619
8MJ3855Záhorec AdamFenix Ski Team Jeseník0400:42:1518
9MJ5736Vlk RomanFenix Ski Team Jeseník0400:47:3217
Muži A (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Pavlišta VítSilvini Madshus Team8500:29:1835
2MA256Janů JanHvězda Pardubice9300:30:5931
3MA64Otevřel VítColumbia Montreal8800:32:0027
4MA774Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:32:4024
5MA814Kokošek OldřichLight Bike Running Team8800:33:3722
6MA1275Bráblík MichalFenix Ski Team Jeseník9800:35:2220
7MA1421Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.8600:36:1519
8MA1664Koryťák RadekJeseničtí orli8800:37:0218
9MA1867Nekoranec MatějTitan Trilife9700:37:3317
10MA2069Buchtík AlešABND Racing Team8200:38:0116
11MA2611Blažek JaroslavFortex Ski Moravský Beroun8800:38:5915
12MA4368Barvíř JiříRIP Brno8200:44:1414
Muži B (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB377Blaha TomášAC Asics Kroměžíž7600:31:1335
2MB537Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:31:4831
3MB912Kovář RomanTJ Liga 100 Olomouc7700:33:4127
4MB1117Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:35:1524
5MB1316Záruba JanSix Monkeys7700:35:2822
6MB1524Malátil AntonínPardubice7700:36:2720
7MB1945Žák MarekJeseničtí Orli7600:38:0019
8MB2463Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:4518
9MB4061Ledvina PetrPampeliška Olomouc7300:42:4617
10MB5640Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7400:46:5816
11MB6034Sedláček GambaAuto Gamba6900:48:1515
12MB7452Svoboda ZdeněkJeseník7500:57:1714
Muži C (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1725Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:1235
2MC231Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:38:2931
3MC3620Vanta JosefTriclub Dobruška6200:41:1927
4MC5062Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:45:2924
5MC5854Bruger JiříKopřivnice6400:48:0022
6MC672Balnar Jiří-6700:53:2220
7MC7026Seehofner RobertSEE.cz6000:54:15-
Muži D (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD358Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:0135
2MD4115Gombita JosefMost5800:42:5431
3MD4227Špacír LadislavTJ Loko Břeclav5500:43:1227
4MD4510Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:1924
5MD5418Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:5622
6MD6372Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:1920
7MD6976Holeček StanislavHare Krišna Jeseníky5500:54:0119
Muži E (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME347Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:3635
2ME4929Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:0531
3ME556Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:4927
4ME685Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:3824
5ME7623Vodička JanMK Radslavice4500:59:5822
Juniorky (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4438Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:44:1535
2ZJ4844Struhárová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:44:5231
3ZJ7349Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:57:1527
4ZJ7532Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:58:5524
-ZJ-51Saganová Timotea-04DNF-
Ženy A (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3170Weissová Gabriela-9100:40:0635
2ZA329Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:2731
3ZA3722Kaniová Eliška-8500:42:1027
4ZA3957Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:42:2824
5ZA4713Vančurová LenkaValaští Bajkeři8700:44:2922
6ZA513Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:45:3620
Ženy B (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2543Nováková BarboraSokol Kunvald8300:38:4935
2ZB3035Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:39:1131
3ZB3346Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:3327
4ZB5259Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:4424
5ZB6142Továrková AndreaTeam Irča7400:48:2422
6ZB6241Ambrožová IrenaTeam Irča7500:49:3020
7ZB6460Ivanová PetraPísečná8300:51:0219
8ZB7165Hanušová Zuzana-8300:55:0218
9ZB7266Ondrušík KateřinaAK Šternberk8300:55:0917
Ženy C (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4630Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:2635
2ZC5319Strnádková JanaDolní Kalná7100:45:4631
3ZC5953Brugerova Martina-7300:48:0127
Ženy D (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6558Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:52:2235
2ZD6671Dvořáková EvaProstějov5500:53:0831
Trať 6 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Pavlišta VítSilvini Madshus Team8500:29:1835
2MA256Janů JanHvězda Pardubice9300:30:5931
1MB377Blaha TomášAC Asics Kroměžíž7600:31:1335
1MJ450Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník9900:31:3635
2MB537Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:31:4831
3MA64Otevřel VítColumbia Montreal8800:32:0027
4MA774Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:32:4024
5MA814Kokošek OldřichLight Bike Running Team8800:33:3722
3MB912Kovář RomanTJ Liga 100 Olomouc7700:33:4127
2MJ1039Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:3931
4MB1117Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:35:1524
6MA1275Bráblík MichalFenix Ski Team Jeseník9800:35:2220
5MB1316Záruba JanSix Monkeys7700:35:2822
7MA1421Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.8600:36:1519
6MB1524Malátil AntonínPardubice7700:36:2720
8MA1664Koryťák RadekJeseničtí orli8800:37:0218
1MC1725Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:1235
9MA1867Nekoranec MatějTitan Trilife9700:37:3317
7MB1945Žák MarekJeseničtí Orli7600:38:0019
10MA2069Buchtík AlešABND Racing Team8200:38:0116
3MJ2147Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:38:0127
4MJ2248Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:38:0224
2MC231Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:38:2931
8MB2463Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:4518
1ZB2543Nováková BarboraSokol Kunvald8300:38:4935
11MA2611Blažek JaroslavFortex Ski Moravský Beroun8800:38:5915
5MJ2773Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:39:0522
6MJ2833Kopecký MartinFenix Ski Team Jeseník0300:39:0520
7MJ2931Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:39:0619
2ZB3035Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:39:1131
1ZA3170Weissová Gabriela-9100:40:0635
2ZA329Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:2731
3ZB3346Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:3327
1ME347Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:3635
1MD358Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:0135
3MC3620Vanta JosefTriclub Dobruška6200:41:1927
3ZA3722Kaniová Eliška-8500:42:1027
8MJ3855Záhorec AdamFenix Ski Team Jeseník0400:42:1518
4ZA3957Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:42:2824
9MB4061Ledvina PetrPampeliška Olomouc7300:42:4617
2MD4115Gombita JosefMost5800:42:5431
3MD4227Špacír LadislavTJ Loko Břeclav5500:43:1227
12MA4368Barvíř JiříRIP Brno8200:44:1414
1ZJ4438Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:44:1535
4MD4510Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:44:1924
1ZC4630Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:2635
5ZA4713Vančurová LenkaValaští Bajkeři8700:44:2922
2ZJ4844Struhárová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:44:5231
2ME4929Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:0531
4MC5062Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:45:2924
6ZA513Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:45:3620
4ZB5259Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:4424
2ZC5319Strnádková JanaDolní Kalná7100:45:4631
5MD5418Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:5622
3ME556Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:4927
10MB5640Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7400:46:5816
9MJ5736Vlk RomanFenix Ski Team Jeseník0400:47:3217
5MC5854Bruger JiříKopřivnice6400:48:0022
3ZC5953Brugerova Martina-7300:48:0127
11MB6034Sedláček GambaAuto Gamba6900:48:1515
5ZB6142Továrková AndreaTeam Irča7400:48:2422
6ZB6241Ambrožová IrenaTeam Irča7500:49:3020
6MD6372Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:1920
7ZB6460Ivanová PetraPísečná8300:51:0219
1ZD6558Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:52:2235
2ZD6671Dvořáková EvaProstějov5500:53:0831
6MC672Balnar Jiří-6700:53:2220
4ME685Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:3824
7MD6976Holeček StanislavHare Krišna Jeseníky5500:54:0119
7MC7026Seehofner RobertSEE.cz6000:54:15-
8ZB7165Hanušová Zuzana-8300:55:0218
9ZB7266Ondrušík KateřinaAK Šternberk8300:55:0917
3ZJ7349Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:57:1527
12MB7452Svoboda ZdeněkJeseník7500:57:1714
4ZJ7532Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:58:5524
5ME7623Vodička JanMK Radslavice4500:59:5822
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Pavlišta VítSilvini Madshus Team8500:29:1835
2MA256Janů JanHvězda Pardubice9300:30:5931
3MB377Blaha TomášAC Asics Kroměžíž7600:31:1327
4MJ450Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník9900:31:3624
5MB537Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:31:4822
6MA64Otevřel VítColumbia Montreal8800:32:0020
7MA774Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:32:4019
8MA814Kokošek OldřichLight Bike Running Team8800:33:3718
9MB912Kovář RomanTJ Liga 100 Olomouc7700:33:4117
10MJ1039Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:3916
11MB1117Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:35:1515
12MA1275Bráblík MichalFenix Ski Team Jeseník9800:35:2214
13MB1316Záruba JanSix Monkeys7700:35:2813
14MA1421Dryml MojmírHvězda Pardubice z.s.8600:36:1512
15MB1524Malátil AntonínPardubice7700:36:2711
16MA1664Koryťák RadekJeseničtí orli8800:37:0210
17MC1725Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:129
18MA1867Nekoranec MatějTitan Trilife9700:37:338
19MB1945Žák MarekJeseničtí Orli7600:38:007
20MA2069Buchtík AlešABND Racing Team8200:38:016
21MJ2147Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:38:015
22MJ2248Peňáz RadekFenix Ski Team Jeseník0300:38:024
23MC231Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:38:293
24MB2463Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:452
25MA2611Blažek JaroslavFortex Ski Moravský Beroun8800:38:591
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2543Nováková BarboraSokol Kunvald8300:38:4935
2ZB3035Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:39:1131
3ZA3170Weissová Gabriela-9100:40:0627
4ZA329Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:2724
5ZB3346Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:40:3322
6ZA3722Kaniová Eliška-8500:42:1020
7ZA3957Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:42:2819
8ZJ4438Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:44:1518
9ZC4630Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:2617
10ZA4713Vančurová LenkaValaští Bajkeři8700:44:2916
11ZJ4844Struhárová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:44:5215
12ZA513Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:45:3614
13ZB5259Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:4413
14ZC5319Strnádková JanaDolní Kalná7100:45:4612
15ZC5953Brugerova Martina-7300:48:0111
16ZB6142Továrková AndreaTeam Irča7400:48:2410
17ZB6241Ambrožová IrenaTeam Irča7500:49:309
18ZB6460Ivanová PetraPísečná8300:51:028
19ZD6558Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:52:227
20ZD6671Dvořáková EvaProstějov5500:53:086
21ZB7165Hanušová Zuzana-8300:55:025
22ZB7266Ondrušík KateřinaAK Šternberk8300:55:094
23ZJ7349Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:57:153
24ZJ7532Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:58:552

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód