Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Klenčí - Čerchov

11.5.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Klenčí - Čerchov
  • datum konání: 11.5.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ321Šturm PavelSpartak Klenčí8000:46:3440
2MJ332Šturm RudolfSpartak Klenčí7800:46:5538
Muži A 20-39 let (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Lisý KarelMUS Most6200:37:1160
2MA24Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:37:1658
3MA35Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:37:3956
4MA46Vaněk PetrRT Praha6100:38:0354
5MA67Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:38:3952
6MA78Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:38:4450
7MA89Ožana VáclavNike team - OA Nové Město na Moravě6400:39:1948
8MA910Jiras PavelNike team - TJ Klatovy7700:39:3846
9MA1011Šimek JiříJiskra Domažlice6900:40:0144
10MA1112Šmíd JaroslavPF Plzeň7600:40:3442
11MA1213Gombita JosefAK REmontas Kadaň5800:40:5940
12MA1714Rys JaromírRenewa Holešov6400:42:3338
13MA1915Veber TomášFEL Praha7400:42:4536
14MA2016Pavlásek ZbyněkVŠZ Praha7300:43:0134
15MA2217Minařík PetrPF Plzeň7600:43:5932
16MA2318Formánek MarekJiskra Domažlice7700:44:0130
17MA2419Psutka RomanJiskra Domažlice6200:44:2628
18MA2520Höll PetrTatran Chodov6800:44:4626
19MA2721Benda MiroslavJiskra Domažlice6200:45:1424
20MA2922Mrva PavelZero Česká Kamenice6000:45:5622
21MA3023Fait KarelZAS Folmava7500:45:5920
22MA3524Ledvina JanTatran Chodov7400:47:3418
23MA3625Brokeš MartinTaxi BROKEŠ Letohrad7100:47:5916
24MA3926Krejčí JaroslavLK Škoda Plzeň7700:48:4814
25MA4827Lichý PavelTatran Chodov7300:52:3112
26MA5528Košťálek OtakarŠK Dvorský Praha7101:03:1810
Muži B 40-49 let (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB529Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:38:3240
2MB1330Královec JiříTatran Chodov5100:41:4138
3MB1431Duchek KarelAuto Beneš Smržovice5700:41:4236
4MB1532Šleis JiříSpartak Klenčí5600:41:4834
5MB1633Žáček StanislavBK Děčín5600:41:5532
6MB1834Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:4130
7MB2135Ešner LudvíkStart Luby5600:43:4128
8MB2636Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:45:0126
9MB3737Ryba MiloslavAVC Praha5200:48:2024
10MB4138Štampach ČestmírHojsova Stráž5500:49:0522
11MB4539Krejsa VáclavBering Praha5200:51:1120
12MB5740Altman VratislavSKP Domažlice5401:05:2318
Muži C 50-59 let (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3141Biemann GötzHarrachov4300:46:2720
2MC3442Janový PetrAC Trial Plzeň4500:47:1518
3MC3858Kubíček VlastimilSKPP Domažlice4700:48:2816
4MC4344Valtr BohumilSokol Kdyně4100:50:0714
5MC4445Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:4112
6MC5146Šlefr EduardSpartak Klenčí4000:53:5610
7MC5347März FrantišekSokol Kout4300:55:198
Muži D 60 a starší (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4648Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:51:3520
2MD5049Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:1618
3MD5250Mileš PetrTJ Hostinné3700:55:0716
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2851Hanáková MiroslavaACP Brno6600:45:1920
2ZA4052Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:49:0120
3ZA4253Neubauerová KamilaVŠZ Praha7500:49:5218
4ZA5654Schweinerová MarkétaSpartak Klenčí 01:03:3016
Ženy B 35 a starší (trať 9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4755Šroubková MartaSokol Plzeň6100:51:3920
2ZB4956Novotná EvaOEZ Letohrad4800:52:4918
3ZB5457Pštrossová MarieAVC Praha5900:55:5416
Trať 9 km, 550 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Lisý KarelMUS Most6200:37:1160
2MA24Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:37:1658
3MA35Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:37:3956
4MA46Vaněk PetrRT Praha6100:38:0354
1MB529Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:38:3240
5MA67Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:38:3952
6MA78Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:38:4450
7MA89Ožana VáclavNike team - OA Nové Město na Moravě6400:39:1948
8MA910Jiras PavelNike team - TJ Klatovy7700:39:3846
9MA1011Šimek JiříJiskra Domažlice6900:40:0144
10MA1112Šmíd JaroslavPF Plzeň7600:40:3442
11MA1213Gombita JosefAK REmontas Kadaň5800:40:5940
2MB1330Královec JiříTatran Chodov5100:41:4138
3MB1431Duchek KarelAuto Beneš Smržovice5700:41:4236
4MB1532Šleis JiříSpartak Klenčí5600:41:4834
5MB1633Žáček StanislavBK Děčín5600:41:5532
12MA1714Rys JaromírRenewa Holešov6400:42:3338
6MB1834Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:4130
13MA1915Veber TomášFEL Praha7400:42:4536
14MA2016Pavlásek ZbyněkVŠZ Praha7300:43:0134
7MB2135Ešner LudvíkStart Luby5600:43:4128
15MA2217Minařík PetrPF Plzeň7600:43:5932
16MA2318Formánek MarekJiskra Domažlice7700:44:0130
17MA2419Psutka RomanJiskra Domažlice6200:44:2628
18MA2520Höll PetrTatran Chodov6800:44:4626
8MB2636Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:45:0126
19MA2721Benda MiroslavJiskra Domažlice6200:45:1424
1ZA2851Hanáková MiroslavaACP Brno6600:45:1920
20MA2922Mrva PavelZero Česká Kamenice6000:45:5622
21MA3023Fait KarelZAS Folmava7500:45:5920
1MC3141Biemann GötzHarrachov4300:46:2720
1MJ321Šturm PavelSpartak Klenčí8000:46:3440
2MJ332Šturm RudolfSpartak Klenčí7800:46:5538
2MC3442Janový PetrAC Trial Plzeň4500:47:1518
22MA3524Ledvina JanTatran Chodov7400:47:3418
23MA3625Brokeš MartinTaxi BROKEŠ Letohrad7100:47:5916
9MB3737Ryba MiloslavAVC Praha5200:48:2024
3MC3858Kubíček VlastimilSKPP Domažlice4700:48:2816
24MA3926Krejčí JaroslavLK Škoda Plzeň7700:48:4814
2ZA4052Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:49:0120
10MB4138Štampach ČestmírHojsova Stráž5500:49:0522
3ZA4253Neubauerová KamilaVŠZ Praha7500:49:5218
4MC4344Valtr BohumilSokol Kdyně4100:50:0714
5MC4445Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:4112
11MB4539Krejsa VáclavBering Praha5200:51:1120
1MD4648Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:51:3520
1ZB4755Šroubková MartaSokol Plzeň6100:51:3920
25MA4827Lichý PavelTatran Chodov7300:52:3112
2ZB4956Novotná EvaOEZ Letohrad4800:52:4918
2MD5049Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:1618
6MC5146Šlefr EduardSpartak Klenčí4000:53:5610
3MD5250Mileš PetrTJ Hostinné3700:55:0716
7MC5347März FrantišekSokol Kout4300:55:198
3ZB5457Pštrossová MarieAVC Praha5900:55:5416
26MA5528Košťálek OtakarŠK Dvorský Praha7101:03:1810
4ZA5654Schweinerová MarkétaSpartak Klenčí 01:03:3016
12MB5740Altman VratislavSKP Domažlice5401:05:2318

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód