Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

6.7.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 6.7.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1174

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Havlíček Zdeněk3510
Miles Petr3710
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Buchar Jan339
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Nesvadba Petr867
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Wolf David726
Jirásková Eva646
Šmída Oldřich486
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Vejnar Josef576
Zátopek Jiří606
Metelka Josef446
Šír Daniel795
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Navrátilová Lucie805
Václ Tomáš645
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Žák Jiří715

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ454Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:29:1420
2MJ1955Havelka JanSKI Harrachov7900:31:1719
3MJ2056Šír DanielSpartak Rokytnice7900:31:2018
4MJ2657Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7800:32:0817
5MJ2858Novák TomášKRB Koberovy8000:32:1316
6MJ3059Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:32:3715
7MJ4260Panec PetrTJ Semily8000:34:2814
8MJ4861Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:35:2613
9MJ5062Losman PavelLiga 100 Hradec Králové7800:35:5712
10MJ5363Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:0811
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:28:2430
2MA23Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:28:3329
3MA34Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:29:0028
4MA55Vaněk PetrRT Praha6100:29:3027
5MA76Metelka TomášSKI Jilemnice7200:29:5426
6MA97Palko AlešRosice u Brna7100:30:2725
7MA118Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:30:3624
8MA129Stehlík DanielViking Jilemnice7000:30:3923
9MA1410Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:31:0622
10MA1511Václ TomášDSZ Jilemnice6400:31:0821
11MA1712Jiras PavelTJ Klatovy7700:31:1220
12MA1813Koucký RomanViking Jilemnice6300:31:1519
13MA2114Kolínek ZdeněkLokomotiva Břeclav5900:31:3118
14MA2215Hynek KarelPreciosa Jablonec nad Nisou7400:31:4117
15MA2516Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:32:0216
16MA2717Rys JaromírSKP Holešov6400:32:1115
17MA3218Kříž PetrJiskra Rýmařov6100:32:5114
18MA3319Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:32:5613
19MA4020Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:34:2312
20MA4321Weiss MichalAC Praha 18905900:34:3011
21MA4522Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:34:5910
22MA4923Volf DavidSlavoj Koř.7200:35:429
23MA5224Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:068
24MA6125Krátký JosefVysoká nad Labem6500:39:387
25MA6926Hartych J.SK Koř. 00:45:566
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB627Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:29:4320
2MB828Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:30:1119
3MB1029Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:3318
4MB1330Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:31:0317
5MB1631Žáček StanislavBK Děčín5600:31:1016
6MB2332Vejnar JosefSki Jilemnice5700:31:5115
7MB2433Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:31:5914
8MB2934Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:3013
9MB3135Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:32:4412
10MB3436Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:32:5911
11MB3537Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:2410
12MB3838Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:489
13MB4139Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:34:278
14MB4440Kubr VáclavMK Pardubice5500:34:557
15MB4741Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:35:106
16MB5542Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:355
17MB5943Krejsa VáclavAVC Praha5200:38:374
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3644Metelka JosefSokol Studnice4400:33:2810
2MC3745Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:33:409
3MC3946Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:518
4MC4647Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:35:017
5MC6048Tučný JanMK Pardubice4700:39:126
6MC7049Vlk IvanLaryko Hostinné4200:46:255
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5750Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:37:5110
2MD5851Buchar JanOpel Vrchlabí3300:38:239
3MD6352Miles PetrTJ Hostinné3700:41:168
4MD6853Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:42:487
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5167Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:36:4310
2ŽJ5668Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:37:479
3ŽJ6269Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:39:508
4ŽJ6570Lazarovová JanaSKP Holešov8100:42:157
5ŽJ6671Palánová LenkaSKI Harrachov8300:42:386
6ŽJ7172Zbrojová P.SKI Harrachov 00:52:115
6ŽJ7173Haasová RenataSKI Harrachov7900:52:115
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5464Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:37:3210
2ZA6465Lenčová JanaSokol Ždarek6900:42:009
3ZA6766Kubrová DagmarHradec Králové6300:42:438
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:28:2430
2MA23Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:28:3329
3MA34Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:29:0028
1MJ454Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:29:1420
4MA55Vaněk PetrRT Praha6100:29:3027
1MB627Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:29:4320
5MA76Metelka TomášSKI Jilemnice7200:29:5426
2MB828Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:30:1119
6MA97Palko AlešRosice u Brna7100:30:2725
3MB1029Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:3318
7MA118Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:30:3624
8MA129Stehlík DanielViking Jilemnice7000:30:3923
4MB1330Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:31:0317
9MA1410Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:31:0622
10MA1511Václ TomášDSZ Jilemnice6400:31:0821
5MB1631Žáček StanislavBK Děčín5600:31:1016
11MA1712Jiras PavelTJ Klatovy7700:31:1220
12MA1813Koucký RomanViking Jilemnice6300:31:1519
2MJ1955Havelka JanSKI Harrachov7900:31:1719
3MJ2056Šír DanielSpartak Rokytnice7900:31:2018
13MA2114Kolínek ZdeněkLokomotiva Břeclav5900:31:3118
14MA2215Hynek KarelPreciosa Jablonec nad Nisou7400:31:4117
6MB2332Vejnar JosefSki Jilemnice5700:31:5115
7MB2433Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:31:5914
15MA2516Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:32:0216
4MJ2657Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7800:32:0817
16MA2717Rys JaromírSKP Holešov6400:32:1115
5MJ2858Novák TomášKRB Koberovy8000:32:1316
8MB2934Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:3013
6MJ3059Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:32:3715
9MB3135Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:32:4412
17MA3218Kříž PetrJiskra Rýmařov6100:32:5114
18MA3319Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:32:5613
10MB3436Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:32:5911
11MB3537Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:2410
1MC3644Metelka JosefSokol Studnice4400:33:2810
2MC3745Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:33:409
12MB3838Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:489
3MC3946Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:518
19MA4020Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:34:2312
13MB4139Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:34:278
7MJ4260Panec PetrTJ Semily8000:34:2814
20MA4321Weiss MichalAC Praha 18905900:34:3011
14MB4440Kubr VáclavMK Pardubice5500:34:557
21MA4522Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:34:5910
4MC4647Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:35:017
15MB4741Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:35:106
8MJ4861Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:35:2613
22MA4923Volf DavidSlavoj Koř.7200:35:429
9MJ5062Losman PavelLiga 100 Hradec Králové7800:35:5712
1ŽJ5167Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:36:4310
23MA5224Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:068
10MJ5363Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:0811
1ZA5464Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:37:3210
16MB5542Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:355
2ŽJ5668Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:37:479
1MD5750Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:37:5110
2MD5851Buchar JanOpel Vrchlabí3300:38:239
17MB5943Krejsa VáclavAVC Praha5200:38:374
5MC6048Tučný JanMK Pardubice4700:39:126
24MA6125Krátký JosefVysoká nad Labem6500:39:387
3ŽJ6269Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:39:508
3MD6352Miles PetrTJ Hostinné3700:41:168
2ZA6465Lenčová JanaSokol Ždarek6900:42:009
4ŽJ6570Lazarovová JanaSKP Holešov8100:42:157
5ŽJ6671Palánová LenkaSKI Harrachov8300:42:386
3ZA6766Kubrová DagmarHradec Králové6300:42:438
4MD6853Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:42:487
25MA6926Hartych J.SK Koř. 00:45:566
6MC7049Vlk IvanLaryko Hostinné4200:46:255
6ŽJ7172Zbrojová P.SKI Harrachov 00:52:115
6ŽJ7173Haasová RenataSKI Harrachov7900:52:115

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód