Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

2.8.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 2.8.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3092

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Podžorný Ervin4116
Zikeš František2815
Groš Štefan6115
Fejgl Zdeněk4215
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Kvassay Ladislav5412
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Jirásková Eva6412
Marek František4111
Les Josef4711
Wálek Bronislav5711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Šír Václav4810
Šrutek Stanislav5810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Bednarz Libor809
Vymazal Petr759
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Rinka Erich549
Nanke Werner389
Macura Jindřich439
Kravčík Miroslav539
Blaha Tomáš769
Wala Petr719
Szebesta Pavel689
Polášek Jan809
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21Losman PetrMaratonstav Úpice7900:35:3460
2MJ132Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:4057
3MJ323Kišš MartinBaník Ostrava8100:44:5254
4MJ464Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:47:1451
5MJ485Supík AdamAC Havířov8000:48:0048
6MJ526Vašina ZbyněkJump Sport7800:48:3545
7MJ607Schwarz JanFrenštát pod Radhoštěm7900:49:4242
8MJ878Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm8401:00:4739
9MJ889Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:00:5936
Muži A 20-39 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:35:2390
2MA311Vymazal PetrMilo Olomouc7500:37:0987
3MA412Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:2784
4MA513Biolek MartinSlezan F-M7300:37:4381
5MA614Poduška JosefKladno6200:37:5278
6MA715Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:38:1075
7MA816Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:38:1672
8MA1117Janík AlanAC Havířov7700:39:2469
9MA1218Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:39:3066
10MA1419Lenča JiříŽďáry6600:40:1163
11MA2020Janík MichalAC Havířov7700:41:5760
12MA2221Rys JaromírSKP Reneta Holešov6400:42:4057
13MA2322Geryk JaromírOstrava7100:42:5354
14MA2423Mrva PavelČeská Kamenice6000:43:0351
15MA3024Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:44:1548
16MA3325Trávníček RostislavSlezan F-M6800:44:5845
17MA3426Březina LadislavSlezan F-M6100:45:0942
18MA3527Slowioczek RomanJablunkov5900:45:2939
19MA4028Velička AlešVSK VŠB SK7300:46:1936
20MA4429Chovanec PetrKarviná7300:47:0033
21MA5330Mikšín AntonSLezan Frýdek Místek6100:48:5530
22MA5431Repaň PavelOstrava7300:49:0427
23MA7332Přibyla LiborLiga 100 Frýdek Místek6600:52:1324
24MA7733Glogar JaroslavVŠB TU7700:53:5521
25MA8534Olšer TomášJanovice7200:59:0418
Muži B 40-49 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB935Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:38:2660
2MB1036Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:39:1657
3MB1537Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:40:3754
4MB1638Žáček StanislavBK Děčín5600:40:4551
5MB1739Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:5348
6MB1840Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:0045
7MB1941Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:41:1142
8MB2142Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:42:1339
9MB2643Tvrzník PetrL 100 Hradec Králové5600:43:4236
9MB2692Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:43:4236
11MB2944Kravčík MiroslavTJ Jakl Karviná5300:44:1330
12MB3145Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:44:3127
13MB3846Krajíček DušanBiatlon Karviná5700:46:0324
14MB4147Sadílek VáclavAlbrechtice5000:46:3221
15MB4248Kabot JanSokol Oldřichovice5200:46:4318
16MB4349Janošec JosefLiga 100 Frýdek Místek5500:46:4415
17MB4550Hrabuška JaroslavOstrava5700:47:1112
18MB5151Výtisk AlfonsLiga 100 Ostrava4900:48:289
19MB5852Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:296
20MB5953Krejsa VáclavAVC Praha5200:49:393
21MB6493Martínek VladimírSKP Holešov5600:50:470
22MB6654Rinka ErichBK Kravaře5400:50:580
23MB7155Zapletalík PavelNohyb Praha4900:51:550
24MB8256Káňa PetrKO Karviná5000:54:520
25MB8457Nika PavelSPŠ Vítkovice5100:57:020
26MB9158Chvojka LadislavMinolta Ostrava5301:02:580
Muži C 50-59 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2559Tsametis NikolaosLokomotiva Ostrava4200:43:0530
2MC2860Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:44:0527
3MC3761Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:5224
4MC3962Vodička JanMK Radslavice4500:46:1021
5MC5063Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:2618
6MC5564Zetek JiříValašské Meziříčí4600:49:0815
7MC5765Tučný JanMK Pardubice4700:49:2312
8MC6366Rod VladimírMuštěk Ostrava4400:50:279
9MC6567Malý ZdeněkLoko Beroun4200:50:496
10MC7768Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:53:553
11MC7969Miencil MiroslavOstrava4500:54:360
12MC8070Nanke WernerSokol Opava3800:54:370
13MC8971Beremlijsky VeselínBaník Ostrava4201:01:520
14MC9072Leflík JiříSokol Žabovřesky4301:02:290
Muži D 60 a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4973Zálešák FrantišekStava Havířov3700:48:1530
2MD6774Tatarka JosefCK Betis Frýdlant nad Ostravicí3600:51:0127
3MD7075Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:51:2524
4MD7476Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:52:1621
5MD7677Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:2318
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6178Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:49:5430
2ŽJ7579Kiššová PetraFiza Ostrava8000:52:2027
3ŽJ8080Šrubařová MarieAltetika Valašské Meziříčí8000:54:3724
4ŽJ8681Haluzová Janaxxx8000:59:1521
Ženy A 20-34 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3682Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:45:4630
2ZA4783Solecká AnnaKolejarz Katowice PL6800:47:43-
3ZA6284Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:50:0227
4ZA6885Horoková HanaSK Šenov7700:51:1524
5ZA6986Lorenzová DanaOstrava6800:51:2321
6ZA7287Lenčová JanaSokol Žďárek6900:52:0518
7ZA9288Frajkovská Irenaxxx7301:09:3415
Ženy B 35 a více (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5689Mališová KarlaUSK Praha6000:49:2030
2ZB8390Pštrossová MarieAVC Praha5900:55:3127
3ZB9391Cechalová JaroslavaOstrava5101:10:1224
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:35:2390
1MJ21Losman PetrMaratonstav Úpice7900:35:3460
2MA311Vymazal PetrMilo Olomouc7500:37:0987
3MA412Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:2784
4MA513Biolek MartinSlezan F-M7300:37:4381
5MA614Poduška JosefKladno6200:37:5278
6MA715Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:38:1075
7MA816Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:38:1672
1MB935Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:38:2660
2MB1036Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:39:1657
8MA1117Janík AlanAC Havířov7700:39:2469
9MA1218Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:39:3066
2MJ132Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:4057
10MA1419Lenča JiříŽďáry6600:40:1163
3MB1537Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:40:3754
4MB1638Žáček StanislavBK Děčín5600:40:4551
5MB1739Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:5348
6MB1840Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:0045
7MB1941Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:41:1142
11MA2020Janík MichalAC Havířov7700:41:5760
8MB2142Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:42:1339
12MA2221Rys JaromírSKP Reneta Holešov6400:42:4057
13MA2322Geryk JaromírOstrava7100:42:5354
14MA2423Mrva PavelČeská Kamenice6000:43:0351
1MC2559Tsametis NikolaosLokomotiva Ostrava4200:43:0530
9MB2692Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:43:4236
9MB2643Tvrzník PetrL 100 Hradec Králové5600:43:4236
2MC2860Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:44:0527
11MB2944Kravčík MiroslavTJ Jakl Karviná5300:44:1330
15MA3024Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:44:1548
12MB3145Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:44:3127
3MJ323Kišš MartinBaník Ostrava8100:44:5254
16MA3325Trávníček RostislavSlezan F-M6800:44:5845
17MA3426Březina LadislavSlezan F-M6100:45:0942
18MA3527Slowioczek RomanJablunkov5900:45:2939
1ZA3682Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:45:4630
3MC3761Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:5224
13MB3846Krajíček DušanBiatlon Karviná5700:46:0324
4MC3962Vodička JanMK Radslavice4500:46:1021
19MA4028Velička AlešVSK VŠB SK7300:46:1936
14MB4147Sadílek VáclavAlbrechtice5000:46:3221
15MB4248Kabot JanSokol Oldřichovice5200:46:4318
16MB4349Janošec JosefLiga 100 Frýdek Místek5500:46:4415
20MA4429Chovanec PetrKarviná7300:47:0033
17MB4550Hrabuška JaroslavOstrava5700:47:1112
4MJ464Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:47:1451
2ZA4783Solecká AnnaKolejarz Katowice PL6800:47:43-
5MJ485Supík AdamAC Havířov8000:48:0048
1MD4973Zálešák FrantišekStava Havířov3700:48:1530
5MC5063Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:2618
18MB5151Výtisk AlfonsLiga 100 Ostrava4900:48:289
6MJ526Vašina ZbyněkJump Sport7800:48:3545
21MA5330Mikšín AntonSLezan Frýdek Místek6100:48:5530
22MA5431Repaň PavelOstrava7300:49:0427
6MC5564Zetek JiříValašské Meziříčí4600:49:0815
1ZB5689Mališová KarlaUSK Praha6000:49:2030
7MC5765Tučný JanMK Pardubice4700:49:2312
19MB5852Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:296
20MB5953Krejsa VáclavAVC Praha5200:49:393
7MJ607Schwarz JanFrenštát pod Radhoštěm7900:49:4242
1ŽJ6178Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:49:5430
3ZA6284Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:50:0227
8MC6366Rod VladimírMuštěk Ostrava4400:50:279
21MB6493Martínek VladimírSKP Holešov5600:50:470
9MC6567Malý ZdeněkLoko Beroun4200:50:496
22MB6654Rinka ErichBK Kravaře5400:50:580
2MD6774Tatarka JosefCK Betis Frýdlant nad Ostravicí3600:51:0127
4ZA6885Horoková HanaSK Šenov7700:51:1524
5ZA6986Lorenzová DanaOstrava6800:51:2321
3MD7075Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:51:2524
23MB7155Zapletalík PavelNohyb Praha4900:51:550
6ZA7287Lenčová JanaSokol Žďárek6900:52:0518
23MA7332Přibyla LiborLiga 100 Frýdek Místek6600:52:1324
4MD7476Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:52:1621
2ŽJ7579Kiššová PetraFiza Ostrava8000:52:2027
5MD7677Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:2318
24MA7733Glogar JaroslavVŠB TU7700:53:5521
10MC7768Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:53:553
11MC7969Miencil MiroslavOstrava4500:54:360
12MC8070Nanke WernerSokol Opava3800:54:370
3ŽJ8080Šrubařová MarieAltetika Valašské Meziříčí8000:54:3724
24MB8256Káňa PetrKO Karviná5000:54:520
2ZB8390Pštrossová MarieAVC Praha5900:55:3127
25MB8457Nika PavelSPŠ Vítkovice5100:57:020
25MA8534Olšer TomášJanovice7200:59:0418
4ŽJ8681Haluzová Janaxxx8000:59:1521
8MJ878Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm8401:00:4739
9MJ889Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:00:5936
13MC8971Beremlijsky VeselínBaník Ostrava4201:01:520
14MC9072Leflík JiříSokol Žabovřesky4301:02:290
26MB9158Chvojka LadislavMinolta Ostrava5301:02:580
7ZA9288Frajkovská Irenaxxx7301:09:3415
3ZB9391Cechalová JaroslavaOstrava5101:10:1224

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód