Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

VC Krkonoš - Horní Maršov

19.4.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Krkonoš - Horní Maršov
  • datum konání: 19.4.1997
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel:

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC Krkonoš - Horní Maršov

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2138

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Vaněk Petr618
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648
Jančík Bořek648

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1768Havelka JanSKI Harrachov7901:00:1040
2MJ2369Molingr JaroslavSKI Kasper Trutnov7801:01:5838
3MJ2870Šír DanielSpartak Rokytnice7901:03:2036
4MJ3171Márynka TomášSKI Jilemnice8001:04:2434
5MJ3572Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7801:05:4232
6MJ4373Sedláček VladimírTrutnov8001:08:1530
7MJ4674Přibyl FrantišekNike team - Maratonstav Úpice8001:08:5128
Muži A 20-39 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavNike team - Sportdres Ústí nad Orlicí7200:54:3060
2MA22Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:55:0858
3MA33Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:55:4256
4MA44Vaněk PetrRT Praha6100:56:0654
5MA55Jiras PavelNike team - TJ Klatovy7700:57:0252
6MA66Mazač JaroslavSK Nové Město n. Metují6800:57:1050
7MA77Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:57:2448
8MA88Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:57:3446
9MA109Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:58:1044
10MA1110Ožana VáclavNike team - AO Nové Město na Moravě6400:58:1442
11MA1211Zoubek ZdeněkNike team - AC Slovan Liberec6900:58:3140
12MA1412Cejzlar RomanNike team - Maratonstav Úpice7100:58:5738
13MA1513Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:00:0336
14MA1614Pinkava LuděkSK Nové Město n. Metují6601:00:0734
15MA1815Němec KamilMakrofakt Vlašim7501:00:3232
16MA2016Václ TomášDSZ Jilemnice6401:01:3930
17MA2417Pešek MilanCyklo Pala Dvůr Králové6001:02:3528
18MA2518Brokeš MartinLetohrad7101:03:0626
19MA3219Vašíček MartinSKI Radvanice7101:04:5624
20MA3420Tichý PavelElektropočta Náchod6301:05:1522
21MA3721Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:06:0720
22MA3922Molinger LuděkSK Hronov7201:06:4518
23MA4023Čipera RadekSKI Radvanice6401:07:2016
24MA4824Cvejn JosefKČT Náchod6301:09:1014
25MA4925Vašíček RomanSKI Radvanice7401:09:4512
26MA5326Mrva PavelZero Česká Kamenice6001:12:1010
27MA5427Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:12:288
28MA5628Beran JiříSpartak Police nad Metují7701:12:596
29MA5829Horák JiříSKP Trutnov5801:13:254
30MA6030Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:13:352
31MA7531Richter FilipFSC Dvůr Králové7201:21:200
Muži B 40-49 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB932Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:57:4240
2MB1333Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:58:4138
3MB1934Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5001:00:3836
4MB2135Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:4234
5MB2236Beran JiříSpartak Police nad Metují5201:01:5032
6MB2637Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:03:1130
7MB2738Němec JiříMakrofakt Vlašim4801:03:1728
8MB2939Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:04:1326
9MB3040Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:04:1824
10MB3641Kubr VáclavHradec Králové5501:06:0622
11MB4142Kůtek VladimírSK Lužany5001:07:2520
12MB4243Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:08:0018
13MB5544Trnka MilanLoko Trutnov5601:12:3716
14MB5745Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4801:13:0914
15MB6546Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:4412
16MB6747Krejsa VáclavBering Praha5201:16:0310
17MB7248Kavan IvanSKI Sněžka Trutnov5001:17:558
Muži C 50-59 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3349Krejcar PetrNike team - Maratonstav Úpice4501:05:0720
2MC4550Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4701:08:4118
3MC4751Šteinc LudvíkHytos Vrchlabí4101:08:5316
4MC5052Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:3714
5MC5253Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:4212
6MC5954Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:2910
7MC6155Dlabač LadislavAVC Praha4301:13:408
8MC6856Řápek VáclavAVC Praha4201:16:156
9MC7357Vlk IvanTatran Hostinné4201:19:004
10MC7658Málek ZdeněkAVC Praha4301:21:372
11MC7759Linhart MilošKČT Náchod4401:21:430
12MC8060Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:24:120
Muži D 60 a více (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6361Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:14:1220
2MD6462Buchar JanOpel Vrchlabí3301:14:2518
3MD6963Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:17:1416
4MD7064Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:17:2014
5MD7865Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:22:1512
6MD7966Miles PetrHostinné3701:22:5510
7MD8167Merta JaroslavJeseník3501:32:488
Juniorky 19 let a mladší (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6675Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:15:5120
2ŽJ7476Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8001:19:3618
Ženy A 20-34 let (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3877Hanáková MiroslavaACP Brno6601:06:2520
2ZA4481Hebelková DitaNike Team - Maratonstav Úpice7601:08:2718
3ZA5178Tůmová EvaNike team - Maratonstav Úpice6901:10:5316
Ženy B 35 a více (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6279Paulů BlankaVrchlabí5401:13:4920
2ZB7180Novotná EvaOEZ Letohrad4801:17:3918
Trať 15 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavNike team - Sportdres Ústí nad Orlicí7200:54:3060
2MA22Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:55:0858
3MA33Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:55:4256
4MA44Vaněk PetrRT Praha6100:56:0654
5MA55Jiras PavelNike team - TJ Klatovy7700:57:0252
6MA66Mazač JaroslavSK Nové Město n. Metují6800:57:1050
7MA77Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:57:2448
8MA88Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:57:3446
1MB932Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:57:4240
9MA109Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:58:1044
10MA1110Ožana VáclavNike team - AO Nové Město na Moravě6400:58:1442
11MA1211Zoubek ZdeněkNike team - AC Slovan Liberec6900:58:3140
2MB1333Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:58:4138
12MA1412Cejzlar RomanNike team - Maratonstav Úpice7100:58:5738
13MA1513Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:00:0336
14MA1614Pinkava LuděkSK Nové Město n. Metují6601:00:0734
1MJ1768Havelka JanSKI Harrachov7901:00:1040
15MA1815Němec KamilMakrofakt Vlašim7501:00:3232
3MB1934Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5001:00:3836
16MA2016Václ TomášDSZ Jilemnice6401:01:3930
4MB2135Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:4234
5MB2236Beran JiříSpartak Police nad Metují5201:01:5032
2MJ2369Molingr JaroslavSKI Kasper Trutnov7801:01:5838
17MA2417Pešek MilanCyklo Pala Dvůr Králové6001:02:3528
18MA2518Brokeš MartinLetohrad7101:03:0626
6MB2637Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:03:1130
7MB2738Němec JiříMakrofakt Vlašim4801:03:1728
3MJ2870Šír DanielSpartak Rokytnice7901:03:2036
8MB2939Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:04:1326
9MB3040Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:04:1824
4MJ3171Márynka TomášSKI Jilemnice8001:04:2434
19MA3219Vašíček MartinSKI Radvanice7101:04:5624
1MC3349Krejcar PetrNike team - Maratonstav Úpice4501:05:0720
20MA3420Tichý PavelElektropočta Náchod6301:05:1522
5MJ3572Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7801:05:4232
10MB3641Kubr VáclavHradec Králové5501:06:0622
21MA3721Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:06:0720
1ZA3877Hanáková MiroslavaACP Brno6601:06:2520
22MA3922Molinger LuděkSK Hronov7201:06:4518
23MA4023Čipera RadekSKI Radvanice6401:07:2016
11MB4142Kůtek VladimírSK Lužany5001:07:2520
12MB4243Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:08:0018
6MJ4373Sedláček VladimírTrutnov8001:08:1530
2ZA4481Hebelková DitaNike Team - Maratonstav Úpice7601:08:2718
2MC4550Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4701:08:4118
7MJ4674Přibyl FrantišekNike team - Maratonstav Úpice8001:08:5128
3MC4751Šteinc LudvíkHytos Vrchlabí4101:08:5316
24MA4824Cvejn JosefKČT Náchod6301:09:1014
25MA4925Vašíček RomanSKI Radvanice7401:09:4512
4MC5052Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:3714
3ZA5178Tůmová EvaNike team - Maratonstav Úpice6901:10:5316
5MC5253Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:4212
26MA5326Mrva PavelZero Česká Kamenice6001:12:1010
27MA5427Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:12:288
13MB5544Trnka MilanLoko Trutnov5601:12:3716
28MA5628Beran JiříSpartak Police nad Metují7701:12:596
14MB5745Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4801:13:0914
29MA5829Horák JiříSKP Trutnov5801:13:254
6MC5954Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:2910
30MA6030Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:13:352
7MC6155Dlabač LadislavAVC Praha4301:13:408
1ZB6279Paulů BlankaVrchlabí5401:13:4920
1MD6361Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:14:1220
2MD6462Buchar JanOpel Vrchlabí3301:14:2518
15MB6546Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:4412
1ŽJ6675Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:15:5120
16MB6747Krejsa VáclavBering Praha5201:16:0310
8MC6856Řápek VáclavAVC Praha4201:16:156
3MD6963Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:17:1416
4MD7064Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:17:2014
2ZB7180Novotná EvaOEZ Letohrad4801:17:3918
17MB7248Kavan IvanSKI Sněžka Trutnov5001:17:558
9MC7357Vlk IvanTatran Hostinné4201:19:004
2ŽJ7476Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8001:19:3618
31MA7531Richter FilipFSC Dvůr Králové7201:21:200
10MC7658Málek ZdeněkAVC Praha4301:21:372
11MC7759Linhart MilošKČT Náchod4401:21:430
5MD7865Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:22:1512
6MD7966Miles PetrHostinné3701:22:5510
12MC8060Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:24:120
7MD8167Merta JaroslavJeseník3501:32:488

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód