Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mlázovice - Šárovcova Lhota - Zvičina

3.5.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mlázovice - Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 3.5.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Mlázovice - Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 16-19 let (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ101Havelka JanSKI CLUB Harrachov7900:55:3040
2MJ122Molingr JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:56:2338
3MJ183Šír DanielSpartak Rokytnice7900:58:5936
4MJ224Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:59:3734
5MJ335Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7801:02:2132
6MJ696Šimůnek PetrPreciosa Jablonec nad Nisou 01:11:3530
7MJ707Přibyl FrantišekNike team - Úpice8001:11:3628
8MJ848Mixa RichardSKI KLUB Harrachov 01:16:4326
9MJ919Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8001:19:4524
10MJ10710Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:3322
11MJ11611Kvietík MarcelJiskra Horní Maršov8201:46:5120
12MJ11912Vojáček JiříJiskra Horní Maršov8202:03:5818
Muži 20-29 let (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:50:3660
2MA214Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:51:4758
3MA615Zoubek ZdeněkAC SLOVAN Liberec6900:53:2050
4MA816Dedek AlešSK Přerov7500:54:5648
5MA917Mazač JaroslavSK Nové Město n. Metují6800:55:2246
6MA1418Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:57:2044
7MA1519Vítek ZdeněkSKP Jablonec nad Nisou7700:57:2142
8MA2420Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:00:3034
9MA3421Brokeš MartinLetohrad7101:02:4224
10MA3622Bryscejn JosefTanvald 01:02:5720
11MA3823Matějka HynekTretra Praha 01:03:2818
12MA4524Bolehovský PavelTrutnov7101:05:0412
13MA5825Peterka LuděkTJ Milovice6801:09:008
14MA7126Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7701:11:430
15MA7727Herbrych PavelMlázovice 01:13:410
16MA8328Šorm JaroslavLázně Bělohrad7001:15:250
17MA9029Hochman FilipMicrorisc7301:19:350
18MA9230Šandera MartinJičín7601:19:520
19MA10131Berger JaroslavBílá Třemešná 01:25:120
20MA10432Střelka HynekMicrorisc6801:26:210
21MA10633Hanzlík StanislavCHDO s.r.o. Liberec 01:27:440
22MA10834Šabata JosefMicrorisc Jičín6801:28:440
23MA10935Šulc JanMicrorisc Jičín7001:31:080
24MA11336Bělohubý KarelCHDO s.r.o. Liberec 01:33:450
25MA11437Šulc VladimírMicrorisc Jičín6901:34:320
26MA11538Vlk IvanRudník6801:37:370
Muži 30-39 let (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB339Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:52:0056
2MB440Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:52:3654
3MB541Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:53:0052
4MB1642Pinkava LuděkSK Nové Město n. M.6600:58:2640
5MB1743Václ TomášDSZ Jilemnice6400:58:5038
6MB1944Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:59:2036
7MB2645Pešek MilanCyklopala Dvůr Králové6001:00:5032
8MB2846Leplt JiříSK Miletín6101:01:1130
9MB2947Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:01:1528
10MB3248Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6201:02:1026
11MB3549Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6701:02:5022
12MB3950Tichý PavelElektropošta Náchod6301:03:3016
13MB4351Hák ZdeněkSKP Jablonec nad Nisou5801:04:4914
14MB5252Horák JiříSKP Trutnov5801:06:3610
15MB6153Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:10:076
16MB6454Havíř JosefChýnice6701:10:324
17MB6855Bíško JiříJičín6401:11:162
18MB7456Zajíček PavelMladá Boleslav 01:12:350
19MB7557Hynek PetrSlavoj Žiželice 01:13:150
20MB7858Horčičko KarelKonecchlumí 01:13:510
21MB8559Krátký JosefVysoká nad Labem6501:17:190
22MB8660Janda PetrStudenec 01:17:430
23MB11861Pavlík MiroslavMicrorisc Jičín 02:02:200
Muži 40-49 let (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC762Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:54:0640
2MC1163Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:5038
3MC1364Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:57:0036
4MC2065Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:2334
5MC2166Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:2532
6MC2367Kalibán JaroslavSOKOL Nová Paka 01:00:0030
7MC2568Žáček StanislavBK Děčín5601:00:4728
8MC3069Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:01:2826
9MC3170Kubr VáclavHradec Králové5501:01:4224
10MC3771Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:03:2722
11MC4072Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:03:4720
12MC4173Knap JanAFK SKP Pardubice5101:04:3818
13MC4274Hynek KarelTTK Praha 01:04:4516
14MC4475Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:04:5314
15MC4776Trnka MilanLoko Trutnov5601:05:1812
16MC4977Martinec JosefNová Paka5501:05:4410
17MC5078Honzák JiříJičín5001:05:488
18MC5379Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:06:376
19MC5780Kůtek VladimírLužany5001:08:504
20MC6281Krejsa VáclavBering Praha5201:10:082
21MC6382Tauchman MilošSK LOB Nová Paka5301:10:200
22MC7283Pirkl JanPraha 01:11:590
23MC7384Šperk VladimírAVC Praha4901:12:120
24MC7685Kavan IvanSKI Kasper Trutnov5001:13:370
25MC8286Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:540
26MC9387Kobr DrahoslavRokytnice nad Jizerou5601:20:110
27MC10088Mach JiříMlázovice5201:24:220
28MC10389Kutnar JiříMlázovice4801:26:010
29MC11190Horčička VratislavKonecchlumí4901:32:420
30MC11791Kadleček MiroslavMicrorisc Jičín 01:51:370
Muži 50-59 let (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2792Krejcar PetrNike team - Úpice4501:00:5120
2MD4893Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:05:2718
3MD5194Veyr KarelSokol Doudleby4201:06:0016
4MD5495Šteinc LudvíkVrchlabí4101:07:3914
5MD5696Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:08:2712
6MD6797Mach LadislavLužany4701:11:0610
7MD8198Vlk IvanTatran Hostinné4201:14:438
8MD8899Novotný JiříSpartak Letohrad4501:18:326
9MD95100Tučný JanPardubice4701:21:234
10MD96101Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:21:422
11MD98102Loner KarelŠárovcova Lhota 01:22:580
12MD102103Čeřovský JosefChoteč4101:26:000
13MD110104Kynčl JindřichŠárovcova Lhota 01:31:560
14MD112105Škoda KryštofNáchod4101:33:320
15MD121106Zderadička JiříPraha 02:08:100
Muži 60 a více (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME55107Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:08:0420
2ME65108Buchar JanOpel Vrchlabí3301:10:4718
3ME66109Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:10:5016
4ME79110Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:13:5814
5ME87111Miles PetrHostinné3701:18:3012
6ME97112Janda PetrStudenec3701:21:4610
7ME122113Šťovíček JosefŠárovcova Lhota 02:08:118
Juniorky 16-25 let (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ80117Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8001:14:0720
2ŽJ105118Jandová MarieBiatlon Jilemnice7301:26:4212
Ženy 26-35 let (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46114Hanáková MiroslavaACP Brno6601:05:0720
2ZA59115Háková EvaSK Jablonec6901:09:0818
3ZA94119Lenčová JanaAC Turnov6901:20:3616
4ZA99120Kubrová DagmarHradec Králové6301:23:3314
Ženy 36-45 let (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB60116Paulů BlankaVrchlabí5401:09:1520
2ZB89121Pštrossová MarieAVC Praha5901:18:3418
Ženy 46 let a více (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC120122Lonerová MiroslavaŠárovcova Lhota 02:05:2016
Trať 13,6 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:50:3660
2MA214Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:51:4758
1MB339Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:52:0056
2MB440Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:52:3654
3MB541Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:53:0052
3MA615Zoubek ZdeněkAC SLOVAN Liberec6900:53:2050
1MC762Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:54:0640
4MA816Dedek AlešSK Přerov7500:54:5648
5MA917Mazač JaroslavSK Nové Město n. Metují6800:55:2246
1MJ101Havelka JanSKI CLUB Harrachov7900:55:3040
2MC1163Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:5038
2MJ122Molingr JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:56:2338
3MC1364Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:57:0036
6MA1418Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:57:2044
7MA1519Vítek ZdeněkSKP Jablonec nad Nisou7700:57:2142
4MB1642Pinkava LuděkSK Nové Město n. M.6600:58:2640
5MB1743Václ TomášDSZ Jilemnice6400:58:5038
3MJ183Šír DanielSpartak Rokytnice7900:58:5936
6MB1944Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:59:2036
4MC2065Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:2334
5MC2166Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:2532
4MJ224Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:59:3734
6MC2367Kalibán JaroslavSOKOL Nová Paka 01:00:0030
8MA2420Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:00:3034
7MC2568Žáček StanislavBK Děčín5601:00:4728
7MB2645Pešek MilanCyklopala Dvůr Králové6001:00:5032
1MD2792Krejcar PetrNike team - Úpice4501:00:5120
8MB2846Leplt JiříSK Miletín6101:01:1130
9MB2947Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:01:1528
8MC3069Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:01:2826
9MC3170Kubr VáclavHradec Králové5501:01:4224
10MB3248Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6201:02:1026
5MJ335Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7801:02:2132
9MA3421Brokeš MartinLetohrad7101:02:4224
11MB3549Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6701:02:5022
10MA3622Bryscejn JosefTanvald 01:02:5720
10MC3771Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:03:2722
11MA3823Matějka HynekTretra Praha 01:03:2818
12MB3950Tichý PavelElektropošta Náchod6301:03:3016
11MC4072Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:03:4720
12MC4173Knap JanAFK SKP Pardubice5101:04:3818
13MC4274Hynek KarelTTK Praha 01:04:4516
13MB4351Hák ZdeněkSKP Jablonec nad Nisou5801:04:4914
14MC4475Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:04:5314
12MA4524Bolehovský PavelTrutnov7101:05:0412
1ZA46114Hanáková MiroslavaACP Brno6601:05:0720
15MC4776Trnka MilanLoko Trutnov5601:05:1812
2MD4893Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:05:2718
16MC4977Martinec JosefNová Paka5501:05:4410
17MC5078Honzák JiříJičín5001:05:488
3MD5194Veyr KarelSokol Doudleby4201:06:0016
14MB5252Horák JiříSKP Trutnov5801:06:3610
18MC5379Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:06:376
4MD5495Šteinc LudvíkVrchlabí4101:07:3914
1ME55107Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:08:0420
5MD5696Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:08:2712
19MC5780Kůtek VladimírLužany5001:08:504
13MA5825Peterka LuděkTJ Milovice6801:09:008
2ZA59115Háková EvaSK Jablonec6901:09:0818
1ZB60116Paulů BlankaVrchlabí5401:09:1520
15MB6153Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:10:076
20MC6281Krejsa VáclavBering Praha5201:10:082
21MC6382Tauchman MilošSK LOB Nová Paka5301:10:200
16MB6454Havíř JosefChýnice6701:10:324
2ME65108Buchar JanOpel Vrchlabí3301:10:4718
3ME66109Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:10:5016
6MD6797Mach LadislavLužany4701:11:0610
17MB6855Bíško JiříJičín6401:11:162
6MJ696Šimůnek PetrPreciosa Jablonec nad Nisou 01:11:3530
7MJ707Přibyl FrantišekNike team - Úpice8001:11:3628
14MA7126Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7701:11:430
22MC7283Pirkl JanPraha 01:11:590
23MC7384Šperk VladimírAVC Praha4901:12:120
18MB7456Zajíček PavelMladá Boleslav 01:12:350
19MB7557Hynek PetrSlavoj Žiželice 01:13:150
24MC7685Kavan IvanSKI Kasper Trutnov5001:13:370
15MA7727Herbrych PavelMlázovice 01:13:410
20MB7858Horčičko KarelKonecchlumí 01:13:510
4ME79110Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:13:5814
1ŽJ80117Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8001:14:0720
7MD8198Vlk IvanTatran Hostinné4201:14:438
25MC8286Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:540
16MA8328Šorm JaroslavLázně Bělohrad7001:15:250
8MJ848Mixa RichardSKI KLUB Harrachov 01:16:4326
21MB8559Krátký JosefVysoká nad Labem6501:17:190
22MB8660Janda PetrStudenec 01:17:430
5ME87111Miles PetrHostinné3701:18:3012
8MD8899Novotný JiříSpartak Letohrad4501:18:326
2ZB89121Pštrossová MarieAVC Praha5901:18:3418
17MA9029Hochman FilipMicrorisc7301:19:350
9MJ919Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8001:19:4524
18MA9230Šandera MartinJičín7601:19:520
26MC9387Kobr DrahoslavRokytnice nad Jizerou5601:20:110
3ZA94119Lenčová JanaAC Turnov6901:20:3616
9MD95100Tučný JanPardubice4701:21:234
10MD96101Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:21:422
6ME97112Janda PetrStudenec3701:21:4610
11MD98102Loner KarelŠárovcova Lhota 01:22:580
4ZA99120Kubrová DagmarHradec Králové6301:23:3314
27MC10088Mach JiříMlázovice5201:24:220
19MA10131Berger JaroslavBílá Třemešná 01:25:120
12MD102103Čeřovský JosefChoteč4101:26:000
28MC10389Kutnar JiříMlázovice4801:26:010
20MA10432Střelka HynekMicrorisc6801:26:210
2ŽJ105118Jandová MarieBiatlon Jilemnice7301:26:4212
21MA10633Hanzlík StanislavCHDO s.r.o. Liberec 01:27:440
10MJ10710Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:3322
22MA10834Šabata JosefMicrorisc Jičín6801:28:440
23MA10935Šulc JanMicrorisc Jičín7001:31:080
13MD110104Kynčl JindřichŠárovcova Lhota 01:31:560
29MC11190Horčička VratislavKonecchlumí4901:32:420
14MD112105Škoda KryštofNáchod4101:33:320
24MA11336Bělohubý KarelCHDO s.r.o. Liberec 01:33:450
25MA11437Šulc VladimírMicrorisc Jičín6901:34:320
26MA11538Vlk IvanRudník6801:37:370
11MJ11611Kvietík MarcelJiskra Horní Maršov8201:46:5120
30MC11791Kadleček MiroslavMicrorisc Jičín 01:51:370
23MB11861Pavlík MiroslavMicrorisc Jičín 02:02:200
12MJ11912Vojáček JiříJiskra Horní Maršov8202:03:5818
1ZC120122Lonerová MiroslavaŠárovcova Lhota 02:05:2016
15MD121106Zderadička JiříPraha 02:08:100
7ME122113Šťovíček JosefŠárovcova Lhota 02:08:118

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód