Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hvězda - Praděd

21.9.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hvězda - Praděd
  • datum konání: 21.9.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
6.10.2007Hvězda - Praděd168
7.10.2006Hvězda - Praděd194
1.10.2005Hvězda - Praděd189
2.10.2004Hvězda - Praděd187
4.10.2003Hvězda - Praděd173
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
9.10.1999Hvězda - Praděd131
10.10.1998Běh na Praděd120
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Hvězda - Praděd

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2901

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Soviš Ivan4618
Špacír Ladislav5517
Barbořák Bohuš5917
Šimůnek Jan8216
Vodička Jan4514
Stuchlík Karel3714
Novotný Viktor8214
Pechek František5314
Urbiš Vilém5413
Stránský Aleš6013
Živělová Vladimíra6113
Král Jindřich7313
Krupička Miroslav5313
Talaš Jaromír5412
Kňáva Martin7012
Strouhal Tomáš7411
Stuchlík Karel6111
Vojkůvka Zdeněk6111
Tempír František4911
Dobrý Jaroslav3911
Stržínek Karel6411
Merta Jaroslav3511
Němeček Jiří5611
Mazač Jaroslav6810
Jirásková Eva6410
Rys Jaromír6410
Keprtová Miloslava4810
Horák Ondřej7510
Fritscher Adam7510
Škapa Marek7110
Němeček Radim8110
Večeřa Roman8010
Kubíček František4610
Polachová Lenka6910
Krejsa Václav5210
Engliš Jiří389
Mannlová Jana809
Zátopek Jiří609
Komárek Bedřich539
Vraštilová Miloslava569
Horáček Michal759
Sadílek Václav509
Gatial Milan659
Hrouza Michal789
Šíma Josef539
Kolínek František569
Rinka Erich549
Pechková Jana859
Brož Jiří549
Volek Ivo489

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ578Šír DanielSpartak Rokytnice7900:39:4760
2MJ1079Havelka JanSKI Harrachov7900:40:3057
3MJ2280Rapčan LukášAsics Team Bystřice7800:44:3654
4MJ2981Macháček MarekSKI KZ Šternberk7900:46:2651
5MJ3082Lukeš MiroslavTJ HASA Pohledec8000:46:5248
6MJ3583Zifčák RobinTJ Granitol Moravský Beroun7900:47:2345
7MJ3784Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:47:4242
8MJ4185Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:48:4639
9MJ5586Schwarz JanTrojanovice7900:50:3736
10MJ7122Opatrný JanVŠB Ostrava7800:57:0133
Muži A 20-39 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:4990
2MA23Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:38:2387
3MA34Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:38:3184
4MA45Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:39:2781
5MA66Vaněk PetrR-TEAM Praha6100:39:5778
6MA77Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:0775
7MA88Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:40:2072
8MA99Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:40:2769
9MA1410Rys JaromírSKP ASICS Renewa Holešov6400:42:2566
10MA1611Bouška MiloslavSokol Přísnotice5800:43:0763
11MA1812Matěják JosefMK Hlinsko6700:43:3460
12MA1913Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:43:4857
13MA2414Kňáva MartinVTT Olomouc7000:45:0954
14MA2715Machala PetrRotující kedluben7600:45:2851
15MA3616Opatrný ZdeněkVŠB Ostrava7300:47:3348
16MA4817Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7700:49:5645
17MA4918Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:50:0542
18MA5119Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:50:0739
19MA5620Silnoušek JiříŠternberk7200:50:3836
20MA6121Frühauf PetrVTT Olomouc7000:51:3233
21MA7523Olšer TomášJFO Team Ostrava7200:58:4230
22MA7624Kolář PetrTJ Liga 100 Olomouc6200:59:0127
23MA8025Bernard JiříMaratonstav Úpice7301:00:5124
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1126Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:41:0760
2MB1227Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:5657
3MB1328Žáček StanislavBK Děčín5600:42:1554
4MB1529Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:42:5251
5MB2030Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:43:5448
6MB2331Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:4845
7MB2532Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:45:1642
8MB3133Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:46:5839
9MB3234Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:47:0636
10MB3435Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:47:1733
11MB3836Vyzina ČestmírOstrava5700:47:4530
12MB4037Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:48:1127
13MB4238Hutař ZdeněkŠternberk5600:48:5424
14MB4439Lerch VladislavMILO Olomouc4800:49:1021
15MB4540Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:2718
16MB4741Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:49:3415
17MB5742Rinka ErichBK Kravaře5400:50:4412
18MB6043Krejsa VáclavAVC Praha5200:50:589
19MB6644Volek IvoRýmařov4800:53:446
20MB7045Hudeček KarelSlezan Opava5100:56:423
21MB7746Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:59:220
22MB8247Kolmaš OldřichEKO Olomouc5201:01:440
23MB8448Václavík LubošTJ Sokol Hlivice5601:05:440
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1749Biemann GötzSKI Harrachov4300:43:2530
2MC2150Vodička JanMK Radslavice4500:44:1927
3MC2651Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:45:2624
4MC2852Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:5821
5MC3253Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:47:0618
6MC4654Mogkovicz MichalTTC Olomouc4700:49:3215
7MC5055Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:50:0612
8MC5256Kousal OldřichSK Přerov3800:50:169
9MC5357Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4600:50:276
10MC5458Tučný JanMK Pardubice4700:50:333
11MC6259Procházka VáclavOstrava4500:52:120
12MC6860Soviš IvanHorská služba Rýmařov4600:55:400
13MC7261Bielčik JindřichLichkov4000:57:120
14MC7962Hejduk JaroslavBK Opava3901:00:040
15MC8563Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:07:270
Muži D 60 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5964Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:50:4730
2MD6565Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:4027
3MD7466Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:0824
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4387Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:48:5830
2ŽJ5888Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:4527
3ŽJ6489Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:52:3224
4ŽJ7890Lazarovová JanaSKP Holešov8100:59:4321
Ženy A 20-34 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3967Solecká AnnaKolejarz Katowice PL6800:47:57-
2ZA6768Voldánová VěraMK Hlinsko7300:54:1930
3ZA7369Babinská NaděždaSR Šerák7500:57:5127
4ZA8370Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:03:2024
Ženy B 35 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6371Novotná EvaOEZ Letohrad4800:52:2130
2ZB6972Pštrossová MarieAVC Praha5900:56:0227
3ZB8073Janečková AnežkaAK Zlín4701:00:5124
4ZB8674Pospíšilová AlenaLiga 100 Olomouc5401:08:1421
5ZB8775Cechlová JaroslavaTřebovice5101:19:3218
6ZB8876Rychlá OlgaRýmařov5501:24:4015
7ZB8977Mertová EvaJeseník3901:27:0812
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:4990
2MA23Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:38:2387
3MA34Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:38:3184
4MA45Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:39:2781
1MJ578Šír DanielSpartak Rokytnice7900:39:4760
5MA66Vaněk PetrR-TEAM Praha6100:39:5778
6MA77Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:0775
7MA88Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:40:2072
8MA99Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:40:2769
2MJ1079Havelka JanSKI Harrachov7900:40:3057
1MB1126Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:41:0760
2MB1227Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:5657
3MB1328Žáček StanislavBK Děčín5600:42:1554
9MA1410Rys JaromírSKP ASICS Renewa Holešov6400:42:2566
4MB1529Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:42:5251
10MA1611Bouška MiloslavSokol Přísnotice5800:43:0763
1MC1749Biemann GötzSKI Harrachov4300:43:2530
11MA1812Matěják JosefMK Hlinsko6700:43:3460
12MA1913Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:43:4857
5MB2030Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:43:5448
2MC2150Vodička JanMK Radslavice4500:44:1927
3MJ2280Rapčan LukášAsics Team Bystřice7800:44:3654
6MB2331Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:4845
13MA2414Kňáva MartinVTT Olomouc7000:45:0954
7MB2532Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:45:1642
3MC2651Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:45:2624
14MA2715Machala PetrRotující kedluben7600:45:2851
4MC2852Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:5821
4MJ2981Macháček MarekSKI KZ Šternberk7900:46:2651
5MJ3082Lukeš MiroslavTJ HASA Pohledec8000:46:5248
8MB3133Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:46:5839
5MC3253Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:47:0618
9MB3234Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:47:0636
10MB3435Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:47:1733
6MJ3583Zifčák RobinTJ Granitol Moravský Beroun7900:47:2345
15MA3616Opatrný ZdeněkVŠB Ostrava7300:47:3348
7MJ3784Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:47:4242
11MB3836Vyzina ČestmírOstrava5700:47:4530
1ZA3967Solecká AnnaKolejarz Katowice PL6800:47:57-
12MB4037Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:48:1127
8MJ4185Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:48:4639
13MB4238Hutař ZdeněkŠternberk5600:48:5424
1ŽJ4387Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:48:5830
14MB4439Lerch VladislavMILO Olomouc4800:49:1021
15MB4540Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:2718
6MC4654Mogkovicz MichalTTC Olomouc4700:49:3215
16MB4741Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:49:3415
16MA4817Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7700:49:5645
17MA4918Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:50:0542
7MC5055Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:50:0612
18MA5119Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:50:0739
8MC5256Kousal OldřichSK Přerov3800:50:169
9MC5357Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4600:50:276
10MC5458Tučný JanMK Pardubice4700:50:333
9MJ5586Schwarz JanTrojanovice7900:50:3736
19MA5620Silnoušek JiříŠternberk7200:50:3836
17MB5742Rinka ErichBK Kravaře5400:50:4412
2ŽJ5888Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:4527
1MD5964Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:50:4730
18MB6043Krejsa VáclavAVC Praha5200:50:589
20MA6121Frühauf PetrVTT Olomouc7000:51:3233
11MC6259Procházka VáclavOstrava4500:52:120
1ZB6371Novotná EvaOEZ Letohrad4800:52:2130
3ŽJ6489Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:52:3224
2MD6565Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:4027
19MB6644Volek IvoRýmařov4800:53:446
2ZA6768Voldánová VěraMK Hlinsko7300:54:1930
12MC6860Soviš IvanHorská služba Rýmařov4600:55:400
2ZB6972Pštrossová MarieAVC Praha5900:56:0227
20MB7045Hudeček KarelSlezan Opava5100:56:423
10MJ7122Opatrný JanVŠB Ostrava7800:57:0133
13MC7261Bielčik JindřichLichkov4000:57:120
3ZA7369Babinská NaděždaSR Šerák7500:57:5127
3MD7466Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:0824
21MA7523Olšer TomášJFO Team Ostrava7200:58:4230
22MA7624Kolář PetrTJ Liga 100 Olomouc6200:59:0127
21MB7746Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:59:220
4ŽJ7890Lazarovová JanaSKP Holešov8100:59:4321
14MC7962Hejduk JaroslavBK Opava3901:00:040
23MA8025Bernard JiříMaratonstav Úpice7301:00:5124
3ZB8073Janečková AnežkaAK Zlín4701:00:5124
22MB8247Kolmaš OldřichEKO Olomouc5201:01:440
4ZA8370Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:03:2024
23MB8448Václavík LubošTJ Sokol Hlivice5601:05:440
15MC8563Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:07:270
4ZB8674Pospíšilová AlenaLiga 100 Olomouc5401:08:1421
5ZB8775Cechlová JaroslavaTřebovice5101:19:3218
6ZB8876Rychlá OlgaRýmařov5501:24:4015
7ZB8977Mertová EvaJeseník3901:27:0812

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód